מגן שמאלי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י burning soil, ‏25/11/03.

1. burning soil Member

יוסי נגר ששייך למכבי חיפה,ומשחק כמושאל בהפועל כפר-סבא
    נדמה לי,יכול להיות אופציה לעתיד.

ישנו גם שוקי נגר,אבל הוא שחקן די בינוני.

2. צהוב בלב ובדם Member

מה הבעיה עם אבו סאים בדיוק בהגנה הוא טוב הוא חזק יש מה לשפר צריך לצבור ניסיון וביטחון יש לו מה ללמוד ויש לו זמן
    כמה שאתם מתלהבים מתלהבים מהגנה של נבחרת הגנה של חיפה הם מחוררים הגנה חלשה חוטפים שערים בלי סוף סופגים מכלום שער אלון חרזי פצוע גאנו כבר זהו למרות שהוא נשמה גמר תסוס עבר הזמן שלו

3. שגיא Guest

לגבי כמה דברים שנאמרו פה:

קודם כל בורנינג סויל, יוסי נגר אכן מושאל ממכבי חיפה, אבל הוא מושאל לקריית שמונה כמדומני. לא משנה, על כל פנים, הוא כבר עבר את גיל 20, והוא משחק רק בליגה השניה, אני לא רואה אותו משתלב בעונה הבאה במכבי חיפה, וגם אם כן, הוא כבר יהיה יותר מבוגר, לא יודע...אם הוא היה טוב הוא כבר היה עושה את הפריצה...

לגבי הדברים שבני אמר, על אלירן דנין אני לא אתייחס, כי 2 משחקים ראשונים בקריירה לא אומרים כלום, חוץ מזה שאין טעם להתחייחס אליו כרגע יותר מידי, תנו לו לשחק ולהתפתח בשקט.

לגבי ארז אליאב, על איזה כושר בדיוק אתה מדבר? אתה יודע שהוא בכלל יעדר כל העונה הזו בכלל ניתוח? את העונה הזאת הוא אמנם פתח. אבל מתוך 4 משחקים בהם פתח בהרכב, הפועל פ"ת, קבוצתו, ניצחה רק במשחק אחד. אליאב באמת שחקן כשרוני, אבל חסר לו משהו, לעיתים נראה שהכדורגל שהוא מביא הוא עדיין "שכונה", אותו כדורגל שמשחקים בליגה ב'. על כל פנים, אין טעם לדבר עליו מכיוון שהוא כנראה לא ישחק יותר העונה, ולך תדע באיזה מצב הוא יחזור בעונה הבאה...

4. AFC Member

אליאב בניתוח? פחחח, את זה לא ידעתי...

ובכן, עוד אחד יורד מהרשימה, משה. מצפה לתגובתך.

5. שגיא Guest

אז להבא, עדיף שתדע...

זה לא חוכמה לזרוק מילים על מישהו שאתה לא יודע מה קורה איתו. כי באותה מידה שלא ידעת שהוא בניתוח, אולי גם לא ידעת מה היא רמת המשחק שלו לאחרונה....

6. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

הדיון הזה מוכיח עד כמה הכדורגל שלנו על הפנים..
    אני חושב שגם אם נחפש בלם[בני תעשה לי טובה אל תזרוק אברמוביץ או משהו כזה] לא נמצא מישהו שכרגע יכול לשחק באירופה..אפילו לא טל בן חיים אפילו שרוצים אותו שם.
    חלוצים אין בלמים אין וגם מגינים כמו שראינו אין.

7. AFC Member

אז זה די מוזר שאתה בא אלי בטענות ש"דיברתי עליו למרות שלא ידעתי שהוא לאחר ניתוח". אם כבר, כדאי שתגיד זאת למשה.

ואני עדיין מחכה לתשובה - מי עדיף על דנין? ונניח שמישהו יגיד שקייסי טוב יותר (וזה ממש לא נכון) - אז יאללה, תגידו שני מועמדים חוץ ממנו.

8. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחרי 2-3 משחקים אי אפשר בכלל לדעת אם הוא הכי טוב או הכי גרוע בליגה.

9. שגיא Guest

דנין עדיין לא הוכיח את עצמו. תפסיק כבר לשלוח כל שחקן צעיר מבית"ר, שבועיים אחרי הבכורה שלו, לנבחרת.

לגבי אליאב, באותה מידה זה יכול להיות מופנה גם למשה, אבל אתה זה שהכזרת אותו ראשון, כמדומני.

10. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

בני למה אתה מדבר באוויר?(נראה כאילו כל תגובה שאני מגיב לך חיבת להתחיל כך)
    אני צינתי את ארז אליאב כי לדעתי הוא פונטציאל לעתיד, ראית שצינתי בבירור שחליבה את אוזן יכולים לפתוח בנבחרת, אבל עוד כחצי שנה עד שנה.
    לא דיברתי על מובנים של מהיום להיום, אליאב, שאני עוקב אחריו כבר די הרבה זמן מאוד מרשים אותי והראה התקדמות אדירה.
    הסיבה למעקב כי הוא היה מועמד לעבור לבאר שבע לפני כשנה ורציתי לראות מה יתפתח איתו, כל מי שצינתי ברשימה(למעט חרזי את בכר) הם מועמדים פונטציאלים לעתיד, ולכן הטעות בני, היא לא שלי, אלא שלך, בזה שגם חשבת שהוא מגן שמאלי(למרות שהוא בכלל ימני)וגם חשבת שאני מדבר עליו כמובן שיכול לפתוח עכשיו בנבחרת ולא בעתיד.
    גם חליבה, גם אוזן וגם אליאב בהחלט יכולים וצריכים להשתלב בנבחרת בעתיד, והדגש הוא בעתיד(בעוד כחצי שנה עד שנה).
    בקשר לעמדת המגן השמאלי בני, אני אמרתי בעבר, יש לנו בעיות קשות בארץ בעמדת המגן השמאלי, ולכן אני לא אתחיל לזרוק שמות, אבל זה עדיין לא אומר שדנין, הוא הטוב בארץ או הפחות גרוע.

11. burning soil Member

יוסי נגר משחק בנבחרת האולימפית ככה שהוא עדיין
    צעיר,ונדמה לי שהוא שיחק כמה משחקים במכבי
    חיפה בעונה הקודמת.

12. AFC Member

1) תיקונים : דנין שיחק 6 משחקים כבר ולא שלחתי אותו לנבחרת (למען האמת, אני מתפלל שאף שחקן של בית"ר לא יתקרב לנבחרת של גרנט).
    2) חליבה ואוזן בכושר רע מאד, איך אתה יכול לשלוח אותם לנבחרת?! חליבה מאכזב כל העונה וגוטמן כבר הספיק לאיים עליו שיוציא אותו מההרכב, בעוד גילי לנדאו במשחק האחרון אמר לאוזן "קח את עצמך בידיים, אתה משחק כמו עגלה". אליאב הוא פוטנציאל, כן... אם הוא יצליח לחזור לאחר הפציעה לכושר השיא שלו, אז הוא יהיה הטוב ביותר. אבל עדיין אני לא חושב שזה ברמה מספקת למוקדמות יורו או מונדיאל. עוד אכזבה גדולה שחשבתי עליה עכשיו - קלימי סבן. שחקן שיכל להיות הרבה יותר טוב מאורי אוזן, אבל הרס לעצמו את הקריירה כשהחליט לערוק מהקופסא לקבוצה הרובוטית של קשטן. לראות אותו בדרבי היה עצוב.

אגב... הדיון הוא על מגן שמאלי ולא על מגן ימני. את דנין ברור שלא צריך לשלוח לנבחרת כך שהכי טוב שיש לנו, זה בעצם... אדורם קייסי... ואם זה הכי טוב שלנו, אז מה הפלא שלא מצליחים לנצח את מלטה.

13. שלומי אדרי Member

אליאב אם יגיע לנבחרת ישחק בקישור הבן אדם פשוט לא ממש יודע לעשות הגנה

לצערנו המגן השמאלי הכי טוב דווקא ותיק אדורם קייסי למרות שעבד רבאח בירידה ענקית והוא בכלל משחק עם רגל ימין ביום שני נגד בני יהודה הוא היה מצויין שתופקד בעמדת המגן השמאלי

אז הרכב העתידי של הנבחרת יהיה -ניר דבידוביץ בשער
    בהגנה עבדבשמאל אוזן בימין טל בן חיים ושמעון גרשון
    קישור רוזן זנברג בניון גיא צרפתי
    אפק ובלילי
    לדעתי זה הרכב כהי טוב מקסימום להוציא את עבד מצד שמאל ולשים את קייסי

14. alexHBS Member

haliva hozer lekosher !
    raitem beblompild !

15. כחולעולמים Member

1. אליאב מגן/קשר ימני
    2. אכן עמדת המגם הימני מאושית היט בצעירים יוצאים מן הכלל
    3. שוקי נגר ונג'ואן גרייב שחקנים מצויניים בעמדת המגן השמאלי