מונדיאל הנשים 2011: יפן אלופת העולם!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י עומר, ‏26/6/11.

1. BayernFan Member

שוודיה ניצחה 1-0 קטן את צפון קוריאה ועלתה לרבע הגמר
    ארצות הברית פירקה 3-0 את קולומביה וגם כן עלתה לרבע הגמר.

2. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

האם קיבלנו את החלטת השיפוט הגרועה אי פעם?

3. cazzo Il Capocuoco

סילביה רייס לא נפלה פה בפח.... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

4. BayernFan Member

היום מתרחשים ארבעה משחקים במסגרת הטורניר.
    בשעה 19:15 שעון ישראל מתחילים המשחקים:

מקסיקו- ניו זילנד בסינסייהם.
    מקסיקו מגיעה אחרי תבוסה 4-0 ליפן וניו זילנד אחרי הפסד 2-1 לאנגליה. ניו זילנד כבר מחוץ לטורניר אך מקסיקו צריכה לנצח ולקוות שיפן תנצח את אנגליה במשחק המקביל כדי להבטיח את מקומה ברבע הגמר של הטורניר.

אנגליה- יפן באוסבורג.
    המשחק הקובע בבית ב' ואולי אחד המעניינים שנחווה בטורניר הזה. אנגליה שבאה אחרי ניצחון 2-1 על ניו זילנד ותיקו עם מקסיקו ויפן שמגיעה אחרי ניצחון ענק 4-0 על מקסיקו ואחד קטן יותר 2-1 על ניו זילנד כך שמקומה ברבע הגמר מובטח. אנגליה חייבת להשיג לפחות נקודה אחת כדי להבטיח את מקומה ברבע הגמר על חשבון מקסיקו שתנסה לנצח במשחק המקביל. משחק שווה צפייה בהחלט.

המשחקים שיתחילו ב21:45 שעון ישראל הם:

קנדה- ניגריה בדרזן. משחק חסר חשיבות אולי רק על הכבוד שנותר לשתי הנבחרות שהפסידו פעמיים בשלב הזה. שתיהן יחזרו הביתה בסוף הערב.

גרמניה- צרפת במנשנגלדבאך. אולי גם אחד המעניינים במשחקי הטורניר. הקרב על ראשות הבית של בית א'. צרפת מגיעה אחרי ניצחונות על ניגריה (1:0) והתפוצצות על קנדה (4:0) גרמניה, מארחת הטורניר לעמות זאת לא הראתה לנו את מיטב יכולותיה למרות שעלתה לשלב הבא. היא מגיעה אחרי שני ניצחונות קטנים 2-1 על קנדה ועוד 1-0 על ניגריה. משחק מאוד מעניין צפוי שכן המקום הראשון בבית מונע מפגש עם מוליכת בית ב'. שתי נבחרות חזקות מאוד בטורניר שבהחלט ילחמו על התואר של אלופת העולם. שווה צפייה.

5. cazzo Il Capocuoco

תודו שלא ראיתם כזה דבר אף פעם. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

בינתיים גרמניה מפסידה סוף סוף ומודחת ע"י יפן בהארכה (דווקא יפן, ולא ארה"ב, ברזיל ואיזה נבחרת ויקינגיות). הפעם האחרונה שהמאנשפט הפסידה במונדיאל הייתה ב1999, זאת אומרת שתהיה אלופה חדשה.

6. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

קטע גדול! נורא נחמד איך השחקנית הגיבה לזה כי אני משוכנע שהיא הבינה למה האוהד רצה את החולצה שלה...אם היה יכול היה מבקש ממנה את מספר הטלפון http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

בסה"כ אין לי דבר נגד כדורגל הנשים, אני אפילו מעודד את זה, אבל אני מתקשה כאוהד ניטרלי לראות את זה. הבדלי הרמות/הפיזיות בין הגברים לנשים כל כך גדולים שזה בסופו של דבר משפיע על החשק שלי לראות את הנשים משחקות בטלוויזיה. לפני איזה שנתיים הנשים ההולנדיות עשו תוצאה מאד טובה ביורו, אבל גם אז זה לא עבד אצלי. דבר אחד אני בהחלט כן מעריך, הבחורות האלו לא מרמות, את זה אי אפשר להגיד על הגברים. אגב, טוב לראות שהיציעים בהרבה משחקים מלאים.

7. BayernFan Member

יום עצוב לכדורגל הנשים ולכדורגל הגרמני.
    אנגליה עפה מהטורניר אחרי הפסד בפנדלים לצרפת אחרי 1-1 בזמן התיקני ובהארכה. אחרי שאנגליה הובילו 1-0 הם התגוננו כל המשחק לכן אני חושב שלצרפת הגיע לעלות לחצי הגמר.
    אבל הדבר העצוב באמת, גרמניה, אלופת העולם בשני הטורנירים האחרונים, מארחת הטורניר ונבחרת בלתי מנוצחת מאז שנת 2000 הפסידה ליפן בתוצאה 1-0 בהארכה ועפה מהטורניר שאותו היא מארחת ויפן, שהיא נבחרת לא חזקה במיוחד עולה לחצי הגמר על חשבון הגרמניות. יום עצוב לטעמי.

8. cazzo Il Capocuoco

מסכים איתך, יותר מזה אכתוב, בגלל שהאהדה ורוב העניין נוצר בעשרים השנה האחרונות עם ההתארגנות של פיפ"א, נראה שאופי היחס בין השחקניות לאוהדות/ים שונה מהכדורגל הגברי. היום התוצאות מעידות על צמצום פערים גדול. יש תחושה שאחרי המונדיאל הזה הכדורגל ה"טהור" שלהן טיפה איבד את המאפיינים (משחקים עם הרבה שערים מגוחכים, פערים עצומים בין נבחרות) ואולי השתנה ועל חשבון ה"אטרקטיביות" הזאת דאגו בגרמניה לשווק את המונדיאל עם הרבה fanzones בתחומי הערים המארחות, עם סיקור תקשורתי רחב (חבר'ה שגרים בגרמניה יעידו על כך), ובמיוחד לנסות לשנות הדעה הקדומה על הכדורגלנית הגברית/לסבית ולפרסם סרטונים כמו שאני עשיתי (האמת זה נראה מבוים/מתוכנן). אני חייב לציין גם דבר יוצא מהכלל, כאשר שחקניות גרמניה נשארו אחרי אחד המשחקים ליותר מחצי שעה, הן עשו זאת בשביל לחתום על חולצות ומזכרות לאוהדים שנשארו באצטדיון בלי חוסר בסבלנות. למרות שבירת השיא האירופאי של 73 אלף צופים, אני חושב שבסיכום, המונדיאל הקודם בסין הביא קהל יותר גדול ליציעים, גם כאשר הנבחרת המקומית לא שיחקה. לא בטוח שהשיווק הנוכחי של כדורגלניות עם איפור ונעלי עקב יצליח גם בטווח הארוך.

9. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

תצוגת שיפוט מהמכורות שנראו מאז מופע האימים של ביירון מורנו ב-2002.

לשלוח את השופטת הזונה הזאת למחנה עבודה בפיונגיאנג לאלתר!

10. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

צדקקקקקקקק! :aaa021: http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_dance.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/multi.Xxx

הופ תעשי לי ילד http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/drunk.Xxx

11. Pipe Member

אחד הסיומים הדרמטיים שראיתי בכדורגל. כמה כיף שהזבל האנושי ששפט את המשחק לא מנע את הצדק.

fuck off u Brazilian cheating cunts.

USA!

12. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל כך הגיע לברזיל להפסיד את המחשק הזה ולא רק בגלל השופטת, אלה גם בגלל שבמקום להתחיל להתמסר עם הכדור ב2-3 דקות מול 10 שחקניות של ארה"ב הם החליטו ללכת לקרן ומשם איבדו כדור וגם באה מתפרצת וגול השיווויון.

13. BayernFan Member

באמת ביזיון של שופטת. למרות שאני שונא את ברזיל ועוד יותר שונא את ארצות הברית. נקווה שיעפו מול צרפת בחצי גמר.
    לדעתי הגמר יהיה צרפת- שוודיה. משחק מאוד מסקרן ומלא אפשרויות להפתעות.

14. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

יעקב זיו וחבריו ממש השתפחו היום בעיתון על המשחק אתמול, חתיכת דיווח ממשחק בסדר גודל כזה.

15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני ראיתי כתבה בטלוויזיה ההולנדית שהראתה שגרמניה בהחלט גילתה עניין יוצא דופן בטורניר הזה. אולי זה בהחלט עניין שיווקי, אבל אוהד גרמני אמר בראיון שבגרמניה לא מנסים להשוות בין הגברים לנשים. לך תדע אולי הוא צודק. בסה"כ לפני שנתיים ראיתי משחקים של נבחרת הולנד ביורו הנשים (הגיעה נדמה לי לגמר), אבל מיד התחלתי להשוות. בסופו של דבר אנחנו גם לא משווים כשאנחנו מסתכלים על ענפי ספורט אחרים?

לי נראה שבגלל שהכדורגל תמיד נחשב לספורט גברי שאנחנו עדיין חושבים בצורת המצ'ואיסטי. יכול להיות שלאט לאט החשיבה הזאת נעלמת. בגרמניה לדעתי היא הצטמצמה למינימום ובסה"כ זה מגיע לבנות האלו.
    אין לי שום בעיה שהנשים ישחקו, אבל כנראה גם אני עדיין קצת תקוע עם חשיבה פרימיטיבית http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx
    אולי אם הייתי מכיר בחורה שמשחקת כדורגל שהייתי עוד הופך לאוהד נלהב כי לדעתי הנשים באמת פחות מרמות מהגברים. אני רק רואה את ניימאר בטלוויזיה ואני מתחיל להתעצבן...