מוני פנאן 1946-2009

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י amirb91, ‏19/10/09.

1. AW forever Member

שורה תחתונה- האפסנאי המושחת לשעבר של מכבי ת"א התאבד, ואנחנו מבינים עוד קצת עד כמה רקוב הכדורסל בארץ. הלאה, למשהו מעניין יותר.

2. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

בוא נגיד ככה, למרות אהדתי הגדולה של מכבי משהו פשוט מסריח פה. את אנשי הפועל ת"א אני לא רוצה לשמוע בתקשורת העיקר כשהם מתחילים להתרברב על 'לקחת ממכבי אליפויות', ו'הם גם ככה לא קבוצה ישראלית'. לדעתי הם גם לא נקיים מכל מיני פרשיות בעבר בטח כשמדובר בניהול תקין של קבוצת כדורסל, לא סתם הם למעשה התפרקו. אני כן מרגיש לא טוב עם מה שפנאן עשה בזמנו החופשי. אני מאז ומתמיד שם את הקבוצה מעל לכל בן אדם. אני מאד מעריך את מה שפנאן עשה בשביל הקבוצה, אבל הסיפור הזה ממש לא מוצא חן בעיניי. לא אין שום אהבה עיוורת לאף בן אדם!

3. gustavo_broccoli Member

http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/1122763.html

ושמעון מזרחי אומר שהוא לא ידע מכלום.

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

4. דנידין Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

5. zivmay Member

לא הבנתי.
    יש לך הוכחה שהוא מושחת? הבנאדם הקים עסק, התפרנס בכבוד מהעסק שלו, עד שקרתה לו נפילה, כמו להרבה אנשים קורה. בגלל שהוא התאבד, או בגלל שהוא הציע לחברים מהכדורסל להשקיע אצלו, הוא מושחת? אנשים פה מדברים שטויות בקצב.

עוד משהו, כמה ששנאתי את דני קליין , עכשיו אני שונא פי אלף. הבנאדם עוד לא נקבר, והוא ישר רוקד על הדם שלו ושל מכבי, ומבקש לפתוח בחקירות. על מה ולמה?
    היה בכיין, ויישאר בכיין.
    הוא עד כדי כך נואש לקבל את האליפויות של מכבי? הוא באמת מאמין שזה מה שיקרה? מישהו צריך להוריד לו כאפה ושיירגע.

נערך לאחרונה ב: ‏23/10/09
  6. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

עזוב zivmay, אנשים מנצלים מוות של בנאדם כדי להתנגח במכבי, כשהתקשורת והשנאה מעוורים אותם. הכל יכול להיות, יכול להיות שהנאדם ניהל עסק פרטי במכבי....אבל הם לא מבינים שזה לא קשור מקצועית. לכל אדם מותר להשקיע אצל מי שהוא רוצה....קח דוגמא: אני עבדתי בסוכנות הביטוח של אבנר קופל 4 שנים. בוא נגיד שדני קליין מבטח אצלו את הרכב ונגיד שיש תביעה וקליין צריך לקבל כסף.... אז מה? בגלל שהוא מפחד על הכסף שלו הוא לא ייצא נגד קופל בהחלטות כאלו ואחרות בניגוד לדעתו שקשורות בכדורסל?
    והכי מצחיק אותי אוהד הפועל זילברפלוץ....דחיל רבאק, ישר קופצים לבטל את האליפויות של מכבי....תגיד זילברפלוץ, אתה סתום??? אם נתעלם מהעובדה שלשופטים כמעט ולא היה חלק ברוב האליפויות (מכבי טיאטאו יריבות 3:0 בפלייאוף איזה 7-8 שנים רצוף, איך תסביר איבוד אליפויות לגליל וחולון ואיבוד גביעים לירושלים?? או שפה השיפוט היה נקי ולא קשור לפנאן....צבועים היו האדומים וצבועים ישארו תמיד. אני הפסקתי להתרגש.

7. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה שמגעיל בסיפור זה שהוא רוקדים על הקבר של מוני,הבנאדם עוד לא נקבר וכבר התחילו להגיד שמכבי הרגה אותו,הוא כבר כן נקבר ועוד לא היה יום שני של השבעה וכבר אמרו שהוא מכבי וכל השחקנים שלה אי פעם מושחתים.

8. AW forever Member

אני יודע שבתרבות הישראלית של לדפוק את מס הכנסה זה נשמע מוזר, אבל יש לי חדשות בשבילך- לנהל עסק של הלוואות והשקעות בכסף מזומן בלי לשלם עליו מיסים זו עבירה פלילית ומי שעושה את זה בהיקף גדול הוא מושחת, ללא קשר לזהות המשקיעים. הסירחון יעלה עד השמיים אם יתברר שבין המשקיעים היו גם שחקנים של קבוצות יריבות ושופטים כפי שנטען עכשיו. אם המנהל של מכבי ת"א מנהל כספים עבור השופט של משחקי מכבי- יובנטוס ירדה ליגה ונשללו ממנה האליפויות על פחות מזה.

9. gustavo_broccoli Member

http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/1123154.html

כנראה שאין עשן בלי אש.

אבל שמעון לא ידע,לא ראה ולא שמע.

http://www.nrg.co.il/images//archive/300x225/1/077/068.Xxx

10. THE STRETFORD END Member

אם שופטים היו מעורבים בצורה עסקית עם מוני פנאן אז אפשר לסגור את ענף הכדורסל בארץ סופית
    אבל בשביל זה צריך הוכחות או שמישהו ידבר ועד אז הכל בגדר שמועות בדיוק כמו שאר הדברים שקשורים כספית לפנאן,האם העלים מס,איפה יש לו חשבונות בנק,למי הוא העביר את הכסף,שוק אפור,הכל,
    אבל ,זו התרבות הישראלית!להגיע למסקנות ולגזור דין של אדם,גם של מת,עוד לפני שבדקו מי ומה.
    יחקרו,ימצאו מה שימצאו ואז יהיה אפשר להגיד מי ומה.

אני מאמין ששמעון מזרחי ידע וזה לא פעם ראשונה שהוא עושה הכל בכדי להגן על השם של מכבי ת"א,
    כמו תמיד וברמות מטורפות עד שלילה אבל זה הכדורסל הישראלי והוא רקוב לא רק בגללו,
    כי אם היתה שחיתות ומוכחת!!! במשך שנים על גבי שנים,היא היתה מצד הפועל ת"א וימי ההסתדרות העליזים.

11. דנידין Member

עכשיו התחלת לדבר סטרטפורד. ואולי גם הסיבה שמזרחי לא רץ להלוויה במטרה לשמור מרחק סטרילי בכל מה שקשור לעסקים של מוני. יופי של בריחה שמעון, אבל לשקר אין רגלים ואין ידיים.

בקרוב גם השני יתאבד? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

12. THE STRETFORD END Member

דנידין

מעבר לזה שאולי היו קשיים בהגעה(עניין של טיסות) ומעבר לזה שאולי הוא לא יכול היה לעזוב את הכל ולחזור לארץ אפילו שהיה מדובר בחבר קרוב שלו,הוא עדיין מנהל עסק ומשחק מול קבוצת N.B.A כולל בתוכו מספיק מרכיבים שאולי הוא לא יכול היה לוותר עליהם לטובת העסק,ספונסרים,טלוויזיה,קהילה יהודית,תומכים,חשש מתביעה,מה שזה לא יהיה,
    אולי יש מצב שהמשפחה לא רצתה שיגיע,בגלל החתול השחור שעבר בינהם(לא דיברו בחודשים האחרונים)
    בגלל מה שקרה עם מכבי וסיום העבודה שלו שם,בדיוק הסיבה שדייויד פדרמן לא הגיע,
    אולי קצת רגישות כלפי משפחה וברגע שכזה?
    אתה בדיוק כמוני לא יודע את התמונה כולה,אבל אתה כן קפצת למסקנות וחילקת ציונים של חברות.

גם אם פנאן היה קשור בעסקים כספיים ומזרחי ידע על זה,זה עדיין עסק של פנאן ומי שהיה מעורב איתו,
    זה עדיין לא אומר שמזרחי צריך לפחד מחקירה כלפיו אישית(מבחינת העלמות מס כן או לא או מה שזה לא יהיה)
    כי לדעת עדיין לא עושה אותך אשם מהבחינה החוקית כן או לא של העניין הכספי של אחרים
    ואני לא מדבר כרגע על הטעם הנפגם לו מדובר גם בשחקנים יריבים או שופטים.

שגם הוא יתאבד?אתה יודע,הוא גם בעל,אבא לילדים,סבא לנכדים לא רק איימת שונאי מכבי ת"א.

13. דנידין Member

סמיילי צוחק דבוק למשפט, אל תיהיה כזה כבד. אני לא מאחל לאף אחד מוות, נו בחייך http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

14. THE STRETFORD END Member

גם לא לביבי?

15. דנידין Member

אין לי שום דבר אישי נגדו, מוות זה הרחק ממה שאני מאחל לבני אדם.