מהו מגרש החוץ שקבוצתך אוהבת לשחק בו?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י robson, ‏1/11/05.

1. robson Member

לאחר שאוהדי מכבי חיפה דנים בדיון של מכבי על קבוצות "מנחוסיות" ולהיפך עיניין אותי לדעת איפה כל אוהד שונא שהקבוצה שלו משחקת או לחילופין איפה הוא אוהב להתארח עם הקבוצה שלו מכיוון שתמיד הולך להם שם?..
    אני אתחיל עם הקבוצה שלי, אני אוהב מאוד את המשחקים בטדי מול בית"ר, נכון לא תמיד מנצחים שם{בד"כ כן} אבל תמיד האווירה היא של כדורגל אירופי ברמה לא רעה בכלל ואני אוהב את כל האווירה שם גם אם יש לפעמים אלימות מילולית באוויר..
    המגרש שאני מתעב מכל הלב הוא ללא ספק איצטדיון ר"ג, עזבו עכשיו את הנוחות של הצפייה או האקוסטיקה המזעזעת, בכל המשחקים החשובים של הקבוצה שם בשנים האחרונות הפסדנו ויצאנו עם מפח נפש נוראי, אם זה במוקדמות הצ'מפיונס, אם זה בתבוסה בחצי גמר הגביע להפועל ב"ש, אם זה אותו פנדל מפוספס של רוסו בגמר הגביע שמנע מאיתנו דאבל צודק, ועוד ועוד.

אז קדימה מה הם המגרשים שהכי הולך לקבוצתכם שם ומה הם המגרשים שהכי "מנחוסים"?..

2. John Barnes Member

המנחוס שלנו הוא בני יהודה בחוץ, לפחות זה ככה בשנים האחרונות. אני לא זוכר מתי ניצחנו בשכונה, נדמה שזה היה אי שם בימי אובארוב וזוהר. אני די בטוח שלא ניצחנו אותם גם בעונה שעברה, והעונה כבר הספקנו להפסיד להם. מה שכן, את ה5-0 בעונת 02-03, אני לא הולך לשכוח כ"כ מהר http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

יש את הדוגמא ההפוכה לכך בדמות איצטדיון קריית אליעזר, תמיד במאני טיים של העונה מכבי מתעלה כשהיא משחקת בחיפה. שנה שעברה זה היה מול הפועל המקומית בגביע, לפני שנתיים במחזור האחרון מול מכבי (משחק שנתן לנו את הכרטיס לליגת האלופות). ולפני 3 שנים קרה הניצחון שבעצם החזיר אותנו למסלול הניצחונות ונתן פוש נהדר שהסתיים באליפות.

3. נדב מיכאלי Member

אני מניח שהמגרש חוץ שבית"ר הכי אוהבת זה כפ"ס מזמן לא הפסדנו להם בכפ"ס ,ומגרש הבית של הפועל ירושלים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx
    מגרש הנאחס : בלומפילד,האורווה ,השכונה גם כן

4. אדם ברקוביץ Member

לא יודע כל כך אם הולך לקבוצה או לא

אני יגיד איפה אני שונא שאנחנו משחקים ואיפה אוהב

מגרש אהוב: קופסא, קרייה, טדי.

מגרש שנוא: כפ''ס, אשדוד, רמת גן, פ''ת.

5. הרצליה Member

מגרש מנחוס:המגרש הביתי,כל מגרש בעיר רמת-גן\גבעתיים,רעננה.

6. פטי נימבה Member

אני אוהד הפועל עכו והקבוצה אוהבת לשחק כמובן בבית
    אבל הנחס שלנו זה בק"ש ובמורשה (רמה"ש)

7. Ruud Van Nistelrooy Member

אני אוהד את הפועל ת"א.
    והמגרש "המנחוס" שלנו זה קריית אליעזר ואצטדיון רמת גן.

8. יחי Member

אין ממש מגרש מנחוס...
    אבל בכל מקרה המגרש ברעננה הוא די מנחוס http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx ..

9. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

הפועל ת"א:
    אני אוהב את המשחקים מול בית"ר בטדי, גם בגלל שהסטטיסטיקה לטובתנו שם באופן קיצוני בשנים האחרונות.
    אני שונא את המשחקים מול מ.חיפה, כי אין לנו סיכוי לנצח שם, ואת המשחקים מול סכנין.

10. Perry Member

אלימות מילולית באיצטדיון, ואלימות פיזית מחוצה לו...

מה שכל כך כיף בנצחונות בטדי, זה השמחה הענקית בחצי שעה שאתה נמצא בתוך היציע אחרי המשחק, כשאוהדי בית"ר דופקים על שערי הכניסה ליציעים.

בכל מקרה אכן לחיפה רמת-גן איצטדיון בהחלט נאחס, ובאמת לא זכור לי מתי היה שם הנצחון האחרון שלנו.

בלומפילד הוא איצטדיון שהולך לנו ככה-ככה בשנים האחרונות, אבל זה איצטדיון שכל-כך כיף להיות בו כל פעם מחדש.

11. M_T_A Member

המגרשים המנחוסים של מכבי ת"א הם האורווה והקופסא... בפ"ת אנחנו כל הזמן מפסידים ל2 הקבוצות ובנתניה איבדנו יותר מדי נקודות בעונת האליפות, מה שאיכשהו לא הפריע לנו לקחת אליפות

12. ReL Member

משחקי חוץ אין על טדי , כשאתה רואה את הקבוצה שלך משחקת שם אתה חושב שהגעת לאירופה .

הבעיה עם נתניה שהיא לא לוקחת נקודות בחוץ , אז השאלה הזאת לא לעניין

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏2/11/05
  13. אלי מתחן Member

השנה זה נראה לי טדי המנחוס של בית"ר

14. נדב מיכאלי Member

צודק גם אני חושב ככה,בית"ר לא מצליחה לנצח בטדי
    השנה טדי הפך להיות המבצר של קבוצות החוץ.

15. amtanes_haddad Member

אוהד את מכבי חיפה.
    וואלה המגרש שמכבי טובה בו זה בלומיפלד והמגרש שהיא גרועה בו זה רמת גן!!! מגרש נאחס לירוקים :aa1: :aaa031: