מגן הקהילה 2019 - מנצ'סטר סיטי VS. ליברפול

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י alexshw, ‏3/8/19.

1. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחצית נהדרת שלנו.
    לא יכול להתלונן.
    מחצית כזאת מול סיטי?
    כל הכבוד, מרוצה מאוד.
    מוכנים לשישי.

Scouser Tommy, Big Virgil ו-owen11111 אוהבים את זה.
  2. oranfu Member

מחצית אדירה שלנו באמת. הם לא עברו את החצי והגענו להרבה מצבים. כשלא הולך לא הולך אבל היתה מחצית גדולה.

3. owen11111 Member

סלאח עילוי פיזי. הקלות שהוא משתחרר משמירות כפולות, הדרך שהוא מייצר לעצמו מצבים והשמירה שלו על הכדור היא ברמה חסרת תקדים.

היה צריך לסיים עם צמד לפחות, וזה לא מוריד מכמה שהוא היה טוב היום.

רמת איכות אדירה במשחק היום.

4. Coutinho10 Member

בסדר, אני תמיד אומר שסלאח זה השחקן הכי חשוב שלנו בהתקפה אבל אתה מבין שזה לא הגיוני ב 8 מצבים לבעוט לשער 8 פעמים ? מספיק שהוא היה מוסר באחד או שניים מהמצבים ויכולנו לסיים אולי בגול.
    אין לי בעיה שהוא מקבל אשראי חופשי לבעוט אבל קצת טאקט, חברים שלך דופקים ספרינט למעלה ולא מקבלים כדור ואז הם אלה שצריכים לדפוק את הספרינטים חזרה להגנה, לא הוא.

על גומז לא כזה עפתי היום, הוא היה טוב כי הוא מוכשר כמו שד אבל גם היו לו טעויות מציקות במחצית הראשונה. ברור שהוא כלי אדיר בגלל המהירות שלו אבל זה עדיין לא הגומז שאני זוכר מתחילת שנה שעברה.
    מאטיפ בעיניי היה הרבה יותר טוב כשנכנס.

5. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא יודע להצביע על מספר מדויק, אבל רוב הבעיטות של סלאח היום מבחינת הכוונה היו החלטות טובות. הייתי מתרכז יותר בלהתרשם מהעובדה שהוא בקושי נח הקיץ והוא עדיין שרף שם ספרינטים כאילו אין מחר + הרעב הרונאלדואי הזה לגולים שפיתח בליברפול.

כן הייתי דואג שאוריגי זה האלטרנטיבה למקרה של היעדרות של אחד מסלאח או מאנה. היה מתבקש מדי להתחזק בעמדה הזו.

oranfu ו-Big Virgil אוהבים את זה.
  6. owen11111 Member

לא כל כך מבין מה הקשר טאקט או המאמץ שהחברים שלו להתקפה עושים.

הוא שחקן ההתקפה הכי טוב שלנו, נקודה. הוא הכובש הכי טוב שלנו, הוא המייצר הכי טוב שלנו, ותשומת הלב שהוא לוקח מההגנה מאפשרת המון מרחב פעולה לשאר שחקני ההתקפה שלנו.

לבוא אליו בטענות על משהו מלבד ניצול מצבים טוב יותר מרגיש לי מצחיק ביחס לתרומה ההתקפית שלו. 54 שערי ליגה, 18 בישולים, ואינספור מצבים שיצר או בישל ב-74 משחקי ליגה זה נתון שקשה להתווכח איתו.

נערך לאחרונה ב: ‏4/8/19
  7. Rushie Member

לפחות בחצי מהמצבים שסאלח לקח הייתה לו אופציה טובה למסירה. זה כבר היה מגוחך באיזשהו שלב שהוא ניסה לבעוט כל דבר. הוא פשוט לא לקח את המעמד הזה ברצינות ושיחק כאילו זה משחק ידידות בלי משמעות.
    בלי לבדוק אני בטוח שיש לו יחסית מעט שערים מהאזור של קו הרחבה שממנו הוא ניסה לטווח בלי סוף היום. הבעיטה שלו די חלשה והוא הרבה יותר מסוכן מאזור רחבת ה5.

גומז יוצא עם המהירות שלו מטעויות שמאטיפ מלכתחילה לא נכנס אליהן. שלא לדבר על מלכודת הנבדל שהתחילה לעבוד רק כשהוא נכנס. מי שמעדיף את גומז על פני מאטיפ לנוריץ' עוד לא עשה לעצמו עדכון גרסה מדצמבר 18 לאוגוסט 19. האפסייד של גומז נראה גבוה בהחלט, אבל נכון להיום אין שום ספק בכלל שמאטיפ זה הציוות הנכון יותר לואן דייק.

אליסון היה לא חד היום. כמובן שהוא הופקר בשער אבל הוא גם הסתבך שם עם הידיים מאוד. עוד כמה משחקים והוא היה מסתדר עם כדור כזה. זה היה נראה כמו ה2-0 ששמנו לספרס בחוץ בעונה שעברה שוורם הוקפץ למשחק והתבלגן עם עצמו. גם בכדורי גובה לא הרשים. הייתי בטוח שמיניולה יפתח וגם חשבתי שזה מה שצריך לקרות.

Scouser Tommy, Coutinho10 ו-Ori8 אוהבים את זה.
  8. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

מהדיבורים בטוויטר סאנה קרע את הרצועות, מכה קשה לסיטי (ולבאיירן?)

9. k_700 Member

איזה באיירן?

עוד לפני הפציעה הזאת באירן היו רחוקים בבערך 65 מליון פאונד מהסכום שסיטי רצתה להתחיל לדבר .

סיטי ממש התעללה בהם בקיץ בצורה שהיא גרמה להתעניינות שלהם בסאנה להראות מגוחכת.

10. oranfu Member

לא עפתם על גומז...
    לא יודע איזה משחקים אתם רואים שהם בכלל ברי השוואה גומז ומאטיפ. בכל פרמטר שרק אפשר לדמיין הוא עולה עליו, בחלקם בהרבה.
    המהירות של גומז (יוצאת דופן ברמה קיצונית עבור בלם) קריטית לקו ההגנה הגבוה שלנו.
    גם משחק הרגל שלו מצוין וגם שיתוף הפעולה עם ואן-דייק.

אני שוב ארשום שזה פשוט לא רציני ללכת לעונה כשאוריגי זה המחליף הראשון שלנו בהתקפה (שלא לדבר על זה שהאחרים זה שאקירי ואוקס שבכלל צריך לשחק בקישור).
    הוא יכול להיות אימפקט סאב, לא יותר מזה. גם זה, רק בעמדת החוד ולא באגף.

11. Jefecito Member

אני אוהב את היריבות בין הקבוצות בשנים האחרונות. רק חבל שהן במרחק עצום משאר הליגה.
    השאיר טעם של עוד המשחק הזה.

12. Rushie Member

בשלבים המכריעים של העונה שעברה הייתה לנו את מלכודת הנבדל הטובה באירופה בקו הגנה גבוה מאוד. יש שיגידו גם את משחק ההגנה הטוב באירופה. כל זה כשגומז בכלל פצוע. זה שם באור מצחיק את הטיעון הזה של כמה המהירות שלו קריטית לנו. היא נהדרת כשהוא מכסה אחרי היציאות של ואן דייק או המגנים כמו שקרה היום, אבל אנחנו צריכים להגיע קודם כל למצב שבו הם לא נתפסים אאוט אוף פוזשן כל כך הרבה פעמים במשחק.

13. k_700 Member

בסדר, משחק ראשון לעונה.
    שחקנים בלי כושר משחק מלא, הגיוני שמבחינת סדר על המגרש ותפקוד של הקישור זה יראה לא טוב מול סיטי(האיום הכי גדול על כל קישור בליגה).

מעניין מאוד לראות אם קלופ כן מתכנן להשתמש בשני צעירים השנה כדי באמת לעבות את הסגל.

הובר לדעתי זה מתבקש.

14. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא רואה במה מאטיפ טוב מגומז.
    אפילו לא תכונה אחת.
    חבל לי שיש קונספציה שגומז יכול לשחק מגן ימני. הוא לא. הוא לא מציע שום דבר ביציאה קדימה על הקו ואצלנו זה קריטי שמגן ייתן את זה. מבחינתי כשגומז משחק מגן ימני אנחנו משחקים 3 בלמים.

קלופ הזה גאון, באמת שכל פעם שאני פסימי אנחנו נותנים יכולת מעולה.
    המחצית הזאת נתנה לי המון אופטימיות לקראת העונה...אני אגיד משהו מגעיל אבל אני מקווה שסאנה בחוץ למרבית העונה ואז בכלל אני אהיה אופטימי, לדעתי התרומה שלו לסיטי עצומה. כשהם קצת תקועים הוא נכנס מהספסל ומביא את השינוי וזה קרה לא מעט עונה שעברה.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  15. alexshw Member

אבל הם לקחו טרבל כמעט בלי דה בריינה