מונדיאל 2018 ברוסיה - הדיון המוקדם

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י alexshw, ‏1/12/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. DRORIKO Member

בנטנקור זומן לסגל של אורוגוואי, אליאס בתגובה מאיים לנתק קשרים דיפלומטים עם המדינה

2. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

למה? לדעתי הוא צריך להיות באנקר בסגל של אורוגוואי גם מתי שואלורדה, שיחסיר את המשחקים הקרובים בגלל פציעה, כשיר. נראה לי אתה מתבלבל בדעה שאתה משייך לי בגלל שאני לא חושב שהוא צריך להיות בהרכב...

זה מה שכתבתי על הסגל הרחב של אורוגוואי שפורסם לפני כמעט שבועיים:

עומד מאחורי זה גם אחרי הניפויים, שכללו אם אני לא טועה שני שחקנים שאני מאוד אוהב (ללודיירו הייתי מוצא מקום, גסטון פריירו לא הצדיק זימון לצערי). אפשר לדון על שחקן זה או אחר, הקשר של יובה לא אחד מהם, ובעיקר סביב המגנים שזומנו, אבל סגל שדי תואם את הקונצנזוס.

3. DRORIKO Member

זה היה בהומור(לא משהו כנראה) בכל מקרה כיף לקרוא

4. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

נראה שצרפת מרוויחה את לוקאס בגלל שלפני שנה הוא קצת הלך מכות עם החברה שלו. כלומר היא הלכה מכות עם המכונית שלו, אבל בשורה התחתונה הליך ההתאזרחות נתקע ולוקאס בינתיים ינסה את מזלו בנבחרת צרפת.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  5. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

מבלי לנפות אף אחד, סאמפאולי מוסיף לרשימה למשחקים הקרובים את אנחל קוראה מאתלטיקו מדריד.

6. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

רוסיה המארחת תצטרך להסתדר בלי אלכסנדר קוקורין, חלוצה של זניט, שקרע את הרצועה הצולבת וייעדר לתקופה ארוכה.

http://i65.tinypic.com/nnr8f4.Xxx

7. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

פקרמן מפרסם את הסגל לקראת צרפת ואוסטרליה. 26 שחקנים ללא הפתעות כאשר השינויים העיקריים הם החזרה של חואנפר קינטרו אחרי המון המון זמן לסגל; הבלם ברנרדו אספינוסה; המגן השמאלי יוהאן מוחיקה; הקיצוני של ברייטון, חוסה איסקיירדו והקשר האחורי של ג'וניור, ויקטור קאנטיז'ו.
    https://thumb.ibb.co/hMKqfH/image.Xxx

8. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

בסכנה שאסתבך עם האוהד של הירוקים-לבנים מקולומביה, בורחה זה אחד משחקני ההייפ המוגזמים ביותר ביבשת בשנים האחרונות... מוריאל בכושר הנוכחי שלו לא אמור להצדיק נבחרת, אבל אם מסתכלים על אופציות אחרות כמו רוג'ר מרטינס אין ספק שהוא צריך להיות שם. החוד של קולומביה עדיין מאיים, אבל איזה הבדל מהימים שאל טיגרה היה צעיר יותר, ג'קסון ובאקה קרעו רשתות וטאו הביא את האקסטרא שאף אח'ד לא ציפה לו.

עידן, אולי פספסתי, יכול להיות שקרדונה לא ברשימה? אם כך, לא מבין איך הוא בחוץ באופן כללי וספציפית כשקינטרו בפנים.

נבחרת חזקה, למרות הבעיות הקבועות באגפי ההגנה בשנים האחרונות.

9. Raulito Madridista

http://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2018/03/16/15212234991693.Xxx

במארקה כתבו על 17 שחקנים שעלולים להפסיד את המונדיאל ברוסיה. נחלק את זה לנבחרות:

ברזיל: דויד לואיס, דנילו[פיליפה לואיס כנראה בחוץ].
    גרמניה: מונאל נוייר, מרקו רויס, ויגל, גצה
    ארגנטינה: דיבאלה, איקרדי, פאסטורה, רולי
    אנגליה: גארי קהייל, דניאל סטארידג'
    פרטוגל: פפה, נאני, רנאו סאנצ'אז[כובש שער הניצחון ביורו!]
    שבדיה: מישהו מאמין שבאמת ייקראו לזלאטן?

הייתי מוסיף גם את היגואין לרשימה בארגנטינה, יש צי של כל-כך הרבה חלוצים, וואו. גם צרפת יכולה להרכיב שתי נבחרות ואף-אחד לא ירגיש בחסרונו של קארים בנזמה מה שנקרא.
    לגבי גרמניה כבר דיברנו לא פעם על נוייר, בדיון של באיירן, טר-שטגן בעונה עצומה וקשה לי לראות אותו לא משחק במונדיאל. מרקו רויס תמיד איכשהו פצוע. אוזיל למשל בעונה נוראית לטעמי, ועדיין קודם כל שרויס יהיה בריא.
    הלוואי ופפה כן יילקח בחשבון, יש לו עונה טובה בבשיקטאש האמת, הוא משחק, מנהיג, אוהבים אותו, ביורו הוא היה נהדר ולדעתי שחקן הטורניר וזו גם תהיה הפרידה שלו מהנבחרת אותה שירת נאמנה.

10. cazzo Il Capocuoco

זה היה אדר שהבקיע בגמר היורו, לא רנאטו סנשש.

11. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אתה לא תסתבך, אני לא כזה חולק עליך. זה נכון שהיה לו חלק מאוד מאוד משמעותי ביכולת המצויינת שלנו בקופה ליברטאדורס בשלבי הסיום וכן בריצה עד לגמר הסודאמריקנה, אבל הוא סובל יותר מדי מעליות ומורדות. לפני נאסיונאל הוא בכלל שיחק בקורטולואה, מה שמראה אולי על ההייפ שעליו אתה מדבר ושאני יכול להסכים איתו. ספציפית כרגע הוא בכושר טוב בפאלמייראס, בטח יותר מבאקה ומוריאל שכן נמצאים בזימון, לכן אני מסכים עם פקרמן לגבי הזימון שלו. רוג'ר, כמו באקה וכמו מוריאל, לא ממש מוצא עצמו מאז שעזב את סין, אבל כפוטנציאל בוודאי שיכול לתרום. וכן, יש בהחלט הבדל בין שחקני החודש כיום שהרבה פחות מאיימים לבין מה שהיה במוקדמות הקודמים. לראייה, מצבת הכובשים של קולומביה במוקדמות לא כללה יותר מדי שחקני חוד. אני מאוד הייתי רוצה לראות את פאלקאו משתף פעולה בחוד עם דובאן ספאטה, שעבד לא רע במשחק האחרון בלימה וגם דובאן בעונה לא רעה בסמפדוריה. שים לב שגם טאו לא זומן, האמת לא ברור לי כי הוא דווקא בכושר לא רע.

לא פיספסת, קארדונה לא ברשימה מאחר והוא מושעה ע"י פיפ"א לחמישה משחקים לא רשמיים בגין התנועה שביצע לעבר השחקנים של דרום קוריאה במשחק בנובמבר. במונדיאל הוא יהיה אם לא יקרה שינוי בלתי צפוי.

Franco אוהב/ת את זה.
  12. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

באקה דווקא בסדר העונה ומוריאל מקבל הרבה קרדיט בסבייה (קצת שלא בצדק לדעתי), אבל גם אם הם בכושר פחות טוב מבורחה עדיין אני חושב שהם פשוט יותר טובים ובורחה לא יכול לתת לנבחרת יותר מדי. את מוריאל הייתי מזמן בלי קשר כי הוא החלוץ היחידי שיכול לתת מהירות ומשהו שונה קצת לשפיץ של פקרמן. רוג'ר יכול גם, אבל אין שום הצדקה לזמן אותו כיום.

לא ידעתי שקרדונה קיבל כזה עונש כבד על השטות הזו, חבל בשביל קולומביה כי נראה לי שהוא בכושר הכי טוב בקריירה שלו כרגע.

idans10 אוהב/ת את זה.
  13. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

בעיקרון באקה ומוריאל יכולים גם לתרום יותר ממנו באספקטים אחרים. בורחה הוא 9 וזהו. הוא גולר שמכינים לו מצבים. מצד שני, מוריאל יכול גם לשחק על הקו וכמו שאמרת גם להוסיף מהירות, ובאקה היה שותף פעיל גם כמבשל לכמה מהגולים של קולומביה במוקדמות, גם הוא יכול לתת למשחק ההתקפה משהו מעבר לרק שערים. בכללי יש בעיה של חלוצים כרגע וקצת הזוי לומר לאור החוד המאיים שהיה לפני 4 שנים. אבל אם אני מסתכל לעומת נבחרות אחרות ביבשת, אנחנו ממש לא בצמרת בכל מה שקשור בחלוצים.

קארדונה חמור. מסכים שהעונש לא פרופורציונלי, אבל לפחות לא סגר לו את המונדיאל. מצד שני, הוא יחמיץ את כל ההכנה לרוסיה. ועדיין, פקרמן מן הסתם לא יוותר עליו. אבל הוא פשוט חמור.

gilad16 ו-Franco אוהבים את זה.
  14. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אז מסתבר שהיה ניפוי, שפשוט נחשף מאוחר. בשל פציעה טוטו סאלביו לא יצטרף למשחקים הקרובים, זה גם מאשר את הידיעות שסאמפאולי רוצה את אנחל קוראה כאופציה לתפקיד של המגן-קשר בקו, משהו שבאופן אישי קשה לי לראות אותו עושה. @YYY לא שהוא הוכיח שיש לו מקום גם בעמדות המתאימות לו יותר, אבל ככה אני ממש בספק שהוא ימצא מקום. גם אם יהיה בסגל הסופי כמיועד לעמדה הזו, אני לא רואה אותו מציג יכולת טובה בעמדה הזו מה שעלול לשרוף אותו קצת בהמשך. בדומה למה שקרה לאוטמנדי במונדיאל 2010, שם שיחק בתפקיד המגן הימני, מה שהוביל להיעדרות ארוכה מהסגל של הבלם הארגנטינאי הטוב ביותר בעיני.

15. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

ואיך טוטו סאלביו בתור מגן?

אם מאמן נבחרת נהיה יצירתי מדי צריך להעיף אותו מיד. כי אין זמן ליצירתיות.

מצב נושא:
הנושא נעול.