1. צוות אייסוקר עושה מאמצים כדי לשדרג את האתר ואת השרתים
    נשמח לשיתוף פעולה והמשך סיוע פורה.

מוקדמות גביעי אירופה - עונת 2018/19

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י alexshw, ‏28/5/18.

  1. alexshw

    alexshw Member

    הצטרף ב:
    ‏13/11/09
    הודעות:
    39,725
    לייקים שהתקבלו:
    10,664
    מין:
    זכר
    רפורמה במוקדמות המפעלים האירופיים. בליגת האלופות 4 מדינות המובילות בדירוג מקבלות 4 כרטיסים אוטומטיים ובאופן כללי כמות הקבוצות שיעלו מהמוקדמות צומצמה מ- 10 ל - 6(4 במסלול אלופות ו - 2 במסלול לא אלופות). כמובן מי שיודח בשלב הפליי אוף של מוקדמות האלופות, ימשיך ישר לשלב הבתים של הליגה האירופית.
    הזוכה בליגה האירופית שודרגה לדרג א' בשלב הבתים של אלופות.
    סיבוב מוקדמות אחד נוסף, כאשר הקבוצות שיודחו בכל סיבוב ימשיכו לסיבוב הבא של מוקדמות הליגה האירופית שם גם נוצר מסלול מיוחד עבורן - מסלול האלופות.
    לשלב הבתים של הליגה האירופית כבר העפילו אוטומטית 17 קבוצות.


    [​IMG]

    הסיבוב המקדים
    ישוחק בגיברלטר תוך 3 ימים בשיטה של חצי גמר וגמר, כאשר הזוכה תמשיך לסיבוב מוקדמות הראשון.
    הגרלה: 12.6
    משחקים: 26.6, 29.6

    מדורגות:
    סנטה קולומה(אנדורה)
    לינקולן רד אימפס(גיברלטר)

    לא מדורגות:
    לה פיוריטה(סן מרינו)
    דריטה(קוסובו)

    סיבוב המוקדמות הראשון
    הגרלה: 19.6
    משחקים: 10/11.7, 17/18.7

    מדורגות:
    לודוגורץ רזגרד(בולגריה)
    סלטיק(סקוטלנד)
    אפועל ניקוסיה(קפריסין)
    לגיה ורשה(פולין)
    אסטנה(קזחסטן)
    קרבאח אגדם(אזרבייג'ן)
    שריף טירספול(מולדובה)
    מאלמו(שוודיה)
    הכוכב האדום בלגרד(סרביה)
    הפועל ב"ש(ישראל)
    רוזנבורג(נורווגיה)
    ה.י.ק הלסינקי(פינלנד)
    TNS (ויילס)
    וידאוטון(הונגריה)
    קוקסי(אלבניה)
    זרינסקי(בוסניה)

    לא מדורגות:
    שקנדיה(מקדוניה)
    דידלנז'(לוקסמבורג)
    ספרטק טרנבה(סלובקיה)
    ואלטה(מלטה)
    ויקינגור(איי פארו)
    קרוזדרס(צ. אירלנד)
    אולימפיה ליובליאנה(סלובניה)
    אלשקרט(ארמניה)
    סוטייסקה ניקסיץ'(מונטנגרו)
    סודובה מריאמפולה(ליטא)
    ספרטקס יורמלה(לטביה)
    קורק סיטי(אירלנד)
    ואלור(איסלנד)
    פלורה טאלין(אסטוניה)
    טורפדו קוטאיסי(גיאורגיה)
    העולה מהסיבוב המקדים

    סיבוב מוקדמות שני
    הגרלה: 19.6
    משחקים: 24/25.7, 31.7/1.8

    מסלול אלופות
    מדורגות
    :
    המנצחת במשחק של לודוגורץ רזגרד
    המנצחת במשחק של סלטיק
    המנצחת במשחק של אפועל ניקוסיה
    המנצחת במשחק של לגיה ורשה
    המנצחת במשחק של אסטנה
    המנצחת במשחק של קרבאח אגדם
    באטה בוריסוב(בלארוס)
    דינמו זגרב(קרואטיה)
    המנצחת במשחק של שריף טירספול
    המנצחת במשחק של מאלמו

    לא מדורגות
    :
    מידטיולנד(דנמרק)
    המנצחת במשחק של הכוכב האדום בלגרד
    המנצחת במשחק של הפועל ב"ש
    המנצחת במשחק של רוזנבורג
    המנצחת במשחק של ה.י.ק הלסינקי
    המנצחת במשחק של TNS
    המנצחת במשחק של וידאוטון
    המנצחת במשחק של קוקסי
    קלוז'(רומניה)
    המנצחת במשחק של זרינסקי

    מסלול לא אלופות
    מדורגות
    :
    באזל(שוויץ)
    איאקס(הולנד)

    לא מדורגות:
    פאוק סלוניקי(יוון)
    שטורם גראץ(אוסטריה)

    סיבוב מוקדמות שלישי
    הגרלה: 23.7
    משחקים: 7/8.8, 14.8

    מסלול אלופות
    מדורגות
    :
    רד בול זלצבורג(אוסטריה)

    אלופת יוון א.א.ק אתונה שתחל את דרכה בסיבוב הזה עדיין לא ברור אם תהיה מדורגת

    מסלול לא אלופות
    מדורגות
    :
    בנפיקה(פורטוגל)
    המנצחת במשחק של באזל
    דינמו קייב(אוקראינה)
    המנצחת במשחק של איאקס

    לא מדורגות:
    פנרבחצ'ה(תורכיה)
    ספרטק מוסקבה(רוסיה)
    סטנדרד לייז'(בלגיה)
    סלביה פראג(צ'כיה)

    פליי אוף המוקדמות
    הגרלה: 6.8
    משחקים: 21/22.8, 28/29.8

    מסלול אלופות
    מדורגות
    :
    המנצחת במשחק של רד בול זלצבורג
    פ.ס.וו איינדהובן

    אלופת שוויץ יאנג בויז עדיין לא ברור אם תהיה מדורגת

    מסלול לא אלופות
    מדורגת
    :
    המנצחת במשחק של בנפיקה

    יתר המנצחות עדיין לא נקבע מי תהיה מדורגת

    שלב הבתים
    הגרלה: 30.8
    משחקים: 18/19.9, 2/3.10, 23/24.10, 6/7.11, 27/28.11, 11/12.12

    בכוכבית מסומנות הקבוצות שעדיין צריכות להעפיל לבתים.
    [​IMG]

    [​IMG]
    *כל הקבוצות הבולטות במסלול הרגיל של לא אלופות. כאמור יתווספו הנושרות ממוקדמות ליגת האלופות למסלול אלופות.

    הסיבוב המקדים
    הגרלה: 12.6
    משחקים: 28/6, 5/7

    סיבוב המוקדמות הראשון
    הגרלה: 19.6
    משחקים: 12/7, 19/7

    קבוצות בולטות:
    מכבי ת"א(ישראל)
    בית"ר(ישראל)
    קופנהאגן(דנמרק)
    מאריבור(סלובניה)
    מולדה(נורווגיה)
    פרטיזן בלגרד(סרביה)
    לך פוזנן(פולין)
    פרנצוורוש(הונגריה)
    אנורטוזיס(קפריסין)
    אפולון לימסול(קפריסין)

    סיבוב המוקדמות השני
    הגרלה: 19.6
    משחקים: 26/7, 2/8

    קבוצות בולטות:
    סביליה(ספרד)
    בשיקטש(תורכיה)
    ספרטה פראג(צ'כיה)
    סטיאואה(רומניה)
    גנק(בלגיה)
    אלקמאר(הולנד)
    לייפציג(גרמניה)
    ברנלי(אנגליה)
    אטלנטה(איטליה)
    בורדו(צרפת)
    אופה(רוסיה)
    ויטסה(הולנד)
    היידוק ספליט(קרואטיה)
    הפועל חיפה(ישראל)

    סיבוב המוקדמות השלישי
    הגרלה: 23.7
    משחקים: 9.8, 16.8

    קבוצות בולטות:
    זניט(רוסיה)
    אולימפיאקוס(יוון)
    בראגה(פורטוגל)
    גנט(בלגיה)
    פיינורד(הולנד)
    רפיד וינה(אוסטריה)
    רייקה(קרואטיה)
    איסטנבול בשקשהיר(תורכיה)
    ברונדבי(דנמרק)

    פליי אוף המוקדמות
    הגרלה: 6.8
    משחקים: 23.8, 30.8

    שלב הבתים
    הגרלה: 31.8
    משחקים: 20.9, 4.10, 25.10, 8.11, 29.11, 13.12

    דרג א'
    ארסנל(אנגליה)
    צ'לסי(אנגליה)
    באייר לברקוזן(גרמניה)

    דרגים טרם נקבעו
    ויאריאל(ספרד)
    אנדרלכט(בלגיה)
    לאציו(איטליה)
    ספורטינג ליסבון(פורטוגל)
    מרסיי(צרפת)
    מילאן(איטליה) - אם לא תושעה ע"י אופ"א
    קרסנודר(רוסיה)
    בטיס(ספרד)
    איינטרכט פרנקפורט(גרמניה)
    ציריך(שוויץ)
    ראן(צרפת)
    וורסקלה פולטבה(אוקראינה)
    אקהיסר בלדייספור(תורכיה)
    יאבלונץ(צ'כיה)
     
    נערך לאחרונה ב: ‏28/5/18
  2. Sarek

    Sarek Member

    הצטרף ב:
    ‏18/12/06
    הודעות:
    863
    לייקים שהתקבלו:
    684
    נערך לאחרונה ב: ‏10/6/18
    alexshw אוהב/ת את זה.
  3. rivaldo

    rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

    הצטרף ב:
    ‏30/7/02
    הודעות:
    16,412
    לייקים שהתקבלו:
    834
    מין:
    זכר
    גם ליגת האלופות קיבל מיתוג חדש
     
  4. alexshw

    alexshw Member

    הצטרף ב:
    ‏13/11/09
    הודעות:
    39,725
    לייקים שהתקבלו:
    10,664
    מין:
    זכר
  5. Sarek

    Sarek Member

    הצטרף ב:
    ‏18/12/06
    הודעות:
    863
    לייקים שהתקבלו:
    684
    עונת 2018/19 של המפעלים האירופאיים תצא לדרך באופן רשמי מחר בשעות הצהריים, עם ההגרלות של הסיבובים המוקדמים. מדובר בשלבים חדשים שנוספו לאור השינויים המשמעותיים שערכה אופ"א בפורמט השנה. הגרלת הסיבוב המוקדם של ליגת האלופות תצא לדרך בניון, שווייץ, בשעה 13:00, והמשחקים יתקיימו ב-26 וב-29 ביוני 2018. הגרלת הסיבוב המוקדם של הליגה האירופית תצא לדרך גם כן בניון, בשעה 14:00. המשחקים יתקיימו ב-28 ביוני וב-5 ביולי 2018.

    [​IMG]
    ליגת האלופות - עונת 2018/19
    הגרלת הסיבוב המוקדם

    תאריך ושעת ההגרלה: יום שלישי, 12 ביוני 2018, 13:00.
    שידור: האתר הרשמי של אופ"א.
    תאריך המשחקים: חצאי הגמר ב-26 ביוני 2018, הגמר ב-29 ביוני 2018.
    הסבר כללי:
    בהתאם לפורמט החדש של ליגת האלופות, יתקיים סיבוב מוקדם שיכלול את האלופות מארבע המדינות שמדורגות במקומות הנמוכים ביותר בדירוג המדינתי הרלוונטי לשנת 2017 (גיברלטר, אנדורה, סן מרינו וקוסובו), המשמש לחלוקת הכרטיסים למפעלים השונים בעונה הנוכחית. מדובר בטורניר הכולל שני שלבים פנימיים, חצי גמר וגמר, שמתקיים באצטדיון ויקטוריה שבגיברלטר. שתי הקבוצות בעלות הדירוג הקבוצתי הגבוה יותר מדורגות ושתי הקבוצות בעלות הדירוג הנמוך יותר אינן מדורגות, כאשר קבוצה מדורגת תפגוש קבוצה שאיננה מדורגת. לאחר הגרלת המשחקים תתקיים הגרלה נוספת כדי להכריע מי תהיה הקבוצה ה"ביתית" בגמר של הטורניר הפנימי.
    הסיבובים הבאים: המנצחת בטורניר תעפיל לסיבוב המוקדמות הראשון שיתקיים ב-10/11 ביולי וב-17/18 ביולי. ההגרלה תתקיים ב-19 ביוני. שלוש הקבוצות המפסידות תעפלנה לסיבוב המוקדמות השני של הליגה האירופית.

    ההגרלה:

    קבוצות מדורגות:

    [​IMG] FC Santa Coloma (אלופת אנדורה)
    [​IMG] Lincoln FC (אלופת גיברלטר)


    קבוצות שאינן מדורגות:
    [​IMG] SP La Fiorita (אלופת סן מרינו)

    [​IMG] KF Drita (אלופת קוסובו)



    [​IMG]
    הליגה האירופית - עונת 2018/19
    הגרלת הסיבוב המוקדם
    תאריך ושעת ההגרלה: יום שלישי, 12 ביוני 2018, 14:00.
    שידור: האתר הרשמי של אופ"א.
    תאריך המשחקים: 28 ביוני 2018, 5 ביולי 2018.

    הסבר כללי: בהתאם לפורמט החדש של הליגה האירופית, יתקיים מעתה סיבוב מוקדם, שיהווה סיבוב מנפה נוסף. שבע הקבוצות בעלות הדירוג הקבוצתי הגבוה יותר מדורגות ושבע הקבוצות בעלות הדירוג הנמוך יותר אינן מדורגות, כאשר קבוצה מדורגת תפגוש קבוצה שאיננה מדורגת. הקבוצה שתוגרל ראשון תארח את המשחק הראשון, אלא אם יהיו שינויים בהתחשב ברצון שתי הקבוצות.

    הסיבוב הבא: המנצחות תעפלנה לסיבוב המוקדמות הראשון של הליגה האירופית. ההגרלה תתקיים ב-20 ביוני, בשעה 14:00. המשחקים יתקיימו ב-12 וב-19 ביולי 2018.

    ההגרלה:
    קבוצות מדורגות:

    [​IMG] Birkirkara FC (מקום 4 במלטה)
    [​IMG] FK Trakai (מקום 3 בליטא)
    [​IMG] Europa FC (מחזיקת הגביע בגיברלטר)
    [​IMG] B36 Tórshavn (מקום 3 באיי פארו)
    [​IMG] SS Folgore (מקום 2 בסן מרינו)
    [​IMG] Bala Town FC (מקום 4 בויילס)*
    [​IMG] Gżira United FC (מקום 3 במלטה)

    קבוצות שאינן מדורגות:
    [​IMG] Cefn Druids AFC (מקום 5 בויילס, זכתה בכרטיס דרך הפלייאוף)
    [​IMG] UE Sant Julià (מקום 3 באנדורה)
    [​IMG] KÍ Klaksvík (מקום 2 באיי פארו)
    [​IMG] St Joseph's FC (מקום 3 בגיברלטר)
    [​IMG] UE Engordany (מקום 2 באנדורה)
    [​IMG] FC Prishtina (מחזיקת הגביע בקוסובו)
    [​IMG] SP Tre Fiori (מקום 3 בסן מרינו)

    * בנגור סיטי סיימה שנייה בליגה הווילשית, אולם מאחר ולא קיבלה את הרישיון מטעם אופ"א, הכרטיס הועבר לקבוצה הבאה בליגה שטרם העפילה לאירופה. הואיל וקונאס קוואי נומאדס, שסיימה שלישית, זכתה בגביע, הכרטיס הועבר לבאלה טאון שסיימה רביעית.
     
    נערך לאחרונה ב: ‏12/6/18
    לירן אוהב/ת את זה.
  6. Sarek

    Sarek Member

    הצטרף ב:
    ‏18/12/06
    הודעות:
    863
    לייקים שהתקבלו:
    684
    [​IMG]
    ליגת האלופות - עונת 2018/19
    הגרלת הסיבוב המוקדם

    חצי הגמר:

    FC Santa Coloma - KF Drita
    SP La Fiorita - Lincoln FC

    הגמר:
    Winners of Semi-Final 2 - Winners of Semi-Final 1
     
  7. גלץ

    גלץ Member

    הצטרף ב:
    ‏8/7/17
    הודעות:
    3,989
    לייקים שהתקבלו:
    732
    מין:
    זכר
    שם מקורי יש למחזיקת הגביע של גיברלטר
     
  8. Sarek

    Sarek Member

    הצטרף ב:
    ‏18/12/06
    הודעות:
    863
    לייקים שהתקבלו:
    684
    [​IMG]
    הליגה האירופית - עונת 2018/19
    הגרלת הסיבוב המוקדם

    תוצאות ההגרלה:
    Europa FC - FC Prishtina
    UE Sant Julià - Gżira United FC
    UE Engordany - SS Folgore
    B36 Tórshavn - St Joseph's FC
    Birkirkara FC - KÍ Klaksvík
    SP Tre Fiori - Bala Town FC
    Cefn Druids AFC - FK Trakai
     
  9. alexshw

    alexshw Member

    הצטרף ב:
    ‏13/11/09
    הודעות:
    39,725
    לייקים שהתקבלו:
    10,664
    מין:
    זכר
    הגרלת סיבוב ראשון של מוקדמות האלופות:
    Torpedo Kutaisi (GEO) v Sheriff (MDA)
    Shkëndija (MKD) v The New Saints (WAL)
    Sūduva (LTU) v APOEL (CYP)
    Olimpija Ljubljana (SVN) v Qarabağ (AZE)
    F91 Dudelange (LUX) v Videoton (HUN)
    Winners of the preliminary round v Malmö (SWE)
    HJK Helsinki (FIN) v Víkingur (FRO)
    Ludogorets Razgrad (BUL) v Crusaders (NIR)
    Cork City (IRL) v Legia Warszawa (POL)
    Valur Reykjavík (ISL) v Rosenborg (NOR)
    Kukës (ALB v Valletta (MLT)
    Flora Tallinn (EST) v Hapoel Beer-Sheva (ISR)
    Spartaks Jūrmala (LVA) v Crvena zvezda (SRB
    Alashkert (ARM) v Celtic (SCO)
    Spartak Trnava (SVK) v Zrinjski (BIH)
    Astana (KAZ) v Sutjeska (MNE)

    הגרלת הסיבוב השני של מוקדמות האלופות:
    מסלול אלופות:
    Astana (KAZ) / Sutjeska (MNE) v Midtjylland (DEN)
    Ludogorets Razgrad (BUL) / Crusaders (NIR) v F91 Dudelange (LUX) / Videoton (HUN)
    Kukës (ALB ) / Valletta (MLT) v Olimpija Ljubljana (SVN) / Qarabağ (AZE)
    CFR Cluj (ROU) v Winners of the preliminary round / Malmö (SWE)
    Dinamo Zagreb (CRO) v Flora Tallinn (EST) / Hapoel Beer-Sheva (ISR)
    Spartaks Jūrmala (LVA) / Crvena zvezda (SRB )v Sūduva (LTU) / APOEL (CYP)
    BATE Borisov (BLR) v HJK Helsinki (FIN) / Víkingur (FRO)
    Shkëndija (MKD) / The New Saints (WAL) v Torpedo Kutaisi (GEO) / Sheriff (MDA)
    Cork City (IRL) / Legia Warszawa (POL) v Spartak Trnava (SVK) / Zrinjski (BIH)
    Alashkert (ARM) / Celtic (SCO) v Valur Reykjavík (ISL) / Rosenborg (NOR)

    מסלול לא אלופות:
    PAOK (GRE) v Basel (SUI)
    Ajax (NED) v Sturm Graz (AUT)
     
  10. Mahranlala

    Mahranlala Member

    הצטרף ב:
    ‏7/12/17
    הודעות:
    323
    לייקים שהתקבלו:
    84
    מין:
    זכר
    הגרלת הסיבוב השני של מוקדמות האירופאית, מסלול אלופות:
    Cork City (IRL) / Legia Warszawa (POL - עולה חופשית לסיבוב הבא.
    Shkëndija (MKD) / The New Saints (WAL) vs Loser FR Final
    Torpedo Kutaisi (GEO) / Sheriff (MDA) VS HJK Helsinki (FIN) / Víkingur (FRO)
    Spartak Trnava (SVK) / Zrinjski (BIH) vs Kukës (ALB v Valletta (MLT)
    Loser FR semi-final vs Valur Reykjavík (ISL) v Rosenborg (NOR)
    Astana (KAZ) v Sutjeska (MNE) vs Alashkert (ARM) v Celtic (SCO)
    F91 Dudelange (LUX) v Videoton (HUN) vs Winners of the preliminary round v Malmö (SWE)
    Spartaks Jūrmala (LVA) v Crvena zvezda (SRB vs Losers Semi-Final
    Sūduva (LTU) v APOEL (CYP) vs Flora Tallinn (EST) v Hapoel Beer-Sheva (ISR)
    Olimpija Ljubljana (SVN) v Qarabağ (AZE) vs Ludogorets Razgrad (BUL) v Crusaders (NIR)
     
  11. גלץ

    גלץ Member

    הצטרף ב:
    ‏8/7/17
    הודעות:
    3,989
    לייקים שהתקבלו:
    732
    מין:
    זכר
    תודה על העידכונים אלופים.
     
  12. Mahranlala

    Mahranlala Member

    הצטרף ב:
    ‏7/12/17
    הודעות:
    323
    לייקים שהתקבלו:
    84
    מין:
    זכר
    שינוי בסכומי הכספים שיקבלו קבוצות:
    - כל סכומי ההשתתפות במוקדמות הוגדלו.
    - השינוי המשמעותי הוא 15 מיליון יורו במקום 12.7 מיליון יורו לעלייה לשלב הבתים של ליגת האלופות והגדלת סכומי ההישגיות שם: 2.7 מיליון יורו לכל ניצחון ו900 אלף יורו לכל תיקו.
    - הגעה לשמינית זה עוד 9.5 מיליון יורו

    -הוסדרה חלוקה חדשה של כספי המרקט פול שמגיעים לקבוצות:
    חצי יחולק לפי הישגיות, במדינות עם 4 כמו אנגליה אז האלופה מקבלת 40%, הסגנית 30%, מקום שלישי 20% והנציגה הרביעית 10%.
    החצי השני לפי כמות המשחקים שכל קבוצה שיחקה

    -כספים מיוחדים לפי בסיס הישגיות:
    נוסף על הדירוג הרגיל של 5 עונות, יש דירוג חדש של 10 עונות שבו יש גם משעמות לכמה תארים לקחת מאז 1992, הדירוג הזה משמש לחלוקה של כמעט חצי מילארד יורו, כאשר הקבוצה שהגיעה לבתים עם הדירוג הנמוך ביותר מקבלת כ-מיליון בעוד הקבוצה עם הכי הרבה דירוג (ריאל מדריד) תקבל כ35 מיליון יורו.
     
  13. Sarek

    Sarek Member

    הצטרף ב:
    ‏18/12/06
    הודעות:
    863
    לייקים שהתקבלו:
    684
    אחד הדברים שמאפיינים את אופ"א לאורך השנים זה הדיוק והסדר. לא זכור לי אי פעם מצב שבו הגרלה מתחילה באיחור.
    ביומיים האחרונים מרבית ההגרלות לא התחילו בזמן, ואף באיחורים משמעותיים - דבר לא אופייני בכלל.
     
    Mahranlala אוהב/ת את זה.
  14. alexshw

    alexshw Member

    הצטרף ב:
    ‏13/11/09
    הודעות:
    39,725
    לייקים שהתקבלו:
    10,664
    מין:
    זכר
    בעקבות השעיה של מילאן מאירופה ואם לא יתקבל איזשהו ערעור, אטלנטה תתקדם לשלב הבתים של הליגה האירופית, פיורנטינה תכנס לסיבוב מוקדמות שני במפעל הזה.
     
    נערך לאחרונה ב: ‏28/6/18
  15. גלץ

    גלץ Member

    הצטרף ב:
    ‏8/7/17
    הודעות:
    3,989
    לייקים שהתקבלו:
    732
    מין:
    זכר
    טרה פיורי עושה היסטוריה עבור סן מרינו ומובילה 3:0 על באלה טאון מוולס, דקה 82 כרגע במסגרת מוקדמות ליגה אירופית.

    זה ניצחון ראשון של קבוצה מסן מרינו?
    (זה לבטח התוצאה הטובה ביותר של קבוצת כדורגל שלה באירופה)
     

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!