מה קורה למכבי ת"א בכדורסל?

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י StAtIk TzHoV, ‏13/12/02.

1. Kgt1 Member

לא דיברתי על שמעון מזרחי בתור עסקנותו אלא בתור יהודי. אני לא זה שייקבע האם מעשיו היו חוקיים או לא וכול'ה וזה גם לא הנושא לדיון. גם פושע שהורשע בפשע, שבו לא נגרם מוות, לא צריך לקבל עונש מוות.

2. Fernando Cavenaghi Member

גם אני הייתי במשחק עם שלושת האחרים והפועל היו יותר טובים, אבל דייר רשם שלמכבי יש שבעה זרים, הפועל שיחקו עם 4 זרים הרבה זמן. בלי קשר היה משחק מעולה שאפילו אמא שלי שלא אוהבת כדורסל אמרה שהיה ממש יפהפה (הייתה במגרש רבע אחרון).

3. Steven Gerrard Member

לא ידעתי שבלותנטל המוכשר עשה ניתוח לשינוי צבע כמו מייקל ג'קסון...

4. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא ממש התכוונתי אליהם...
    אני מתכוון שאריאל מקדונלד הסלובני המצטיין שיחק מספר עונות במכבי על תקן בוסמן, כאשר הוא בוסני בערך כמו שאוליסאדבה פולני.
    לגבי הכושי השני - בריסקר. גם הוא היה איזה 3 עונות במכבי, על תקן ישראלי לכל דבר, למרות שאשתו הישראלייה ביקשה להתגרש ממנו בגלל שהוא מכה אותה. לפתע פתאום היא ביטלה את הבקשה, והזוג עברו לגור בבית מפואר לא זוכר איפה. אם זו לא שחיטות אז מה כן? מאיפה פתאום צץ הכסף?
    בטח לא מהאיש הבא:
    http://www.salnews.com/new/images/small/Shimizrahi22.Xxx
    ועניין ה-12 שניות..... אתה זוכר באמת מה היה שמה או שאתה סתם אומר? אני מרחוק הבנתי בדיוק מה קרה שמה, עם השעון מול העיניים. ההתקפה של הפועל התנהלה, וכשנשארו 12 שניות לסיום ההתקפה נזרק כדור לסל, אך לא פגע בטבעת (אני חושב שזה היה אירבול, אבל יכול להיות שהוא שיפשף את הקרש), שני שחקנים של מכבי התבלבלו שמה, הכדור פגע באחד מהם ויצא החוצה, חוץ של הפועל. במזכירות מיהרו לאפס את השעון, ודייויד בלאט מיהר לצעוק את כולם, ושמעון מזרחי כמובן גם התקרב לאיזור, כאשר רק דמותו מפחידה עד מוות (תרתי משמע) את כולם שמה. מייד הוחזר השעון ל12 שניות כמו שהיה צריך להיות, והכדור היה של הפועל. אז איך בדיוק 2 שניות???

בוא אני אסביר לך משהו לגבי תקרת שכר.... זוהי שיטה אשר משומשת בליגה הטובה בעולם כיום, האן בי איי, למניעת מצב כמו בישראל שבו קבוצה אחת משתלטת על כל השחקנים ומחתימה שחקנים עם שכר של מיליונים רק בשביל שהם לא יהיו שייכים ליריבות שלה. השיטה הזו ידועה בעולם, והיא שומרת על מידה של איזון באן בי איי. שמה תהיה בטוח שלא תראה מצב שבו הפסד של קבוצה ייחשב להפתעה רק בגלל הקבוצה המפסידה, ורק בגלל שזה ההפסד היחיד שלה בכל העונה. תקרת שכר זהו מהלך מתבקש ליצירת שוויון בליגת הכדורסל בישראל.
    למה אין תקרת שכר בישראל?
    בטח לא בגלל האיש הבא:

לגבי הענקת התואר (שדיי ידוע למי הוא יוענק ב-10000000 שנים הקרובות),
    האיש הבא:
    למי שלא יודע, הוא סגן יו"ר איגוד הכדורסל בישראל. כן כן, אל תתפלאו, זה מסוג הדברים שיכולים להתקיים רק בישראל, ורק בגלל האיש הבא:
    מה לעשות, מכבי זוכה בתאר באופן מפתיע, והאיגוד צריך לבחור נציג שיעניק את הצלחת. האיגוד בוחר באיש הבא:
    ומכבי היא הקבוצה היחידה בעולם שכאשר היא זוכה בתואר, היו"ר שלה מעניק את התואר ולא מקבל אותו. רק בישראל.

ואתה טוען שאף אחד לא מת? אתה מתעסק עם המאפיה. אין לך מושג לאיזה עולם מגעיל ומלוכלך אתה נכנס. האיש הבא:
    יודע לסדר את כל מה שהוא רוצה בכדורסל הישראלי. הוא רוצה משהו, ישר הוא מפעיל קשרים, נותן מזומנים וכאלה והדבר מתבצע. רק תדע לך שזה אחד הדברים הנוראיים ביותר שיכול להתבצע בספורט, השתלטות המאפייה והריסת התחרות הספורטיבית בליגה.
    עוד טענות?
    הכל לאיש הבא:

5. Steven Gerrard Member

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

בואנה אתה פשוט גאון רק עכשיו ראיתי את זה..

שניה למה לא חשבנו על זה לפני זה?

אני רץ לדני קליין להגיד לו את הרעיון!!!

אם יש לך עוד רעיונות כאלה להצלת הכדורסל הישראלי דבר מהר שאולי נספיק להציל אותו...

6. Kgt1 Member

פעם אחרונה שבדקתי בלותנטל היה יהודי.

7. Kgt1 Member

תקרת שכר זה המהלך המתבקש מצד כל אלו שאין להם את הביצים להתחיל ולעבוד על דרכים לשיפור עצמי. אני יכול להביא לך עשרים דרכים אחרות "לשיפור רמת התחרויות" - וכולם מסתכמות באחד: תביאו כסף!!!! הפועל י"ם של לפני שנתה בנתה תקציב מעולה והכריזה על רצון להילחם במכבי ת"א על האליפות - מה לעשות שבחירת שחקנים כושלת לא הביאה אותה למאבק אמיתי. תאספו פעם נוספת תקציב ברמה, ותבנו קבוצה שתוכל להיאבק במכבי.
    בעצם אתה צודק. אין דרך אחרת לליגה להתקרב לרמה של מכבי מבלי להרוס את מכבי. זו התקווה האחרונה שלכם.
    ואגב שים לב שלא אמרתי בשום שלב שאני מגן על שמעון מזרחי. יש הרבה דברים שהוא עושה שאני אפילו בתור אוהד מכבי לא מסכים איתם. אבל... אני בחיים אבל בחיים לא אצעק למישהו "תתאבד כבר" רק בגלל שהוא עשה כמה דברים שלא מצאו חן בעיני.

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לדעתי מה שחסר במכבי השנה זה נשמה.

מה לעשות, הלכו הנפלד ומקדונלד שהיו סופר שחקני נשמה וגם פארקר שאהב מאוד את מכבי.

9. Kgt1 Member

אין בעיקר שחקני נשמה. כמו כן אין לך אנשים שייקחו אחריות בסוף. כבר די פירטתי אי שם בדף הראשון את הסיבות לכישלון כפי שאני רואה אותם.

10. burning soil Member

דייר,לא הבנת למה אני מתכוון,אמרתי אם כולם מתלוננים שהכדורסל בארץ לא תחרותי,אז שיגדילו את התקציבים,ברור שאני לא הראשון שחושב על זה,אבל אתה יודע זו אחת מהדרכים הבודדות שאולי גם אי אפשר ליישם,בשביל שיהיה פה כדורסל.

ולירן,מצטער התבלבלתי..

11. ג'רי בית הלוי Member

זה מאוד קל ויפה להגיד את זה, אבל לך תמצא מישהו שמוכן להשקיע בענף..
    כי לא כל יום קם איזה בן אדם שמשעמם לו בחיים, אז הוא ילך לקנות את גבעת שמואל, או שכבר יקנה אותה וישים תקציב שמשתווה למכבי..
    והנה, השנה קם משהו בדמותה של הבועל ת"א, יש להם כסף, ושחקנים יחסית טובים מאוד, רק חבל שהזרים שלהם מושתנים, והם לא מבטאים את מה שהם שווים.

12. Fernando Cavenaghi Member

אין מישהו שיביא את הכסף הזה!!!! (חות מדאייר העשיר, אבל הוא קמצן)

אם לכל הקבוצות היה מלא כסף זה היה באמת רק לפי כישרון אבל מכבי לפני הרבה זמן לקחו פור מהקבוצות האחרות בעניין הכספי ולך תשיג אותם.

13. המכור Member

ברגע זה מתקיים המשחק של מכבי ביורוליג מול סיינה באולמה של סיינה.
    לפי מה שאני חושב מכבי משחק הרבה יותר טוב משלושת המשחקים האחרונים ולכן הרבה יותר כיף לצפות בה!!!
    כרגע המשחק נמצא ברבעו הרביעי בדקה ה6 (4 דקות לסיום)התוצאה היא 63 55 למכבי ת"א...המשחק עצמו בסדר וסה"כ זה נחמד אחרי המון זמן שלא ראיתי מכבי לראות!!!
    שיהיה להם בהצלחה!!!

14. המכור Member

והתוצאה הסופית:
    מכבי אחרי שלושה הפסדים רצופים בהתאמה (יורוליג,אדריאטית,ליגת העל).
    מכבי ניצחה בתוצאה 73-63.
    תודה לאל מכבי שוב חוזרת לנצח...
    ושימשיכו ככה!!!

15. Kgt1 Member

אני במצב של חצי אטרף טוטאלי... התפרצות רגשות אדירה בסיום חבל שלא ראיתם אותי (-: