מונדובאסקט 2010

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י shlomydavid, ‏27/8/10.

1. shlomydavid מנהלים

אלופת העולם בחוץ !

שלשה מדהימה של תאודוסיץ' 3 שניות לסיום הביאה את הניצחון לסרבים ! אבל עם כל הכבוד לספרדים, הסרבים שלטו לאורך כל המשחק וניצחו בצדק.

נערך לאחרונה ב: ‏9/9/10
  2. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מילאן טאודוסיץ' בזריקה מ'חצי מגרש' מעלה את סרביה לחצי הגמר. אני לא יודע אם מבחינה מקצועית הקבוצה היותר מוכשרת ניצחה, אבל סרביה הוליכה ברב המשחק. טוב לראות פעם את הספרדים מפסידים כי נמאס מהם. אנחנו יודעים שהם מדינה שחיה על ספורט, אבל היום הגיעה הניצחון לנבחרת סרבים.

אני ראיתי משחק ברמה הכי גבוהה (בטח באירופה) ועכשיו נראה אם סלובניה יכולה להעיף את המארחת. לא יודע, ראיתי קצת מהסלובנים וזו לא קבוצה פראיירית.

3. yocki land Member

איזה משחק עצום עם סיום מתוק, הרגליים שלי עדיין רועדות מהשלשה בסיום. ספרד יכולה להיפרד מהגביע, יש לה אותו לעוד שלשה ימים. טורקיה בינתיים מפרקת את סלובניה. אם לא תקרה הפתעה מצפה לנו חצי גמר מעניין- סרביה נגד טורקיה.
    מי אמר שהטורניר הזה לא טוב? מספק דרמות וסיפורים פיקנטים לא פחות מהמונדיאל. זה אולי לא אולימפיאדה, אבל זה אחלה של טורניר...
    חג (כדורסל) שמח! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏9/9/10
  4. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

האם סרביה יכולה למנוע מטורקיה לעלות לגמר? אני ראיתי רק את ההתחלה כשטורקיה התחילה לברוח, אבל לדעתי רק ארה"ב יכולה לעצור את המארחת. סרביה נבחרת צעירה, אבל היא תצטרך עכשיו גם להלחם נגד הביתיות. ברור לי שאין הרבה אהבה בין שתי המדינות ובסה"כ האווירה באיצטדיון לא עד כדי כך מאיים. השחקנים הסרבים מכירים מבית מה זה קהל חם כך שאני לא יודע אם זה באמת ילחיץ אותם. אני כרגע נוטה ללכת עם טורקיה, אבל נראה כבר מה יקרה.

5. yocki land Member

לא חייבים להתלהב עד כך מהביתיות של טורקיה. זה נחשב קהל קונצרטים ליד כל הקבוצות האירופיאות, ושחקני יורוליג מכירים אולמות הרבה יותר ביתיים.
    אבל בכל מקרה, התוצאות מדברות.

6. samoel Member

שי,
    גם סרביה היא מדינת ספורט אם לא יותר. שם באמת אין הרבה מעבר לספורט. למען האמת בסרביה אפשר לומר שהספורט משמעותי עוד הרבה יותר מבספרד שכן הוא מקור נחת מרכזי.
    ואולי הגיע הזמן סוף סוף שסרביה תחזור לקדמת הבמה. כמו בימים הגדולים של יוגוסלביה!

7. shlomydavid מנהלים

8. דנידין Member

יש תמיד לרצות שהפייבוריטית והאלופה תודח, אולי כי לאנשים נמאס קצת מספרד ואולי כי זה היופי באתגר. אני דווקא מאוד מחבב את ספרד ורציתי לראות אותם בכל זאת בגמר.

9. yocki land Member

וואו זהות העולות לחצי הגמר מראה כמה חשוב ומשקף שלב הבתים היה. ארבע העולות לחצי הגמר הן בידיוק ארבעת ראשי הבתים. חוץ מזה, אם אני לא טועה כל אלה שסיימו במקום השני עפו ברבע. במדויק!
    הארבע הכי טובות בטורניר הגיעו לחצי וההוכחה היא שהמאזן המשוקלל של ארבעתן הוא 27-1!!!, כשההפסד היחיד הוא של סרביה אחרי שתי הארכות...

בקיצור שלב רבע הגמר שיקף מי היותר טובות בטורניר הזה...

10. shlomydavid מנהלים

http://en.academic.ru/pictures/enwiki/70/FIBA_2010_logo.Xxx

ארה"ב וליטא יפגשו בחצי הגמר.

מחר יערכו משחקי הדירוג (8-5):

18:00: ספרד - סלובניה
    21:00: רוסיה - ארגנטינה

* המשחקים ישודרו באתר הזה.

11. קרלס פויול5 Member

משחק טוב של ליטא שמביסים את ארגנטינה, הם היו יריבה לא פשוטה לארה"ב, ואני לא יופתע אם תקרה בהפתעה.

12. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

פשוט מדהים איך ליטא כל שנה מרימה קבוצה חזקה.
    ללא שום ספק הקבוצה הכי סימפטית בטורניר (למרות שאני לא לגמרי לא משוחד http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx ).

13. shlomydavid מנהלים

http://en.academic.ru/pictures/enwiki/70/FIBA_2010_logo.Xxx

ספרד וארגנטינה יתמודדו על המקום ה-5.

* היום ב-15:00 יערך המשחק על המקום ה-7 בין רוסיה לסלובניה.

קלייזה: "אפשר לנצח את ארצות הברית". בחצי הגמר השני יפגשו טורקיה וסרביה.

* המשחק בין ארה"ב לליטא ישודר בספורט 5+ לייב.

* המשחק בין טורקיה לסרביה ישודר בספורט 5.

** המשחקים ישודרו גם באתר הזה.

14. SeRgInHo Member

דוראנט פשוט תותח על. נגד רוסיה הוא היה היחיד שהחזיק אותם בתמונה עד שהרוסים התעייפו, וכבר עכשיו נגד ליטא יש לו 12 נקודות באמצע הרבע הראשון.
    בלעדיו ארה"ב לא שווים רבע גמר.

נערך לאחרונה ב: ‏12/9/10
  15. Pipe Member

ארה"ב עם הנבחרת השלישית שלה עושה מה שבא לה לאורך כל הטורניר והיתרון האתלטי ברור אחרי 20 שניות של משחק. תחרות כל כך מיותרת. אין טעם לקיים גם אולימ' וגם אליפות עולם, וההחלטה של הרבה מהשחקנים האירופאים הבכירים לנוח לקראת עונה מייגעת בליגה מהווה מדד מספק לכך. לאף אחד גם בארה"ב לא אכפת מהמפעל הזה. לראיה - חצי הגמר משודר במקבילה האמריקאית של ספורט 5 גולד.