מוני פנאן 1946-2009

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י amirb91, ‏19/10/09.

1. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

לכן כתבתי, יש אופציות לקיים את המשחק ועדיין שמזרחי או פדרמן ישאירו את השחקנים וגרשון לקיים את המשחק ולקחת טיסה ארצה. מאתמול בצהריים הם כבר יכלו להיות לפנות בוקר בארץ.

שוב, אני הייתי עושה זאת למען חבר שלי. אני כבר לא מדבר אפילו על כבוד לסמל במכבי ולא על נסיבות המוות. שיגיעו לתת כבוד בהבט האישי. כבר אמרתי, אולי אני שונה מהם ולא אמור לשפוט כך אחרים.

נערך לאחרונה ב: ‏20/10/09
  2. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

בכלל שמתי לב לתופעה הדוחה הזו שבתקשורת וגם סתם אוהדים אדומים או כאלו ששונאים את מכבי, פשוט מנצלים מוות של אדם כדי לנגח את המועדון. בהתחלה האשימו את מכבי במוות שלו בכך שאילולא היו זורקים אותו מהמועדון זה לא היה קורה (שזו פשוט חוצפה לשמה!!), כאילו שממש איכפת להם לפתע ממוני ועכשיו ממש מטריד אותם שמכבי לא יכולה לבטל משחק התרמה ולא אימון, כדי להגיע מארה"ב שנמצאת מרחק 20 דקות נסיעה מת"א. גועל נפש!!

אגב, עכשיו כנראה הלכה התיאוריה של אוהדי ירושלים שמוני וצ'ורה נפגשו לפני הפלייאוף כדי לצ'ורה לא יתאמץ, אולי פשוט הם דיברו על נושא ההשקעות ועוד תירוץ עלוב הלך לאוהדי ירושלים לסיבה מדוע הם לא מצליחים וכנראה לא יצליחו עקב שנאתם לזכות באליפות.

3. zivmay Member

תגידו מה קשה להבין?
    מכבי ניסתה להחזיר 4 אנשים לישראל, אבל זה בלתי אפשרי. מה עכשיו גם מכבי אחראית על מועדי טיסות?

אתם יודעים בכלל מה כלול במשחקים האלה? כל כך הרבה חסויות, כלכך הרבה כסף. זהו גם משחק התרמה. אלפי אנשים קנו כרטיס, וכל הרווחים יעברו לעמותת התרמה. אי אפשר לבטל משחק כזה, שהושקע בו כלכך הרבה.
    אנשים פה פשוט הזויים.

4. דנידין Member

אז שלא יבטלו, אבל מזרחי יכל להגיע כמו גדול. אין לו כבוד בגרוש. הוא לא יכול משחק אחד לא לשבת על ספסל ולצפות על התחת של פיני? יכל כמו גדול.

5. zivmay Member

יש לך איזה חמקן או F16 להציע לשמעון, שאתה אומר דברים כאלה?

6. דנידין Member

אתה ממש חחמולוג, אבל יש ים טיסות ללונדון כל היום והתירוצים שלכם להגן על שמעון כל הזמן כאילו שהוא קדוש מעונה זה כבר מוכר וידוע.

7. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

לעומת זאת הניסיון של אוהדי קבוצות "אנחנו שונאים את מכבי" בניסיון להוציא את המועדון רע בכל דבר הוא גם פתאטי.
    אני גם מסכים שזה היה נראה יותר מכובד אם מזרחי ופרדמן ואולי אפילו גם גרשון היו מגיעים לארץ,אבל לא אני ולא אף אחד אחר פה בפורום יודעים בדיוק מה עם הטיסות ואם באמת מזרחי היה יכול לטוס בזריזות כל כך להלוויה.

8. Ariel Member

כבודו של מוני מונח במקומו, אך אני לחלוטין לא מופתע.

אני מכבד ואוהב לקרוא את דעתך עידן, אך אסור בתכלית האיסור למנהל קבוצה ושחקן מקבוצה יריבה להיפגש בזמן סדרת גמר בין השתיים. אסור אסור אסור. זה לא נראה טוב ולא מריח טוב. הפרדה של שבועיים מזורגגים לא היו משנים סדרי עולם.

9. דנידין Member

זיו, אל תיפול לתירוצי הגנון האלו. יש טיסות כמו זבל כל שעה ללונדון. ניו יורק-לונדון או לחילופין לוס אנג'לס-לונדון הם קווים מאוד פעילים ומחלקות העסקים ריקות (אותן מחלקות בהן הם רגילים לנסוע). יכלו לטוס לכאן פעמיים.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏20/10/09
  10. Ariel Member

שמעון לא הגיע בגלל חצי האש שיורה פרודתו של מוני לכל עבר. לא צריך להיות פרופסור לאווירונאוטיקה בכדי להבין זאת.

11. דנידין Member

וזה תינוקי וממש לא נתפס. שילך לעשות כבוד למוני, לא לסביבה. סיכסוכים של כיתה א' זזים הצידה ברגעים כאלו.

12. Ariel Member

הסביבה היא משפחת המנוח שמיתגה אותו כסיבת המוות ומקור לאירוע העצוב שכולם התכנסו אליו.

ברור שלא שופטים אדם בשעת צערו, אך אני בהחלט מבין אם שמעון נמנע להגיע מהסיבה הזו. לא די בכאב שוודאי נגרם לו, אלא גם העיניים וחיצי האשמה שוודאי יהיו מופנים כלפיו.

מעבר לזאת, אף אחד לא ציין שמסע ההלוויה הוקדם, כנראה אולי רמז לנציגי מכבי שלא יגיעו.

אני ממש לא מחסידי מכבי, ואפילו להיפך, אבל צריך להביא את התמונה במלואה.

13. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אני חלילה לא מצדיק את הפגישה ובמקרה זה אני גם מסכים איתך. מוטב היה אם לא היתה הפגישה הזו, אך ייתכן שכלל לא דיברו על כדורסל. בכל מקרה זה לא היה נראה טוב וגם העובדה ששופטים בכירים השקיעו אצלו (לא יודע אם זה נכון), גם זה לא נראה טוב. בכל מקרה כואב לי הלב על האיש היקר הזה ועל כל מה שעשה עבורנו.

14. דנידין Member

מוני ושמעון הם חברים קרובים. הוא היה צריך כאדם לעשות הכל כדי לפקוד נוכחות בהלווית חברו וגם כן, כנציג מכבי. אישתו של מוני לא מעניינת אותי ולא אמורה גם אותו. יכול להיות שהוא היה מסוכסך איתה שנים גם כשמוני היה במכבי, אבל זה לא אומר שהיחסים בין מוני לשמעון היו לא טובים. הם המשיכו לעבוד יחד וכך שמעון היה צריך גם לבוא לבקר את חברו, ללא קשר אליה.

הספונסרים והמשחק.. הכל ידפוק, אין תירוצים.

15. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוצאת לי את המילים מהפה. אני בטח שלא שמח אבל גם לא עצוב, במשך שנה ברחבי העולם מתאבדים מעל 2 מיליון אנשים, למה שדווקא אליו אני אתייחס בצורה מיוחדת, לבנאדם שכבר שנים אני מתעב, שהוא ביחד עם הדון רומס כל דבר שרק מראה סימנים להזיק או לצאת נגד מכבי, זה שמשחק עם השופטים והיום מתברר שכנראה שיחד אותם לא מעט פעמים, זה שפשוט לא היה בנאדם ספורטיבי ומבחינתי בנאדם רע.

אני רק מאחל שמשפחתו תצא מזה ותעבור את זה בקלות.