מונדיאל 2018 ברוסיה - הדיון המוקדם

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י alexshw, ‏1/12/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. DRORIKO Member

אני יודע שסמפאולי כמו כל מאמן ארגנטיני טוב הוא מטורלל "במקצת" אבל גם לטרלול יש גבול. שתי רמות שונות של כדורגל, בכל פרמטר. גם התירוץ "יכול לשחק ליד מסי" לא מתקבל, פאולו יכול לשחק בכל תפקיד בהתקפה. אבל מבחינתי מה אכפת לי, שהיהלום ינוח עוד יותר, אנחנו צריכים עוד גולים בדקה 94 :)

2. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

לא חושב שסאמפאולי, שסימן את דיבאלה כאופציה במקום מסי כשזה לא משחק, ישתמש בטיעון "יכול לשחק טוב יותר ליד מסי". בכל מקרה, אני אופתע מאוד אם דיבאלה לא יהיה בסגל למונדיאל.

3. DRORIKO Member

לא אתה בסדר גמור, סמאפולי מצד שני הוא אדם אממממ.....קצת לא צפוי. הוא עוד מסוגל לפתוח עם איזה מרטינז אחד מליגת הקצבים של אל גאוצ'יו

4. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אני אומר שאני אהיה מופתע לא בגלל דעתי האישית לגבי מי צריך להיות בסגל, אלא בגלל איך שאני "קורא" את סאמפאולי והזימונים שלו.

5. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אם כבר אנח קוריאה מוזכר כמועמד, אז למה לא לתת לו לשחק במטרופוליטנו? מינימום כבוד למארחת.

6. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

יש לי הרגשה זה דבר שלא ממש נכנס לשיקולים :) ובהמשך להסתייגות שלי מהכתוב בידיעה שהבאתי את פרטיה, אני לא מאמין שסאמפאולי יזמן אותו עם או בלי קשר ליכולת של אלו שזומנו הפעם (רק פציעות יפתחו את הדלת). ככה נראה לי לפחות.

7. gilad16 Member

האופציות ברסרבה לא הגיוניות וחסרות בוודאות, יש עוד שחקנים ברשימה.
    סאמפאולי עצמו אמר שהם מסתכלים על ריקי סנטוריון (שלא צריך לקבל זימון) והוא לא ברשימה פה.
    אין אופציה לעוד שוער וקשרים מרכזיים למרות שהסגל לא סגור?

ארגנטינה בבעיה במידה וירצו לשחק עם מגנים שהם באמת מגנים, טוטו סלביו ואקוניה זה משהו אחר.
    רוחו שתמיד שיחק בגלל שלא היו עוד אופציות חוזר לנבחרת אחרי פציעה לעוד ניסיון למרות יכולת לא טובה.
    בלמים, אוטמנדי נאטס אבל לצידו בעיה ושוב זימון של פונס מורי שהיה בסדר לא יותר בעבר ועכשיו חוזר מפציעה.

לו צ'לסו או פארדס צריכים להיות בסגל בשביל אופציה שהיא לא באנגה באמצע.

8. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

http://i68.tinypic.com/2192hll.Xxx

אהבתי מאוד, בלי ההתעקשויות האלו שטאבארס עושה לעתים, למרות שמוקדם לדעת כי מדובר בסגל הרחב ורק למשחקי הידידות הקרובים. בשעה טובה טוריירה בפנים ובכלל זימונים נכונים בעיני שמבוססים על יכולת עם נגיעות קטנות של החברה עם הניסיון. אולי היה נכון לזמן אחד או שניים מהוותיקים יותר למעמקי הספסל, אבל מבחינת יכולת בעונה האחרונה נטו יש פה כנראה את הסגל הבכיר ביותר. בעמדות המגנים אפשר לדון בכך, אבל בגדול זה סגל שיזכה לקונצנזוס משמעותי של תמיכה.

gilad16 ו-YYY אוהבים את זה.
  9. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

קיבלת את מקסי גומס.

Franco אוהב/ת את זה.
  10. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

וואלה על זה כבר לא היה לי ספק, הייתי לחוץ שטוריירה לא יזומן שזה פשוט לא ברור איך זה לא קרה כבר מתישהו בשנה האחרונה. בנוסף, גסטון פריירה שאיכזב בזימון האחרון מקבל עוד צ'אנס (דווקא שפחות הולך לו ברמה האישית בהולנד), למוס עם זימון ראוי, לודיירו שנחשב לאכזבה בקהל מזומן אחרי עונה מצוינת בארה"ב, ואל מאסטרו גם לא התעלם מהכושר הטוב של רמירס ולקסלט באיטליה.

אני מאמין שיהיה עוד 1-3 מהליגה המקומית שידחפו אולי, סבוז'ה רודריגס אחד מהם ואם זה יקרה אני הראשון להודות שאין לו מקום, אבל גם אשמח מאוד בשבילו ובכלל.

11. benos Member

אני מבין שנגמר עידן הגארה צ'ארווה בנבחרת הזאת.

Franco אוהב/ת את זה.
  12. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

יכול להיות - חומר השחקנים מביא איכויות שונות, אבל זה לא בהכרח אומר שהעידן שאופיין ברוח הלחימה נגמר. יכול להיות שיהיה שידרוג עם אותה רוח קבוצתית והרבה יותר איכות, ויכול להיות שבאמת נראה משהו אחר עם שחקנים יותר איכותיים ומוכשרים אבל אופי פחות חזק. בכל מקרה, זה פתח של עידן אחר מבחינת האיכות הטכנית של השחקנים.

מהדור הצעיר והזימונים החדשים, נוציא את שחקני ההגנה שם זה פחות נדיר, מי שהכי דומה לשחקנים של הדור הקודם הוא נאנדס ולא מפתיע שהוא משחק בארגנטינה :)

13. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

הוא נגמר ברגע שארבלו כבר לא שם.

gilad16 אוהב/ת את זה.
  14. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

ארבלו היה האחרון מקשרי האמצע מהזן המוגבל, למרות שנאנדס הוא מהסגנון הזה רק הרבה יותר דינמי מהוותיק. יש גם את טאטה שאולי ישתלב עוד בטעות. אבל גודין, מקסי פריירה, קאסרס, חימנס, קאבאני, סוארס, קואטס, סטואני, סאנצ'ס... מהזימונים החדשים יותר למוס, נאנדס, מקסי גומס ואפילו טוריירה (וסליחה ממי שהשמטתי). ארבלו ממש לא היה האחרון עם האופי והמשחק הקשוח והבלתי מתפשר שהיה בנבחרת. פשוט עכשיו יש גם הרבה יותר איכות בנבחרת ולא עוד מקבץ מוגבל של קשרי אמצע מרגשים סטייל דייגו פרס, ארבלו, טאטה, גארגאנו, אגורן ועוד שחקני התקפה עם תרומה מסויימת בחלק הקדמי ושעסוקים בעיקר בעבודה שחורה סטייל סבוז'ה (עדיין אני חושב שהוא ישתחל לסגל בסוף), סטואני שעדיין פה, קרלוס סאנצ'ס במידה, פאליטו פריירה (היה כזה בנבחרת, פחות בקבוצות) וכו'...

15. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אני יודע, אני צוחק. למרות שממש אהבתי אותו. לא רק בגלל המראה, תמיד הזכיר לי את צ'יצ'ו סרנה האגדי. בכלל אני חושב שאורוגוואי גם של השנים האחרונות היתה פחות הנבחרת "הכסחיסטית" של העשור הקודם ואולי שניים אחורה ממה שאני זכרתי אותם. שחקנים הרבה יותר טכניים שיודעים גם לשחק את הכדורגל היפה. יש להם נבחרת מצויינת ואני חושב שהם יכולים להגיע רחוק גם במונדיאל עצמו.

מצב נושא:
הנושא נעול.