מוציאים עשן

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י AW forever, ‏17/12/06.

1. Riki Member

אין לי מושג מה כל כך מהנה בזה, כמה שכטות גרמו לי להבין מהר מאוד שזה דבר בנאלי שלא מוסיף ורק גורע. הסיבה היחידה שילדים מתחילים לעשן, כי הם חושבים שזה עושה אותם מאוד מאגניבים.
    אז זהו, שלא. בדרך כלל החננים שמנסים לעשות קצת פוזה מתחילים עם זה.
    ולמען האמת אין בזה שום פוזה לדעתי, לא מרשים במאומה. אני גם לא מסוגלת לצאת עם גבר שמעשן, הריח של זה או הטעם בנשיקה דוחה אותי.

2. Andrea21 Member

שטויות,שמים בושם,מסטיק,והכל בסדר:]

3. AW forever Member

4. תומר22 Member

לא מעשן וגם אף פעם לא ניסיתי. זה ממש לא סיקרן אותי או גרם לי לרצות, למרות שרוב חבריי עישנו וכל החדר שלי בבסיס עישן קבוע. באמת, מי שרוצה וזה עושה לו טוב על הלב, אז שיעשן ושיהיה לו לבריאות(או שלא). אני ראיתי כמה מקרים במשפחה שלי בהם העישון גרם לבעיות בבריאות ובמקרה החמור לסרטן ריאות שהוביל למוות, כך שלמדתי גם להירתע מהנושא.

5. Legolas Member

לא סובל תריח וזה מספיק בשבילי לא להתקרב לזה בחיים.

6. AW forever Member

אם זה מעניין מישהו, אז מה שקרה מאז שהפסקתי לעשן- אני מעשן 2-3 סיגריות בשבוע, רק שאני יוצא.
    השמנתי.

נערך לאחרונה ב: ‏5/6/07
  7. ReL Member

אני מעשן , לרוב מרלבורו לייט מכיתה ט'. בהתחלה שלטתי בזה , בבית ספר הייתי מעשן סיגריה ביום לא יותר מזה גם לא הייתי מסוגל ליותר מזה , אבל עכשיו בצבא ממש נדפקתי אני גומר פתאום קופסא ביומיים שלושה. אני מאמין שאחרי הצבא אני ינסה להפסיק.

8. Shiran- Rossonera Member

זה ידוע... סיגריות מדכאות את התאבון וברגע שמפסיקים לעשן התאבון מתגבר וגם הצורך בעיסוק כלשהו גורם לזה שאוכלים תמיד...
    רק בשביל הידע.. הזמן שלוקח לגוף להתנקות מהרעלים הוא: 7 שנים!!!

אבא שלי הפסיק לעשן לפני שנתיים וקצת כי הוא הגיע למצב שהוא כבר נגעל מהריח של עצמו... מזל טוב אחרי 20 שנה.......

9. FarjuN123 Member

אני מעשן עכשיו כבר משהו כמו חודשיים.
    שהתחלתי לעשן עישנתי כמו מטורף, הייתי גומר בשבוע לפחות 4-5 קופסאות של מרלבורו לייט, אבל לאט לאט נגמר לי הכסף וגם החשק לסיגריה ירד, בינתיים עברתי למרלבורו אדום, ואני מעשן כל שבוע 1-2, מקסימום 3 קופסאות.
    התחלתי לעשן בעיקרון כבר בחופש הגדול, עישנתי נרגילה, ובזמן שעישנתי נרגילה ניסיתי סיגריות פה ושם ופשוט נדלקתי על זה.

10. roeiuzan Member

מעשן, ואת האמת לא רוצה להיגמל.
    סיגריות מרגיעות אותי, אני אוהב ללכת לפעמים לכל מיני מקומות ולתפוס לי פינה ולעשן..
    זה מרגיע אותי ונותן לי לשכוח מהרבה דברים שהייתי רוצה לשכוח.

11. Riki Member

אז אתה חיי בסרט לא קטן ידידי. תצרפת כמה שבא לך נקבה שמעשנת כמו קטר ותשאיר לי את הפריבילגיה להתרחק מזה.

ורפא, אתה לא הפסקת לעשן !! אתה רק הורדת בכמות... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

12. Andrea21 Member

לא התכוונתי לייעץ לך בחיי הזוגיות שלך,סתם אמרתי שיש לזה פתרונות,כמו לכל דבר בחיים.

נערך לאחרונה ב: ‏5/6/07
  13. AW forever Member

חוצפנית. מחצי קופסא ביום ל2-3 סיגריות בשבוע זה יותר קרוב ל"להפסיק" מאשר ל"להוריד בכמות". ותיכף גם תגידי שלא השמנתי... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

14. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

מגיל מאוד צעיר מתעב סיגריות וכל הנוגע להן, הריח, הבריאות הפגומה, חוסר המעש והתועלת שמעורב בזה גרם לי לשנוא סיגריות עד עמקי נשמתי. כן עישנתי דברים אחרים בהזדמנויות אבל לא ניכנס לזה כרגע...
    בכל אופן, די מפריע לי שמעשנים בחברתי, אני חושב שהסיגריות הן מחדל חברתי לא בגלל העובדה שהן השתרשו על הרגליהן הדוחים, אלא בגלל שסיגריות ואלכוהול כל כך מקובלים ואפילו אפנתיים בעוד שסמים קלים, למשל, לא. הצביעות החברתית הזו מאוד מקוממת אותי.
    דבר נוסף שמרגיז אותי בסיגריות (הדברים הללו נאמרים כמובן בנוסף לעשן הצורב, לריח המחליא, לארומה שזה משאיר באוויר ועל אנשים וכמובן המחלות הנוראיות שזה גורם) הוא התפיסה שלהן בארץ. העישון בציבור אסור בחוק אלא במקומות שנועדו לכך, ואם לא מספיקה העובדה שכולם פה מצפצפים על זה, עוד ציבור המעשנים בארץ חש שיש לו פריבלגיות לבוא בטענות לאנשים שלא אוהבים שחונקים אותם. חברים שלי שמעשנים גורמים לי לרצות לחבוט בהם עם מכשיר קהה כשאני אומר להם בתגובה לשאלתם - "כן, אכפת לי שאתם מזהמים את האוויר שסביבי". אחרי זה עוד עושים אותי המניאק בסיטואציה.

Andrea21, כדאי לך לשקול טוב מאוד אם התחביב הזה שלך, הפוזה שחשובה לך תשתלם לך לטווח הארוך, בריאותית וכלכלית (פאק, אתה משלם 20 שקל ביום על השטות הזאת!).

15. sagigol Member

נגד סגריות או כל מה שדומה לזה
    לא הייתי יוצא עם אחת שמעשנת גועל נפש

ריקי הדיון לא מזכיר לך נשכחות במקום אחר ?!?!?