מוקדמות גביעי אירופה - 2017/18

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י alexshw, ‏4/6/17.

  1. alexshw

    alexshw Member

    הצטרף ב:
    ‏13/11/09
    הודעות:
    45,050
    לייקים שהתקבלו:
    12,560
    מין:
    זכר
    העונה מצטרפת עוד מדינה למעגל המשחקים - קוסובו. לכן שלב המוקדמות הראשון בליגת האלופות הוגדל ל - 10 קבוצות.

    [​IMG]
    סיבוב מוקדמות ראשון

    הגרלה - 19.6
    משחקים - 27/28.6, 4/5.7

    מדורגות:
    TNS(ויילס)
    לינפילד(צ. אירלנד)
    ויקינגור(איי פארו)
    היברניאנס(מלטה)
    סנטה קולומה(אנדורה)

    לא מדורגות:
    אלשקרט(ארמניה)
    לה פיוריטה(סן מרינו)
    אירופה(גיברלטר)
    ,אינפונט(אסטוניה)
    טרפצ'ה 89(קוסובו)

    סיבוב מוקדמות שני
    הגרלה - 19.6
    משחקים - 11/12.7, 18/19.7

    מדורגות:
    סלטיק(סקוטלנד)
    רד בול זלצבורג(אוסטריה)
    קופנהאגן(דנמרק)
    לודוגורץ רזגרד(בולגריה)
    באטה בוריסוב(בלארוס)
    לגיה ורשה(פולנד)
    אפועל ניקוסיה(קפריסין)
    מאריבור(סלובניה)
    קרבאח אגדם(אזרבייג'ן)
    מאלמו(שוודיה)
    אסטנה(קזחסטן)
    פרטיזן בלגרד(סרביה)
    רייקה(קרואטיה)
    רוזנבורג(נורווגיה)
    שריף טירספול(מולדובה)
    הפועל ב"ש(ישראל)
    FH(איסלנד)

    לא מדורגות:
    ז'ילינה(סלובקיה)
    ז'לגיריס וילנה(ליטא)
    דנדלק(אירלנד)
    ורדר סקופייה(מקדוניה)
    דידלנז'(לוכסמבורג)
    קוקשי(אלבניה)
    זרינסקי מוסטאר(בוסניה)
    בודוצ'נוסט פודגוריצה(מונטנגרו)
    הונבד(הונגריה)
    מרייהמן(פינלנד)
    ספרטקס יורמלה(לטביה)
    סמטרדיה(גיאורגיה)
    5 עולות מהסיבוב הראשון

    סיבוב מוקדמות שלישי
    הגרלה - 14.7
    משחקים - 25/26.7, 1/2.8

    מסלול אלופות:
    מדורגות:

    אולימפיאקוס(יוון)
    המנצחת במשחק של סלטיק
    המנצחת במשחק של רד בול זלצבורג
    המנצחת במשחק של קופנהאגן
    המנצחת במשחק של לודוגורץ רזגרד
    המנצחת במשחק של באטה בוריסוב
    המנצחת במשחק של לגיה ורשה
    המנצחת במשחק של אפועל ניקוסיה
    המנצחת במשחק של מאריבור
    המנצחת במשחק של קרבאח אגדם

    לא מדורגות:
    סלביה פראג(צ'כיה)
    ויטורול קונסטנצה(רומניה)
    המנצחת במשחק של מאלמו
    המנצחת במשחק של אסטנה
    המנצחת במשחק של פרטיזן בלגרד
    המנצחת במשחק של רייקה
    המנצחת במשחק של רזונבורג
    המנצחת במשחק של שריף טירספול
    המנצחת במשחק של הפועל ב"ש
    המנצחת במשחק של FH

    מסלול לא אלופות:
    מדורגות:

    דינמו קייב(אוקראינה)
    איאקס(הולנד)
    ויקטוריה פלזן(צ'כיה)
    צסק"א מוסקבה(רוסיה)
    קלאב ברוז'(בלגיה)

    לא מדורגות:
    סטיאואה(רומניה)
    יאנג בויז(שוויץ)
    ניס(צרפת)
    איסטנבול בשקשהיר(תורכיה)
    א.א.ק אתונה(יוון)

    פליי אוף המוקדמות
    הגרלה - 4.8
    משחקים - 15/16.8, 22/23.8

    מסלול לא אלופות
    מדורגות:

    סביליה(ספרד)
    נאפולי(איטליה)
    ליברפול(אנגליה)

    ספורטינג ליסבון(פורטוגל) והופנהיים(גרמניה) כנראה יהיו לא מדורגות בשלב הזה. לקבוצה הגרמנית סיכוי מאוד קלוש להיות מדורגת.

    שלב הבתים
    הגרלה - 24.8
    משחקים - 12/13.9, 26/27.9, 17/18.10, 31.10/1.11, 21/22.11, 5/6.12

    דרג א'
    ריאל מדריד(ספרד)
    באיירן(גרמניה)
    צ'לסי(אנגליה)
    יובנטוס(ספרד)
    בנפיקה(פורטוגל)
    מונאקו(צרפת)
    ספרטק מוסקבה(רוסיה)
    שחטאר דונייצק(אוקראינה)

    דרג ב'
    ברצלונה(ספרד)
    אתלטיקו מדריד(ספרד)
    פ.ס.ז'(צרפת)
    בורוסיה דורטמונד(גרמניה)
    מנצ'סטר סיטי(אנגליה)
    פורטו(פורטוגל)
    מנצ'סטר יונייטד(אנגליה)

    דרג ג'
    טוטנהאם הוטספור(אנגליה)
    באזל(שוויץ)
    אנדרלכט(בלגיה)

    דרג ג' או ד'
    רומא(איטליה)
    בשיקטש(תורכיה)

    דרג ד'
    פיינורד(הולנד)
    רד בול לייפציג(גרמניה)


    [​IMG]
    סיבוב מוקדמות ראשון

    הגרלה - 19.6
    משחקים - 29.6, 6.7

    קבוצות בולטות:
    מכבי ת"א(ישראל)
    בית"ר ירושלים(ישראל)
    ריינג'רס(סקוטלנד)
    לך פוזנאן(פולין)
    א.י.ק שטוקהולם(שוודיה)
    הכוכב האדום בלגרד(סרביה)
    צסק"א סופיה(בולגריה)
    אולימפיה לובליאנה(סלובניה)
    סלובן ברטיסלבה(סלובקיה)
    וידאוטון(הונגריה)
    פרנצוורוש(הונגריה)
    דינמו מינסק(בלארוס)
    ה.י.ק הלסינקי(פינלנד)
    שקנדרבו(אלבניה)


    סיבוב מוקדמות שני
    הגרלה - 19.6
    משחקים - 13.7, 20.7

    קבוצות שהעפילו אוטומטית:
    אוטרכט(הולנד)
    גלאטסראי(תורכיה)
    לוצרן(שוויץ)
    מלאדה בולסלב(צ'כיה)
    פניוניוס(יוון)
    אסטרה ג'ורג'יו(רומניה)
    שטורם גראץ(אוסטריה)
    היידוק ספליט(קראוטיה)
    אפולון לימאסול(קפריסין)
    דינמו ברסט(בלארוס)
    אוסטרסון(שוודיה)
    בראן ברגן(נורווגיה)
    בני יהודה(ישראל)
    ברונדבי(דנמרק)
    אברדין(סקוטלנד)
    גבאלה(אזרבייג'ן)

    סיבוב מוקדמות שלישי
    הגרלה - 14.7
    משחקים - 27.7, 3.8

    קבוצות שהעפילו אוטומטית:
    אתלטיק בילבאו(ספרד)
    פרייבורג(גרמניה)
    אברטון(אנגליה)
    מילאן(איטליה)
    ספורטינג בראגה(פורטוגל)
    מאריטימו(פורטוגל)
    אולימפיק מרסיי(צרפת)
    בורדו(צרפת)
    זניט(רוסיה)
    קרסנודר(רוסיה)
    אולימפיק דונייצק(אוקראינה)
    אולכסנדריה(אוקראינה)
    גנט(בלגיה)
    אוסטנד(בלגיה)
    פ.ס.וו איינדהובן(הולנד)
    פנרבחצ'ה(תורכיה)
    סיון(שוויץ)
    ספרטה פראג(צ'כיה)
    פאוק סלוניקי(יוון)
    פנאתינאיקוס(יוון)
    דינמו בוקרשט(רומניה)
    אוניברסיטטיאה קראיובה(רומניה)
    אוסטריה וינה(אוסטריה)
    דינמו זגרב(קרואטיה)
    ארקה גדיניה(פולין)

    פליי אוף המוקדמות
    הגרלה - 4.8
    משחקים - 17.8, 24.8

    קבוצות שהעפילו אוטומטית:
    אין

    שלב הבתים
    הגרלה - 25.8
    משחקים - 14.9, 28.9, 19.10, 2.11, 23.11, 7.12

    קבוצות שהעפילו אוטומטית:
    ויאריאל(ספרד)
    ריאל סוסיידד(ספרד)
    קלן(גרמניה)
    הרטה ברלין(גרמניה)
    ארסנל(אנגליה)
    אטלנטה(איטליה)
    לאציו(איטליה)
    ויטוריה גימראש(פורטוגל)
    אולימפיק ליון(צרפת)
    לוקומוטיב מוסקבה(רוסיה)
    זוריה לוהנסק(אוקראינה)
    זולטה ורחם(בלגיה)
    ויטסה(הולנד)
    קוניאספור(תורכיה)
    לוגאנו(שוויץ)
    פסטאב זלין(צ'כיה)
     
    נערך לאחרונה ב: ‏5/6/17
    Telkiyski ו-Nigel de Jong אוהבים את זה.
  2. alexshw

    alexshw Member

    הצטרף ב:
    ‏13/11/09
    הודעות:
    45,050
    לייקים שהתקבלו:
    12,560
    מין:
    זכר
    תוצאות הגרלת שני סיבובי המוקדמות הראשונים בליגת האלופות:

    [​IMG]


    [​IMG]
     
    Franco ו-Telkiyski אוהבים את זה.
  3. alexshw

    alexshw Member

    הצטרף ב:
    ‏13/11/09
    הודעות:
    45,050
    לייקים שהתקבלו:
    12,560
    מין:
    זכר
  4. alexshw

    alexshw Member

    הצטרף ב:
    ‏13/11/09
    הודעות:
    45,050
    לייקים שהתקבלו:
    12,560
    מין:
    זכר
  5. Sarek

    Sarek Member

    הצטרף ב:
    ‏18/12/06
    הודעות:
    922
    לייקים שהתקבלו:
    771
    [​IMG] ליגת האלופות - עונת 2017/18
    סיבוב המוקדמות הראשון
    משחק ראשון

    יום שלישי, 27 ביוני 2017:

    אלאשקרט [​IMG] - [​IMG] פ.צ. סנטה קולומה
    שעה: 19:00.
    אצטדיון: ואזגן סרגסיאן אנוואן האנרפטאקאן מרזאדאשט, ירוואן, ארמניה.

    שופט: סטפן אפוסטולוב (בולגריה).[​IMG]
    פרטים נוספים: עונת 2017/18 של ליגת האלופות תצא לדרך באופן רשמי עם המשחק בין אלופת ארמניה לאלופת אנדורה - שחזור של המשחק ביניהן בשנה שעברה. אלאשקרט העפילה בשנה שעברה לראשונה בתולדותיה לסיבוב המוק' השני של ליגת האלופות, לאחר שניצחה את פ.צ. סנטה קולומה (3-0 בסיכום), והיא תרצה לעשות זאת גם השנה לאחר שזכתה באליפות המדינה בפעם השנייה. סנטה קולומה, מן הצד השני, ניצחה רק פעם אחת מתוך 14 מפגשיה באירופה עד עתה. מאזנה במשחקי החוץ עומד על תיקו אחד ו-13 הפסדים. המנצחת בסיכום שני המפגשים תפגוש את באטה בוריסוב, אלופת בלארוס, בסיבוב הבא.

    דה ניו סיינטס [​IMG] - [​IMG] יורופה
    שעה: 21:00.
    אצטדיון: פארק הול, אוסווסטרי, וויילס.
    שופט: ברבנו לוקה (סן מרינו).

    פרטים נוספים: זה יהיה המפגש הראשון בין אלופת וויילס לאלופת גיברלטר. בחמש העונות האחרונות הצליחה דה ניו סיינטס להעפיל לסיבוב המוק' השני של ליגת האלופות והשנה היא תנסה לעשות זאת שוב לאחר שזכתה באליפות וויילס בפעם השישית ברציפות. יורופה זכתה באליפות גיברלטר בפעם הראשונה לאחר 65 שנה, וכך למעשה זכתה בכרטיס לסיבוב המוק' הראשון של ליגת האלופות. בעונה הקודמת יורופה הצליחה לראשונה לעבור שלב במסגרת האירופית, לאחר שניצחה את פיוניק מארמניה 3-2 (בסיכום) בסיבוב המוק' הראשון של הליגה האירופית. בסיבוב המוק' השני היא הפסידה ל-א.י.ק השוודית. המנצחת בסיכום שני המפגשים תפגוש את רייקה, אלופת קרואטיה, בסיבוב הבא.
    היברניאנס [​IMG] - [​IMG] פ.צ.י. טאלין
    שעה: 21:00.
    אצטדיון: היברניאנס סטדיום, פאולה, מלטה.
    שופט: פדאי סאן (שווייץ).

    פרטים נוספים: אלופת מלטה, היברניאנס ואלופת אסטוניה, פ.צ.י טאלין, ייפגשו בפאולה בפעם הראשונה בתולדותיהן. היברניאנס מגיעה לעונה החדשה לאחר שזכתה בפעם ה-12 באליפות מלטה, בעוד האורחים מגיעים לאחר שזכו באליפות אסטוניה בפעם הראשונה. בשנה שעברה טאלין הפסידה בסיבוב המוק' הראשון של הליגה האירופית להארט אוף מידלות'יאן הסקוטית (המפגש הראשון שלה במסגרת המפעלים האירופאיים), והשנה היא תנסה את מזלה במפעל הראשון בחשיבותו. המנצחת בסיכום שני המפגשים תפגוש את רד בול זלצבורג, אלופת אוסטריה, בסיבוב הבא.
    ויקינגור [​IMG] - [​IMG] טרפצ'ה'89
    שעה: 21:00.
    אצטדיון: טורסוולור, טורסהאבן, איי פארו.
    שופט: יורי פרישר (אסטוניה).
    פרטים נוספים: אלופת איי פארו תפגוש את אלופת קוסובו בפעם הראשונה בתולדותיהן. ויקינגור מופיעה בליגת האלופות בפעם הראשונה מאז 1998 ולאחר שזכתה באליפות הראשונה בתולדותיה בעונה האחרונה (הקבוצה נוצרה כתוצאה מאיחוד של שתי קבוצות, כשאחת מהן העפילה לליגת האלופות בשנת 1998). מאזנה במשחקי הבית האחרונים לא מספק תקווה רבה לאוהדים המקומיים - תיקו ו-3 הפסדים בארבעת המשחקים הקודמים, אך לקבוצה יש היסטוריה לא רעה במיוחד ביחס למעמדה - היא הצליחה להעפיל לסיבוב המוק' השלישי של הליגה האירופית בעונת 2014/15, והיא תקווה להצלחה גם השנה. טרפצ'ה, מהעבר השני, תשחק בפעם הראשונה במפעלים האירופאיים לאחר זכייה ראשונה באליפות המדינה. המנצחת בסיכום שני המפגשים תפגוש את פ.ה., אלופת איסלנד, בסיבוב הבא.


    יום רביעי, 28 ביוני 2017:
    לינפילד [​IMG] - [​IMG] לה פיוריטה
    שעה: 21:45.
    אצטדיון: וינדזור פארק, בלפסט, צפון אירלנד.
    שופט: דויה סטרוקן (קרואטיה).
    פרטים נוספים: אלופת צפון אירלנד תפגוש את אלופת סן מרינו למפגש ראשון בין שתי הקבוצות. לינפילד תנסה להעפיל לסיבוב המוק' השני של ליגת האלופות לראשונה מאז עונת 2012/13, וזאת לאחר שזכתה באליפות ה-52 שלה בסיומה של העונה האחרונה. אלופת סן מרינו הפסידה בכל חמשת מפגשיה באירופה עד עתה, ומאזנה במשחקי החוץ הוא עגום - 5 הפסדים, שער זכות אחד ו-19 שערי חובה. המנצחת בסיכום שני המפגשים תפגוש את סלטיק, אלופת סקוטלנד, בסיבוב הבא.
     
    נערך לאחרונה ב: ‏26/6/17
  6. alexshw

    alexshw Member

    הצטרף ב:
    ‏13/11/09
    הודעות:
    45,050
    לייקים שהתקבלו:
    12,560
    מין:
    זכר
    לפחות לפי סגלים שפורסמו שני שחקנים עם עבר בשלב הבתים של המפעל ובכלל קריירה משמעותית מתחילים את דרכם בשלב של הנמושות.

    דמיאנו טומאסי ששיחק בעבר שנים רבות ברומא ונבחרת איטליה, היום בן 43 והוא יעזור ללה פיוריטה מסן מרינו. גם לפני שנתיים חזר מפרישה כדי לשחק במדיה אז בליגה האירופית.

    לשוער של לינפילד קוראים רוי קארול. הוא יחגוג בקרוב ה - 40 והוא כמובן היה שוערה של יונייטד 4 שנים(למעשה שוער ראשון בעונת 2004/05), שיחק גם באולימפיאקוס בין היתר. עדיין נמנה על סגל נבחרת צפון אירלנד.

    באלופת גיברלטר יורופה ישחק אקס בני יהודה ליאם ווקר. אשתקד היא קטעה רצף של לא פחות מ - 14 אליפויות רצופות של לינקולן.
     
    ofir, Telkiyski ו-Sarek אוהבים את זה.
  7. Telkiyski

    Telkiyski Member

    הצטרף ב:
    ‏25/3/09
    הודעות:
    15,813
    לייקים שהתקבלו:
    4,753
    שיהיה בהצלחה גדולה לטרפצ'ה 89.
     
  8. Franco

    Franco מנהל ראשי מנהל מנהל ראשי

    הצטרף ב:
    ‏15/10/07
    הודעות:
    22,698
    לייקים שהתקבלו:
    2,158
    @alexshw קפדוילה לא יהיה בסגל של סנטה קולומה?
     
  9. alexshw

    alexshw Member

    הצטרף ב:
    ‏13/11/09
    הודעות:
    45,050
    לייקים שהתקבלו:
    12,560
    מין:
    זכר
  10. Sarek

    Sarek Member

    הצטרף ב:
    ‏18/12/06
    הודעות:
    922
    לייקים שהתקבלו:
    771
    [​IMG] הליגה האירופית - עונת 2017/18
    סיבוב המוקדמות הראשון
    משחק ראשון

    יום חמישי, 29 ביוני 2017:
    שיראק - גוריצה
    שעה:
    15:00.
    אצטדיון: גיומרי סיטי, גיומרי, ארמניה.
    שופט: מיכאיל וילקוב (רוסיה).
    פרטים נוספים: עונת 2017/18 של הליגה האירופית תצא לדרך במשחק בין שיראק, שזכתה בגביע הארמני בעונה שעברה, לבין גוריצה, שסיימה כסגנית אלופת סלובניה. מדובר במשחק הראשון בין שתי הקבוצות, כשמשחק הגומלין יתקיים ב-6 ביולי. שיראק החלה באותו הסיבוב בעונה שעברה, והפסידה לבסוף לספרטק טרנבה בסיבוב המוק' השני. גוריצה החלה אף היא באותו הסיבוב, והפסידה 4-0 (בסיכום) למכבי תל-אביב. המנצחת בסיכום שני המשחקים תפגוש את פאניוניוס, שסיימה במקום החמישי ביוון בעונה הקודמת, בסיבוב הבא.
    אירטיש פבלודר - דונאב רוסה
    שעה:
    17:00.
    אצטדיון: טסנטרלני, פבלודר, קזחסטן.
    שופט: ארנולד האנטר (צפון אירלנד).
    פרטים נוספים: אירטיש פבלודר סיימה במקום השלישי בעונת 2016 בליגה הקזחית, בעוד דונאב רוסה סיימה במקום הרביעי בליגה הבולגרית, והעפילה לטורניר לאחר שאופ"א פסלה את צסק"א סופיה. שתי הקבוצות לא נפגשו בעבר, ומשחק הגומלין יתקיים ב-6 ביולי. הפעם האחרונה שבה אירטיש שיחקה באירופה הייתה בעונת 2013/14, אז הפסידה בסיבוב המוק' השני של הליגה האירופית. דונאב, מנגד, שיחקה לאחרונה בעונת 1975/76, אז הפסידה לרומא בסיבוב המוק' הראשון של גביע אופ"א. המנצחת בסיכום שני המשחקים תפגוש את קרבנה זבזדה (הכוכב האדום בלגרד), שסיימה כסגנית אלופת סרביה, או את פלוריאנה, מחזיקת הגביע במלטה, בסיבוב המוקדמות השני.
    קאיראט אלמטי - אטלנטאס
    שעה:
    17:45.
    אצטדיון: אלמטי אורטליק סטדיון, אלמטי, קזחסטן.
    שופט: עומר פשאייב (אזרבייג'ן).[​IMG]
    פרטים נוספים: קאיראט העפילה לטורניר לאחר שסיימה במקום השני בקזחסטן, בעוד אטלנטאס במקום הרביעי בליטא. זה יהיה המשחק הראשון בין שתי הקבוצות, והגומלין יתקיים ב-6 ביולי. בעונה שעברה קאיראט הצליחה לעבור את סיבוב המוק' הראשון, אך הפסידה בסיבוב המוק' השני 3-2 (בסיכום) למכבי תל-אביב. אטלנטאס לא הצליחה לעבור את סיבוב המוק' הראשון בשנה שעברה, לאחר שהפסידה לה.י.ק. הפינית. המנצחת בסיכום שני המשחקים תפגוש את סקנדרבאו, שסיימה במקום השלישי באלבניה, או את סן ג'וליה, שסיימה במקום השני באנדורה, בסיבוב המוקדמות השני.
    ונטספילס - ואלור רייקיאוויק
    שעה:
    18:00.
    אצטדיון: ונטספילס אולימפיסקאיס סנטרס, ונטספילס, לטביה.
    שופט: ראחים חסאנוב (אזרבייג'ן).[​IMG]
    פרטים נוספים: ונטספילס העפילה לסיבוב המוק' הראשון של הליגה האירופית לאחר שסיימה במקום השלישי בליגה הלטבית וזכתה גם בגביע המקומי. ואלור סיימה במקום החמישי בליגה האיסלנדית, אך העפילה לטורניר לאחר שזכתה בגביע האיסלנדי. שתי הקבוצות מעולם לא נפגשו, ומשחק הגומלין ביניהן ייערך ב-6 ביולי. ונטספילס העפילה גם בעונה שעברה לליגה האירופית, ואז דרכה הסתיימה בסיבוב המוק' השני (לאחר הפסד לאברדין). ואלור זכתה גם בשנה שעברה בגביע המקומי, והפסידה בסיבוב המוק' הראשון של הליגה האירופית לברונדבי. המנצחת בסיכום שני המשחקים תפגוש את דומז'אלה, שזכתה בגביע הסלובני, או את פלורה טאלין, שסיימה רביעית באסטוניה, בסיבוב המוקדמות השני.
    פיוניק - סלובן ברטיסלבה
    שעה:
    18:00.
    אצטדיון: ואזגן סרגסיאן אנוואן האנרפטאקאן מרזאדאשט, ירוואן, ארמניה.
    שופט: אדם פרקש (הונגריה).[​IMG]
    פרטים נוספים: זה יהיה המפגש הראשון בין פיוניק, שהגיעה לטורניר לאחר שסיימה רביעית בליגה הארמנית, לבין סלובן ברטיסלבה, שזכתה בגביע הסלובקי וסיימה כסגנית האלופה. משחק הגומלין בין הקבוצות ייערך ב-6 ביולי. בעונה שעברה פיוניק הפסידה ליורופה מגיברלטר בסיבוב המוק' הראשון, בעוד ברטיסלבה העפילה לסיבוב המוק' השני ושם הפסידה לילגאבה הלטבית (שבהמשך, כזכור, פגשה את בית"ר ירושלים). המנצחת בסיכום שני המשחקים תפגוש את לינגבי, שסיימה במקום השלישי בדנמרק, או את בנגור סיטי, שסיימה במקום הרביעי בוויילס והעפילה דרך הפלייאוף, בסיבוב המוקדמות השני.
    פרטיזני - בוטב פלובדיב
    שעה:
    18:00.
    אצטדיון: סלמן סטרמסי, טיראנה, אלבניה.
    שופט: ברין מרקם-ג'ונס (ויילס).[​IMG]
    פרטים נוספים: פרטיזני העפילה לליגה האירופית לאחר שסיימה במקום השני באלבניה, בעוד בוטב פלובדיב העפילה לאחר שזכתה בגביע המדינה הבולגרי (בליגה המקומית היא נלחמה כנגד הירידה). העונה שעברה הייתה מוצלחת עבור פרטיזני, שהצליחה להגיע לשלב הפלייאוף של הליגה האירופית (הודחה נגד קרסנודר מרוסיה), וזאת לאחר שהחלה את דרכה בסיבוב המוק' השני של ליגת האלופות וניצחה את פרנצווארוש ההונגרית (והפסידה בהמשך לזלצבורג). הפעם האחרונה שבה בוטב שיחקה באירופה הייתה בעונת 2014/15, אז הפסידה בסיבוב המוק' השני של הליגה האירופית לסנקט פלטן מאוסטריה. זה יהיה המשחק הראשון בין שתי הקבוצות, כשמשחק הגומלין יתקיים ב-6 ביולי. המנצחת בסיכום שני המשחקים תפגוש בסיבוב המוקדמות השני את בית"ר ירושלים, שסיימה שלישית בישראל, או את ואשאש, שסיימה שלישית בהונגריה.[​IMG]
    טרנצ'ין - טורפדו קוטאיסי
    שעה:
    18:20.
    אצטדיון: מסטסקי, טרנצ'ין, סלובקיה.
    שופט: טים מרשל (צפון אירלנד).[​IMG]
    פרטים נוספים: טרנצ'ין וטורפדו ייפגשו בפעם הראשונה בתולדותיהן ביום חמישי הקרוב. טרנצ'ין העפילה לליגה האירופית לאחר שסיימה רביעית בסלובקיה, בעוד טורפדו העפילה לאחר שזכתה בגביע הגאורגי (וגם עלתה לקרבות הפלייאוף על המקום השלישי במסגרת הליגה). משחק הגומלין בין הקבוצות יתקיים ב-6 ביולי, כאשר המנצחת בסיכום שני המשחקים תפגוש את בני יהודה תל-אביב, שזכתה בגביע הישראלי, בסיבוב המוקדמות השני. בעונה הקודמת טרנצ'ין הגיעה עד לשלב הפלייאוף של הליגה האירופית. לאחר שניצחה את אולימפיה הסלובנית בסיבוב המוק' השני של ליגת האלופות והפסידה ללגיה ורשה, היא המשיכה לשלב הפלייאוף בליגה האירופית, שם הודחה נגד ראפיד וינה (4-2 בסיכום). טורפדו שיחקה לאחרונה באירופה בעונת 2013/14. אז לא הצליחה לעבור את ז'ילינה הסלובקית בסיבוב המוק' הראשון של הליגה האירופית (6-3 בסיכום).
    לבדיה טאלין - קורק סיטי
    שעה:
    18:30.
    אצטדיון: פרנו רנאסטאדיון, פרנו, אסטוניה.
    שופט: יורגן בורשרדט (דנמרק).[​IMG]
    פרטים נוספים: לבדיה טאלין העפילה לסיבוב המוק' הראשון של הליגה האירופית לאחר שסיימה כסגנית אלופת אסטוניה. היא תפגוש את קורק סיטי, שסיימה אף היא כסגנית האלופה באירלנד, אך גם זכתה בגביע האירי. זה יהיה המשחק הראשון בין שתי הקבוצות, כשהגומלין יתקיים ב-6 ביולי. לבדיה טאלין שיחקה גם בעונה שעברה בליגה האירופית. לאחר שעברה את ה.ב. מאיי פארו בסיבוב המוק' הראשון, היא הפסידה לסלביה פראג בסיבוב המוק' השני (בשל יתרון שערי חוץ) והודחה. קורק סיטי עברה את לינפילד והאקן בעונה שעברה, אך נעצרה בסופו של דבר בסיבוב המוק' השלישי לאחר שהפסידה 3-1 לגנק בסיכום. המנצחת בסיכום שני המשחקים תפגוש בסיבוב הבא את א.א.ק. לרנקה, סגנית אלופת קפריסין, או את לינקולן, סגנית אלופת גיברלטר.
    שחטיור סליהורסק - סודובה
    שעה: 19:00.
    אצטדיון: סטרויטל, סליהורסק, בלארוס.
    שופט: אלכסנדר אלייב (קזחסטן).

    פרטים נוספים: סליהורסק וסודובה ייפגשו בפעם הראשונה בתולדותיהן ביום חמישי הקרוב. שחטיור העפילה לטורניר לאחר שסיימה כסגנית אלופת בלארוס בעונה האחרונה, בעוד סודובה העפילה לאחר שסיימה במקום השלישי בליטא. הישג השיא של סליהורסק היה בעונת 2014/15, אז הגיע עד לשלב הפלייאוף של המפעל השני בחשיבותו. בעונה הקודמת נעצרה בסיבוב המוק' השני, לאחר שניצחה את רונאביק, אך הפסידה לדומז'אלה. סודובה מעולם לא עברה את סיבוב המוק' השני של הליגה האירופית, ובעונה הקודמת הודחה כבר בסיבוב המוק' הראשון, לאחר שהפסידה 2-0 (בסיכום) למידטיילנד. משחק הגומלין בין שתי הקבוצות יתקיים ב-6 ביולי, והמנצחת בסיכום שני המשחקים תפגוש את קרוסיידרס, שסיימה שנייה בצפון אירלנד, או את לייפאיה, שסיימה רביעית בלטביה.
    ו.פ.ס. ואסה - אולימפיה ליובליאנה
    שעה: 19:00.
    אצטדיון: היאטלחטי, ואסה, פינלנד.
    שופט: פטר ארדלאנו (צ'כיה).[​IMG]
    פרטים נוספים: ואסה, שסיימה רביעית בפינלנד בעונה האחרונה, תארח את אולימפיה ליובליאנה, שסיימה שלישית בסלובניה, למשחק הראשון ביניהן אי פעם. ואסה העפילה לליגה האירופית בפעם השלישית ברציפות, כאשר בפעמיים הקודמות היא הפסידה לקבוצות שוודיות (בשנה שעברה לא.י.ק. - 6-2 בסיכום). ליובליאנה שיחקה בשנה שעברה בסיבוב המוק' השני של ליגת האלופות, אולם הפסידה לטרנצ'ין בשל יתרון שערי חוץ. הגומלין יתקיים בסלובניה ב-6 ביולי, כשמנצחת בין שתי הקבוצות תפגוש את ברונדבי, סגנית אלופת דנמרק, בסיבוב המוק' השני.
    דינמו בטומי - יגלוניה ביאליסטוק
    שעה: 19:00.
    אצטדיון: טסנטרלורי, קוטאיסי, גאורגיה.
    שופט: אריק למברכטס (בלגיה).[​IMG]
    פרטים נוספים: שתי הקבוצות תיפגשנה לראשונה בתולדותיהן. דינמו מגיעה לטורניר לאחר שזכתה בקרב על המקום השלישי במסגרת הפלייאוף המקומי. יגלוניה מגיעה לאחר שסיימה כסגנית אלופת פולין בעונה האחרונה. הפעם האחרונה שבה דינמו בטומי עברה שלב במסגרת המפעלים האירופאיים הייתה בעונת 1996/97, אז ניצחה את ה.ב. טורסהאבן. הפעם האחרונה שבה התמודדה באירופה הייתה בעונת 2015/16, אז הפסידה לאומוניה הקפריסאית 2-1 (בסיכום) בסיבוב המוק' הראשון של הטורניר השני בחשיבותו. ביאליסטוק מתמודדת באירופה בפעם הרביעית בתולדותיה, כשבפעם הקודמת (2015/16) היא הצליחה לעבור את סיבוב המוק' הראשון לאחר שניצחה את קרויה פקרוייס הליטאית, אולם הפסידה גם היא לאומוניה בסיבוב המוק' השני. הגומלין יתקיים ב-6 ביולי, כשהמנצחת תפגוש את גאבאלה, סגנית אלופת אזרבייג'ן, בסיבוב המוק' השני.
    צ'יחורה סצ'חרה - אלטאך
    שעה:
    19:00.
    אצטדיון: בוריס פאיצ'דזה דינמו ארנה, טביליסי, גאורגיה.
    שופט: ארז פפיר (ישראל).[​IMG]
    פרטים נוספים: צ'יחורה העפילה לליגה האירופית לאחר שסיימה כסגנית אלופת גאורגיה. ביום חמישי היא תפגוש את אלטאך, שסיימה רביעית באוסטריה, למפגש הראשון בין שתי הקבוצות. משחק הגומלין בין הקבוצות יתקיים ב-6 ביולי, כשהמנצחת בסיכום שני המשחקים תפגוש את דינמו ברסט, מחזיקת הגביע בבלארוס, בסיבוב המוק' השני. צ'יחורה בילתה את מרבית שנותיה בליגות הנמוכות בגאורגיה, אך החל מ-2012/13 העפילה לליגה הראשונה ומאז היא זוכה להצלחה יחסית. ב-2014/15 אף הצליחה להעפיל לסיבוב המוק' השלישי של הליגה האירופית - הישג השיא של הקבוצה עד עתה. בעונה הקודמת הפסידה לזימברו קישינב בסיבוב המוק' הראשון. אלטאך תשתתף העונה בפעם השנייה במפעלים האירופאיים, לאחר שעשתה זאת גם בעונת 2015/16, אז נעצרה בסיבוב המוק' השני (ניצחה את ויטוריה, אך הפסידה לבלננסש).
    שקנדיה - דאצ'יה קישינב
    שעה:
    19:00.
    אצטדיון: מלאדוסט, סטרומיצה, מקדוניה.
    שופט: כריסטוף יאקוביק (פולין).[​IMG]
    פרטים נוספים: שקנדיה ודאצ'יה ייפגשו ביום חמישי הקרוב ל"דו-קרב הסגניות" במקדוניה ובמולדובה, לאחר ששתיהן סיימו במקום השני בליגות המקומיות (זה יהיה המפגש הראשון בין שתי הקבוצות). שקנדיה מגיעה למפגש עם תקוות רבות בעקבות ההצלחה הרבה מהעונה שעברה - היא החלה בסיבוב המוק' הראשון והמשיכה כל הדרך עד לשלב הפלייאוף, שם הפסידה 6-1 (בסיכום) לגנט הבלגית (ניצחה בדרך את קרקוביה, נפטצ'י ומלאדה בולסלב). לפני כן היא לא הצליחה לעבור אפילו שלב אחד באירופה. מנגד, דאצ'יה אומנם מנוסה יחסית בזירה האירופית, אך מעולם לא עברה את סיבוב המוק' השני (אם לא מחשיבים את האינטרטוטו). בעונה שעברה הפסידה בסיבוב המוק' הראשון לקפאז האזרית. משחק הגומלין בין הקבוצות יתקיים ב-6 ביולי, כשהמנצחת תפגוש בסיבוב המוק' השני את קונאס קוואי נומאדס, שסיימה כסגנית האלופה בוויילס, או את ה.י.ק. הלסינקי, שסיימה כסגנית האלופה בפינלנד.
    לינגבי - בנגור סיטי
    שעה:
    19:30.
    אצטדיון: לינגבי, לינגבי, דנמרק.
    שופט: סטאוורוס מנטאלוס (יוון).[​IMG]
    פרטים נוספים: לינגבי ובנגור סיטי תיפגשנה לראשונה אי פעם במסגרת סיבוב המוק' הראשון של הליגה האירופית. לינגבי סיימה את העונה הקודמת במקום השלישי בליגה המקומית - הישג השיא שלה אי פעם, שאפשר לה גם להופיע לראשונה בתולדותיה במפעל אירופי. בנגור סיטי, מנגד, סיימה במקום הרביעי בויילס והצליחה להעפיל לטורניר לאחר שעברה את הפלייאוף המקומי. בנגור היא קבוצה מנוסה יחסית בזירה היבשתית (הופעתה הראשונה הייתה בשנת 1962/63, אולם הישג השיא שלה הוא סיבוב המוק' השלישי של הליגה האירופית בעונת 2010/11. ההופעה האחרונה שלה הייתה בעונת 2014/15, אז הפסידה 8-0 (בסיכום) לשטיארנן האיסלנדית. הגומלין יתקיים ב-6 ביולי, כשהמנצחת תפגוש את פיוניק, שסיימה רביעית בארמניה, או את סלובן ברטיסלבה, שסיימה שנייה בסלובקיה ואף זכתה בגביע המקומי.
    נומה קאליו - ב36 טורסהאבן
    שעה: 19:30.
    אצטדיון: א. לה קוק ארנה, טאלין, אסטוניה.
    שופט: לאונטיוס טראטו (קפריסין).[​IMG]
    פרטים נוספים: קאליו, שסיימה שלישית באסטוניה בעונה החולפת, תפגוש בפעם הראשונה בתולדותיה את טורסהאבן, שסיימה רביעית באיי פארו. קאליו נמצאת באופן מסורתי במפעלים האירופאיים מאז עונת 2011/12, כשהישג השיא שלה היה העפלה לשלב הפלייאוף של הליגה האירופית בעונת 2013/14. בעונה הקודמת היא הצליחה להגיע לסיבוב המוק' השלישי לאחר שניצחה את טרקאי הליטאית ולאחר מכן את מכבי חיפה (5-3 בפנדלים), אולם הפסידה לאוסמנלוספר הטורקית. טורסהאבן מעולם לא הצליחה לעבור את סיבוב המוק' השני ובעונה הקודמת הפסידה לולטה ממלטה בסיבוב המוק' הראשון (בשל יתרון שערי חוץ). המנצחת בסיכום שני המשחקים (הגומלין יתקיים ב-6 ביולי) תפגוש את וידאוטון ההונגרית, שסיימה שנייה בליגה המקומית, או את בלצן, שסיימה שנייה במלטה.
    פרנצווארוש - ילגאבה
    שעה:
    19:45.
    אצטדיון: גרופאמה ארנה, בודפשט, הונגריה.
    שופט: ואסיליס דמיטרו (קפריסין).[​IMG]
    פרטים נוספים: פרנצווארוש, שזכתה בגביע ה-23 בתולדותיה בעונה הקודמת (וסיימה רביעית בליגה) תפגוש בפעם הראשונה את ילגאבה, שסיימה שנייה בליגה הלטבית. פרנצווארוש היא בעלת היסטוריה ענפה במפעלים האירופאיים (בעבר אף הגיעה לגמר גביע אירופה למחזיקות גביע), אך בשנים האחרונות היא לא זוכה להצלחה רבה. בעונה הקודמת הודחה נגד פרטיזני טיראנה במסגרת סיבוב המוק' השני של ליגת האלופות (בפנדלים). ילגאבה הגיעה בעונה שעברה להישג השיא שלה, לאחר שהעפילה לסיבוב המוק' השלישי של הליגה האירופית. היא ניצחה את בריידבליק האיסלנדית ואת סלובן ברטיסלבה, אך הפסידה לבית"ר ירושלים בסיבוב המוק' השלישי (4-1 בסיכום). משחק הגומלין בין הקבוצות ייערך ב-6 ביולי, והמנצחת תפגוש את מידטיילנד, שסיימה רביעית בדנמרק (וזכתה בכרטיס דרך הפלייאוף המקומי), או את דרי סיטי, שסיימה שלישית באירלנד.
    בית"ר ירושלים - ואשאש (סיקור מלא יפורסם בפורום הישראלי)
    שעה:
    19:45.
    אצטדיון: המושבה, פתח תקווה, ישראל.
    שופט: ננאד דיוקיץ' (סרביה).[​IMG]
    פרטים נוספים: בית"ר ירושלים וואשאש תיפגשנה בפעם הראשונה בתולדותיהן באצטדיון המושבה. בית"ר העפילה לטורניר לאחר שסיימה שלישית בליגת העל. ואשאש העפילה אף היא לטורניר לאחר שסיימה השלישי בליגה ההונגרית. בית"ר מגיעה למשחק לאחר עונה מוצלחת ביותר במפעל השני בחשיבותו - הגעה לשלב הפלייאוף. בדרך היא ניצחה את סלובודה טוזלה, אומוניה וילגאבה, אולם הפסידה בסופו של דבר 2-1 (בסיכום) לסנט אטיין בשלב הפלייאוף, מה שמנע העפלה היסטורית לשלב הבתים. ואשאש מגיעה לאירופה לאחר היעדרות ממושכת במיוחד - ההופעה האחרונה שלה הייתה בגביע האינטרטוטו ב-2005. משחק הגומלין בין הקבוצות יתקיים ב-6 ביולי, כשבסיבוב המוק' השני המנצחת בסיכום שני המשחקים תפגוש את פרטיזני, שסיימה שנייה באלבניה, או את בוטב פלובדיב, שזכתה בגביע הבולגרי.
    אודס - באלימינה יונייטד
    שעה: 20:00.
    אצטדיון: אוד, סקיאן, נורווגיה.

    שופט: אדין יאקופוביץ' (בוסניה והרצגובינה).
    פרטים נוספים: אודס סיימה במקום השלישי בנורווגיה בעונה האחרונה, בעוד באלימינה יונייטד העפילה לטורניר לאחר שסיימה במקום הרביעי בצפון אירלנד וזכתה בטורניר פלייאוף העלייה לליגה האירופית. ביום חמישי הן תיפגשנה בפעם הראשונה בסקיאן, כשהגומלין יתקיים ב-6 ביולי. אודס הצליחה להעפיל לשלב הפלייאוף בעונת 2015/16 (הפסידה בסיבוב זה לבורוסיה דורטמונד), אולם בעונה הקודמת הגיעה רק לסיבוב המוק' השני (ניצחה את מרייהאמן, אך הפסידה לפאס ג'יאנינה). באלימינה יונייטד חוזרת למפעל לאחר היעדרות ממושכת (למעשה, הפעם האחרונה שבה שיחקה באירופה הייתה באינטרטוטו ב-2004). המנצחת בסיכום שני המשחקים תפגוש את באלה טאון, מחזיקת הגביע בויילס, או את ואדוץ, מחזיקת הגביע בליכטנשטיין, בסיבוב המוק' השני.

    האוגסונד - קולריין
    שעה: 20:00.
    אצטדיון: האוגסונד, האוגסונד, נורווגיה.

    שופט: אלכסנדרו טאן (מולדובה).[​IMG]
    פרטים נוספים: האוגסונד, שסיימה רביעית בנורווגיה, תפגוש בסיבוב המוק' הראשון של הליגה האירופית את קולריין, שסיימה שלישית בצפון אירלנד, למשחק הראשון ביניהן אי פעם. זו העונה השנייה בלבד שבה האוגסונד משתתפת במפעלים האירופאיים. בפעם הקודמת (עונת 2014/15) היא הצליחה להגיע לסיבוב המוק' השני, לאחר שניצחה את איירבאס יו. קיי. ברוטון בסיבוב המוק' הראשון והפסידה לסראייבו בסיבוב המוק' השני. קולריין מגיעה לאחר היעדרות ממושכת מהמפעלים האירופאיים - הפעם האחרונה שבה התמודדה באירופה הייתה במסגרת גביע אופ"א בעונת 2003/04. המנצחת בסיכום שני המשחקים (הגומלין יתקיים ב-6 ביולי) תפגוש את לך פוזנן, שסיימה שלישית בפולין, או את פליסטר, מחזיקת הגביע במקדוניה.

    א.א.ק. לרנקה - לינקולן
    שעה: 20:00.
    אצטדיון: א.א.ק. ארנה, לרנקה, קפריסין.

    שופט: ניקולאי האני (שווייץ).
    פרטים נוספים: קרב סגניות נוסף יתקיים בקפריסין ביום חמישי הקרוב. סגנית האלופה בקפריסין, א.א.ק. לרנקה, תפגוש את סגנית האלופה בגיברלטר, לינקולן, למשחק הראשון ביניהן. לרנקה זוכה לתקופה מוצלחת יחסית בזירה המקומית והאירופאית מאז תחילת העשור השני של המאה ה-21. בעונת 2011/12 אף הצליחה להעפיל לשלב הבתים של הליגה האירופית. בעונה הקודמת היא הגיעה עד לשלב הפלייאוף, אז הפסידה לסלובן ליברץ הצ'כית (4-0 בסיכום). מאז כניסתה של גיברלטר למפעלים של אופ"א, לינקולן משתתפת באופן קבוע, אך במפעל הראשון בחשיבותו. בעונה הקודמת היא ניצחה את פלורה טאלין, אך הפסידה לסלטיק בסיבוב המוק' השני (זכור במיוחד הניצחון של לינקולן, 1-0 בבית). העונה היא תשתתף בפעם הראשונה בליגה האירופית. משחק הגומלין יתקיים ב-6 ביולי, והמנצחת תפגוש את לבדיה טאלין, שסיימה שנייה באסטוניה, או את קורק סיטי, שסיימה שנייה באירלנד.

    זאריה בלץ - סראייבו
    שעה: 20:00.
    אצטדיון: סטדיונול זימברו, קישינב, מולדובה.

    שופט: אלכסנדרוס ארטופולוס (יוון).[​IMG]
    פרטים נוספים: זאריה בלץ מגיעה לטורניר לאחר שסיימה במקום הרביעי במולדובה בעונה האחרונה. היא תפגוש בפעם הראשונה בתולדותיה את סראייבו, שסיימה שלישית בבוסניה והרצגובינה. זו תהיה ההופעה השלישית של זאריה במסגרת הליגה האירופית (והזירה האירופית בכלל). היא מעולם לא עברה את סיבוב המוק' השני, ובעונה שעברה הפסידה כבר בסיבוב המוק' הראשון לוידאוטון מהונגריה (ניצחה 2-0 בבית, אך הפסידה 3-0 בחוץ). סראייבו משתתפת לעתים קרובות (באופן יחסי) במפעלים האירופאיים, אך מעולם לא הצליחה להעפיל לשלב בתים כלשהו. בעונת 2015/16 הפסידה ללך פוזנן בסיבוב המוק' השני של ליגת האלופות. משחק הגומלין בין שתי הקבוצות יתקיים ב-6 ביולי, כשהמנצחת בסיכום שני המשחקים תפגוש את אפולון לימסול, מחזיקת הגביע הקפריסאי, בסיבוב המוק' השני. [​IMG]

    אוּ.אֶ. סנטה קולומה - אוסייק
    שעה: 20:00.
    אצטדיון: אסטדי קומונל, אנדורה לה ולה, אנדורה.

    שופט: פארוג'יה קאן טרוסטין (מלטה).[​IMG]
    פרטים נוספים: סנטה קולומה העפילה לסיבוב המוק' הראשון של הליגה האירופית לאחר שזכתה בגביע האנדורי וסיימה במקום השלישי בליגה המקומית. אוסייק קיבלה את הכרטיס למפעל לאחר שסיימה רביעית בקרואטיה בעונה הקודמת. שתי הקבוצות תיפגשנה בבירת אנדורה למשחק הראשון ביניהן אי פעם. סנטה קולומה משתתפת במפעל השני בחשיבותו ברציפות מאז עונת 2010/11 (למעט 2015/16) והיא מעולם לא עברה את סיבוב המוק' הראשון. בעונה הקודמת הפסידה הפסידה 7-2 (בסיכום) ליריבה קרואטית נוספת - לוקומוטיבה. אוסייק לא משתתפת לעתים קרובות, כשבפעם הקודמת (עונת 2012/13) ניצחה יריבה נוספת מאנדורה בסיבוב המוק' הראשון - פ.צ. סנטה קולומה, אך הפסידה בסיבוב המוק' השני לקלמאר השוודית. משחק הגומלין יתקיים ב-6 ביולי, והמנצחת בסיכום שני המשחקים תפגוש את לוצרן, שסיימה חמישית בליגה השווייצרית.

    לבסקי סופיה - סוטייסקה
    שעה: 20:00.
    אצטדיון: גאורגי אספרוחוב סטדיון, סופיה, בולגריה.

    שופט: מרטין לונדבי (נורווגיה).
    פרטים נוספים: לבסקי סופיה, שסיימה במקום השלישי בליגה הבולגרית וניצחה בפלייאוף העלייה לליגה האירופית, תפגוש את סוטייסקה ממונטנגרו, שסיימה במקום הרביעי בליגה המקומית וזכתה בגביע המונטנגרי, במסגרת סיבוב המוק' הראשון של הליגה האירופית (שתי הקבוצות לא נפגשו ביניהן מעולם). לבסקי סופיה הגיעה בעבר להישגים נאים במיוחד באירופה (בכלל זה הגיעה לרבע גמר גביע אופ"א וגביע אירופה למחזיקות גביע ואף השתתפה בשלב הבתים של ליגת האלופות), והיא השתתפה במפעלים האירופאיים לעתים קרובות. עם זאת, נראה שבשנים האחרונות חלה ירידה מסוימת ביכולת, והיא לא הצליחה לעבור שלב בכל ארבעת הופעותיה מאז 2011/12. בשנה שעברה הודחה בשל יתרון שערי חוץ נגד מאריבור בסיבוב המוק' השני. סוטייסקה משתתפת באופן עקבי יחסית בשנים האחרונות במפעלים האירופאיים, אך לא נחלה הצלחה רבה עד עכשיו. לפני שתי עונות הפסידה לדברצן (3-2 בסיכום) בסיבוב המוק' הראשון. המנצחת בסיכום שני המשחקים (הגומלין יתקיים ב-66 ביולי) תפגוש את היידוק ספליט, שסיימה שלישית בקרואטיה, בסיבוב המוק' השני.

    זירה פ.ק. - דיפרדנג' 03
    שעה: 20:00.
    אצטדיון: דלגה סטדיום, באקו, אזרבייג'ן.

    שופט: דנייאר סאחי (קזחסטן).
    פרטים נוספים: זירה תפתח את העונה האירופית הראשונה שלה אי פעם לאחר שסיימה במקום הרביעי בליגה האזרית בעונה האחרונה. היריבה הראשונה אותה תפגוש היא דיפרדנג' שסיימה כסגנית אלופת לוקסמבורג. זירה הוקמה רק בשנת 2014, ולאחר שהעפילה לליגה הראשונה הצליחה לסיים בעונת 2015/16 במקום השני, אולם בשל העובדה שלא הצליחה להשיג את הרישיון מאופ"א לא ניתן לה אישור להתמודד במפעלים האירופאיים. דיפרדנג' מתמודדת באופן קבוע יחסית באירופה מאז שלהי העשור הקודם, כשהישג השיא שלה היה הגעה לשלב הפלייאוף בעונת 2011/12. בעונה הקודמת היא הפסידה לקליפטונוויל הצפון אירית בסיבוב המוק' הראשון. משחק הגומלין יתקיים ב-6 ביולי, והמנצחת בסיכום שני המשחקים תפגוש את אסטרה ג'יורג'יו, שסיימה שישית בליגה הרומנית.

    פולה אש - מילסאמי אורחיי
    שעה:
    20:30.
    אצטדיון: אמיל מייריש, אש-סור-אלזט, לוקסמבורג.
    שופט: דניס אנטאמו (פינלנד).
    פרטים נוספים: פולה סיימה במקום השלישי בלוקסמבורג ומילסאמי סיימה במקום השלישי במולדובה. ביום חמישי שתי הקבוצות תיפגשנה בפעם הראשונה, כשהגומלין יתקיים ב-6 ביולי. מאז ראשית העשור הנוכחי פולה אש משתתפת באופן כמעט קבוע במפעלים האירופאיים, אך מעולם לא הצליחה לעבור סיבוב. בעונה שעברה היא הפסידה לאברדין הסקוטית במסגרת סיבוב המוק' הראשון (3-2 בסיכום). מילסאמי, שהוקמה ב-2005 תחת שם אחר, מופיעה גם כן באופן כמעט קבוע מאז עונת 2011/12, כשהישג השיא שלה היה הגעה לשלב הפלייאוף של הליגה האירופית בעונת 2015/16 (העונה האחרונה בה התמודדה באירופה), לאחר שעברה לשם ממוקדמות ליגת האלופות (לאחר שניצחה את לודוגורץ, הפסידה לסקנדרבאו ובשלב הפלייאוף הפסידה לסנט אטיין). המנצחת בסיכום שני המשחקים תפגוש את מלאדוסט לוצ'אני, שסיימה רביעית בסרביה, או את אינטר באקו, שסיימה שלישית באזרבייג'ן.
    ק.י. קלאקסוויק - א.י.ק.
    שעה: 21:00.
    אצטדיון: גונדאדאלור, טורסהאבן, איי פארו.
    שופט: מיכל אוצנאש (סלובקיה).
    פרטים נוספים: קלאקסוויק וא.י.ק. תיפגשנה בפעם הראשונה בתולדותיהן בטורסהאבן במסגרת סיבוב המוק' הראשון של הליגה האירופית. ק.י. העפילה לטורניר לאחר שזכתה בגביע המקומי וסיימה במקום השני בליגה, בעוד א.י.ק. מגיעה לאחר שסיימה כסגנית אלופת שוודיה. קלאקסוויק חוזרת למפעלים האירופאיים לאחר היעדרות משמעותית - הפעם האחרונה שבה התמודדה במפעלים האירופאיים הייתה בעונת 2003/04, אז הפסידה למולדה במסגרת גביע אופ"א. היא לא זכתה מעולם להישגים משמעותיים, ולמעשה מעולם לא עברה סיבוב. ביום חמישי מצפה לא משוכה קשה בדמותה של א.י.ק., שמשתתפת באופן כמעט קבוע במפעלים האירופאיים, ושזכתה להישגים נאים - רבע גמר גביע אירופה למחזיקות גביע והשתתפות בשלב הבתים של הליגה האירופית ב-2012/13. בעונה הקודמת הגיעה עד לסיבוב המוק' השלישי, שם הפסידה 3-0 (בסיכום) לפנאתינייקוס. משחק הגומלין ייערך ב-66 ביולי, כשהמנצחת בסיכום תפגוש את ז'לייזניצ'אר, שסיימה שנייה בבוסניה והרצגובינה, או את זטה, שסיימה שנייה במונטנגרו.

    נורשפינג - פרישטינה
    שעה: 21:00.
    אצטדיון: נורשפינגס אידרוטספרקן, נורשפינג, שוודיה.

    שופט: אלכסנדרס גולובווס (לטביה).
    פרטים נוספים: קוסובו הצטרפה העונה באופן רשמי למפעלים של אופ"א, ופרישטינה היא הנציגה השנייה שתתמודד, למרות שהיא כלל לא הייתה אמורה להיות הנציגה. בסה פייה, שזכתה בגביע המקומי, הייתה אמורה להשתתף בליגה האירופית, אך לא הצליחה לקבל את הרישיון מאופ"א. לאור זאת, פרישטינה, שסיימה שנייה בליגה, תפסה את מקומה. היא תפגוש את נורשפינג שסיימה שלישית בשוודיה. נורשפינג התמודדה בעונה שעברה במסגרת סיבוב המוק' השני של ליגת האלופות, אך הפסידה לרוזנבורג בדרבי הסקנדינבי. לפני כן היא התמודדה בעונת 2000/01 בגביע אופ"א, אז הגיעה לסיבוב הראשון, ולמעשה מעולם היא לא הצליחה לעבור יותר מסיבוב אחד באירופה. משחק הגומלין בין הקבוצות יתקיים ב-6 ביולי, כשהמנצחת בסיכום תעפיל לסיבוב המוק' השני, שם תפגוש את סט. ג'ונסטון, שסיימה רביעית בסקוטלנד, או את טרקאי, שסיימה שנייה בליטא.

    קונאס קוואי - ה.י.ק. הלסינקי
    שעה: 21:00.
    אצטדיון: נאנטפורת', בנגור, ויילס.
    שופט: קאטאלין גאמאן (רומניה).
    פרטים נוספים: שתי הקבוצות תיפגשנה ביום חמישי לאחר שסיימו כסגניות בליגות המקומיות - קונאס קוואי בויילס, והלסינקי בפינלנד. זה יהיה המשחק הראשון ביניהן, כשהגומלין יתקיים ב-6 ביולי. המנצחת בסיכום שני המשחקים תפגוש את דאצ'יה קישינב, שסיימה שנייה במולדובה, או את שקנדיה, שסיימה שנייה במקדוניה. קונאס קוואי השתתפה לראשונה באירופה בשנה שעברה, אז עברה את סטאבק הנורווגית בסיבוב המוק' הראשון, אך הפסידה לוויבודינה הסרבית בסיבוב המוק' השני. ה.י.ק. משתתפת באופן קבוע יחסית במפעלים האירופאיים. בעבר הגיעה לשלב הבתים של ליגת האלופות, ובעונת 2014/15 אף לשלב הבתים של הליגה האירופית. בעונה שעברה הגיעה לסיבוב המוק' השלישי של הליגה האירופית, לאחר שניצחה את אטלנטאס וברואה, אך הפסידה לגטבורג השוודית.

    מידטיילנד - דרי סיטי
    שעה:
    21:00.
    אצטדיון: ארנה הרנינג, הרנינג, דנמרק.
    שופט: מרכוס אמטר (אוסטריה).
    פרטים נוספים: מידטיילנד ודרי סיטי תיפגשנה בפעם הראשונה בתולדותיהן ביום חמישי הקרוב. הקבוצה הדנית סיימה במקום הרביעי בליגה וזכתה בכרטיס לליגה האירופית דרך הפלייאוף. דרי סיטי העפילה לטורניר לאחר שסיימה במקום השלישי בליגה האירית. מידטיילנד זכתה להצלחה מסוימת במפעלים האירופאיים, כאשר הישג השיא שלה היה העפלה לשלב 32 הגדולות בליגה האירופית בעונת 2015/16 (הפסידה למנצ'סטר יונייטד). בעונה הקודמת עשתה את כל הדרך מסיבוב המוק' הראשון לשלב הפלייאוף, אולם שם נעצרה על ידי אוסמנלספור הטורקית. דרי סיטי לא הגיעה להישגים משמעותיים - הישג השיא שלה הוא העפלה לסיבוב המוקדמות השלישי. בפעם האחרונה שבה השתתפה (עונת 2014/15) נעצרה בסיבוב המוק' השני. משחק הגומלין בין הקבוצות יתקיים ב-6 ביולי, כשהמנצחת בסיכום שני המשחקים תפגוש את פרנצווארוש, שזכתה בגביע ההונגרי, או את ילגאבה, שסיימה שנייה בלטביה.

    באלה טאון - ואדוץ
    שעה: 21:00.
    אצטדיון: בלה וו, ריל, ויילס.
    שופט: אלאן דורייה (לוקסמבורג).
    פרטים נוספים: באלה טאון, שזכתה בגביע וסיימה במקום השלישי בויילס בעונה האחרונה, תפגוש בסיבוב המוק' הראשון את ואדוץ, שסיימה במקום העשירי והאחרון בליגה השווייצרית (וירדה לליגת המשנה), אך גם זכתה בגביע בליכטנשטיין. החל מעונת 2013/14 באלה טאון הפכה לשם מוכר יחסית במפעל השני בחשיבותו, אך רק למטיבי הלכת שעוקבים אחר סיבוב המוק' הראשון, שכן הקבוצה מעולם לא הצליחה לעבור שלב. בשנה שעברה הפסידה 4-0 (בסיכום) לא.י.ק. השוודית. ואדוץ היא כבר שם מוכר הרבה יותר, אך גם היא לא זכתה להצלחה משמעותית יותר מדי עד עתה, כשהישג השיא שלה הוא הגעה לסיבוב המוק' השלישי של הליגה האירופית. בעונה הקודמת ואדוץ נעצרה בסיבוב המוק' השני של הליגה האירופית, לאחר שהפסידה למידטיילנד. משחק הגומלין יתקיים ב-6 ביולי, כשהמנצחת בסיכום שני המשחקים תפגוש את אודס, שסיימה במקום השלישי בנורווגיה, או את באלימינה יונייטד, שסיימה רביעית בצפון אירלנד.

    סקנדרבאו - סן ג'וליה
    שעה: 21:00.
    אצטדיון: סקנדרבאו, קורצ'ה, אלבניה.
    שופט: רוברט הנסי (אירלנד).
    פרטים נוספים: סקנדרבאו וסן ג'וליה תיפגשנה בפעם הראשונה בתולדותיהן במסגרת סיבוב המוק' הראשון של הליגה האירופית. סקנדרבאו מגיעה לטורניר לאחר שסיימה במקום השלישי באלבניה, בעוד סן ג'וליה סיימה כסגנית אלופת אנדורה. משחק הגומלין יתקיים ב-6 ביולי, כשהמנצחת בסיכום שני המשחקים תפגוש את קאיראט אלמטי, שסיימה שנייה בקזחסטן, או את אטלנטאס, שסיימה רביעית בליטא, בסיבוב המוק' השני. סקנדרבאו לא זכתה להצלחה רבה מדי באירופה, עד לעונת 2015/16, אז עשתה את כל הדרך לשלב הפלייאוף של ליגת האלופות (הפסידה 6-2 לדינמו זאגרב) ולאחר מכן המשיכה לשלב הבתים של הליגה האירופית. סן ג'וליה לא יכולה להתפאר יותר מדי בהישגיה עד עתה, שכן לרוב היא איננה מצליחה לעבור את סיבוב המוק' הראשון. בשנה שעברה הקבוצה מאנדורה הפסידה לראנדרס הדנית, 4-0 (בסיכום), במסגרת סיבוב המוק' הראשון של הליגה האירופית.

    וויבודינה -רוז'ומברוק
    שעה: 21:00.
    אצטדיון: קאראג'ורג'ה, נובי סאד, סרביה.
    שופט: חליל אומוט מלר (טורקיה).
    פרטים נוספים: וויבודינה, שסיימה שלישית בסרביה, תפגוש את רוז'ומברוק הסלובקית, שסיימה שלישית בליגה המקומית, למשחק הראשון בין שתי הקבוצות. לוויבודינה היסטוריה ארוכה במסגרת היבשתית, והיא זכתה להישגים נאים בעבר. שלוש פעמים היא הגיעה לרבע הגמר בגביע ערי הירידים, היא הגיעה לגמר האינטרטוטו, ומאז 2013/14 הגיעה שלוש פעמים לשלב הפלייאוף של הליגה האירופית, כולל בעונה האחרונה, אז הפסידה לא.ז. אלקמאר. מבחינתה של רוז'ומברוק, זו תהיה הופעתה הרביעית בלבד באירופה, כאשר הישג השיא שלה עד עתה הוא העפלה לסיבוב המוק' השלישי בליגת האלופות בעונת 2006/07 (ובהמשך לסיבוב הראשון של גביע אופ"א). משחק הגומלין בין הקבוצות יתקיים ב-6 ביולי, כשהמנצחת תפגוש את בראן, סגנית אלופת נורווגיה, בסיבוב המוק' השני.

    מכבי תל-אביב - טיראנה (סיקור מלא יפורסם בפורום הישראלי)
    שעה: 21:00.
    אצטדיון: האצטדיון העירוני נתניה, נתניה, ישראל.

    שופט: טיחומיר פהין (קרואטיה).
    פרטים נוספים: מכבי העפילה לסיבוב המוק' הראשון של הליגה האירופית לאחר שסיימה כסגנית לאלופה הפועל ב"ש. היא תפגוש את טיראנה, שסיימה תשיעית בליגה המקומית וירדה ליגה, אך הצליחה להעפיל לטורניר לאחר שזכתה בגביע האלבני. שתי הקבוצות מעולם לא נפגשו, ומשחק הגומלין ביניהן יתקיים ב-6 ביולי. מכבי זוכה להצלחה באירופה, בעבר העפילה לשלב הבתים של ליגת האלופות והישג השיא שלה היה הגעה לשלב 32 הגדולות של הליגה האירופית בעונת 2013/14 (הפסידה לבאזל). טיראנה נחשבת לאחת הקבוצות המוצלחות ביותר באלבניה בכל הקשור להישגים בזירה היבשתית, אך בחינה אובייקטיבית מגלה שההצלחה היא מינורית - היא מעולם לא צלחה יותר מסיבוב אחד. בפעם האחרונה שהתמודדה באירופה, בעונת 2012/13, היא צלחה את סיבוב המוק' הראשון, לפני שהפסידה לאולסונד הנורווגית בסיבוב המוק' השני של הליגה האירופית. המנצחת בסיכום שני המשחקים תפגוש את ס.י.ק. סיינאיוקי, שזכתה בגביע הפיני, או את ק.ר. רייקיאוויק, שסיימה שלישית באיסלנד.

    דומז'אלה - פלורה טאלין
    שעה: 21:30.
    אצטדיון: ארנה פטרול, צליה, סלובניה.

    שופט: ז'ואאו פינהיירו (פורטוגל).
    פרטים נוספים: דומז'אלה, שזכתה בגביע הסלובני בעונה הקודמת ובמקום הרביעי בליגה, תפגוש בפעם הראשונה את פלורה האסטונית, שסיימה רביעית בליגה המקומית. הקבוצה הסלובנית השתתפה לעתים קרובות יחסית במפעלים האירופאיים מאז אמצע העשור הראשון של שנות האלפיים, ואף פגשה שתי קבוצות ישראליות בעבר, את הפועל ת"א ואת אשדוד, אך לא הגיעה להישגים מרשימים. למעשה, העונה הקודמת הייתה המוצלחת ביותר שלה עד עתה - היא סיימה את דרכה בסיבוב המוק' השלישי של הליגה האירופית - שם נעצרה על ידי וסטהאם יונייטד (היא אף הצליחה לנצח אותה בבית 2-1). פלורה גם היא בעלת ניסיון אירופי עשיר, אך גם היא לא זכתה להישגים מרשימים ולמעשה מעולם לא עברה את סיבוב המוק' השני. בעונה הקודמת הודחה נגד לינקולן מגיברלטר בסיבוב המוק' הראשון. המנצחת בסיכום שני המשחקים (הגומלין יתקיים ב-6 ביולי) תפגוש את ונטספילס, שזכתה בגביע הלטבי, או את ואלור האיסלנדית, שזכתה גם כן בגביע המקומי, בסיבוב המוק' השני.

    טרה פנה - רבוטניצ'קי
    שעה: 21:30.
    אצטדיון: סן מרינו סטדיום, סראוואלה, סן מרינו.
    שופט: ג'ייסון לי ברסלו (גיברלטר).
    פרטים נוספים: טרה פנה ורבוטניצ'קי תיפגשנה בפעם הראשונה בתולדותיהן בסראוואלה ביום חמישי הקרוב. טרה פנה העפילה לטורניר לאחר שזכתה בגביע בסן מרינו וסיימה שנייה בליגה. רבוטניצ'קי זכתה בכרטיס לליגה האירופית לאחר שסיימה שלישית במקדוניה. מאז 2010 טרה פנה משתתפת כמעט באופן קבוע במפעלים האירופאיים, אך היא מעולם לא עברה שלב ובדרך כלל "זכתה" לתבוסות צורמות (תוצאות כגון 9-2 ו-7-0 לא זרות לה). בעונה הקודמת הפסידה בסיבוב זה לדה ניו סיינטס, 5-1 בסיכום. רבוטניצ'קי גם היא לא שם זר באירופה, אך היא זכתה להצלחות רבות יותר. הישג השיא שלה הוא העפלה לסיבוב הראשון של גביע אופ"א ולשלב הפלייאוף של הליגה האירופית (הפעם האחרונה הייתה בעונת 2015/16, אז הפסידה לרובין קאזאן). בעונה הקודמת המסע נגמר כבר בסיבוב המוק' הראשון, לאחר שהפסידה לבודוצ'נוסט פודגוריצה. המנצחת בסיכום שני המשחקים (הגומלין יתקיים ב-6 ביולי) תפגוש את דינמו מינסק, שסיימה שלישית בבלארוס, או את רונאביק שסיימה שלישית באיי פארו.

    קרבנה זבזדה - פלוריאנה
    שעה: 21:30.
    אצטדיון: סטדיון ראיקו מיטיץ', בלגרד, סרביה.
    שופט: מטיאס גסטרניוס (פינלנד).

    פרטים נוספים: קרבנה זבזדה, או הכוכב האדום בלגרד - בשמה המוכר יותר, העפילה לסיבוב המוק' הראשון של הליגה האירופית לאחר שסיימה כסגנית אלופת סרביה. ביום חמישי היא תפגוש את פלוריאנה, שסיימה חמישית במלטה, אך זכתה גם בגביע המלטזי, למפגש הראשון בין שתי הקבוצות. משחק הגומלין ייערך ב-6 ביולי, כשהמנצחת תפגוש את אירטיש פבלודר, שסיימה שלישית בקזחסטן, או את דונאב רוסה, שסיימה רביעית בבולגריה, בסיבוב המוק' השני. הכוכב האדום בלגרד היא בעלת היסטוריה עשירה במיוחד במפעלים האירופאיים, היסטוריה שכוללת זכייה בגביע אירופה (ליגת האלופות לשעבר) ב-1991 והגעה לחצאי הגמר במפעל הראשון בחשיבותו ב-1971 ו-1957, כמו גם לגמר גביע אופ"א ב-1979. עם זאת, בשנים האחרונות היא לא זוכה להצלחות דרמטיות, והפעם האחרונה שבה הצליחה להעפיל לשלב הבתים של הליגה האירופית הייתה בעונת 2007/08. בעונה שעברה היא הגיעה לשלב הפלייאוף והפסידה בסופו של דבר לססואולו. פלוריאנה השתתפה בעבר לעתים קרובות באירופה, אולם לא זכתה להצלחה רבה. מאז שנת 2000 היא הופיעה רק שלוש פעמים, כשהפעם האחרונה הייתה בעונת 2012/13, אז הפסידה בסיבוב המוק' הראשון לאלפסבורג.

    שירוקי ברייג - אורדבסי שימקנט
    שעה: 21:30.
    אצטדיון: פקארה, שירוקי ברייג, בוסניה והרצגובינה.
    שופט: פרנץ קראקו (הונגריה).
    פרטים נוספים: שירוקי סיימה רק במקום השביעי בליגה הבוסנית בעונה החולפת, אך העפילה לטורניר לאחר שזכתה בגביע המקומי. יריבתה בסיבוב המוק' הראשון תהיה אורדבסי הקזחית, שסיימה במקום הרביעי בליגה. זה יהיה המשחק הראשון בין שתי הקבוצות. הישג השיא של שירוקי ברייג עד עתה היה כאשר העפילה לסיבוב המוק' השלישי של הליגה האירופית בעונת 2013/14 (הפסידה לאודינזה), כשבעונה הקודמת היא הפסידה לבירקירקרה ממלטה 3-1 (בסיכום). אורדבסי אף היא לא זכתה להצלחה משמעותית באירופה עד עכשיו, והישג השיא שלה היה הגעה לסיבוב המוק' השני בעונת 2012/13 (אז הפסידה לרוזנבורג). בעונה הקודמת הפסידה 6-3 (בסיכום) לצ'וקריצ'קי הסרבית בסיבוב המוק' הראשון. הגומלין יתקיים ב-6 ביולי, כשהמנצחת בסיכום שני המשחקים תפגוש את אברדין, סגנית אלופת סקוטלנד, בסיבוב המוק' השני.

    מלאדוסט פודגוריצה - גאנדזסאר
    שעה: 21:30.
    אצטדיון: גרדסקי סטדיון פודגוריצה, פודגוריצה, מונטנגרו.
    שופט: פול מקלוקלין (אירלנד).

    פרטים נוספים: מלאדוסט פודגוריצה וגאנדזסאר תיפגשנה לראשונה בתולדותיהן ביום חמישי. מלאדוסט העפילה לטורניר לאחר שסיימה במקום השלישי במונטנגרו, ואילו גאנדזסאר סיימה כסגנית אלופה ארמניה. הגומלין יתקיים ב-6 ביולי והמנצחת בסיכום שני המשחקים תפגוש את שטורם גראץ, שסיימה שלישית באוסטריה, בסיבוב המוק' השני. מלאדוסט החלה את דרכה במפעלים האירופאיים בעונת 2013/14, עונת השיא שלה עד היום, במהלכה הגיעה עד לסיבוב המוק' השלישי, שם הפסידה לסביליה. בעונה הקודמת הפסידה 5-0 (בסיכום) ללודוגורץ הבולגרית בסיבוב המוק' השני של ליגת האלופות. גאנדזסאר הארמנית הגיעה להישג השיא בעונת 2012/13, אז העפילה לסיבוב המוק' השני, אולם שם הפסידה לסרבט. הפעם האחרונה בה התמודדה באירופה הייתה בעונת 2013/14, אז הודחה נגד אקטובה בסיבוב המוק' הראשון.

    מלאדוסט לוצ'אני - אינטר באקו
    שעה: 21:30.
    אצטדיון: פ.ק. מלאדוסט, לוצ'אני, סרביה.
    שופט: אלכסיי מטיונין (רוסיה).

    פרטים נוספים: מלאדוסט לוצ'אני תערוך השנה את הופעת הבכורה שלה במפעלים האירופאיים, לאחר שסיימה במקום הרביעי בליגה הסרבית בעונה האחרונה. מדובר בהישג השיא שלה בליגה המקומית, לאחר שאת מרבית שנותיה בילתה בליגה השנייה. ביום חמישי היא תפגוש את אינטר באקו, שהישג השיא שלה באירופה היה כאשר הגיעה לסיבוב המוק' השלישי של הליגה האירופית בעונת 2015/16 (הפסידה לאתלטיק בילבאו), ושסיימה בעונה האחרונה במקום השלישי באזרבייג'ן. משחק הגומלין יתקיים ב-6 ביולי, כשהמנצחת תפגוש את פולה אש, שסיימה שלישית בלוקסמבורג, או את מילסאמי אורחיי, שסיימה במקום השלישי במולדובה, בסיבוב המוק' השני.

    קרוסיידרס - לייפאיה
    שעה: 21:45.
    אצטדיון: סיויו, בלפסט, צפון אירלנד.
    שופט: אנדרס פולסן (דנמרק).

    פרטים נוספים: קרוסיידרס ולייפאיה תיפגשנה למשחק הראשון ביניהן אי פעם ביום חמישי הקרוב (הגומלין יתקיים ב-6 ביולי). קרוסיידרס העפילה לטורניר לאחר שסיימה כסגנית אלופת צפון אירלנד, ואילו קרוסיידרס העפילה לאחר שסיימה במקום הרביעי בלטביה. הישג השיא של הקבוצה הצפון אירית באירופה עד עתה היה הגעה לסיבוב המוק' השני של ליגת האלופות בעונת 2015/16 (אז הפסידה לסקנדרבאו) ובעונה הקודמת, אז הפסידה לקופנהאגן (9-0 בסיכום). לייפאיה היא אחת הקבוצות ה"צעירות" במפעל, שכן היא הוקמה רק בשנת 2014, אולם הספיקה כבר לזכות באליפות ובעונה הקודמת הפסידה בסיבוב המוק' השני של ליגת האלופות לזלצבורג (3-0 בסיכום). המנצחת בסיכום שני המשחקים תפגוש את שחטיור סליהורסק, סגנית אלופת בלארוס, או את סודובה, שסיימה שלישית בליטא, בסיבוב המוק' השני.

    סנט ג'ונסטון - טרקאי
    שעה: 21:45.
    אצטדיון: מקדיארמיד פארק, פרת', סקוטלנד.
    שופט: פראן יוביץ (קרואטיה).

    פרטים נוספים: סט. ג'ונסטון סיימה בעונה הקודמת במקום הרביעי בליגה הסקוטית, בעוד טרקאי סיימה שנייה בליטא. הן תיפגשנה למשחק הראשון ביניהן, כשהגומלין יתקיים ב-6 ביולי. המנצחת בסיכום שני המשחקים תפגוש את נורשפינג השוודית, שסיימה במקום השלישי בשוודיה, או את פרישטינה, שסיימה שנייה בליגה המקומית בקוסובו. הקבוצה הסקוטית לא יכולה לזקוף לזכותה הישגים מרשימים במיוחד באירופה. הישג השיא שלה הוא העפלה לסיבוב השלישי של גביע אופ"א בעונת 1971/72 והעפלה לסיבוב המוק' השלישי של הליגה האירופית בעונות 2013/14 ו-2014/15. בהופעתה האחרונה באירופה היא הפסידה לאלאשקרט בסיבוב המוק' הראשון של הליגה האירופית בעונת 2015/16. מצידה של טרקאי זו ההופעה השלישית שלה באירופה, אחרי שבעונה שעברה הודחה נגד נומה קאליו בסיבוב המוק' הראשון (הפסידה 5-3 בסיכום), ולא "זכתה" לפגוש את מכבי חיפה בסיבוב המוק' השני.

    ריינג'רס - פרוגרס נידרקורן
    שעה: 21:45.
    אצטדיון: אייברוקס סטדיום, גלאזגו, סקוטלנד.
    שופט: מוחמד אל-חכים (שוודיה).

    פרטים נוספים: עד לסיומו של העשור הראשון של המאה ה-21, לא היה באמת סיכוי לראות את ריינג'רס בסיבוב המוק' הראשון של הליגה האירופית. הקבוצה הסקוטית הייתה חברה קבועה במועדון הגדולות של אירופה, השתתפה באופן מסורתי בשלב הבתים של אחד המפעלים, זכתה בגביע אירופה למחזיקות גביע ב-1971/72 ולאחרונה הגיעה לגמר גביע אופ"א ב-2007/08. עם זאת, לאחר פשיטת הרגל המועדון הסקוטי נחלש ולמעשה זו ההשתתפות הראשונה של ריינג'רס באירופה מאז עונת 2011/12 (אז הודחה בשלב הפלייאוף של הליגה האירופית למאריבור). בעונה הקודמת ריינג'רס סיימה במקום השלישי בליגה הסקוטית, וקיבלה שוב את הכרטיס לזירה המוכרת לה. ביום חמישי היא תפגוש את פרוגרס, שסיימה רביעית בלוקסמבורג, למשחק ראשון בין שתי הקבוצות. ההיסטוריה של פרוגרס צנועה הרבה יותר, והיא מעולם לא עברה שלב באירופה. בפעם האחרונה (עונת 2015/16) היא הפסידה לשמרוק רוברס האירית (3-0 בסיכום) בסיבוב המוק' הראשון של הליגה האירופית. המנצחת בסיכום שני המשחקים (הגומלין יתקיים ב-4 ביולי), תפגוש את א.א.ל. לימסול, שסיימה רביעית בקפריסין, או את סט. ג'וזפ'ס, שסיימה שלישית בגיברלטר, בסיבוב המוק' השני.

    ולטה - פולגורה
    שעה: 21:45.
    אצטדיון: היברניאנס סטדיום, פאולה, מלטה.
    שופט: דניס שצ'רבקוב (בלארוס).

    פרטים נוספים: ולטה ופולגורה תיפגשנה בפעם הראשונה בתולדותיהן, כשהגומלין יתקיים ב-6 ביולי. המנצחת בסיכום שני המשחקים תפגוש את אוטרכט, שסיימה רביעית בהולנד וזכתה בכרטיס דרך הפלייאוף המקומי. ולטה העפילה לטורניר לאחר שסיימה במקום הרביעי במלטה ובירקירקרה, שסיימה שלישית, לא קיבלה רישיון מאופ"א. פולגורה סיימה שלישית בסן מרינו (הפסידה בחצי הגמר בפלייאוף המקומי). ולטה השתתפה פעמים רבות במפעלים האירופאיים, אך מעולם לא זכתה להצלחה רבה, והגיעה לכל היותר לסיבוב המוק' השני. בעונה שעברה היא סיימה את דרכה בסיבוב המוק' השני של ליגת האלופות, לאחר שהפסידה 4-2 (בסיכום) לכוכב האדום בלגרד. פולגורה משתתפת באופן קבוע מאז עונת 2014/15, אולם היא מעולם לא עברה שלב. בעונה הקודמת הפסידה לא.א.ק. לרנקה 6-1 (בסיכום) בסיבוב המוק' הראשון של הליגה האירופית.

    סט. ג'וזפ'ס - א.א.ל. לימסול
    שעה: 21:45.
    אצטדיון: אסטדיו אלגרבה, פארו-לולה, פורטוגל.
    שופט: פטור ריינרט (איי פארו).

    פרטים נוספים: סט. ג'וזפ'ס תערוך את הופעת הבכורה שלה במפעלים האירופאיים ביום חמישי הקרוב, לאחר שסיימה במקום השלישי בגיברלטר בעונה האחרונה. היא תפגוש את א.א.ל. לימסול, שסיימה רביעית בקפריסין. הישג השיא של לימסול באירופה עד עתה היה בעונת 2012/13, אז עשתה החלה בסיבוב המוק' השני של ליגת האלופות והצליחה להתקדם עד לשלב הפלייאוף, שם נעצרה בידי אנדרלכט (3-2 בסיכום). היא המשיכה לשלב הבתים של הליגה האירופית שבו סיימה במקום הרביעי. הפעם האחרונה שבה התמודדה בזירה היבשתית הייתה בעונת 2014/15 אז החלה בסיבוב המוק' השלישי של ליגת האלופות, אך בסופו של דבר הודחה בשלב הפלייאוף של הליגה האירופית (נגד טוטנהאם). משחק הגומלין יתקיים ב-6 ביולי, כשהמנצחת בסיכום שני המשחקים תפגוש את ריינג'רס, שסיימה שלישית בסקוטלנד, או את פרוגרס נידרקורן, שסיימה במקום הרביעי בלוקסמבורג.

    ז'לייזניצ'אר - זטה
    שעה:
    21:45.
    אצטדיון: גרבאוויצה, סראייבו, בוסניה והרצגובינה.

    שופט: קיריל לבניקוב (רוסיה).
    פרטים נוספים: "קרב סגניות" נוסף יפגיש בין ז'לייזניצ'אר, שסיימה במקום השני בבוסניה והרצגובינה, לבין זטה, שסיימה שנייה במונטנגרו, למפגש הראשון ביניהן אי פעם. ז'לייזניצ'אר הגיעה להישגים נאים בעבר, שהגיעו לשיאם בהעפלה לחצי גמר גביע אופ"א בעונת 1984/85, אולם מאז תחילת שנות האלפיים קשה למצוא זכר לעבר העשיר. הישג השיא שלה היה כאשר הגיעה לסיבוב המוק' השלישי של הליגה האירופית בעונת 2015/16. הופעתה הראשונה של זטה באירופה הייתה בעונת 2005/06, ומאז הישג השיא שלה היה בעונתה האחרונה בזירה היבשתית - עונת 2012/13, אז הגיעה לשלב הפלייאוף של הליגה האירופית, שם הובסה נגד איינדהובן (5-0 בבית ו-9-0 בחוץ). משחק הגומלין בין הקבוצות יתקיים ב-6 ביולי, כשהמנצחת בסיכום תפגוש את א.י.ק. השוודית, שסיימה במקום השני בשוודיה, או את ק.י. קלאקסוויק, שזכתה בגביע באיי פארו, בסיבוב המוק' השני.
    וידאוטון - בלצן
    שעה: 21:45.
    אצטדיון: פנצ'ו ארנה, פלצ'וט, הונגריה.
    שופט: דיאן יאקימובסקי (מקדוניה).
    פרטים נוספים: וידאוטון, שסיימה כסגנית אלופת הונגריה, תפגוש ביום חמישי הקרוב את בלצן, שסיימה כסגנית אלופת מלטה, בסיבוב המוק' הראשון של הליגה האירופית. וידאוטון היא בעלת עבר עשיר בזירה האירופית, כשזכורה במיוחד ההגעה שלה לגמר גביע אופ"א בעונת 1984/85. מאז ההישגים הפכו לצנועים יותר, אך בעונת 2012/13 היא הצליחה להעפיל לשלב הבתים בליגה האירופית. בעונה שעברה הגיעה לסיבוב המוק' השלישי במפעל, שם הפסידה למידטיילנד הדנית לאחר הארכה. עבור בלצן זו הופעה שלישית והשלישית ברציפות בליגה האירופית, כשבפעמיים הקודמות היא לא הצליחה לעבור שלב (בעונה הקודמת הפסידה לנפטצ'י באקו). המנצחת בסיכום שני המשחקים (הגומלין יתקיים ב-6 ביולי) תפגוש בסיבוב המוק' השני את נומה קאליו האסטונית, שסיימה במקום השלישי בליגה, או את ב36 טורסהאבן, שסיימה רביעית באיי פארו.

    לך פוזנן - פליסטר
    שעה:
    21:45.
    אצטדיון: סטדיון מייסקי, פוזנן, פולין.
    שופט: לואיס מיגל ברנקו גודינהו (פורטוגל).
    פרטים נוספים: לך פוזנן, שסיימה שלישית בפולין בעונה האחרונה, תתחיל את המסע האירופי שלה במפגש ביתי ראשון עם פליסטר, שסיימה רביעית במקדוניה וזכתה בגביע. משחק הגומלין בין הקבוצות יתקיים ב-6 ביולי, כשהמנצחת תפגוש את האוגסונד, שסיימה רביעית בנורווגיה, או את קולריין, שסיימה שלישית בצפון אירלנד. לך פוזנן היא בעלת עבר מרשים יחסית באירופה, שכולל הגעה לסיבוב השלישי בגביע אופ"א בעונת 2008/09 ולשלב 32 הגדולות בליגה האירופית בעונת 2010/11. גם בפעם הקודמת שבה היא השתתפה במפעלים האירופיים (2015/16) היא נעצרה בשלב הבתים של הליגה האירופית, לאחר שעשתה את כל הדרך מסיבוב המוק' השני של ליגת האלופות. פליסטר חזרה לאחר היעדרות ארוכה (הופעתה האחרונה הייתה בעונת 2008/09, אז הפסידה לאפואל ניקוסיה בסיבוב המוק' הראשון של הליגה האירופית. הישג השיא שלה היה כאשר הגיעה לסיבוב השלישי בגביע האינטרטוטו בשנת 2000 (אז הפסידה לסלטה ויגו).
    ק.ר. רייקיאוויק - ס.י.ק. סייניוקי
    שעה:
    22:15.
    אצטדיון: ק.ר.-ולור, רייקיאוויק, איסלנד.
    שופט: זבינק פרוסקה (צ'כיה).
    פרטים נוספים: רייקיאוויק העפילה לטורניר לאחר שסיימה שלישית באיסלנד בעונה האחרונה. היא תפגוש את ס.י.ק. סייניוקי הפינית, שסיימה שלישית גם כן בליגה המקומית, אך גם זכתה בגביע הפיני. המשחק הראשון ביניהן יתקיים כאמור באיסלנד, והגומלין יתקיים ב-6 ביולי בפינלנד. המנצחת בסיכום שני המשחקים תפגוש את
    מכבי תל-אביב, סגנית אלופת ישראל, או את טיראנה, מחזיקת הגביע האלבני, בסיבוב המוק' השני. ק.ר. משתתפת באופן כמעט קבוע באירופה, אך לא זוכה להישגים משמעותיים. הישג השיא שלה היה כאשר העפילה לסיבוב המוק' השלישי של הליגה האירופית בעונת 2011/12 (אז הפסידה לדינמו טביליסי). בעונה הקודמת היא סיימה את דרכה בסיבוב המוק' השני, לאחר שהפסידה לגראסהופרס השווייצרית 5-4 (בסיכום). סייניוקי מגיעה לאירופה בפעם השלישית ברציפות, כשהפעם היא תקווה גם לעבור שלב. בעונה שעברה היא הפסידה לבאטה בסיבוב המוק' השני של ליגת האלופות, 4-2 (בסיכום).
    שטיארנן - שמרוק רוברס
    שעה: 22:15.
    אצטדיון: שטרנוולור, גארדבאיר, איסלנד.
    שופט: תומאש מוסיאוו (פולין).
    פרטים נוספים: שטיארנן ושמרוק רוברס תיפגשנה לראשונה בתולדותיהן, כשהמשחק הראשון ביניהם יתקיים באיסלנד והגומלין ב-6 ביולי יתקיים באירלנד. המנצחת בסיכום שני המשחקים תפגוש את מלאדה בולסלאב, שסיימה רביעית בצ'כיה, בסיבוב המוק' השני. שטיארנן, שהעפילה לטורניר לאחר שסיימה כסגנית אלופת איסלנד בעונה החולפת, מגיעה לטורניר השלישי שלה באירופה. בעונתה הראשונה במפעלים האירופאיים היא עשתה דרך מרשימה עד לשלב הפלייאוף של הליגה האירופית, שם הובסה על ידי אינטר מילאנו (9-0 בסיכום). בעונת 2015/16 החלה בסיבוב המוק' השני של ליגת האלופות, אולם לא הצליחה לגבור על סלטיק. שמרוק רוברס, שסיימה רביעית באירלנד בעונה החולפת, היא כבר שם מוכר יותר בזירה היבשתית. בעונת 2011/12, שהייתה עונת השיא של הקבוצה באירופה, היא הצליחה להעפיל לשלב הבתים של הליגה האירופית, אולם מעבר לכך לא זכתה להישגים משמעותיים. בעונה הקודמת הפסידה בסיבוב המוק' הראשון לרובניימי הפינית.
     
    נערך לאחרונה ב: ‏27/6/17
    Blanco 7, alexshw ו-Telkiyski אוהבים את זה.
  11. Blanco 7

    Blanco 7 Member

    הצטרף ב:
    ‏23/7/10
    הודעות:
    686
    לייקים שהתקבלו:
    307
    מין:
    זכר
    טרפצ'ה 89 כבשה את השער הראשון של קבוצה מקוסובו במפעלים אירופאים, כרגע היא בפיגור 1-2 מול ויקינגור מאיי פארו.

    ליאם ווקר, אקס השכונה בישל את השער השני של יורופה מגיברלטר שמוליכה 1-2 בחוץ על דה ניו סיינטס מווילס.
     
    Telkiyski אוהב/ת את זה.
  12. Sarek

    Sarek Member

    הצטרף ב:
    ‏18/12/06
    הודעות:
    922
    לייקים שהתקבלו:
    771
    [​IMG] ליגת האלופות - עונת 2017/18
    סיבוב המוקדמות הראשון
    משחק ראשון

    סיכום התוצאות:
    אלאשקרט [​IMG] 0-1 [​IMG] פ.צ. סנטה קולומה

    • שערו של ננאדוביץ' בדקה ה-39' במשחק הוא השער הראשון בעונה הנוכחית של ליגת האלופות.
    • מינסיאן היה קרוב להבקיע את השני עבור הקבוצה הארמנית, אך הוא נבלם.
    • אלאשקרט הגיעה בשנה שעברה בפעם הראשונה בתולדותיה לסיבוב המוק' השני.
    • סנטה קולומה ניצחה רק במפגש אחד מתוך 14 מפגשיה באירופה.
    • הגומלין יתקיים ב-4 ביולי.

    דה ניו סיינטס [​IMG] 2-1 [​IMG] יורופה
    • קיקה גומז העניק לקבוצה מגיברלטר ניצחון חוץ חשוב, לאחר שכבש בדקה ה-78'.
    • אלכס קילו כבש את השער הראשון עבור יורופה בדקה ה-8', לאחר מסירה של גומז.
    • קיגלי איזן עבור דה ניו סיינטס בדקה ה-44'.
    • דה ניו סיינטס העפילו לסיבוב המוק' השני בכל חמש העונות האחרונות.
    • הגומלין יתקיים ב-4 ביולי.

    היברניאנס [​IMG] 0-2 [​IMG] פ.צ.י. טאלין
    • ג'ורג'יניו (63') וקריסטנסן (73') הבקיעו עבור הקבוצה ממלטה במחצית השנייה.
    • שוערה של היברניאנס, הוג, עצר פנדל של נסטרוב בשלב מוקדם של המשחק.
    • האלופה המלטזית מעולם לא הצליחה לעבור את סיבוב המוק' השני במפעל.
    • זו הפעם השנייה שטאלין משתתפת במפעלים האירופאיים. בעונה שעברה הפסידה בסיבוב המוק' הראשון של הליגה האירופית.
    • הגומלין יתקיים ב-4 ביולי.

    ויקינגור [​IMG] 1-2 [​IMG] טרפצ'ה'89
    • לוואל כבש בדקה ה-73' והעניק לויקינגור ניצחון על טרפצ'ה, הקבוצה הראשונה מקוסובו שמשתתפת באירופה.
    • גונאר ואטנהאמר הבקיע עבור הקבוצה מאיי פארו בדקה ה-17' והעלה אותה ליתרון ראשון. זו הופעתה הראשונה של ויקינגור בליגת האלופות מאז 1998.
    • היידארי הבקיע עבור הקבוצה האורחת בדקה ה-39', השער הראשון של קבוצה מקוסובו באירופה.
    • שתי הקבוצות זכו באליפות הראשונה של מדינתם בעונה הקודמת.
    • הגומלין יתקיים ב-4 ביולי.


    לינפילד [​IMG] 0-1 [​IMG] לה פיוריטה
    • בהופעתו הראשונה בקבוצה, ג'ורדן סטיוארט הבקיע עבור קבוצתו לינפילד את שער הניצחון החשוב בדקה ה-89'.
    • שוערה של לינפילד, ויבאן, עצר בעיטת פנדל של ברנס בדקה ה-64'.
    • טומאסי בן ה-43, ששיחק בעבר ברומא, פתח בהרכב הקבוצה האורחת.
    • לה פיוריטה הפסידה בכל חמשת מפגשיה באירופה עד עתה.
    • הגומלין יתקיים ב-4 ביולי.
     
    Telkiyski, Blanco 7 ו-alexshw אוהבים את זה.
  13. alexshw

    alexshw Member

    הצטרף ב:
    ‏13/11/09
    הודעות:
    45,050
    לייקים שהתקבלו:
    12,560
    מין:
    זכר
    עוד אקס של יונייטד בשלב הזה דניאל נרדיאלו - שחקן בית שערך 4 הופעות בבוגרים כולל בהפסד המפורסם למכבי חיפה - היום פותח בהרכב באנגור הוולשית.

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
     
  14. Telkiyski

    Telkiyski Member

    הצטרף ב:
    ‏25/3/09
    הודעות:
    15,813
    לייקים שהתקבלו:
    4,753
    הדבר הכי מעניין היום במשחקי מוקדמות הליגה האירופית - מתוך 50 משחקים, רק 4 הסתיימו בתיקו (!!). כל ה-4 הסתיימו ב0-0.
    מבחינת תוצאות, המשחק הכי מעניין היה של ביתר כנראה.

    סנט ג'ונסטון הסקוטית הפסידה 1-0 בבית לקבוצה מליטא.
    ריינג'רס עם 1-0 דרדלה על קבוצה מלוקסמבורג. הליגה הסקוטית בשפל.

    אם בא לכם לראות גולים יפים, אז תראו את השלישייה שאינטר באקו האזרית כבשה היום בסרביה אצל מלאדוסט.
     
  15. Sarek

    Sarek Member

    הצטרף ב:
    ‏18/12/06
    הודעות:
    922
    לייקים שהתקבלו:
    771
    [​IMG] הליגה האירופית - עונת 2017/18
    סיבוב המוקדמות הראשון
    משחק ראשון

    סיכום התוצאות:
    שיראק 2-0 גוריצה
    • השער הראשון בעונה הנוכחית של הליגה האירופית הובקע ע"י ריפט קאפיץ' מגוריצה בדקה ה-15', לאחר בעיטה יפה מקצה הרחבה.
    • שער נוסף של קאפיץ' בדקה ה-69' העניק לאורחת ניצחון חוץ חשוב, ניצחון החוץ הראשון שלה בששת משחקי החוץ האחרונים באירופה. ניתן לצפות בשני השערים כאן.
    • הגומלין יתקיים ב-6 ביולי, כשהמנצחת בסיכום שני המשחקים תפגוש את פאניוניוס, שסיימה במקום החמישי ביוון בעונה הקודמת, בסיבוב הבא.

    אירטיש פבלודר 0-1 דונאב רוסה
    • שער מוקדם של איגור בוגייב העניק לאירטיש את הניצחון החשוב במשחק הראשון. ניתן לצפות בשער כאן.
    • אירטיש סיימה במקום השלישי בליגה הקזחית בעונה האחרונה.
    • דונאב רוסה סיימה במקום הרביעי בליגה הבולגרית בעונה האחרונה.
    • הגומלין יתקיים ב-6 ביולי, כשהמנצחת בסיכום שני המשחקים תפגוש את קרבנה זבזדה (הכוכב האדום בלגרד), שסיימה כסגנית אלופת סרביה, או את פלוריאנה, מחזיקת הגביע במלטה, בסיבוב המוקדמות השני.
    קאיראט אלמטי 0-6 אטלנטאס
    • קאיראט פתחה את הקמפיין האירופי שלה עם הניצחון הגדול בתולדותיה.
    • ג'רארד גוהו (21' ו-50' בפנדל), הקפטן אנדריי ארשאבין (26' בפנדל, 42') והמחליף איבו איליצ'ביץ' (30' ו-73') הבקיעו צמד. ניתן לצפות בכל השערים כאן.
    • קאיראט העפילה לטורניר לאחר שסיימה כסגנית אלופת קזחסטן בעונה האחרונה. אטלנטאס סיימה רביעית בליטא.
    • הגומלין יתקיים ב-6 ביולי, כשהמנצחת תפגוש את סקנדרבאו, שסיימה במקום השלישי באלבניה, או את סן ג'וליה, שסיימה במקום השני באנדורה, בסיבוב המוקדמות השני.
    ונטספילס 0-0 ואלור רייקיאוויק
    • שוערה של ואלור, אנטון אינארסון, הצליחה לעצור את הבעיטות של ניקולה בוראניאשביץ' ועבדולחי אלפה, כך שהמשחק בין שתי הקבוצות הסתיים בתיקו מאופס. ניתן לצפות בתקציר המשחק כאן.
    • ונטספילס סיימה שלישית בליגה הלטבית.
    • ואלור זכתה בגביע האיסלנדי בעונה הקודמת.
    • הגומלין יתקיים ב-6 ביולי, כאשר המנצחת תפגוש את דומז'אלה, שזכתה בגביע הסלובני, או את פלורה טאלין, שסיימה רביעית באסטוניה, בסיבוב המוקדמות השני.
    פיוניק 4-1 סלובן ברטיסלבה
    • פטרוס אווטיסיאן העלה את המארחים ליתרון מפנדל בדקה השביעית, אולם פיליפ הולושקו השווה את התוצאה מבעיטה חזקה מחוץ לרחבה בדקה ה-22'.
    • המחצית השנייה הייתה כבר שייכת לברטיסלבה, עם שער נוסף של סביצ'ביץ' בדקה ה-62', שערו השני של הולושקו בדקה ה-68' ושער עצמי נוסף של שחנאזאריאן בדקה ה-75'. ניתן לצפות בתקציר כאן.
    • פיוניק העפילה לטורניר לאחר שסיימה רביעית בארמניה, בעוד סלובן העפילה לאחר שזכתה בגביע הסלובקי.
    • הגומלין יתקיים ב-6 ביולי, כשהמנצחת תפגוש את לינגבי, שסיימה במקום השלישי בדנמרק, או את בנגור סיטי, שסיימה במקום הרביעי בוויילס והעפילה דרך הפלייאוף, בסיבוב המוקדמות השני.
    פרטיזני 3-1 בוטב פלובדיב
    • ציאחיר סוקאי העלה את פרטיזני ליתרון בדקה החמישית, לאחר שהבקיע מזווית קשה. קוסוקו איזן בדקה ה-27' משער מרחוק.
    • טודור נדלב העלה את האורחים ליתרון ראשון בדקה ה-62' וקוסוקו הוסיף את השני שלו בדקה ה-88'. ניתן לצפות בשערים כאן, ובמשחק המלא כאן.
    • פרטיזני עלתה לטורניר לאחר שסיימה כסגנית אלופת אלבניה, בעוד בוטב העפילה לאחר שזכתה בגביע הבולגרי.
    • הגומלין יתקיים ב-6 ביולי, כשהמנצחת תפגוש את בית"ר ירושלים, שסיימה שלישית בישראל, או את ואשאש, שסיימה שלישית בהונגריה.
    טרנצ'ין 1-5 טורפדו קוטאיסי
    • גיורגי גורולי העלה את האורחים ליתרון בדקה ה-10' מבעיטה חופשית. אנטוניו מאנסה מטרנצ'ין כבש צמד לפני ההפסקה (36' ו-40').
    • חמזה צ'אטאקוביץ' הבקיע את השלישי לקבוצה המארחת לאחר שבעט מחוץ לרחבה (75'). את שני השערים האחרים כבשו יאקוב פאור (81') וגאורגי ברידזה (87'). ניתן לצפות בתקציר כאן.
    • טרנצ'ין העפילה לטורניר לאחר שסיימה רביעית בסלובקיה.
    • טורפדו זכתה בפלייאוף על המקום השלישי בגאורגיה.
    • הגומלין יתקיים ב-6 ביולי, כשהמנצחת תפגוש את בני יהודה תל-אביב בסיבוב הבא.
    לבדיה טאלין 2-0 קורק סיטי
    • לוק מנגה מהגנת לבדיה קיבל את הכרטיס הצהוב השני בדקה ה-42' והשאיר את חבריו בעשרה שחקנים.
    • גארי באקלי הצליח לחדור מתחת לחומה ולהבקיע את הראשון של קורק סיטי מבעיטה חופשית בדקה ה-43'.
    • סטיבן ביטי הבקיע את השני בדקה ה-82', מבעיטה מחוץ לרחבה. ניתן לצפות בשערים כאן.
    • לבדיה סיימה שנייה בליגה האסטונית, ואילו קורק העפילה לטורניר לאחר שזכתה בגביע האירי.
    • הגומלין יתקיים ב-6 ביולי, כשהמנצחת תפגוש את א.א.ק. לרנקה, סגנית אלופת קפריסין, או את לינקולן, סגנית אלופת גיברלטר.
    דינמו מינסק 1-2 נ.ס.י. רונאביק
    • יורי אוסטרוך העלה את דינמו ליתרון בדקה ה-42', ואולכסנדר נויוק הבקיע את השני מבעיטה מחוץ לרחבה בדקה ה-52'.
    • המחליף פטור קנודסן העניק תקווה לקבוצה האורחת לקראת הגומלין עם שער מבעיטה חופשית בדקה ה-86'. ניתן לצפות בתקציר כאן.
    • דינמו מינסק סיימה שלישית בליגה הבלארוסית בעונה הקודמת.
    • נ.ס.י. רונאביק סיימה שלישית באיי פארו.
    • הגומלין יתקיים ב-6 ביולי, כשהמנצחת תפגוש את טרה פנה, שזכתה בגביע בסן מרינו, או את רבוטניצ'קי, שסיימה שלישית במקדוניה.
    שחטיור סליהורסק 0-0 סודובה
    • אובידיוס וורביקס הגיע להזדמנות הטובה ביותר של סודובה במשחק במסגרת המחצית הראשונה, אז הבעיטה שלו פגעה בעמוד.
    • שחטיור תקפה במלוא העוצמה, אך הניסיון הטוב ביותר שלה, שהגיע מרגלו של יורי קובאלב, הסתיים בהדיפה של שוער סודובה איבן קרדום. ניתן לצפות בתקציר המשחק כאן.
    • שחטיור סיימה שנייה בבלארוס בעונה הקודמת, ואילו סודובה סיימה שלישית בליטא.
    • הגומלין יתקיים ב-6 ביולי, כשהמנצחת תפגוש את קרוסיידרס, שסיימה שנייה בצפון אירלנד, או את לייפאיה, שסיימה רביעית בלטביה.
    ו.פ.ס. ואסה 0-1 אולימפיה ליובליאנה
    • יונאס ואהטרה הבקיע את השער היחיד במשחק לזכותה של ו.פ.ס. בדקה ה-12', כשסטיבן מוריסי אחראי על האסיסט.
    • גוראן ברקיץ' היה קרוב לאזן אחרי חצי שעה, כאשר הבעיטה שלו נעצרה רק בעמוד. ניתן לצפות בשער כאן.
    • ו.פ.ס. סיימה רביעית בפינלנד בעונה האחרונה, בעוד ליובליאנה סיימה שלישית בסלובניה.
    • הגומלין יתקיים ב-6 ביולי, כשהמנצחת בסיכום שני המשחקים תפגוש את ברונדבי, סגנית אלופת דנמרק, בסיבוב המוק' השני.
    דינמו בטומי 1-0 יגלוניה ביאוויסטוק
    • סיליאן שרידן הצליח לכפר על החמצת פנדל עם שער מזווית קשה בדקה ה-49'. ניתן לצפות בתקציר כאן.
    • דינמו בטומי העפילה לטורניר לאחר שניצחה בפלייאוף המקומי על העלייה לליגה האירופית.
    • יגלוניה סיימה כסגנית אלופת פולין.
    • הגומלין יתקיים ב-6 ביולי, כשהמנצחת בסיכום תפגוש את גאבאלה, סגנית אלופת אזרבייג'ן, בסיבוב המוק' השני.
    צ'יחורה סצ'חרה 1-0 אלטאך
    • אלטאך השיגה ניצחון חוץ חשוב משער מוקדם (בדקה ה-4') של החלוץ הקמרוני לואיס נגוואט-מהופ. ניתן לצפות בשער כאן.
    • צ'יחורה העפילה לליגה האירופית לאחר שסיימה כסגנית אלופת גאורגיה.
    • אלטאך סיימה רביעית באוסטריה בעונה הקודמת.
    • הגומלין יתקיים ב-6 ביולי, כשהמנצחת בסיכום תפגוש את דינמו ברסט, מחזיקת הגביע בבלארוס, בסיבוב המוק' השני.
    שקנדיה 0-3 דאצ'יה קישינב
    • בסארט איברהימי העלה את המארחים ליתרון מפנדל בדקה ה-7'.
    • מריאן רדסקי, ששב לקבוצה מאליפות אירופה עד גיל 21 שהתקיימה ממש לאחרונה, הבקיע את השני בדקה ה-10', וכבש את השלישי מנגיחה בדקה ה-75'.
    • איברהימי היה קרוב להבקיע את הרביעי, כאשר הכדור שלו נעצר רק בעמוד. ניתן לצפות בתקציר כאן.
    • שקנדיה סיימה כסגנית אלופת מקדוניה בעונה האחרונה, בעוד דאצ'יה סיימה כסגנית אלופת מולדובה.
    • הגומלין יתקיים ב-6 ביולי, כשהמנצחת תפגוש את קונאס קוואי נומאדס, שסיימה כסגנית האלופה בוויילס, או את ה.י.ק. הלסינקי, שסיימה כסגנית האלופה בפינלנד.
    לינגבי 0-1 בנגור סיטי
    • בעיטה חזקה של ברור בלומה מקצה הרחבה בדקה ה-13' העניקה ללינגבי את הניצחון.
    • לינגבי נותרה בעשרה שחקנים לקראת סיום המשחק, כאשר האלגרימור יונאסון קיבל את הצהוב השני. ניתן לצפות בתקציר כאן.
    • לינגבי סיימה את העונה במקום השלישי בליגה הדנית.
    • בנגור זכתה בפלייאוף המקומי על העלייה לליגה האירופית.
    • הגומלין יתקיים ב-6 ביולי, כשהמנצחת תפגוש את פיוניק, שסיימה רביעית בארמניה, או את סלובן ברטיסלבה, שסיימה שנייה בסלובקיה ואף זכתה בגביע המקומי.
    נומה קאליו 1-2 ב36 טורסהאבן
    • דניס טיאפקין כבש בנגיחה לזכות הקבוצה המקומית בדקה ה-13', ואילו פטריק יוהנסן איזן עבור הקבוצה מאיי פארו בדקה ה-49'.
    • ארטיום דמיטרייב נגח את שער הניצחון עבור נומה קאליו בדקה ה-79'. ניתן לצפות בכל השערים כאן.
    • קאליו סיימה את העונה האחרונה במקום השלישי בליגה האסטונית, ואילו ב36 סיימה רביעית באיי פארו.
    • הגומלין יתקיים ב-6 ביולי, כשהמנצחת תפגוש את וידאוטון ההונגרית, שסיימה שנייה בליגה המקומית, או את בלצן, שסיימה שנייה במלטה.
    פרנצווארוש 0-2 ילגאבה
    • כדור של אמדו מוטארי שפרץ מצד שמאל מצא את רולאנד ורגה שכבש את הראשון לזכותה פרנצווארוש בדקה ה-11'.
    • לוקאס בולה אחראי על הבישול הנוסף לורגה בדקה ה-69'. ניתן לצפות בתקציר כאן.
    • פרנצווארוש זכתה בגביע ההונגרי בפעם ה-23 בתולדותיה בעונה האחרונה.
    • ילגאבה סיימה כסגנית אלופת לטביה.
    • הגומלין יתקיים ב-6 ביולי, כשהמנצחת בסיכום תפגוש את מידטיילנד, שסיימה רביעית בדנמרק (וזכתה בכרטיס דרך הפלייאוף המקומי), או את דרי סיטי, שסיימה שלישית באירלנד.
    בית"ר ירושלים 3-4 ואשאש
    • עידן ורד ואריק סאבו הבקיעו בתוספת הזמן ועשו מהפך של ממש עבור בית"ר.
    • ז'ורז'יניו העלה את המארחים ליתרון ראשון בדקה ה-19', אולם יבגן פבלוב כבש פעמיים (36' ו-43') והעלה את ואשאש ליתרון 2-1, שבהמשך הפך ליתרון 3-1 משער של תמאש קולצאר.
    • יוסי בניון בן ה-37 עלה מהספסל והבקיע את השער המצמק עבור בית"ר בדקה ה-88', שער שפתח את התאבון הבית"רי. ניתן לצפות בשערים כאן.
    • בית"ר העפילה לטורניר לאחר שסיימה שלישית בליגת העל בעונה האחרונה, כשגם ואשאש סיימה שלישית בהונגריה.
    • הגומלין יתקיים ב-6 ביולי, כשהמנצחת בסיכום תפגוש את פרטיזני, שסיימה שנייה באלבניה, או את בוטב פלובדיב, שזכתה בגביע הבולגרי.
    אודס 0-3 באלימינה יונייטד
    • סטפן מלדנוביץ' כבש עבור אוד כבר בדקה הראשונה למשחק.
    • מרטין ברוברג כבש את השני מנגיחה בדקה ה-53', לאחר שהפנדל של יונה סמואלסן פגע במשקוף.
    • המחליף סיגורד האוגן הבקיע את השלישי בדקה ה-90+2'. ניתן לצפות בשערים כאן.
    • אוד סיימה במקום השלישי בנורווגיה בעונה האחרונה, בעוד באלימינה זכתה בפלייאוף העלייה לליגה האירופית בצפון אירלנד.
    • הגומלין יתקיים ב-6 ביולי, כשהמנצחת תפגוש את באלה טאון, מחזיקת הגביע בויילס, או את ואדוץ, מחזיקת הגביע בליכטנשטיין, בסיבוב המוק' השני.
    האוגסונד 0-7 קולריין
    • האוגסונד יכולה לציין את הניצחון הגדול בתולדותיה באירופה, לאחר שלא פחות משבעה שחקנים זכו להבקיע ביום חמישי האחרון במשחק נגד קולריין - טרונסטד (8'), אבדי (33'), היירדינוביץ' (42'), איקדי (49'), איברהים (52'), הוסקלפ (61') ובודוסון (71').
    • עבור קולריין הפסד זה הוא הגרוע בתולדותיה, יחד עם הפסד נוסף שהיא חוותה ב-1974 - 7-0 נגד פיינורד בהולנד.
    • האוגסונד סיימה רביעית בנורווגיה בעונה האחרונה.
    • קולריין סיימה שלישית בצפון אירלנד.
    • הגומלין יתקיים ב-6 ביולי, כשהמנצחת תפגוש את לך פוזנן, שסיימה שלישית בפולין, או את פליסטר, מחזיקת הגביע במקדוניה.
    א.א.ק. לרנקה 0-5 לינקולן
    • זה היה משחקה האירופי הראשון של א.א.ק. באצטדיונה החדש.
    • פלוריאן (22' ו-68') וחואן תומס (52' ו-65') הבקיעו צמד כל אחד, כשאחד מהשערים של כל אחד מהם היה בנגיחה.
    • איבן טריצ'קובסקי השלים את החגיגה הקפריסאית עם פנדל בדקה ה-77'. ניתן לצפות בשערים כאן.
    • א.א.ק. לרנקה סיימה את עונת 2016/17 כסגנית אלופת קפריסין, בעוד לינקולן סיימה כסגנית אלופה גיברלטר.
    • הגומלין יתקיים ב-6 ביולי, כשהמנצחת תפגוש את לבדיה טאלין, שסיימה שנייה באסטוניה, או את קורק סיטי, שסיימה שנייה באירלנד.
    זאריה בלץ 1-2 סראייבו
    • סרחיי זגיניילוב העלה את המארחת ליתרון בדקה ה-7'. רובן גומז הכפיל את היתרון משער ענק מחצי המגרש.
    • קפטן סראייבו הבקיע את שער החוץ החשוב לזכות קבוצתו בדקה ה-74'.
    • שוערה של זאריה, סרגיי פשצנקו, הציל את קבוצתו בתוספת הזמן כאשר עצר את הנגיחה של אלביס סאריץ'. ניתן לצפות בתקציר כאן.
    • סראייבו העפילה לטורניר לאחר שסיימה שלישית בבוסניה והרצגובינה. זאריה סיימה רביעית במולדובה.
    • הגומלין ייערך ב-6 ביולי, כשהמנצחת תפגוש את אפולון לימסול, מחזיקת הגביע הקפריסאי, בסיבוב המוק' השני.
    אוּ.אֶ. סנטה קולומה 2-0 אוסייק
    • סנטה קולומה הצליחה להחזיק מעמד ל-80 דקות כנגד אוסייק.
    • בנדיק מיוץ' הבקיע בסופו של דבר (80') לאחר ששוער הקבוצה המארחת, איבן פריאנס, הצליח להדוף את בעיטת הפנדל של מוצפר איופי ומיוץ' השתלט על הכדור החוזר ודחק אותו פנימה.
    • אוסייק הכפילה את היתרון עמוק בתוספת הזמן (90+6') משער של אנדריי לוקיץ'. ניתן לצפות בתקציר כאן.
    • סנטה קולומה סיימה שלישית באנדורה בעונה האחרונה. אוסייק סיימה רביעית בקרואטיה.
    • הגומלין יתקיים ב-6 ביולי, כשהמנצחת בסיכום שני המשחקים תפגוש את לוצרן, שסיימה חמישית בליגה השווייצרית.
    לבסקי סופיה 1-3 סוטייסקה
    • ג'וניור מאפוקו העלה את לבסקי ליתרון לאחר 16 שניות בלבד. הוא גם כבש את השער השני בדקה ה-21'.
    • רומן פרוצ'זקה הבקיע את השער השלישי לטובת לבסקי מבעיטה חופשית נהדרת לפני ההפסקה (45+1').
    • בוז'ו מרקוביץ' צימק עבור האורחים בדקה ה-79'. סוטייסקה נותרה בעשרה שחקנים לאחר שמירקו רדישיץ' קיבל את הכרטיס הצהוב השני בדקה ה-89'. ניתן לצפות בשערים כאן.
    • לבסקי זכתה בפלייאוף הבולגרי על העלייה לליגה האירופית. סוטייסקה זכתה בגביע המונטנגרי.
    • הגומלין יתקיים ב-6 ביולי, כשהמנצחת בסיכום תפגוש את היידוק ספליט, שסיימה שלישית בקרואטיה, בסיבוב המוק' השני.

    זירה פ.ק. 0-2 דיפרדנג' 03
    • ריצ'רד גאדזה הבקיע את שער הבכורה של קבוצתו באירופה בדקה ה-22'.
    • גאדזה היה אחראי גם לבישול השער השני, אותו הבקיע בנגיחה קרבנס בלפורט בדקה ה-80'. ניתן לצפות בשערים כאן.
    • זירה סיימה את העונה האחרונה במקום הרביעי באזרבייג'ן.
    • דיפרדנג' סיימה כסגנית אלופת לוקסמבורג.
    • הגומלין יתקיים ב-6 ביולי, כשהמנצחת תפגוש את אסטרה ג'יורג'יו, שסיימה שישית בליגה הרומנית.
    פולה אש 1-2 מילסאמי אורחיי
    • יאקוב דלוודובה העלה את המארחים ליתרון בדקה ה-4', מבישול של אניס סאיטי.
    • סמיר האדיי הכפיל את היתרון עשר דקות לפני תום המשחק, אולם סרג'יו פלטיצ'ה צימק עבור מילסאמי דקה לאחר מכן. ניתן לצפות בתקציר כאן.
    • פולה אש סיימה במקום השלישי בלוקסמבורג בעונה הקודמת.
    • מילסאמי אורחיי סיימה שלישית במולדובה.
    • הגומלין יתקיים ב-6 ביולי, כשהמנצחת בסיכום תפגוש את מלאדוסט לוצ'אני, שסיימה רביעית בסרביה, או את אינטר באקו, שסיימה שלישית באזרבייג'ן.
    ק.י. קלאקסוויק 0-0 א.י.ק.
    • הקבוצה מאיי פארו הצליחה לסיים את המשחק בתיקו מאופס מול הקבוצה משטוקהולם.
    • קלאקסוויק סיימה שנייה באיי פארו בעונה האחרונה.
    • א.י.ק. העפילה לליגה האירופית לאחר שסיימה כסגנית אלופת שוודיה.
    • הגומלין יתקיים ב-6 ביולי, כשהמנצחת בסיכום שני המשחקים תפגוש את ז'לייזניצ'אר, שסיימה שנייה בבוסניה והרצגובינה, או את זטה, שסיימה שנייה במונטנגרו.
    נורשפינג 0-5 פרישטינה
    • דויד מוברג-קרלסון (10'), סבסטיאן אנדרסון (24') וניקלאס אליאסון (26') העלו את נורשפינג ליתרון 3-0 כבר לאחר חצי שעה.
    • החלוץ קרל הולמברג הבקיע עוד צמד לפני ההפסקה (31' ו-40'), השערים מס' 16 ו-17 שלו בשנת 2017. ניתן לצפות בשערים כאן.
    • נורשפינג העפילה לליגה האירופית לאחר שסיימה במקום השלישי בשוודיה.
    • עבור פרישטינה, שסיימה כסגנית אלופת קוסובו, זה היה המשחק הראשון באירופה.
    • הגומלין יתקיים ב-6 ביולי, כשהמנצחת תפגוש את סט. ג'ונסטון, שסיימה רביעית בסקוטלנד, או את טרקאי, שסיימה שנייה בליטא.
    קונאס קוואי 0-1 ה.י.ק. הלסינקי
    • קונאס קוואי עלתה ליתרון בדקה ה-40' משער של ניית'ן וולפ.
    • ה.י.ק. לחצה לאורך המשחק, אך לא הצליחה להביא זאת לידי ביטוי. ניתן לצפות בשער כאן.
    • קונאס קוואי סיימה שנייה בויילס בעונה האחרונה.
    • ה.י.ק. הלסינקי סיימה כסגנית אלופת פינלנד.
    • הגומלין יתקיים ב-6 ביולי, כשהמנצחת בסיכום שני המשחקים תפגוש את דאצ'יה קישינב, שסיימה שנייה במולדובה, או את שקנדיה, שסיימה שנייה במקדוניה.
    מידטיילנד 1-6 דרי סיטי
    • הופעת הבכורה של מאק דל הנדה החלה עם שער בנגיחה כבר בדקה הרביעית. קריסטיאן ריס הצעיר הוסיף שער נוסף בדקה ה-15' עבור הקבוצה המקומית.
    • יאקוב פולסן כבש את השלישי עבור מידטיילנד מפנדל בדקה ה-44', ושחקן נוסף שערך את הופעת הבכורה שלו, סימון קרון, הוסיף צמד אחרי ההפסקה (59' ו-61'). קראב סיים את החגיגה הדנית עם שער משלו בדקה ה-84'.
    • קורטיס צימק עבור דרי בדקה ה-66' לאחר טעות קשה בהגנה הדנית. ניתן לצפות בתקציר כאן.
    • מידטיילנד זכתה בכרטיס לליגה האירופית דרך הפלייאוף המקומי, ואילו דרי סיטי סיימה שלישית בליגה האירית.
    • הגומלין יתקיים ב-6 ביולי, כשהמנצחת תפגוש את פרנצווארוש, שזכתה בגביע ההונגרי, או את ילגאבה, שסיימה שנייה בלטביה.
    באלה טאון 2-1 ואדוץ
    • גונזלו זראטה (21') ומוריס ברונר (29') העלו את האורחים ליתרון 2-0 כבר לאחר שלושים דקות.
    • כריס ונאבלס צימק עבור באלה בדקה ה-61', והנגיחה של סטיוארט ג'ונס הייתה קרובה לאזן את התוצאה. ניתן לצפות בשני השערים הראשונים כאן.
    • באלה טאון זכתה בגביע בויילס בעונה האחרונה, ואילו ואדוץ זכתה בגביע בליכטנשטיין.
    • הגומלין יתקיים ב-6 ביולי, כשהמנצחת תפגוש את אודס, שסיימה במקום השלישי בנורווגיה, או את באלימינה יונייטד, שסיימה רביעית בצפון אירלנד.
    סקנדרבאו 0-1 סן ג'וליה
    • לירידון לאטיפי הבקיע את השער הראשון והיחיד עבור קבוצתו, מבעיטה חופשית בדקה ה-69', לאחר שקודם לכן החמיץ פנדל.
    • גוראן וויוביץ', דונייט שקודרה ואפרים טאקו ערכו את הופעות הבכורה שלהם בסקנדרבאו. ניתן לצפות בשער כאן.
    • סקנדרבאו העפילה לטורניר לאחר שסיימה במקום השלישי באלבניה.
    • סן ג'וליה סיימה כסגנית אלופת אנדורה.
    • הגומלין יתקיים ב-6 ביולי, כשהמנצחת תפגוש את קאיראט אלמטי, שסיימה שנייה בקזחסטן, או את אטלנטאס, שסיימה רביעית בליטא, בסיבוב המוק' השני.
    וויבודינה 1-2 רוז'ומברוק
    • פיליפ מאלבאשיץ' הבקיע שני שערים נהדרים במחצית הראשונה (8' ו-21') עבור וויבודינה.
    • עם פתיחת המחצית השנייה וויבודינה הייתה קרובה להבקיע את השלישי, אך שוערה של רוז'ומברוק, מאטוש מאציק, הצליח לעצור את הנגיחה של בוגדן פלניץ'.
    • דניאל אריק צימק עבור רוז'ומברוק בדקה ה-81' והעניק לה תקווה לקראת הגומלין. ניתן לצפות בתקציר כאן.
    • וויבודינה סיימה שלישית בליגה הסרבית בעונה האחרונה, כשגם רוז'ומברוק סיימה שלישית בסלובקיה.
    • הגומלין יתקיים ב-6 ביולי, כשהמנצחת תפגוש את בראן, סגנית אלופת נורווגיה, בסיבוב המוק' השני.
    מכבי תל-אביב 0-2 טיראנה
    • יונתן כהן הבקיע את שערו הראשון עבור מכבי (27') ביום הולדתו ה-21.
    • אלי דסה הכפיל את היתרון בדקה ה-64'. ניתן לצפות בתקציר כאן.
    • מכבי העפילה לטורניר לאחר שסיימה כסגנית אלופת ישראל.
    • טיראנה העפילה לאחר שזכתה בגביע האלבני.
    • המנצחת בסיכום שני המשחקים תפגוש את ס.י.ק. סיינאיוקי, שזכתה בגביע הפיני, או את ק.ר. רייקיאוויק, שסיימה שלישית באיסלנד.
    דומז'אלה 0-2 פלורה טאלין
    • דומז'אלה הייתה טובה יותר, אך רק בדקה ה-77' הצליחה להבקיע את השער הראשון, מרגליו של יאן רפאס.
    • השער השני נכבש מקרוב על-ידי ז'אן ז'וז'ק בדקה ה-90', לאחר ששוער פלורה מאיט טום הצליח לעצור את הנגיחה שלו. ניתן לצפות בתקציר כאן.
    • דומז'אלה העפילה לטורניר לאחר שזכתה בגביע הסלובני. פלורה סיימה רביעית באסטוניה.
    • הגומלין יתקיים ב-6 ביולי, כשהמנצחת תפגוש את ונטספילס, שזכתה בגביע הלטבי, או את ואלור האיסלנדית, שזכתה גם כן בגביע המקומי, בסיבוב המוק' השני.
    טרה פנה 1-0 רבוטניצ'קי
    • טרה פנה הייתה קרובה לסיים את המשחק השני שלה באירופה ללא ספיגה, אולם בדקה ה-90' היא ספגה את השער מרגליו של דיאן מיטרב.
    • לקבוצה מסן מרינו היו שתי הזדמנויות טובות לקחת את ההובלה. ניתן לצפות בתקציר כאן.
    • טרה פנה סיימה כסגנית אלופת סן מרינו בעונה האחרונה. רבוטניצ'קי סיימה במקום השלישי במקדוניה.
    • הגומלין יתקיים ב-6 ביולי, כשהמנצחת תפגוש את דינמו מינסק, שסיימה שלישית בבלארוס, או את רונאביק שסיימה שלישית באיי פארו.
    קרבנה זבזדה 0-3 פלוריאנה
    • אנצו רואיז מפלוריאנה הורחק בדקה ה-45+3' לאחר שהכשיל את נמניה מיליץ' ברחבה. ריצ'מונד בואקייה הבקיע את הפנדל בדקה ה-45+5'.
    • בדקה ה-78' הגיע השני לזכותה של הכוכב האדום, לאחר ששוער פלוריאנה, ג'סטין האבר, הדף רע כדור קרן שנשלח אליו, וסלבוליוב סרניץ' נגח את הכדור החוזר פנימה.
    • כדור קרן נוסף של מיליאש בלבל את הגנת פלוריאנה ובואקייה כבש את השלישי בדקה ה-78'. ניתן לצפות בתקציר כאן.
    • הכוכב האדום בלגרד סיימה את העונה האחרונה כסגנית אלופת סרביה. פלוריאנה סיימה במקום החמישי במלטה.
    • הגומלין יתקיים ב-6 ביולי, כשהמנצחת בסיכום תפגוש את אירטיש פבלודר, שסיימה שלישית בקזחסטן, או את דונאב רוסה, שסיימה רביעית בבולגריה, בסיבוב המוק' השני.
    שירוקי ברייג 0-2 אורדבסי שימקנט
    • איבן קרסטנוביץ' הבקיע פעמיים במחצית הראשונה, השער הראשון מפנדל בדקה ה-37', והשני בדקה ה-45+1'. ניתן לצפות בשערים כאן.
    • שירוקי העפילה לטורניר לאחר שזכתה בגביע הבוסני בעונת 2016/17.
    • אורדבסי סיימה רביעית בקזחסטן בעונה האחרונה.
    • הגומלין יתקיים ב-6 ביולי, כשהמנצחת בסיכום שני המשחקים תפגוש את אברדין, סגנית אלופת סקוטלנד, בסיבוב המוק' השני.
    מלאדוסט פודגוריצה 0-1 גאנדזסאר
    • קפטן מלאדוסט, מילאן דיורישיץ', כבש מהנקודה הלבנה בדקה ה-57', לאחר שדמיר ממוביץ' נגע בידו בכדור בתוך הרחבה.
    • גריגור מליקסטיאן, שוערה של גנדזסאר, רשם עצירות גדולות לאורך המשחק שנותנות תקווה לאורחים. גם ממוביץ' עזר לעצור כדור ממש על הקו.
    • מרקו בורזנוביץ' היה קרוב לכבוש שער נוסף עבור המארחת, אך הכדור שלו נעצר בקורה. ניתן לצפות בתקציר כאן.
    • מלאדוסט העפילה לליגה האירופית לאחר שסיימה במקום השלישי במונטנגרו. גנדזסאר סיימה כסגנית אלופת ארמניה.
    • הגומלין יתקיים ב-6 ביולי, כשהמנצחת בסיכום תפגוש את שטורם גראץ, שסיימה שלישית באוסטריה, בסיבוב המוק' השני.
    מלאדוסט לוצ'אני 3-0 אינטר באקו
    • אדריאן סקארלטאצ'ה הבקיע שני שערים מבעיטות חופשיות מדויקות (23' ו-41').
    • ראוף אלייב הבקיע את השלישי - שער נהדר מחוץ לרחבה (75').
    • מילוש טריפונוביץ' ואוביורה אודיטה החמיצו הזדמנוית להעלות את המארחים ליתרון בתחילת המשחק, וכך גם סאשה יובנוביץ' הגיע להזדמנות טובה בהמשך. ניתן לצפות בתקציר כאן.
    • מלאדוסט לוצ'אני העפילה לטורניר לאחר שסיימה רביעית בסרביה. אינטר באקו סיימה שלישית באזרבייג'ן.
    • הגומלין יתקיים ב-6 ביולי, כשהמנצחת בסיכום תפגוש את פולה אש, שסיימה שלישית בלוקסמבורג, או את מילסאמי אורחיי, שסיימה במקום השלישי במולדובה, בסיבוב המוק' השני.
    קרוסיידרס 1-3 לייפאיה
    • פיליפ לורי כבש מקרוב את השער הראשון עבור קרוסיידרס בדקה ה-28'. מייקל קארוויל הכפיל בדקה ה-35'.
    • ג'ורדן אוונס הבקיע את השלישי בדקה ה-55' לאחר שכדור קרן הגיע אליו לאור בלבול בהגנה של הקבוצה האורחת. ארתורס קראשאוסקס כבש את השער המצמק לזכות לייפאיה בדקה ה-61' - הכדור פגע במשקוף ונכנס פנימה. ניתן לצפות בתקציר כאן.
    • קרוסיידרס סיימה שנייה בצפון אירלנד, ולייפאיה סיימה שנייה בלטביה.
    • הגומלין יתקיים ב-6 ביולי, כשהמנצחת תפגוש את שחטיור סליהורסק, סגנית אלופת בלארוס, או את סודובה, שסיימה שלישית בליטא, בסיבוב המוק' השני.
    סנט ג'ונסטון 2-1 טרקאי
    • מקסים מקסימוב, החלוץ הרוסי בן ה-21 של טרקאי, כבש את השער הראשון במשחק בדקה ה-14' מבישול של ולדמר בורובסקי.
    • ג'ו שוגנסי נגח את שער השוויון עבור הקבוצה המקומית, לאחר שקיבל כדור קרן מליאם קרייג.
    • ווידאס שילנאס כבש את שער הניצחון עבור טרקאי מ-18 מ' בדקה ה-36', אולם מאוחר יותר הורחק לאחר שצבר שני כרטיסים צהובים.
    • סט. ג'ונסטון סיימה רביעית בסקוטלנד בעונה האחרונה. טרקאי סיימה שנייה בליטא.
    • הגומלין יתקיים ב-6 ביולי, כשהמנצחת בסיכום תפגוש את נורשפינג השוודית, שסיימה במקום השלישי בשוודיה, או את פרישטינה, שסיימה שנייה בליגה המקומית בקוסובו.
    ריינג'רס 0-1 פרוגרס נידרקורן
    • ריינג'רס פתחה את עונתה האירופית לאחר שש שנות היעדרות.
    • קני מילר בן ה-37 כבש את השער היחיד במשחק בדקה ה-37', 17 שנה לאחר הופעת הבכורה שלו באירופה במדי ריינג'רס, במשחק ליגת האלופות נגד קובנה.
    • פרוגרס הגיעה להזדמנות טובה מרגליו של אלכסנדר קרפטיאן. ניתן לצפות בשער כאן.
    • ריינג'רס סיימה שלישית בליגה הסקוטית בעונה הקודמת. פרוגרס סיימה רביעית בלוקסמבורג.
    • הגומלין יתקיים ב-4 ביולי, כשהמנצחת בסיכום תפגוש את א.א.ל. לימסול, שסיימה רביעית בקפריסין, או את סט. ג'וזפ'ס, שסיימה שלישית בגיברלטר, בסיבוב המוק' השני.
    ולטה 0-2 פולגורה
    • סטיב בורג העלה את המארחת ליתרון עם שער מנגיחה בדקה ה-42'.
    • מקסי ולסקו הכפיל את התוצאה, שלוש דקות לאחר פתיחת המחצית השנייה. ניתן לצפות בשערים כאן.
    • ולטה העפילה לטורניר לאחר שסיימה רביעית במלטה, בעוד פולגורה העפילה לאחר שהודחה בחצי הגמר במאבק האליפות בסן מרינו.
    • הגומלין יתקיים ב-6 ביולי, כשהמנצחת תפגוש את אוטרכט, שסיימה רביעית בהולנד וזכתה בכרטיס דרך הפלייאוף המקומי.
    סט. ג'וזפ'ס 4-0 א.א.ל. לימסול
    • מיקל ארואבארנה העלה את א.א.ל. ליתרון מנגיחה בדקה ה-4'. ווזיניה מנע מג'ון פול דוארטה להבקיע את שער השוויון.
    • מסקה הבקיע את השני לקפריסאים בדקה ה-51', ולהפרנס הוסיף שני שערים משלו במחצית השנייה (64' ו-71'). ניתן לצפות בשערים כאן.
    • סט. ג'וזפ'ס סיימה שלישית בגיברלטר, בעוד א.א.ל. סיימה רביעית בקפריסין.
    • הגומלין יתקיים ב-6 ביולי, כשהמנצחת תפגוש את ריינג'רס, שסיימה שלישית בסקוטלנד, או את פרוגרס נידרקורן, שסיימה במקום הרביעי בלוקסמבורג.
    ז'לייזניצ'אר 0-1 זטה
    • איבן לנדריץ' הבקיע את השער היחיד במשחק לזכותה של ז'לייזניצ'אר בדקה ה-48', תוך שהוא מציג את היכולת הטובה שלו מהעונה שעברה.
    • הקפטן לשעבר של זטה, דרקו מרקוביץ', עלה מהספסל במדי ז'לייזניצ'אר ושיחק נגד קבוצתו לשעבר. ניתן לצפות בתקציר כאן.
    • ז'לייזניצ'אר סיימה כסגנית אלופת בוסניה והרצגובינה בעונה הקודמת.
    • זטה סיימה כסגנית אלופת מונטנגרו.
    • הגומלין יתקיים ב-6 ביולי, כשהמנצחת תפגוש את א.י.ק. השוודית, שסיימה במקום השני בשוודיה, או את ק.י. קלאקסוויק, שזכתה בגביע באיי פארו, בסיבוב המוק' השני.
    וידאוטון 0-2 בלצן
    • מרקו שצ'פוביץ' החמיץ אומנם פנדל, אך הבקיע שער שש דקות מאוחר יותר, והעלה את וידאוטון ליתרון בדקה ה-79'.
    • דנקו לזוביץ' הסרבי הבקיע את השני בדקה ה-90+4'. ניתן לצפות בשערים כאן.
    • וידאוטון העפילה לליגה האירופית לאחר שסיימה כסגנית אלופת הונגריה. בלצן סיימה כסגנית אלופת מלטה.
    • הגומלין יתקיים ב-6 ביולי, כשהמנצחת בסיכום תפגוש את נומה קאליו האסטונית, שסיימה במקום השלישי בליגה, או את ב36 טורסהאבן, שסיימה רביעית באיי פארו.
    לך פוזנן 0-4 פליסטר
    • ניקי נילסן (פנדל בדקה ה-28'), מריו שיטום (30') ורדוסוואב מאייווסקי (בעיטה חופשית בדקה ה-38') העלו את לך פוזנן ליתרון 3-0 מבטיח כבר במהלך המחצית הראשונה.
    • שיטום, שזו הופעתו הראשונה במועדון, הבקיע גם את השער האחרון בדקה ה-57', וקבע את תוצאת המשחק. ניתן לצפות בתקציר כאן.
    • לך העפילה לטורניר לאחר שסיימה במקום השלישי בליגה הפולנית.
    • פליסטר סיימה רביעית במקדוניה.
    • הגומלין יתקיים ב-6 ביולי, כשהמנצחת תפגוש את האוגסונד, שסיימה רביעית בנורווגיה, או את קולריין, שסיימה שלישית בצפון אירלנד.
    ק.ר. רייקיאוויק 0-0 ס.י.ק. סייניוקי
    • ק.ר. שלטה במשחק, אך לא הצליחה להביא זאת לידי ביטוי על הלוח.
    • טוביאס תומסן הצליח להגיע להזדמנות הטובה ביותר, כאשר קיבל כדור ממורטן בק, אך הוא יצא החוצה.
    • שתי הקבוצות שיחקו בתלבושות החוץ שלהן: ק.ר. בכתום וס.י.ק. בלבן. ניתן לצפות בתקציר כאן, ובמשחק המלא כאן.
    • ק.ר. סיימה את העונה האחרונה במקום השלישי בליגה האיסלנדית. ס.י.ק. זכתה בגביע הפיני.
    • הגומלין יתקיים ב-6 ביולי, כשהמנצחת בסיכום תפגוש את מכבי תל-אביב, סגנית אלופת ישראל, או את טיראנה, מחזיקת הגביע האלבני, בסיבוב המוק' השני.
    סטיארנן 1-0 שמרוק רוברס
    • גארי שואו הבקיע עבור רוברס לאחר ששוער סטיארנן, הרלדור ביירנסון, הדף כדור קרן בצורה רעה.
    • תומר צ'נצינסקי הצליח לעצור הזדמנות טובה של יוזף קריסטין יוזפסון לשער שוויון.
    • ביירנסון הצליח להשכיח את הטעות בספיגת השער, לאחר שהצליח לעצור שני מצבים טובים של רונן פין. ניתן לצפות בתקציר כאן.
    • סטיארנן סיימה שנייה באיסלנד בעונה האחרונה, בעוד רוברס סיימה רביעית באירלנד.
    • הגומלין יתקיים ב-6 ביולי, כשהמנצחת תפגוש את מלאדה בולסלאב, שסיימה רביעית בצ'כיה, בסיבוב המוק' השני.
     
    Blanco 7, alexshw, Telkiyski ומשתמש נוסף אוהבים את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!