מוקדמות גביעי אירופה - עונת 2019/20

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י alexshw, ‏5/6/19.

  1. alexshw

    alexshw Member

    הצטרף ב:
    ‏13/11/09
    הודעות:
    44,128
    לייקים שהתקבלו:
    12,230
    מין:
    זכר
    [​IMG]

    הסיבוב המקדים
    ישוחק בפרישטינה שבקוסובו תוך 3 ימים בשיטה של חצי גמר וגמר, כאשר הזוכה תמשיך לסיבוב מוקדמות הראשון.
    הגרלה: 11.6
    משחקים: 25.6, 28.6

    מדורגות:
    לינקולן רד אימפס(גיברלטר)
    סנטה קולומה(אנדורה)

    לא מדורגות:
    טרה פנה(סן מרינו)
    פרוניקלי(קוסובו)

    סיבוב המוקדמות הראשון
    הגרלה: 18.6
    משחקים: 9/10.7, 16/17.7

    מדורגות:
    סלטיק(סקוטלנד)
    באטה בוריסוב(בלארוס)
    אסטנה(קזחסטן)
    לודוגורץ רזגרד(בולגריה)
    קרבאח אגדם(אזרבייג'ן)
    מאריבור(סלובניה)
    הכוכב האדום בלגרד(סרביה)
    שריף טירספול(מולדובה)
    רוזנבורג(נורווגיה)
    ה.י.ק הלסינקי(פינלנד)
    דנדלק(אירלנד)
    דידלנז'(לוקסמבורג)
    שקנדיה(צפון מקדוניה)
    TNS(ויילס)
    סלובן ברטיסלבה(סלובקיה)
    א.י.ק סולנה(שוודיה)

    לא מדורגות:
    סודובה(ליטא)
    ואלטה(מלטה)
    העולה מהסיבוב המקדים
    סראייבו(בוסניה)
    פיאסט גליויצה(פולין)
    קלוז'(רומניה)
    פרנצוארוש(הונגריה)
    נומה קליו(אסטוניה)
    סוטייסקה ניקשיץ'(מונטנגרו)
    פרטיזני טיראנה(אלבניה)
    ואלור(איסלנד)
    לינפילד(צפון אירלנד)
    HB(איי פארו)
    ריגה(לטביה)
    אררט-ארמניה(ארמניה)
    סבורטלו(גאורגיה)

    סיבוב מוקדמות שני
    הגרלה: 18.6
    משחקים: 23/24.7, 30/31.7

    מסלול אלופות
    מדורגות
    :
    המנצחת במשחק של סלטיק
    קופנהאגן(דנמרק)
    דינמו זגרב(קרואטיה)
    המנצחת במשחק של באטה בוריסוב
    המנצחת במשחק של אסטנה
    המנצחת במשחק של לודוגורץ רזגרד
    המנצחת במשחק של קרבאח אגדם
    המנצחת במשחק של מאריבור
    המנצחת במשחק של הכוכב האדום בלגרד

    לא מדורגות
    :
    מכבי ת"א(ישראל)
    המנצחת במשחק של שריף טירספול
    המנצחת במשחק של רוזנבורג
    המנצחת במשחק של ה.י.ק הלסינקי
    המנצחת במשחק של דנדלק
    המנצחת במשחק של דידלנז'
    המנצחת במשחק של שקנדיה
    המנצחת במשחק של TNS
    המנצחת במשחק של סלובן ברטיסלבה
    המנצחת במשחק של א.י.ק סולנה

    מסלול לא אלופות
    מדורגות
    :
    באזל(שוויץ)
    אולימפיאקוס(יוון)

    לא מדורגות:
    פ.ס.וו איינדהובן(הולנד)
    ויקטוריה פלזן(צ'כיה)

    סיבוב מוקדמות שלישי
    הגרלה: 22.7
    משחקים: 6/7.8, 13.8

    מסלול אלופות
    מדורגות
    :
    איאקס(הולנד)
    המנצחת במשחק של קופנהאגן
    המנצחת במשחק של דינמו זגרב

    פאוק סלוניקי(יוון) עדיין לא ברור אם תהיה מדורגת כמו גם יתר העולות מהסיבוב השני במסלול הזה

    מסלול לא אלופות
    מדורגות
    :
    פורטו(פורטוגל)
    דינמו קייב(אוקראינה)
    המנצחת במשחק של באזל
    המנצחת במשחק של אולימפיאקוס

    לא מדורגות:
    קלאב ברוז'(בלגיה)
    קרסנודר(רוסיה)
    איסטנבול בשקשהיר(תורכיה)
    לאסק לינץ(אוסטריה)

    פליי אוף המוקדמות
    הגרלה: 5.8
    משחקים: 20/21.8, 27/28.8

    מסלול אלופות
    מדורגות
    :
    המנצחת במשחק של איאקס

    יאנג בויז(שוויץ) וסלביה פראג(צ'כיה) עדיין לא ברור אם יהיו מדורגות בשלב הזה כמו גם 5 העולות מהסיבוב הקודם במסלול הזה

    מסלול לא אלופות
    מדורגת
    :
    המנצחת במשחק של פורטו
    המנצחת במשחק של דינמו קייב

    לא מדורגות
    2 העולות מהסיבוב הקודם במסלול הזה

    שלב הבתים
    הגרלה: 29.8
    משחקים: 17/18.9, 1/2.10, 22/23.10, 5/6.11, 26/27.11, 10/11.12

    דרג א'
    ליברפול
    צ'לסי
    ברצלונה
    מנצ'סטר סיטי
    יובנטוס
    באיירן
    פ.ס.ז'
    זניט

    דרג ב'
    ריאל מדריד
    אתלטיקו מדריד
    בורוסיה דורטמונד
    נאפולי
    שחטאר דונייצק
    טוטנהאם הוטספור

    דרג ב' או ג'
    בנפיקה
    אולימפיק ליון

    דרג ג'
    באייר לברקוזן
    רד בול זלצבורג
    ולנסיה
    אינטר

    דרג ג' או ד'
    לוקומוטיב מוסקבה
    ראסינג גנק
    גלטסראי
    רסנבולספורט לייפציג

    דרג ד'
    אטלנטה
    אולימפיק ליל

    [​IMG]

    *כל הקבוצות הבולטות במסלול הרגיל של לא אלופות. יתווספו הנושרות ממוקדמות ליגת האלופות למסלול אלופות.

    הסיבוב המקדים

    הגרלה: 11.6
    משחקים: 27/6, 4/7

    סיבוב המוקדמות הראשון
    הגרלה: 18.6(מסלול אלופות), 19.6(מסלול רגיל)
    משחקים: 11/7, 18/7

    קבוצות בולטות:
    הפועל ב"ש(ישראל)
    מכבי חיפה(ישראל)
    לגיה ורשה(פולין)
    סטיאואה(רומניה)
    מולדה(נורווגיה)
    מאלמו(שוודיה)
    אפולון לימאסול(קפריסין)
    ברונדבי(דנמרק)
    ריינג'רס(סקוטלנד)
    מול וידי(הונגריה)
    היידוק ספליט(קרואטיה)
    דינמו מינסק(בלארוס)
    אולימפיה לובליאנה(סלובניה)
    צסק"א סופיה(בולגריה)
    לבסקי סופיה(בולגריה)
    דברצן(הונגריה)

    סיבוב המוקדמות השני
    הגרלה: 18.6(מסלול אלופות), 19.6(מסלול רגיל)
    משחקים: 25/7, 1/8

    קבוצות בולטות:
    טורינו(איטליה)
    גנט(בלגיה)
    איינטרכט פרנקפורט(גרמניה)
    אספניול(ספרד)
    פרטיזן בלגרד(סרביה)
    וולבס(אנגליה)
    ראסינג שרטסבורג(צרפת)
    זוריה לוהנסק(אוקראינה)
    אלקמאר(הולנד)
    ארסנל טולה(רוסיה)
    ויטוריה גימראש(פורטוגל)
    יני מלטיאספור(תורכיה)
    אוטרכט(הולנד)
    שטורם גראץ(אוסטריה)

    סיבוב המוקדמות השלישי
    הגרלה: 22.7
    משחקים: 8.8, 15.8

    קבוצות בולטות:
    ספרטה פראג(צ'כיה)
    ספורטינג בראגה(פורטוגל)
    פיינורד(הולנד)
    ספרטק מוקסבה(רוסיה)
    א.א.ק אתונה(יוון)
    מידטיולנד(דנמרק)
    רייקה(קרואטיה)
    אוסטריה וינה(אוסטריה)
    טרבזונספור(תורכיה)
    אנטוורפן(בלגיה)
    מריופול(אוקראינה)
    תון(שוויץ)
    בני יהודה(ישראל)

    פליי אוף המוקדמות
    הגרלה: 5.8
    משחקים: 22.8, 29.8

    שלב הבתים
    הגרלה: 30.8
    משחקים: 19.9, 3.10, 24.10, 7.11, 28.11, 12.12

    דרג א'
    סביליה
    ארסנל
    מנצ'סטר יונייטד
    בשיקטש
    ספורטינג ליסבון
    צסק"א מוסקבה

    דרגים טרם נקבעו
    וולפסבורג
    לאציו
    בורוסיה מונשנגלדבך
    סנט אטיין
    חטאפה
    רומא
    סטנדרד לייז'
    ראן
    אולכסנדריה(אוקראינה)
    וולפסברגר(אוסטריה)
    לוגאנו(שוויץ)
     
    נערך לאחרונה ב: ‏28/6/19
    גלצ אוהב/ת את זה.
  2. alexshw

    alexshw Member

    הצטרף ב:
    ‏13/11/09
    הודעות:
    44,128
    לייקים שהתקבלו:
    12,230
    מין:
    זכר
  3. alexshw

    alexshw Member

    הצטרף ב:
    ‏13/11/09
    הודעות:
    44,128
    לייקים שהתקבלו:
    12,230
    מין:
    זכר
    סיבוב שני
    [​IMG]

    [​IMG]
     
  4. Cup of Tea

    Cup of Tea Liverpool, UK

    הצטרף ב:
    ‏29/9/07
    הודעות:
    5,024
    לייקים שהתקבלו:
    206
    יאללה, כמה מהמשחקים בסיבוב העפלה הראשון לליגת האלופות יהיו מכורים?
    אני אומר 4 או 5.
     
  5. alexshw

    alexshw Member

    הצטרף ב:
    ‏13/11/09
    הודעות:
    44,128
    לייקים שהתקבלו:
    12,230
    מין:
    זכר
    אגב השוער והקפטן של TNS הוולשית פול האריסון הוא לוקאל בוי של הקבוצה שלך. גם יצא לו לשבת על הספסל באיזה משחק בבוגרים בין 2003 ל - 2005 ויש לו כבר 9 אליפויות בקבוצה הנוכחית שלו.
     
  6. Cup of Tea

    Cup of Tea Liverpool, UK

    הצטרף ב:
    ‏29/9/07
    הודעות:
    5,024
    לייקים שהתקבלו:
    206
    נראה לי ששיחקנו מולם ב-2006 אחרי הזכייה ב-2005 בגלל המיקום בליגה.
     
  7. alexshw

    alexshw Member

    הצטרף ב:
    ‏13/11/09
    הודעות:
    44,128
    לייקים שהתקבלו:
    12,230
    מין:
    זכר
    נכון. הם אלופה די ניצחית ב - 15 השנים האחרונות. גם לסיטי יצא לשחק נגדם ב - 2003 נראה לי, כשהם זכו בכרטיס פייר פליי.
     
  8. גלצ

    גלצ Member

    הצטרף ב:
    ‏7/3/19
    הודעות:
    1,912
    לייקים שהתקבלו:
    411
    מין:
    זכר
    מה הסיבה שבוטל המשחק בפולין בין קרקוביה לדונז'סקה ב11.7 במוקדמות האירופית?

    עריכה: אוקיי הוא לא בוטל, שתי הקבוצות פשוט החליפו ביתיות. הסלובקים יארחו את המשחק הראשון במקום הפולנים.
     
    נערך לאחרונה ב: ‏23/6/19
  9. Sarek

    Sarek Member

    הצטרף ב:
    ‏18/12/06
    הודעות:
    915
    לייקים שהתקבלו:
    767
    [​IMG]
    ליגת האלופות - עונת 2019/20
    הסיבוב המוקדם - חצי הגמר

    עונת 2019/20 במפעלים האירופאיים תצא מחר לדרך באופן רשמי, עם שני משחקי הסיבוב המוקדם של ליגת האלופות. משחקי הסיבוב המוקדם, שנקבעו בהגרלה שהתקיימה ביום 11.6.19, מתקיימים בשיטת פלייאוף, כאשר המפסידות בשלב חצי הגמר ימשיכו לסיבוב המוק' השני של הליגה האירופית, בעוד המנצחות ייפגשו בגמר שיתקיים ביום שישי הקרוב. המנצחת בגמר תעפיל לסיבוב המוק' הראשון של ליגת האלופות, בעוד המפסידה תמשיך אף היא לסיבוב המוק' השני של הליגה האירופית.

    כלל המשחקים יתקיימו באצטדיון סטדיומי פאדיל ווקרי שבפרישטינה, קוסובו (כ-13,500 מקומות ישיבה).

    [​IMG]
    • שופט: איאן מקנאב (צפון אירלנד).
    • אצטדיון: סטדיומי פאדיל ווקרי, פרישטינה, קוסובו.
    • עמוד המשחק באופ"א: כאן.
    • אלופת סן מרינו, טרה פנה, פוגשת את אלופת אנדורה, סנטה קולומה.
    • זה יהיה המפגש הראשון בין שתי הקבוצות.
    • המפסידה במשחק תפגוש את סודובה/צרבנה זבזדה (הכוכב האדום בלגרד) בסיבוב המוק' השני של הליגה האירופית.
    • המנצחת במשחק תפגוש את פרוניקלי/לינקולן בגמר הסיבוב המוקדם שיתקיים ב-28.6.19.
    • המנצחת בסיבוב המוקדם תפגוש את דה ניו סיינטס בסיבוב המוק' הראשון של ליגת האלופות.
    • המפסידה בגמר הסיבוב המוקדם תפגוש את אסטנה/צ'.פ.ר. קלוז' בסיבוב המוק' השני של הליגה האירופית.
    • מאמנה של טרה פנה, סטפנו צ'צ'י, אמר לקראת ההתמודדות: "זה כבוד עבורנו להיות חלק מליגת האלופות ולפתוח את התחרות היוקרתית הזו. למרות כמה קשיים שחווינו, אני חושב שהכנו את עצמנו בצורה הטובה ביותר". המאמן התייחס לתנאי מזג האוויר: "יריב שני שנצטרך להתמודד איתו יהיה החום, כי המשחק ייצא לדרך בשעה 15:00 (שעון מקומי). עלינו לשמור על האנרגיה שלנו". קשרה של הקבצה, ניקולה גאי, התייחס אף הוא להתמודדות: "הייתה לנו עונה חשובה ולשחק בליגת האלופות זה הדובדבן שבקצפת. אני חושב שהכנו את עצמנו כראוי למרות הקשיים. אנחנו נעשה את המקסימום על המגרש, וננסה ליהנות מהתהליך".
    • מארק רודריגס, מאמנה של סנטה קולומה, התייחס למשחק: "היה לנו מזל בהגרלה, כי הקבוצה מקוסובו (פרוניקלי) היא החזקה ביותר. עלינו להיות תחרותיים, אנחנו פייבוריטים מבחינת הדירוג, אבל עלינו להוכיח את זה על המגרש". קשרה של הקבוצה, ג'ורדי אלאס, מסר: "אני רוצה לחוות את ההתמודדות בליגת האלופות ובליגה האירופית, זה יהיה נחמד מאוד. עלינו להיות ממוקדים ולהתכונן לשחקנים הטובים שיש להם, אבל עלינו לחשוב על מה אנחנו יכולים לעשות, כי אנחנו קבוצה טובה עם ניסיון".


    [​IMG]
    • שופט: פדאיי סאן (שווייץ).
    • אצטדיון: סטדיומי פאדיל ווקרי, פרישטינה, קוסובו.
    • עמוד המשחק באופ"א: כאן.
    • אלופת קוסובו, פרוניקלי, פוגשת את אלופת גיברלטר, לינקולן רד אימפס.
    • זה יהיה המפגש הראשון בין שתי הקבוצות.
    • המפסידה במשחק תפגוש את אראראט ארמניה/א.י.ק. בסיבוב המוק' השני של הליגה האירופית.
    • המנצחת במשחק תפגוש את טרה פנה/סנטה קולומה בגמר הסיבוב המוקדם שיתקיים ב-28.6.19.
    • המנצחת בסיבוב המוקדם תפגוש את דה ניו סיינטס בסיבוב המוק' הראשון של ליגת האלופות.
    • המפסידה בגמר הסיבוב המוקדם תפגוש את אסטנה/צ'.פ.ר. קלוז' בסיבוב המוק' השני של הליגה האירופית.
    • זקירייה ראמאדאני, מאמנה של פרוניקלי, מסר לקראת המפגש: "אנחנו יודעים שלינקולן היא יריבה קשה, כפי שראינו בשנה שעברה במשחק נגד דריטה (שניצחה 4-1 את לינקולן לאחר הארכה, בגמר של הסיבוב המוקדם). יש להם ניסיון רב יותר בזירה הבינלאומית". המאמן הוסיף: "אני חושב שאנחנו איכותיים מספיק, אנחנו משחקים מול הקהל שלנו, והמחויבות והמשמעת של השחקנים, עם התמיכה של הקהל, תעזור לנו".
    • רוי צ'יפולינה, הקפטן של לינקולן, מסר לקראת ההתמודדות: "הקבוצה עבדה קשה במשך שלושה שבועות כדי להתכונן למשחק הזה. לא הייתה לנו פגרת קיץ כמו כולם, אבל זה מסוג המשחקים שבשבילם שווה לשחק כדורגל. אני חושב שהם מוכנים, משתוקקים לכך".
     
    נערך לאחרונה ב: ‏26/6/19
    alexshw אוהב/ת את זה.
  10. ייא

    ייא Member

    הצטרף ב:
    ‏28/5/10
    הודעות:
    3,692
    לייקים שהתקבלו:
    557
    מין:
    זכר
    איך מכבי אוט' סיבוב 2 לא מדורגת ןכל המדורגות מעליה סיבוב '1? אף אחת מהמדינות ששם לא בדירוג מעלינו?
     
  11. alexshw

    alexshw Member

    הצטרף ב:
    ‏13/11/09
    הודעות:
    44,128
    לייקים שהתקבלו:
    12,230
    מין:
    זכר
    כן. למדינות האלה דירוג יותר נמוך.
     
  12. ייא

    ייא Member

    הצטרף ב:
    ‏28/5/10
    הודעות:
    3,692
    לייקים שהתקבלו:
    557
    מין:
    זכר
    ממש מפתיע.
    עונהבאה כמה מהן יעברו אותנו כבר?
     
  13. alexshw

    alexshw Member

    הצטרף ב:
    ‏13/11/09
    הודעות:
    44,128
    לייקים שהתקבלו:
    12,230
    מין:
    זכר
    איך אפשר לדעת. תלוי בקבוצות ישראליות ולא ישראליות.
    למשל במקרה של סקוטלנד תלוי אם ריינג'רס לפחות תשחזר את העונה הקודמת.
     
    נערך לאחרונה ב: ‏25/6/19
  14. Sarek

    Sarek Member

    הצטרף ב:
    ‏18/12/06
    הודעות:
    915
    לייקים שהתקבלו:
    767
    [​IMG]
    הליגה האירופית - עונת 2019/20
    הסיבוב המוקדם
    המסע לגמר הגדול של הליגה האירופית, שיתקיים בעוד כשנה בגדנסק, ייצא מחר לדרך עם המשחק הראשון של הסיבוב המוקדם. 14 קבוצות תתמודדנה על 7 כרטיסים לסיבוב המוק' הראשון. הקבוצות שיפסידו בסיבוב זה יסיימו את העונה האירופית כבר בשבוע הבא.

    הגרלת המשחקים התקיימה ב-11 ביוני 2019. משחקי סיבוב המוק' הראשון יתקיימו ב-11 וב-18 ביולי 2019.

    [​IMG]
    • שופט: ג'ייסון ברסלו (גיברלטר).
    • אצטדיון: קארדיף את'לטיקס, קארדיף, וויילס.
    • עמוד המשחק באופ"א: כאן.
    • בארי טאון, שסיימה במקום השלישי בוויילס, מארחת את קליפטונוויל, שסיימה במקום החמישי בצפון אירלנד, אולם העפילה לטורניר לאחר שזכתה בפלייאוף המקומי.
    • בארי טאון התמודדה לאחרונה באירופה בעונת 2003/04. קליפטונוויל הודחה בסיבוב המוק' הראשון של הליגה האירופית בעונה הקודמת.
    • זה יהיה המפגש הראשון בין שתי הקבוצות.

    [​IMG]
    • שופט: לואיס טיישיירה (אנדורה).
    • אצטדיון: סטאד מוניציפל דה דיפרדאנג', דיפרדאנג', לוקסמבורג.
    • עמוד המשחק באופ"א: כאן.
    • פרוגרס נידרקורן, שסיימה במקום הרביעי בלוקסמבורג, מארחת את קארדיף מטרופוליטן יוניברסיטי, שסיימה במקום השביעי בוויילס, אולם העפילה לטורניר לאחר שזכתה בפלייאוף המקומי.
    • פרוגרס העפילה בעונה הקודמת לסיבוב המוק' השלישי של הליגה האירופית. קארדיף מט. השתתפה לאחרונה באירופה בעונת 1999/00 (במסגרת גביע אופ"א).
    • זה יהיה המפגש הראשון בין שתי הקבוצות.

    [​IMG]
    • שופט: רוברט יאן ג'נקינס (וויילס).
    • אצטדיון: גונדאדאלור, טורשהאבן, איי פארו.
    • עמוד המשחק באופ"א: כאן.
    • ק.י. קלאקסוויק, שסיימה במקום הרביעי באיי פארו, מארחת את טרה פיורי, מחזיקת הגביע בסן מרינו (סיימה במקום השלישי בליגה).
    • קלאקסוויק סיימה את דרכה בסיבוב המוק' הראשון של הליגה האירופית בעונה הקודמת. טרה פיורי סיימה אף היא בסיבוב המוק' הראשון של הליגה האירופית בעונה שעברה.
    • זה יהיה המפגש הראשון בין שתי הקבוצות.

    [​IMG]
    • שופט: דרגאן פטרוביץ (בוסניה והרצגובינה).
    • אצטדיון: אסטדי קומונל, אנדורה לה ולה, אנדורה.
    • עמוד המשחק באופ"א: כאן.
    • סנט ג'וליה, שסיימה במקום השני באנדורה, מארחת את יורופה, מחזיקת הגביע בגיברלטר (סיימה במקום השני בליגה).
    • סנט ג'וליה הודחה בסיבוב המוקדם של הליגה האירופית בעונה שעברה. יורופה אף היא הודחה כבר בשלב הזה בעונה הקודמת.
    • זה יהיה המפגש הראשון בין שתי הקבוצות.

    [​IMG]
    • שופט: הלגי מיקאל יונאסון (איסלנד).
    • אצטדיון: סטדיומי פאדיל ווקרי, פרישטינה, קוסובו.
    • עמוד המשחק באופ"א: כאן.
    • פרישטינה, שסיימה במקום השני בקוסובו, מארחת את סנט ג'וזפס, שסיימה במקום השלישי בגיברלטר.
    • פרישטינה הודחה בסיבוב המוק' הראשון של הליגה האירופית בעונה שעברה. סנט ג'וזפס סיימה את דרכה כבר בסיבוב המוקדם.
    • זה יהיה המפגש הראשון בין שתי הקבוצות.

    [​IMG]
    • שופט: את'אנאסיוס טזילוס (יוון).
    • אצטדיון: דה שואוגראונדס, באלימנה, צפון אירלנד.
    • עמוד המשחק באופ"א: כאן.
    • באלימנה, שסיימה במקום השני בצפון אירלנד, תארח את נ.ס.י. רונאביק, שסיימה במקום השני באיי פארו.
    • באלימנה התמודדה לאחרונה בזירה האירופית בעונת 2017/18, אז הודחה בסיבוב המוק' הראשון של הליגה האירופית. רונאביק התמודדה בעונה הקודמת, והודחה בסיבוב המוק' הראשון של הליגה האירופית.
    • זה יהיה המפגש הראשון בין שתי הקבוצות.

    [​IMG]
    • שופט: כריסטוף פירה (לוקסמבורג).
    • אצטדיון: סן מרינו, סראוואלה, סן מרינו.
    • עמוד המשחק באופ"א: כאן.
    • לה פיוריטה, שסיימה במקום השני בסן מרינו, תארח את אנגורדאני, מחזיקת הגביע באנדורה, שסיימה במקום הרביעי בליגה.
    • לה פיוריטה סיימה את דרכה בסיבוב המוק' השני של הליגה האירופית בעונה הקודמת (לאחר שהודחה בסיבוב המוקדם של ליגת האלופות). אנגורדאני הודחה בשנה שעברה בסיבוב המוק' הראשון של הליגה האירופית.
    • זה יהיה המפגש הראשון בין שתי הקבוצות.
     
    נערך לאחרונה ב: ‏26/6/19
    לירן אוהב/ת את זה.
  15. alexshw

    alexshw Member

    הצטרף ב:
    ‏13/11/09
    הודעות:
    44,128
    לייקים שהתקבלו:
    12,230
    מין:
    זכר
    בארי טאון שלטה בכדורגל הוולשי בשנות התשעים ואף ניצחה את פורטו 3:1 במוקדמות ליגת האלופות ב - 2001, אומנם אחרי שאכלה שמיניה במשחק הראשון :).
    לפני כן זכו לפגוש במוקדמות את דינמו קייב בשתי העונות שהאוקראינים להטו בליגת האלופות 1997/98 ו - 1998/99.
    ב - 2004 קרסה כלכלית, אבל לאחרונה חזרה לפרמייר ליג של ויילס וכאמור לגביעי אירופה.
     

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!