"מוצרי ההתאחדות"?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י בית"רי מלידה, ‏19/1/05.

 1. בית"רי מלידה

  בית"רי מלידה Member

  הצטרף ב:
  ‏3/1/04
  הודעות:
  9,191
  לייקים שהתקבלו:
  1
  התאחדות: הבחירות יוקדמו, פניג'ל מוכן לעבור למכבי

  חוזהו של אייל ארד קוצץ, הדובר שאול איזנברג ממשיך

  א. טבק
  19/1/2005 8:00

  מזכירות ההתאחדות החליטה אתמול להקדים את האסיפה הכללית לבחירת הנהלה חדשה. למרות שלא נקבע עדיין תאריך חדש, הבחירות ייערכו בשבוע הראשון של אפריל, לאחר המשחקים עם נבחרות אירלנד וצרפת. על הקדמת הבחירות להנהלה פורסם לראשונה במעריב.

  אין ספק כי יחולו שינויים פרסונליים בבחירת ההנהלה חדשה, אך קרוב לוודאי כי רוב חברי ההנהלה הנוכחית יישארו בתפקידם. מאיר פניג'ל, חבר הנהלת ההתאחדות והמזכירות, אמר אתמול כי הוא מוכן לגייס קולות למנדט אחד ולעבור ממרכז בית"ר למכבי, בתנאי שיובטח לו בהנהלה החדשה מעמדו הנוכחי.

  אתמול התברר כי מתקרב מועד ההתנתקות בין ההתאחדות לחברת 'צ'רלטון‭.'‬ בישיבה בין ראשי ההתאחדות נאמרו הדברים במפורש, אך סיום רומן לא מוצלח זה מותנה בכמה דברים, כמו הסכמה לגבי המשך הבוררות, או סיומה ללא קבלת הכרעת בורר.

  מזכירות ההתאחדות החליטה אתמול פה אחד להאריך בשנה את חוזהו של שאול איזנברג, דובר ההתאחדות וקצין העיתונות של הנבחרת.

  מאידך, חוזהו של היועץ האסטרטגי, אייל ארד, הוארך רק בחצי שנה ושכרו נפגע: במקום ‭5,500‬ דולר הוא יקבל ‭2,000‬ דולר. חלק מהכסף שהתפנה יוקדש להבאת אשת יחסי ציבור, שתעסוק בעיקר בשיווק מוצרי ההתאחדות. בימים הקרובים יחלו שיפוצים במשרדי ההתאחדות לטובת הקמת משרדים עבור אנשי השיווק.

  http://www.nrg.co.il/online/3/ART/856/392.html

  ________________________________________

  מה הם ימכרו כמוצרים? תמונות במסגרת אדומה של אייל צור? את המשרוקית של בוחבוט? תמונות של גברי המרקד? תמונות של איצ'ה מנקב כרטיסייה באגד? הקלטות של ישיבות המזכירות?
   

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!