מה בעצם אתם מוצאים בכדורגל שלנו??

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י ויסנטה123, ‏4/5/04.

1. ויסנטה123 Member

אב למה לא סיימתם את המאלכה ??
    למה רק פצעתם אותו קל-בינוני?
    הייתם צריכים להרוג אותו ,חרא של כתב...

2. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם אין לך מה להגיד עדיף שלא תגיד. אני מחכה לטיעוני נגד אם קיימים שיסייעו לך להצדיק את זה שאין מה לחפש ולאהדו בליגה הזו וש"קשה לך להבין למה החבר'ה פה מתעניינים בליגה".

3. ויסנטה123 Member

תקרא את העמוד הראשון היום בעיתוני הספורט של מעריב וידיעות ואז תבין למה אני לא צריך לכתוב טיעוני נגד ...
    ואיש אין לי שום דבר נגדיך והתגובה הקודמתשל ה"גזען מפונק ,מטונף ,ילד קטן וכ"ו" לא ממש הייתה במקום כי זכותי לכתוב את מה שאני חושב ,זה חצי מדינה דמוקרטית.
    ונ.ב אני לא אוהד את ולנסיה
    אני אוהד את ריאל מדריד.

נערך לאחרונה ב: ‏4/5/04
  4. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

אולי הגזמתי ואני מבקש את סליחתך, אבל אני לא חוזר בי מכך שמי שאומר שאין מה לאהוד ליגה ש- 90 אחוז מאוהדים הם ערסים, עמחה (מה גם שכמובן שזה לא נכון) זו גזענות. ואתה יודע שגזענות מוקיעים גם במדינה דמוקרטית וגם בפורום הדמוקרטי. ולדעתי גזענות היא שלילית ומי שגזעני הוא מטונף ואין לי כבוד אליו. אני מתאר לעצמי שלא התכוונת לכך.

5. ויסנטה123 Member

צודק אולי קצת נסחפתי אבל מאז שנערים מהב"ס שלי הביאו מכות לאיזה ילד רק בגלל שהוא אוהד הפועל
    אני רואה את הדברים בזוית ,אולי קצת גזענית.
    אבל אני באמת חושב שרוב האנשים והדגש על רוב, שבאים למגרשים שלנו הם דווקא כן עמחה,ערסים וכ"ו
    תקן אותי אם אני טועה..
    שכתבתי "האוהדים" התכוונתי לאנשים שבאים למגרשים...

6. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מבין, רוב האנשים שמשתמשים בגזענות עושים זאת בלי כוונה. תפקידי כמנהל הוא לשמור שאף אחד לא יפגע.
    בכל מקרה, אני כבר אמרתי שכמו בארץ גם באירופה כדורגל אהוד מאוד בשכבות החלשות מבחינה כלכלית ולכן אתה רואה באצטדיונים מעט פרופסורים לפיזיקה מולקולרית אם אתה מבין למה אני מתכוון.
    אבל זה בהחלט לא קשור לשאלה האם הליגה שלנו שווה משהו או לא, לכך התכוונתי.
    והמקרה הזה שסיפרת עליו בקשר לאוהד הפועל שהוכה- אלימות בבתי הספר קיימת גם בלי הקשר לכדורגל כך שזה קצת אוף טופיק. את מי אתה אוהד בארץ אם בכלל?

7. ויסנטה123 Member

אני לא אוהד שום קבוצה ,חיבבתי את מכבי חיפה בליגת האלופות ,לא יותר. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/cool.Xxx
    המשפט האחרון שלי לאשכול הזה יהיה:
    "כדורגל הוא משחק נפלא ,לא הגיע הזמן להביא אותו לארץ שלנו?"
    עזבתי את הפורום הזה (לא את שאר הפורומים),שיהיה לכם בהצלחה בהמשך.... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wave.Xxx

8. אלי מתחן Member

מותר לי להגיד שאני מחזיק ממך?

הכדורגל זה משחק של ערסים ועמחה (לא שיש דבר רע באחד מהם) כי בוחרים להתייחס אליו ככה, בעוד שבאנגליה אוהד שהולך לכל משחק נקרא אוהד שרוף, אצלנו הוא משוגע. וגם ככה מתייחסים אליו, באנגליה נותנים לאוהדים תוכניות אצלנו שוטרים נותנים להם מכות, בעוד באנגליה מעלים את הרמה של הכדורגל והאיצטדיונים, אצלנו מעלים את הרמה של הכרטיסים.
    היחס לכדורגל אצלנו הוא ממש אחר מהיחס במדינות אחרות, למרות שהתופעות הן אותן תופעות.

9. אלי מתחן Member

מי אמר שהליגה שלנו ברמה כ"כ ירודה? תסתכלו על המשחק עכשיו בין פורטו ללה קורוניה, את האמת לא מזכיר לכם משחקים מליגת העל? ההבדל היחיד זה קולינה

10. dohgg Member

הלוואי והכדורגל שלנו היה חמישית מהרמה של המשחק בין פורטו לדפו.
    תסתכל על הנעת הכדור, האגרסיביות, משחק הנגיעות ועוד הרבה, וכן בכל זאת זה משחק מאוד גרוע במישור של חצי גמר ליגת האלופות.

לפי דעתי מה שחסר לכדורגל הישראלי זה כושר, וזהו, עם הכושר יבואו השיפורים בתחומים האחרים.