מוטו והחומר האסור:: הושעה רשמית עד להודעה חדשה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ג'ורדן לאב אגדה, ‏29/1/10.

1. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

הגבול הוא איפה שהוא נקבע על ידי ההתאחדויות וארגוני הספורט. גם אם אין הבדל ממשי בין בננה לתרופה הנקודה נעוצה בעובדה שאחד חוקי ונגיש לכל ספורטאי בעוד ששימוש בשני אינו חוקי. זו סיבה מספקת לאי שמוש בחומר שני, מה גם שאין צורך להפוך את אדריאן מוטו ללוחם חופש למיני תרופות אסורות.

2. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

דיווחים סותרים יוצאים מאיטליה על כך שמוטו נכשל בבדיקה שנייה ואולי אף שלישית. אחת מהבדיקות המרשיעות בוצעה אחרי המשחק בין פיורנטינה לבין לאציו במסגרת רבע גמר הקופה איטליה.

3. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אין כאן כל כך על מה להתכווח, לא צריכה להיות כאן שאלה של האם הדבר טוב לגוף או לא, פוגע לא פוגע, שימושי לסופרטאי או לא, החומר אסור על פי ההתאחדות וארגוני הספורט אז לא לוקחים אותו! פשוט מאוד. גם אני לא מסכים עם זה שבסופי שבוע אסור לי כחייל לעשן גראס. זה עוזר לי ועושה לי טוב בסופי שבוע, אבל אסור, מה לעשות. אז מן הסתם אני פשוט לא לוקח. אם מוטו היה בסיטואציה כמו שלי הוא היה לוקח את הגראס ואז טוען שזה לא משפיע עליו במהלך השבוע כחייל בצבא.
    זה לא עובד כך. אסור אז אסור, בטח ובטח כשהוא יודע שהוא כבר נתפס בעבר וכל עבירה כזו או אחרת רק תגרור עונש כבד יותר.

4. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מסתכל על זה בהיבט אחר לגמרי,שחקני כדורגל הם דמויות ומודלים לחיקוי(לצערנו,כי מדובר בדרך כלל באוסף ילדים שעם השנים מתפנקים),אז אני תמיד בעד כמה שיותר לעשות מהם ילדים טובים,תמיד אני מעדיף לראות איזה קאקא או פאולו מאליני - כאלה שלא מסתבכים בשערוריות ולא נקשרים בסמים או בבילויים מיותרים משחקנים כמו מוטו עם חיים לא ספורטייביים,אז כן אולי זה נשמע יותר מידי מתפלצן ואולי זה פלישה וחדירה לחיים הפרטיים של הכדורגלנים,אבל מצד שני עם הכוח והתהילה באים גם חובות(או כמו שהילד הכי אשכנזי בעולם אומר..חובווותתתתתתת''')

5. cazzo Il Capocuoco

אם מוטו יושעה, גם קנאברו היה צריך להיות מושעה. וההפך.

6. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

במקרה של קנאברו הטעות הייתה שהצוות הרפואי של יובה לא דיווח על התרופה נגד העקיצה,איך זה אותו דבר?

7. cazzo Il Capocuoco

כי זה גם "חומר חשוד", לא?

8. MUTU Member

אני בטוח שמוטו ייצא זכאי מכל העניין הזה.... זה מתסכל לדעת שהיום כמעט כל תרופה או אקמול יכולים להחשב כסם או חומר אחר...

אבל זה כבר לא ישנה כלום - הרסו למוטו ובעיקר לפיורנטינה את כל מה שהוא בנה והביא לקבוצה: שמינית גמר ליגת האלופות כבר לא יהיה כוחות בלי מוטו, אותו סיפור גם בנוגע לחצי הגמר האיטלקי וכלה בסריה A.
    אדריאן מוטו תרם כל כך הרבה לפיורנטינה ומאז שהם רכשו אותו הוא סחב את הקבוצה לגבהים חדשים ופתח לה הרבה דלתות....
    עכשיו, יותר מתמיד מוטו חייב את פיורנטינה לצידו!

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏2/2/10