מוני פנאן 1946-2009

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י amirb91, ‏19/10/09.

1. THE STRETFORD END Member

בסדר דנידין,אז שמעון מזרחי לא חבר טוב כמו שאתה חבר טוב לחברים שלך,עכשיו אתה רגוע?

אם הוא יגיע לשבעה,תסלח לו?

2. איגור .פ. Member

יהי זכרו ברוך

לא משנה מה הסיבה להתאבדות כואב על האיש.

אני חושב אבל שזה חוצפה שאף נציג של מכבי לא היה ,מכבי ת"א חייבת למצוא דרך להנציח אותו.

3. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

קודם כל מכבי ישחקו עם סרטים שחורים וכנראה תהיה דקת דומייה במשחק מול הקליפרס.
    דבר שני אני מאוד מקווה שמכבי יעשו משהו גדול שיניצחו אותו,לא חסרות דרכים יצירתיות ולא יצירתיות לזה ואם מכבי לא ינציחו אותו בצורה שראויה לו אני מאוד אהיה מאוכזב מהם.

4. ori76 Member

אתה בושה. ולא רק בגלל מוני, אלא גם בגלל הדברים שאתה אומר על שמעון מזרחי. תמשיך לבכות לכל העולם, גם בכדורגל אתה מתבכיין כל הזמן.. בכיין כזה לא ראיתי הרבה זמן.

5. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוי ואבוי לי. בגלל שאני שונא את דון מזרחי אני בושה? לא משנה איזה קבוצה אתה אוהד(מכבי ת"א אה?) למועדון יהיו אנשים שנואים, אז אם ככה גם אתה בושה, כי אני מניח שאתה לא בדיוק מחבב אנשים שנחשבים שנואים על המועדון שלך.

Give ME A Brake..

6. ori76 Member

אני ממש לא מאחל למוות שלו, ולא ממציא עליו דברים שהם לא נכונים. דון רומס? פחח רגשי נחיתות.
    אני מתערב איתך שאתה כמו כל אוהד הפועל שר לשמעון את המתי תתאבד או משהו כזה. זה שיא הגועל. אני בחיים לא יגיע לרמה כזאת גם אם אני שונא אנשים בקבוצה שאתה אוהד.. ואת האמת שהם ממש לא מעניינים אותי כמו ששמעון ומזרחי ועוד אנשים ממכבי מעניינים אותכם.

7. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב אחי, הפועל תל אביב הקבוצה היחידה בארץ שאוהדיה מאחלים מוות למשהו כיביכול(זה כולה שיר, אתה מוזמן להיכנס לפורומים של אוהדי הפועל ולהסתכל קצת על התגובות אחרי מותו של מוני פנאן, שהם בדיוק כמוני, אני ממש לא איחלתי לו מוות כמו שאני מאמין שאוהדי מכבי לא מאחלים לדוגמא לאבוקסיס מוות).

8. Ariel Member

כל הכביסה המלוכלת מתחילה לצאת החוצה ותדמיתו המחויטת של מוני סופגת כתם אחר כתם.

מכבסת כספים, העלמות מס, השקעות עבור שופטים.

מה נאמר ומה נגיד, לא ידוע אם יותר מבהילה העובדה שבמכבי ת"א התנהלה סוג של כנופיה שכולם ידעו עליה ושתקו, או שמשטרת ישראל, שידעה על כך לפני שנתיים, לא פצתה מפיה מאום.

נערך לאחרונה ב: ‏21/10/09
  9. zivmay Member

אלו השקעות חוקיות. למה אתה מביא את הדבריים השולים?
    למה לא הבאת את הידיעה שמוני נעקץ? מוני הציע לאנשים להשקיע דרכו, זה דבר מאוד מקובל, יש לו גם חברה כזאת שהוא מנהל.
    מוני סבל מחוסר מזל, שבחר להשקיע אצל בנאדם שבסוף גם עשה עליו קופה.
    השקעות בשביל שופטים? עידין לא הוכח, ואם כן אז מה? ראינו איזה תצוגות שופטים שצריכים לחקור אותן? לא שזכור לי. ההפך, לי זכור תצוגות שופטים מביכוח דווקא נגד מכבי. כמו גמר הגביע, האליפות וזה רק 2 מהם.

נערך לאחרונה ב: ‏22/10/09
  10. gustavo_broccoli Member

בדיוק ככה:

המוני ז"ל הזה הוא ברנארד מיידוף הישראלי, ואפשר היה להקיא מלקרוא את הטור של אבי רצון על הנצחת הדבר הזה.

את רלף קליין ז"ל, איש ענק, כבר הנציחו?

צריך לבדוק עד הסוף את כל הסירחון שיוצא מענף הכדורסל, ואת כשרותם של משחקים.

11. zivmay Member

למה מכבי צריכה את השופטים בליגה? היא ב1000204907 דרגות מעל הליגה, כל משחק תלוי במכבי לא בשופטים.

12. COYS Member

אתה אמיתי?

13. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אז רגע, אני רוצה להבין: כל הגביעים והאליפויות שמכבי לקחו לא כשרות, אבל ששרקו 19 עבירות ברבע אחד לטובת ירושלים בגביע, פה היה לשופטים יום טוב ובמקרה לא נכנעו לסחטנות של מוני????

14. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

15. gustavo_broccoli Member

גם מוני היה תלוי.

ומי שהשקיע אצלו,עלול גם להיות תלוי.