מה קורה למכבי ת"א בכדורסל?

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י StAtIk TzHoV, ‏13/12/02.

1. Kgt1 Member

רק הפסד בדרבי כואב יותר מהפסד למגדל. כואב - אבל האמת כאשר יש לך את בראון שהיה קולע הערב גם מיד אליהו אז הכל הגיוני...

2. Ilan Member

איזה משחק, כ"כ נהנתי, הקבוצה שאני הכי שונא בעולם- כן כן, יותר מביתר ירושלים, אפילו יותר מריאל מדריד, מנצסט'ר יונייטד או הלייקרס- מכבי "צונזר" ת"א... איזה כייף לראות את הפועל ירושלים קבוצתי האהובה מנצחת, איזה משחק אדיר, ואני רק יכול להצער שיש לי מחר מבחן באנגלית ולא היה לי אפשרות להגיע בגלל זה למשחק...
    אין ניצחון יותר מתוק מזה, גם השנאה למכבי שלי, וגם האהבה להפועל- מביאים את הניצחון הכי מתוק שאפשר- עכשיו מחזירים את האהבה למלחה!
    גדי קידר אתה מלך!

3. AFC Member

הההההההלללללללל--------ללללללללווווווווווייייייייהההההה

כן כן כן!!! שלושה הפסדים רצופים, חלום מתוק, חלום שהתגשם!

אוי, כל כך הרבה שנים של שנאה כשאני רואה את מכבי שוב ושוב מדלגת על כל הליגה ואירופה בדרכה לעוד אליפות ופיינל פור, סוף סוף רואים את הקבוצה השנואה הזאת מפסידה.

מכבי ת"א - האימפריה נופלת!!! בעזרת השם הפסד רביעי רצוף!

אוי, גם ניצחון של בית"ר וגם הפסד של מכבי באותו יום...

4. לירן-ביתר Member

תודה להפועל ירושלים על ניצחון גדול על מכבי ת"א (המשך ההודעה נמחקה - להבא השתמש במילים נאות יותר אחרת נאלץ להשתמש באמצעים מגבילים).

5. RE-QL Member

סוף סוף הפועל מנצחת תא מכבי!!!!!!!!!!!! איזה יופי עכשיו נצא מהתקופה הרעה ונדרוס את הליגה! ומכבי סוף סוף לא תיקח אליפות (מותר לדמיין)

6. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה משחק!!!
    איזה יופי!!!

עבדכם הנאמן כמובן היה שמה, וירד לפרקט בסוף בשביל ללחוץ את היד לסטיפן הווארד ולתת צ'אפחה על החזה של דני קליין ועוד כל מיני דברים שאני לא זוכר כרגע.

איזה משחק ענק!!! אני לא מפסיק להתלהב..... מכבי באה יהירה ובטוחה בעצמה וזילזלה בהפועל כל כך עד שהיא נתנה לכוכב בלות'נטאל לנוח. ככה זה, הפועל נקמה בה, בניצחון מדהים עם 12 נקודות בסוף של הרכז המדהים בראון, אותו בראון שבקיץ עבד על להביא שחקנים למלחה.
    http://images.one.co.il/images/pictures/pic4112.Xxx

7. ג'רי בית הלוי Member

כל החוכמולגים, שאלה לי אליכם:

אתם כל הזמן בוכים שמכבי מנצחת כל משחק, ואין תחרות. אז עכשיו, שהיא מפסידה(ותאמינו לי, אני מעדיף לקחת אליפות בסידרה של 3-2 על הפועל ת"א/ירושלים מאשר המצב נוכחי), אתם אומרים איזה זבל של קבוצה היא?
    מה אתם רוצים ממנה, שהיא תצא בתיקו כל משחק?
    אז הפסדנו, לא נעים, במיוחד כשזה ליריבה המרה ביותר בשנים האחרונות(תסלחו לי, אבל אני לא מחשבי את הפועל ת"א בתור יריבה, אפילו ראשון כבר צוחקת עליה), אבל סוף העולם עדיין לא הגיע, אנחנו עדיין ניקח אליפות ככל הנראה, ובכל,ף אני חושב שעדיף לכולם שתהיה קצת יותר תחרות.
    וגם אם פעם בעשר שנים לא ניקח אליפות, אני לא חושב שתקרה טרגדיה רצינית.

8. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

תגיד אתה עושה צחוק.....?
    אתה יודע מה יהיה פה אם מכבי לא תיקח אליפות? שוד ושמיים!
    מה זה? הקבוצה של המדינה, זאת שנותנת שואוז באירופה, זאת עם האוהדים העשירים והשמנים שנשענים אחורה על מושבים מרופדים למראה עוד ניצחון, הקבוצה של שמעון מזרחי, הקבוצה שצריכה לקחת אליפות, לא תיקח?
    תהיה בטוח שהשופט שפסל במשחק העוול הזה יאבד את עבודתו.
    תהיה בטוח שכל שחקני הקבוצה שלקחה את האליפות ימצאו את עצמם פתאום במכבי, עם חוזים בגודל הבטן של שאול יהלום.
    תהיה בטוח שהמאמן של מכבי יגורש מהארץ
    תהיה בטוח שהקבוצה שלקחה את האליפות פתאום תאבד באופן מסתורי את כל נכסיה.
    תהיה בטוח שיו"ר איגוד השופטים ימות פתום באונת דרכים קטלנית.
    תהיה בטוח בעוד הרבה דברים, אבל אני בטוח שבכדורסל המושחט שלנו דבר כזה לעולם לא יקרה.

9. ג'רי בית הלוי Member

נכון, מבחינת האיגוד המשוחת שלנו זה דבר שבלתי יאמן ואסור שזה יקרה, אבל אם שאל את רוב האוהדים, אלה שבשער "11", תשמע בדיוק אות הדבר. אנחנו רוצים תחרות בדיוק כמו שכל הליגה הזאת רוצה, וואם חושבים על זה, זה רק יותר טוב למכבי תחרות.

10. Kgt1 Member

ובהמשך לכך...
    תהיו בטוחים שכאשר ירושליים ייקבלו את ה-20 הפרש שלהם במחצית הראשונה ביד אליהו, הם ייבזו פעם נוספת את ענף הכדורסל ויירדו מהמגרש .
    תהיו בטוחים שיתברר שדרכוני הבוסמנים הם מזוייפים.
    תהיו בטוחים שמישהו מהזרים יתמסטל ממש בקרוב.
    תהיו בטוחים שדני קליין ייחשד פעם נוספת בפשע כלשהו.
    תהיו בטוחים שאוהדי הקבוצה ימשיכו במסורת של אוהדי הפועל ת"א ושהם עצמם אימצו לעצמם לאחל לשמעון מזרחי להתאבד.
    אבל חשוב מכל תהיו בטוחים שהמתבכיינים מעיר הבירה יימצאו דרך להעפיל הכל אבל הכל על מכבי ת"א.

11. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

ותהיו בטוחים שבמכבי ימשיכו לככב הכושי הסלובני, הכושי הישראלי ועוד כושי ישראלי, וחוץ מזה בערך 7 שחקנים לא ישראליים.
    ותהיו בטוחים לראות את משה ביטון יוצא בסיום במשחק מיד אליהו עם וולוו.
    ותהיו בטוחים שהבא שיציע את רעיון תקרת השכר ייפול במפתיע מהגג של מגדלי עזריאלי בתאונה מצערת.
    ותהיו בטוחים שישראל תמשיך להיות המדינה היחידה בעולם, שכאשר קבוצה זוכר בתואר היושב ראש שלה מעניק את התואר במקום לקבל אותו.

12. ג'רי בית הלוי Member

צודק גבי.
    נמאס כבר שדני קליין מתבכיין כל פעם שמכבי קונה את כל השחקנים הכי טובים בארץ. אז יש לי חדשות בשבילך אדון קליין. אנחנו חיים במדינה קפיטליסטית, שבה אין הגבלה על הקניה, וזסכותו של כל אחד לקנות איזה שחקנים שבא לו, וגם, מי בדיוק הכריח את השחקנים האלה לבוא למכבי? וגם, האם אנחנו מדברים על אותו דני קליין, שמיד אחרי אליפות אירופה המוצלחת שבה ישראל הגיעה למקום השני קנה את כל הנבחרת, ובקיץ שעבר קנה את שני הזרים שנבחרו להכי טובים בשנה שלפני זה(למונט ג'ונס ועוד אחד)?
    נמאס כבר שדני קליין מתבכיין כל החיים על השחיתות של שמעון מזרחי, כשהוא חשוד בעבירות פליליות על פי חוקי המשפט של מדינת ישראל.
    נמאס כבר שדני קליין מתבכיין על משחק לא ספורטיבי של מכבי, כשהוא מפוצץ משחק בגל שלא מוצאת חן בעיניו החלטת השופט(מוצדקת או לא מוצדקת, זה ממש לא משנה).
    נמאס כבר שדני קליין נותן כל מיני המלצות לשמעון מזרחי(המלצה על פי הגדרתו של ארי שמאי), בלי התייחסות של התקשרות(אתם תגידו שזה מצוץ מהאצבע, אבל אתמול ראיתי את זה במו עיני, שאוהדי הפועל י-ם שרו את זה והוא פשוט הצטרף אליהם, ולא ראה שמצלמים אותו).

13. Ilan Member

תיהיו בטוחים שקבוצת האליטות, העשירים שהורסים לנו את הכדורסל, כבר לא קבוצה מפחידה, אודריך? חחח הוא בדיחה! אחד הרכזים היותר גרועים בליגה, אין ספק שבראון 8 דרגות מעליו!... קווניסי לואיס? עוד בדיחה עצובה, אל תשכחו שגם סטיבן הוורד היה באין ביי אי, אומנם לא שיחק , אבל גם לואיס לא שיחקתי כזכור לי דקות ארוכות, לואיס לא יודע לחדור לסל, יש לו יד, אבל גם היא לא מתפקדת בדקות הסיום, אין לי ספק שמבחינת פוטנצייל לברייסי למשל יש הרבה יותר פוטנצייל, ואמרתי את זה שהוא היה בהרצליה, הוא רק צריך מאמן טוב שילמד אותו שכדורסל זה משחק קבוצתי... כל שאר הבדיחות של המאפיה הצהובה הם בדיחות עצובות- בעיקר גור שלף, אחד השחקנים שעדיף שיפרוש ולא יהרוס את הנבחרת, בעצם למה אני מתלונן, שישאר, וימשיך "להוביל" את מכבי (הריי הוא הקפטן) לאליפות אירופה, כן בטח...
    בנוסף לזה מכבי ת"א גם מביאים את ליובין הטיפש, שבמקום להילחם נגד מכבי הוא נכנע ונכנס למכבי, או בלותנטל הזה - שלא יודע איזה טעות הוא עשה שבא למכבי, ושלא נדבר על בשוק, שהרס לעצמו את הקריירה שבא למכבי.

תכניסו את זה טוב טוב לראש- מכבי של השנה קבוצה מסריחה, עדיין יותר טובה מהליגה, אבל עם מלחמה כמו שהיה אתמול במלחה, ואם לא יזוז שם דברים, האליפות לא בכיס, כי זה לא שיש להם איזה פארקר בכיס, יש להם שחקנים אומללים כמו אודריך הטיפש(בנו אודריך עולה עולה עולה, עולה עולה עולה, עולה עולה עולה@!@!@!!@!).

14. Kgt1 Member

כבר אמרתי משהו על התבכיינות???

15. Kgt1 Member

אתה מזבל כל כך הרבה ביחד שאתה מבלבל את עצמך!! מצד אחד אתה כותב שכולם גרועים מצד שני שמכבי הכי טובה. קיצר מספיק די אתה מבין שאתה אומר רק בולשיט אז די. לא שווה תגובה רצינית.