מוציאים עשן

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י AW forever, ‏17/12/06.

1. Andrea21 Member

הפוזה לא חשובה לי,בהתחלה עישנתי בגלל הפוזה,כמו כולם,אבל זה הפך להיות הרגל אצלי.

אם להיות קטנוניים,אני משלם 16 שקל לקופסא, לא 20 ;]

אני יודע שזה לא משתלם,אבל אין מה לעשות אני אוהב את זה.

2. Love Is Red Member

אני רוצה להגיד עוד משהו על סיגריות ובכלל על עישון של דברים כמו נרגילות וסיגריות: סיגריות אומנם זה מתחיל מפוזה אבל זהממשיך במשהו אחר ואם אתם רוצים באמת להיות קולים (אני מדבר על האנשים שהם בסביבות גיל 14 - 19) ולא התלתם לעשן פשוט מאוד תיקחו נייר ותגלגלו אותו על קשית ככה אולי יחשבו שאתם מעשנים סיגריה ויגידו שאתם "קוליים" ולאלה שרוצים להפסיק לעשן והם בצבא פשוט מאוד תקחו את הדבר הזה שנראה כמו סיגריה ואפשר להשיג אותו בקופות החולים והוא נראה כמו סיגירה או שתלעסו מסטיק במקום לעשן כי ככה אולי תפסיקו את ההרגל המגוה הזה שבסוף יעלה לכם בבריאות שלכם.

3. Julian Joachim Member

האמת שאני מאוד נגד עישון באופן כללי ועד הצבא הייתי ממש קיצוני בקטע הזה, אבל בצבא, בגלל איפה שאני משרת וכמות האנשים ששירתו איתי שעישנו (מעל ל-70 אחוז) כבר התרגלתי לריח והגעתי למצב שגם ניסיתי לעשן פעם באיזה מסיבת שחרור של מישהו, ומאז יצא לי לעשן 5 פעמים בערך (בתשעה חודשים האחרונים) וגם אז רק עם אלכוהול במסיבה או פאב. אין מה לומר, זה הולך די טוב עם אלכוהול. מעבר לזה - אני לא צריך את זה ולא מעוניין בזה.

4. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני אוהב חומוס. אבל אני לא הולך כל יום לאבו חסן - למרות שהמנה זולה זה עול כספי וגם לבטן זה לא יעשה טוב.

אני לא זוכר בן כמה אתה, אבל אם קיבלת סיגריות מאימא שלך אני מניח שאתה מתחת ל-18. אם עכשיו אתה מעשן קופסה ביום מצבך רק יחמיר מכאן, קח את עצמך בידיים, תחשוב על עוד 300 ש"ח בחודש שתוכל להוציא על איזה בגד יפה, על דיסק טוב, על ארוחות בחוץ, מה שעושה לך את זה, תחשוב על האוויר הנקי שתרשום ועל הכושר שיחזור לך, בבתי חולים שמים שלטים "החיים יפים בלי עישון" ולדעתי הם די צודקים.

5. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא בן 19 כמעט, האידיוט.

יש, מצאתי מה להגיד בדיון.

6. Andrea21 Member

בחומוס אין ניקוטין(מה שממכר בסיגריה),יחי ההבדל הקטן.

ועל הגיל שלי מיכאל כבר ענה לך.

זה לא עובד ככה בחיים אם לא מוציאים על זה אז מוציאים על זה,לפעמים אני נתקע בלי כסף מבקש מאמא שלי 20 שקל לקנות סיגריות,כשאתה מעשן אתה מוצא דרך לשלב בין הסיגריות להוצאות הכספיות האחרות.

7. ACBenb Member

העישון גורם לנזק רב בגוף, הרבה פעמים אני שואל אנשים למה הם עושים את זה ואין להם תשובה. פוזה זה לא העניין, אולי רק אצל ילדים בחטיבה עד לתיכון אבל שמתרגלים פשוט מתרגלים ואין מה לעשות נגד זה. קל לבוא לאדם ולהגיד לו להיגמל, זה בעצם דבר כמעט לבלתי אפשרי. צריך אופי ממש חזק וצריך באמת לרצות את זה.
    שמעתי פה כמה אנשים כנים שאמרו שהם לא רוצים להיגמל, וזו זכותם. הם מצודעים למה שזה גורם ואם זה כבר חלק מהחיים שלהם אין לאף אחד בעיה עם זה.
    כל הדברים שעושים נגד עישון בפרסומות וגם בבתי הספר לא באו להגיד לאלה שמעשנים להפסיק, כי גם ככה יש 1001 דרכים להיגמל. מי שלא מעשן צריך פשוט לא להיגרר ולגעת לעמוד על שלו.
    הרבה פעמים חברים שלי אמרו לי קח שאכטה, אפילו אחת קטנה סתם כדי שתיראה יותר גבר (דרך אגב אני כיתה י') ופשוט לא הסכמתי ועמדתי על שלי. כמעט כל שבוע אנחנו נפגשים יחד עם הסיגריות ואני לא מוכן אפילו להחזיק את זה ואפילו נרגילה (שדרך אגב, זה בדיוק כמו סיגריה) אני לא מוכן לעשן, מאותה סיבה שכתבתי בסוגריים.
    שחברים שלי מעשנים נרגילה הם אומרים שזה לא כמו סיגריה והם בטוחים שכל מה שאומרים להם זה שטויות וכל הזמן באים אליי בטענה "מה אתה מקשיב לכל מה שאומרים בבצפר" וכל מיני שטויות. הם אומרים שזה טעים. טעים? שתו קולה זה גם טעים וזה לא ידפוק לך ת'בריאות.
    ככה שמי שמעשן יודע למה זה גורם וזו זכותו, הקטע הוא לדעת לא להיגרר לזה ולא לחשוב שזה יעשה אותך גבר.

8. MUFC - 1878 Member

עישנתי תסיגרייה הראשונה בגיל 6 , גנבתי לאבא כופסאות עישנתי בשושו במירפסת כמו כול רוסי ותכלס אני מעשן עד עכשיו התחלתי לעשן רציני באיזה גיל 13-14 ואין זה הדבר הכי מגעיל בעולם ! דוחה גועל נפש הייתי פעם מעשן 2 כופסאות ביום אפי לו יותר ובאמת בלי הגזמה כמו קטר ועכשיו אני מעשן איזה סיגרייה ביום רק מחכה שאני יפסיק לגמריי. סיגריות זה אחד הסמים הקשים צריך להוציא תחרטה הזה מהחוק כמה שלא בא לי, שיחתייחסו לזה כמו סמים כי זה אשכרה לא נותן כלום ורק פוגע. אלכוהול סמים לפחות עושה משהו סיגריות סתם הורג לאט לאט.

9. Andrea21 Member

בן,ההבדל היחיד בין סיגריה לנרגילה זה הניקוטין,כל השאר בדיוק אותו דבר.

10. King Kenny Member

למען האמת, נרגילה מזיקה לבריאות הרבה יותר מסיגריה.

בנוגע לעישון עצמו,אני לא יכול לצייר תמונה שלי עם סיגריה בפה. אני לא סובל שמישהו מעשן לידי אז שאני יעשן.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏7/6/07
  11. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

והאמת שגם קולה זה חרא, הדבר הזה ממיס חלודה.

12. הרצליה Member

אף פעם לא עישנתי,לא חושב לעשן ולא מדמיין את עצמי עם סיגריה.

13. מכבי או מוות!!! Member

לא מעשן ולא יעשן ולא ינסה ולא ניסיתי.

14. Love Is Red Member

אם כבר אתם מדברים על נרגילה אז נרגילה היא יותר מסוכנת מהטעם הפשוט שכל מי שמשתמש בנרגילה לא מנקה אותה ובנוסף שהפיה עוברת מפה לפה שזה גורם ישיר לחיידקים היא גם מסכונת כמו הסיגריה והדבר היחידי שאין בנרגילה זה ניקוטין שכפי שכולם יודעים זה החומר הממכר שיש בתוך הסיגריה.

ד"א שמתם לב שאוהד הכדורגל הממוצא אצלנו במדינה מעשן סיגריות?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏6/6/07
  15. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

האמת שאף פעם לא הצלחתי להביא איך אנשים מסתכלים על משהו שעולה להם הרבה כסף, רואים שכתוב שזה מזיק לבריאות ועלול להרוג אותך, ובכל זאת קונים את זה שוב ושוב. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx

לשמחתי אני לא "פוזאיסט", שזאת הסיבה היחידה שאנשים מתחילים לעשן (לפני שזה הופך להתמכרות כמו כל שאר ההתמכרויות). מעולם לא ניסיתי, מעולם לא הרגשתי צורך.