מה קורה למכבי ת"א בכדורסל?

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י StAtIk TzHoV, ‏13/12/02.

1. שגיא Guest

מוזר שאף אחד לא הזכיר זאת:
    היונה - נדב הנפלד.
    פרישתו השפיעה הרבה מאוד על מכבי.
    שחקן שהיה מקרין שקט, שחקנים ידעו שכשנדב משחק, יש על מי לסמוך, אפשר להיות בטוחים.
    השנה, יותר מידי, אפשר להבין את התרומה הענקית של נדב למכבי ת"א, בעיקר במשחק ההגנה.

מכבי של השנה היא לא יותר מאוסף של שחקנים, שחקנים טובים אולי, אבל לא כקבוצה, דייויד כנראה לא הכין אותם כראוי.
    מצד שני, אי אפשר להגיד שלמכבי אין שחקנים טובים.
    לואיס, שחקן אן.בי.איי, ראינו כבר משחקים גדולים שלו, אבל לבד הוא לא יכול.
    מרקוס גורי, לדעתי שחקן נהדר, יודע לחדור, לזרוק במבחוץ, להטביע, בהגנה הוא לא משהו...וזאת בעייה.
    אודריך, שחקן כשרוני מאוד, אבל זרקו אותו למים בגיל נורא צעיר, והוא זה שכבר צריך לסחוב את מכבי, לא מתאים, חסר נסיון, ויש לו נטייה רבה מאוד לפציעות, אי אפשר לבנות קבוצה על שחקן כזה.
    בשוק, כשהוא בכושר, הוא מדהים, כשהוא לא, אז הוא ממש, אבל ממש גרוע.
    שחקן שיכול לגמור התקפה בהטבעה מטורפת, אבל גם לסיים אותה באיבוד כדור מרושל, שחקן שיכול לעצור כל שחקן בהגנה, אבל גם יכול לעמוד ולתת לו לעבור. המילה לתאר את זה היא חוסר יציבות, חוסר יציבות מדהים, וזה לא טוב.
    ללא ספק השחקן הכי טוב של מכבי העונה זה ניקולה וויצ'יץ, שחקן נפלא, סנטר בעל זריקה טובה מבחוץ, יודע לחדור, בהחלט הטוב במכבי.
    כפי שכתבתי, מכבי היא אוסף שחקנים וכל השחקים הנ"ל, להם זה עונה ראשונה במכבי, לא מכירים, לא יודעים, לא קבוצה, וזה, בנוסף להכנה הרעה של דייויד, נותן קבוצה על הנייר טובה, אבל ברגע האמת מפשלת, ובגדול.

במכבי עשו השנה מהפכה גדולה מידי, הרי השחקן היחיד מהחמיישיה של שנה שעברה הוא בורשטיין, אי אפשר לשחק ככה.

2. burning soil Member

בשוק לא כזה שחקן מדהים כמו שתיארת,הוא יכול להיות מעולה כשיש לו ביטחון,אבל זהו שאין לו כזה..

וגורי שחקן טוב,אבל לא בשביל הרמות הגבוהות,כמה הוא קלע מול טאו? 2 נקודות..

3. שגיא Guest

לבשוק אין את הביטחון במכבי.
    אתה יודע על המשחקים האחרונים שלו בנבחרת שאתה מדבר?
    בזמן הפגרה הוא הצטיין עם נבחרת טורקיה
    ואני עדיין חושב שגורי שחקן טוב, טוב מאוד. אבל רק בהתקפה, בהגנה הוא גרוע.

אבל עדיין, ההבדל לדעתי של מכבי העונה הוא לא אחר מאשר נדב הנפלד, וכבר הרחבתי על זה בהודעה הקודמת.

4. Kgt1 Member

קודם כל אמיל מהרגע שקראתי את מה שכתבת אתה מאבד אצלי הרבה נקודות. אני אוהד של מכבי ת"א - הסמל והמועדון. כדורגל, כדורסל, כדורעף, פינג פונג, הטלת גמדים וריצה לאחור.
    אלו שאוהדים רק את קבוצת הכדורגל לא נחשבים מבחינתי לאוהדים (אגב אותו סיפור להיפך של אלו שאוהדים את מכבי בכדורסל ולמשל את חיפה בכדורגל (רבים מחבריי כאלו) - אלו בכלל אנשים עם בעייה).
    אני מודה לבעיתיות של השלטון של מכבי על הכדורסל הישאלי (ועל חלק מהאירופאי) - סו פאקינג וואט??
    תתחילו לחשוב איך לשפר את שאר הקבוצות ולא איך לעשות את מכבי גרועים. תביאו הנהלה טובה, תביאו ספונסרים תביאו זרים ברמה. אבל אל תפילו את כל התיק על האימפריה בצהוב כחול!!!

5. אבי נימני Member

לפי דעתי ההיתפרצות של האוהדים והתיקשורת על דיויד בלאט אחרי המישחק הייתה קצת מוגזמת נכון שהוא כמה טעויות למשל שיחרורו שמקדונלד והבאתו של אודריך שעד עכשיו הוא פשוט שחקן גרוע. אבל מה הוא אשם שבאים ודופקים לו על הראש את הליגה האדריטית רק ביגלל שדיויד פדרמן רצה את הליגה הזאת אז מכבי שם אם בלאט היה לו כוח מול ההנהלה אז מכבי לא הייתה משחקת בליגה הזאת.!! 8)

6. לירן-ביתר Member

הייתי בטוח שאתה אוהד בני אשדוד בכדורסל... :roll:

אי אפשר לשפר את שאר הקבוצות שיגיעו לרמה של מכבי. וגם אי אפשר לעשות את מכבי גרועה.
    זה בחיים לא יקרה. למכבי יש מלא אוהדים וים כסף, כל משחק בליגה היא מנצחת במינימום 20
    הפרש. הפער בין מכבי לשאר קבוצות הליגה זה משהו שהיא אפשר לסגור, ועם השנים הוא רק
    יגדל אם לא יקרה איזשהו נס, או שתיפול על מכבי קללה משמיים.
    אם היו יכולים להביא זרים ברמה, היו מביאים. אבל אין לקבוצות כסף כמו שיש למכבי. ואם קבוצה
    מביאה זר במחיר זול ואז הוא הכשרון שלו מתגלה והוא נהיה כוכב-עונה אחרי זה מכבי מציעה לו
    קצת יותר כסף והוא עובר לשם.

7. Kgt1 Member

8. לירן-ביתר Member

אני לא מבין איך אתה אוהד שתי קבוצות כדורסל. לפחות שתהיה לך עדיפות ראשונה מבין הקבוצות, אבל זכותך.

אולי אין אף אחד שרוצה להשקיע בקבוצה אחרת כי זה לא ישתלם לו... אני לא יודע, אבל אם זה
    היה כל כך פשוט הקבוצות היו כבר עושות את זה ומביאות משהו עם משאבים לא? (חוץ מהניסיון
    הכושל של הפועל ירושלים).
    ובקשר למשפט האחרון שכתבת, מכבי ת"א משתתפת גם ביורוליג וגם באדריאטית, ככה שלא
    חסרה להם תחרות, ובליגת העל, אני בטוח שהם מעדיפים אליפות בהליכה בלי להתאמץ יותר
    מידי, גם ככה יש עליהם עומס משחקים שהסגל הרחב שלהם כנראה לא מספיק.

9. Kgt1 Member

איך אני אוהד שתי קבוצות כדורסל? סיפור פשוט. לא היה אכפת לי כלל מהליגה הישראלית עד אשר נהפכתי לאוהד של אשדוד.

10. burning soil Member

ללירן,קודם כל למה אתה מצפה שיבואו וישקיעו בקבוצה כמו קרית גת,זה לא משתלם,היגיון!
    אבל בכדורסל זה שונה,אני מדבר על קבוצות צמרת בכדורסל שהם רוצות להתיימר להיות קבוצות צמרת,אז להם משתלם להשקיע..

ועדיין חוסן בשוק מבחינתי לא מספק את הסחורה לא מעניין אותי מה הוא עשה בנבחרת תורכיה,שגם בה הוא קלע במונדו-באסקט בקושי 4 נקודות,ודרך אגב תורכיה הפסידה נדמה לי להונגריה..

11. לירן-ביתר Member

אני אמרתי את זה? אולי אתה מתבלבל עם גבי, אבל גם הוא לא דיבר על קריית גת, הוא התכוון לקבוצות בליגה הבכירה.

12. Emil Member

מצטער אבל אני לא בנאדם שיכול לאהוד 2 קבוצות באותה ליגה...אין דבר כזה...ובזמן שהתחלתי להתעניין בכדורסל, היתה האימפריה הבלתי ניתנת לעתירה (כן, בטח) הפועל אילת, ואם אני כבר בקטע של כדורסל, אז אני אוהד את הקבוצה של העיר שלי. אם היתה קבוצה לאילת בליגה הבכירה, מן הסתם לא הייתי בכלל נהיה אוהד מכבי.
    אחרי שאוהדים קבוצה אחת, אי אפשר לעבור ולאהוד אחרת, גם אם הראשונה כבר לא קיימת.

הפועל אילת לעד!

13. ofer16 Member

מה אני, עז?!
    אני אמרתי את זה... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx

14. המכור Member

אני לא יודע איך אתה בכול הקטע אבל אני אוהד מכבי ת"א והתחלתי את זה מגיל קטן....ואז מה עם היא מנצחת כול הזמן זה נכון שזה נמאס אבל זה כיף לראות את המשחק שלה את השואו שהיא מביאה(לא מדבר על השנה)אז הנה למשל השנה אתה רואה שזאת לא מכבי שהייתה והנה הכיף לראות אותה חוזרת לעצמה...
    וחבל שאת צוהל כשהקבוצה של המדינה מפסידה!!!
    ודויוד בלאט רק שיהיה לו בהצלחה בתור מאמן בכנראה בקבוצה אחרת!!!

15. StAtIk TzHoV Member

שוב הפסד של מכבי ת"א הפעם הפסד 3 רצוף ,
    מה קורה להם מתי הם כבר יחזרו לנצח אני מקווה מאוד שהם יחזרו לעצמם מהר וזריז כי ככה הם לא יאכלו להמשיך...
    יאללה מכבי קבוצה נשמה שלי יאללה ...............ניצחון
    בעזרת השם ננצח את סיינה ואז נהיה בטוחים כימעט בשלב הבא של היורו ליג