מהפכה אצל הביתרים - מהפכה בליגה?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏4/9/08.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

רצו משום הצלחה באירופה. זאת הייתה המטרה הגדולה העונה, הוא לא הצליח= הוא נכשל. 2 עונות...

2. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

לירן - הכל יחסי. עירוני קריית שמונה ובני סכנין לא היו רחוקות בטבלה מאיתנו והתקציבים שלהם קטנים משלנו. בני סכנין כמעט ולא פתחה את העונה ורק חצי מליון שקל עזרו לה. אם ראובן עטר הוציא 200%, אז כמה הם הוציאו מהקבוצות שלהם? ולמרות זאת, אני לא חושב שמישהו שפוי היה בוחר ברן בן שמעון או באלישע לוי שיצעידו את הקבוצה שלו לאירופה. לבחור בראובן עטר זו הצהרה של בינוניות. זה אמנם מריך להספיק לאליפות בישראל, אבל שום דבר שקשור לאירופה. זה פתרון (ושוב, לא בטוח, משום שהאליפות של ביתר ירושלים השנה מוטלת בספק, בשונה מהשנה הקודמת) לטווח זמן הקצר. לא משהו מעבר.

נערך לאחרונה ב: ‏4/9/08
  3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ומה תגיד על כך שקבוצות עם תקציבים יותר גדולים כמו מכבי חיפה, מכבי ת"א והפועל ת"א סיימה הרבה מתחתכם? איפה עטר הביא את נתניה ביחס אליהם? כמו שאמרת, הכל יחסי.

יש לכוס 2 חצאים, אוהדי נתניה שפיתחו אנטי לעטר לא אובייקטיבים (כמוך) ולכן אתה מסתכל על חצי הכוס הריקה בנוגע אליו. כל מה שתגיד לי אני ימצא לך משהו הפוך...

אין שום סיבה לפסול כרגע את עטר. אם יכשל, גם הוא יצלב אל תדאג.

4. gustavo_broccoli Member

ועטר כן יביא את בית"ר לאירופה? תרשה לי לגחך.

כדי להגיע לאירופה צריך לסיים בצמרת, אבל אני לא בטוח שבית"ר תסיים בצמרת, ושעטר יצליח בכלל לשרוד את הסיבוב הראשון.

בעצם אולי אתה בכל זאת צודק,כי הצוות ראובן עטר פלוס גאון הכדורגל צדוק מלכה כבר מרעידים את הביצים לכל אירופה.

אני בטוח שכל השחקנים בבית"ר כבר התחילו לחפש קבוצה לינואר או לעונה הבאה, כי בשנה הבאה אין ארקדי ואין כסף.

גם קראתי היום שהחלוץ הכי טוב שהגיע לארץ ,אבראו, לא קיבל כבר חודשיים משכורת.

5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

שוב, אני בניגוד אליך לא נביא. לא אמרתי שעטר יצליח ולא אמרתי שעטר יכשל, אין לי דיעה מוצקה בעניין.

אני אמרתי ששום בעניין הזה נכשל.

אתה מוזמן להמשיך לקרוא דברים שלא רשומים.

הבנת הנקרא חביבי.

6. henry1 Member

לירן - אתה צריך לשאול את עצמך, איך שאחרי כ"כ הרבה זמן שנתניה לא התקרבה לצמרת, אוהדי נתניה (רובם!), רצו שעטר ילך? הרי אחרי כ"כ הרבה זמן, אנחו אמורים להשתחוות אליו, ולהפגין נגד עזיבתו.

אז בוא אני אומר לך. אוהדי נתניה מבינים דבר אחד או שניים כדורגל. הם יודעים שעיקר הצלחתו של עטר, נבעה מהיסודות של גוטמן וברקוביץ, ועטר רכב על זה. עטר הוסיף את השקט שלו ואת שמחת החיים לשחקנים. זה יאמר לזכותו. עטר נהנה מהתקציב הגבוה ביותר בהיסטוריה של נתניה, והשני בגודלו בארץ, ועדיין לא הצליח להפיק כדורגל מהנה. הוא הפסיד באופ"א לקבוצה שירדה ליגה! (ואני לא מדבר על מתיאוס עכשיו, שגם הוא היה צריך לעלות. אבל, בואו נהייה הוגנים, וניתן למתיאוס את הצאנס), והקהל בתקופתו ברח מהמגרשים.

אני מכיר אנשים שהיו באים למשחק, והולכים באמצע. אין לו הבנה טקטית בכלל, והכדורגל שלו היה בעט ורוץ. המזל של ביתר, שיש לה סגל שחקנים מוכשרים, ואם עטר ידע לתת להם את השקט המתבקש, הם ירוויחו. אם הוא יתערב, אליפות לא תהייה השנה לביתר.

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

חבר'ה אתם מסרבים להבין אותי.

אוקי, נגיד שעטר עשה את המוטל עליו, הוא קיבל יסודות חזקים מגוטמן, סבבה, ומה הוא עשה איתם? הצליח. לא כולם היו מצליחים, והוא עשה את שלו, אולי בלבנות הוא לא טוב... יכול מאוד להיות, את זה נראה אם הוא יחזיק מעמד בבית"ר.

נכון לעכשיו, מהנקודת זמן הזאת, אין שום סיבה לפסול את עטר, הוא הצליח לסיים איתה כסגנית שנתיים והשאיר מאחוריו את כל ה"גדולות".

שעטר יכשל, אני יהיה מאלה שיבואו ויגידו בדיוק מה שאמרתי על אוחנה, אבל עטר עדיין לא נכשל... חכו.

8. gustavo_broccoli Member

ואיזה כלים בדיוק יש לעטר להצליח היכן ששום נכשל?

אולי צדוק מלכה ( מי זה בכלל? ) יותר טוב משפיגל וטרטיאק,לך תדע.

כל המהלכים של ארקדי מטופשים,לא יביאו לתפנית חיובית בבית"ר, והקהל שהוא פחות טיפש ממה שחושבים כבר הצביע ברגליים, מזמן: בית"ר מכרה רק 4,000 מנויים העונה, וכמות הקהל במשחקים שלה בפתיחת העונה קטן מאוד יחסית לשנים קודמות.

אולי היו"ר החדש שיהיה גם מנהל השיווק יש לו רעיונות חדשים להחזיר את אוהדי בית"ר, אולי דוגמניות שמצטלמות לגליצ'ים או משהו כזה,אולי ליצנים, אולי דדש במופע אקרובטיקה, או מאמן נבחרת הנוער בהרצאה על טקטיקה,לך תדע.

9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה צוחק? אדון גאיידמק לא משלם משכורות בזמן?
    על גאיידמק דעתי ברורה, האיש נחש מהסוג הגרוע ביותר, וברור לי שהוא בכלל הגיע לבית"ר כדי לחזק את מעמדו בקבוצת האנשים שעושה הכי הרבה רעש במדינה. עכשיו הוא מתעניין לכהן כראש העיר של ירושלים בתמיכת האספסוף הפרוע וכמובן החרדים, וככה הבן אדם מזדחל לו לעבר המטרה האמיתית, כנסת ישראל. בשביל בן אדם שאולי יודע כמה מלים בעברית, האיש כבר לגמרי 'ישראלי' אפילו יותר מדוד בן גוריון ז"ל...

לגבי המצב בבית"ר, עטר בשום פנים ואופן יותר טוב משום, זאת פשוט בדיחה. אני ממש פחדתי שגאיידמק יצליח להכניס למועדון דווקא מאמן שאני יותר חושש ממנו, רוני לוי. ראובן עטר עשה מנתניה קבוצת צמרת, כל הכבוד לו, אבל הלחץ בבית"ר פשוט לא משתווה ללחץ בנתניה. עטר בחור רציני, אוהב אתגרים וכנראה גם משכורת נחמדה, אבל מקצועית לדעתי רוני לוי היה הרבה יותר מתאים.

אני לא נביא בטח לא לגבי המשך העונה של בית"ר, אבל בכל מקרה יהיה שמח בטדי...

10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אני מרגיש שאני חוזר על עצמי. גאידמק הוא שכונה והוא טיפש והוא אידיוט וזה ברור. אבל איך זה קשור לעטר?

עטר הגיע לבית"ר כי הוא הגיע להישגים יחסיים בשנתיים האחרונות. יצליח? לא יצליח? רוב הסיכויים שלא יצליח אבל כן מגיעה לו ההזדמנות.

11. gustavo_broccoli Member

רגע לפני שתקרא לי שקרן:

http://sports.walla.co.il/?w=/157/1340382

ולגבי כל מה שכתבת:מסכים עם כל מילה.

עטר לא יסיים את העונה בבית"ר, מהר מאוד הוא יקבל "חוות דעת" עליו ועל אמא שלו.

12. קובי ברייאנט Member

לפני שאתם אומרים שעטר מאמן לא טוב ולא מתאים לביתר תתנו לו צאנס תחכו חודש חודש וחצי ואם לא יצליח בביתר אז תגידו שהוא מאמן לא טוב שלא מתאים לאמן קבוצה גדולה.אבל עכשיו זה סתם להגיד שהוא לא טוב.אני דווקא חושב שאם מאמן כמוהו הצליח להביא את נתניה פעמיים לסגנות הוא מאמן טוב שבהחלט יכול להצליח בביתר אז אל תזלזלו בו עוד לפני שהוא אימן משחק אחד

13. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

בפעם האחרונה שבדקתי הוא מובטל, ולגאידמק יש להציע לו הרבה יותר כסף מלטוונטה... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx

14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לירן, בטח שמגיע לו הזדמנות, למה לא? מה לעשות אני אוהד מכבי חיפה אז ברור למה אני רוצה בכשלונו כמאמן בבית"ר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx . לא ברצינות, אי אפשר להגיד עכשיו על עטר שום דבר, רק מתי שלדעתי משווים אותו לשום או רוני לוי הוא פשוט יוצא קירח מכאן ולכאן. רק מה, לואי ואן חאל התחיל באייאקס כמישהו שבכלל לא היה מוכר בכדורגל ההולנדי, והסוף ידוע...רק אל תחשוב עכשיו שעטר יהפוך לאיזה ואן חאל, הלו מדובר בכדורגל הישראלי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/lol.Xxx

15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה שאקרא לך שקרן? מצדי שגאיידמק כבר יישב עכשיו בכלא...

לגבי עטר, הוא נכנס למצב עם המון חסרונות. הבחור מעולם לא ברח ממצב קשה הרי בזמנו הוא נלחם קשה עם אייל ברקוביץ על התהילה במכבי חיפה, אבל לדעתי אם אחרי 10 מחזורים הוא לא יוביל את הטבלה, מצבו פשוט רק יילך ויחמיר. בית"ר אמורה השנה 'לדרוס' את כל הליגה ואם לא ייעשה את זה אז כמו מה שאתה אומר, כל המדינה תדע מה חושבים בטדי על אימו...

תשמע, הסיכויים נגדו כי בסה"כ בבית"ר גם דורשים כדורגל יפה, אבל אם יצליח אז באמת מגיע לו. לא יודע, אם לא יצליח ואלישע לוי ימשיך ככה בחיפה אתה יודע מה יגידו על יענק'לה שחר. אני אוהב את שחר (רב הזמן) בעיקר בגלל שיש לבן אדם שכל במקום הנכון. הרבה מאד החלטות רעות שהוא לקח הוא אחר כך תיקן ובסופו של דבר הוא בנה עם אימפריה רצינית בהרבה פחות כסף מההוא שיושב לו בטדי.. תחתיו מכבי חיפה הגיעה להשגים באירופה והיא למעשה פתחה את הדרך לתל אביביות (וגם להפועל חיפה בימי רוסו העליזים)