מגיעים לסיבוב השלישי: לשם שינוי, תל אביב צהובה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏7/3/08.

1. LiranSH Member

טוב.

2. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

הלוואי שיפחיתו לסכנין נקודות (למרות שלא מגיע לנו), כדי שכל המניאקים ששרקו בדקת הדומייה יאכלו חרא בפעם הבאה וישבו בשקט. בושה להם שעושים ככה, אוהדי סכנין לא צריכים להיות כמו אוהדי ביתר, ומעכשיו אין להם כל זכות להתלונן על קריאות גזעניות מצד אוהדי ביתר.

כמה טוב שלא הייתי במשחק.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏9/3/08
  3. Mehmet Member

אשדוד משיגה ניצחון חוץ נאה מול מכבי פ"ת שבאופן מסורתי נחשבת לכבשה השחורה שלנו, ומה שאני לוקח מהמשחק הזה הוא העובדה שהצלחנו לשמור על יתרון מתחילת המשחק, דבר שאשדוד נכשלה בו העונה פעם אחר פעם. בשבוע הבא כפ"ס מגיעה שוב לאשדוד, ובניגוד לפעם הקודמת שהם הגיעו, הפעם חייבים לצאת כשידינו על העליונה.

בנוגע לאוהדי מכבי חיפה ובני סכנין-פשוט מגעיל. הפחתת נקודות בפועל זה הדבר המתבקש במקרים כאלה.

4. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא זוכר מתי הייתה לנו תחתית כל כך בוערת. מכבי הרצליה, למרות יתרון איכותי ברור על יתר הקבוצות בתחתית, כל הזמן מצליחה להסתבך מחדש ולאבד נקודות ממש בדקות האחרונות. מועדון ספורט אשדוד מתחילה לגלות סימני התאוששות יפים.
    עירוני קריית שמונה ממשיכה בשלה ומוכיחה שהיא בשלה להיות בצמרת. אני לא פוסל אפשרות שהיא תסיים את העונה במקום השני. אם מכבי נתניה הצליחה בשנה שעברה, למרות שהיא הייתה רק בתחילתו של תהליך הבנייה, אז אין שום סיבה שהקבוצה של רן בן שמעון לא תצליח לעשות את זה השנה.
    מכבי פתח תקווה מתחילה להסתבך בתחתית. היא רק 9 נקודות מהקו האדום. אני אשקר אם אסתיר את השמחה שלי מכך. לא מגיע לאף נפש במשפחת לוזון לשמוח.

אני יודע שהרבה לא יסכימו איתי, אבל לדעתי, אוהד כהן ראוי להיות שחקן השנה, או לפחות בין המתמודדים. נכון שאנחנו אוהבים לבחור גיבורי אליפות, או כאלה שעשו את הבלתי יאמן וסחבו קבוצה לבד לצמרת, או שמא השאירו קבוצה כמעט לבד בליגה. דווקא אוהד כהן, מבלי שמכבי פתח תקווה תתבלט, נותן עונה מצויינת ואין משחק שהוא לא לוקח לפחות 3-4 שערים בטוחים. השחקן היציב ביותר בליגה.

5. Number 8 Member

אשדוד מביסה את מכבי פ"ת באורווה ומכניסה את שתי התל-אביביות ללחץ עצום. המשחק מחר מקבל משמעות הרבה יותר גדולה, זה לא רק מלחמה על הכבוד והיוקרה בעיקר, אלא גם משחק תחתית רותח. הקבוצה המפסידה מחר תחזור חזק חזק למאבקי התחתית, ואני משוכנע שתיקו לא יהיה תוצאה טובה עבור שתי הקבוצות. אשדוד פותחת את הסיבוב השלישי בסערה, ואם חשבנו שהיא בדרך לליגה השנייה, היום היא חזרה למאבק על ההישארות.
    מנגד, הקבוצה המאכזבת בסיבוב השני ופותחת את הסיבוב השלישי הרגל שמאל היא מכבי פ"ת, שהדרדרה ממקום שני שמוביל לאירופה עד אמצע הטבלה. פביאן פוטר מהקבוצה בטענות שהיא לא הצליחה תחתיו ולכן גיא לוזון הגיע לאורווה. מאז הגעתו, פ"ת ניצחה רק פעם אחת בששת המשחקים האחרונים, הפסידה שלוש פעמים, והשיא הגיע היום כאשר הקבוצה קיבלה בראש בבית.

מכבי הרצליה מפספסת הזדמנות ענקית לברוח קצת מהתחתית.

בית"ר ירושלים מנצחת את מכבי חיפה בביתה ומכניסה עוד סיכה לבלון המפונצ'ר שלה. חיפה ניצחה רק פעם אחת בשבעת המשחקים האחרונים, וזה למעשה אומר הכל על מצב הקבוצה כיום. בית"ר זכתה באליפות, לא היה צריך את המשחק היום כדי להבין זאת, והשאלה היחידה שנותרה פתוחה לגבי בית"ר היא בכמה נקודות יתרון היא תסיים את העונה מהמקום השני, פחות מעשר נקודות או יותר.

6. a.m Member

פלסטיק, סמוך עליי, פלסטיק (לא שאני מצדיק את זה, אבל ברזל זה לא), זה פיבר שלפי מה שהצלחתי לראות נשבר לשני חצאים וגם את השני זרקו עליו. בכל מקרה, מגעיל זה כן, אני נגד זריקת חפצים, אבל קללות? הולך.שחר יכול לדבר, רוני לוי יכול לדבר, במלחמה הזו מישהו חייב לעוף הביתה, או רוני לוי, או הקהל. ואת הקהל, לא תצליח לשלוח הביתה. מה שכן, הגיע הזמן שהקהל ישיב מלחמה לכל מי ששם עליו זין, מראש המועדון ועד אחרון השחקנים שמבזים את הקבוצה ועוד אחר כך יוצאים נגד הקהל בזמן שהם נראים כמו התחת שלי על המגרש.

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

תוצאות מצויינות עבור המתח בתחתית.

קודם כל אני שוב שמח עבור אלון חזן שהצליח להשיג את הניצחון הקריטי כל כך. 3-0 גדול ומשכנע שאולי סוף סוף יעלה את הקבוצה על המסלול הנכון, אשדוד שוב קרובה קרובה לכל השאר והתל אביביות כבר רועדות לקראת מחר. אשדוד גם צריכה לשלוח זר פרחים לכפר סבא שהצליה לגרד תיקו מול הרצליה שמנע מהרצליה בריחה.
    בקשר לבני יהודה נראה לי שאנחנו לאט לאט נפרדים ממנה, המצב קשה, לא מפסיקים להפסיד, שחקנים רבים בינם לבין עצמם, אין אור בקצה המנהרה.

בקשר לחיפה... עלוב. כמו שציפיתי, בית"ר יכולה לנצח 7-0 אם היא רוצה, לחיפה אין מה למכור מול בית"ר, בקצב הזה אני לא יודע אם חיפה עוד תתפוס מקום באירופה.

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מכבי תל אביב- הפועל תל אביב
    http://images.one.co.il/images/teams/Logos_111x111/3.Xxx- http://images.one.co.il/images/teams/Logos_111x111/5.Xxx

ראשון, 20:50
    שופט: אלון יפת

הדרבי התל אביבי השלישי של העונה מגיע אלינו בפתיחת הסיבוב השלישי, דרבי שגם הוא בסימן שכולו משחק תחתית חם. בהתחשב בנסיבות ובניצחון הגדול של אשדוד, 2 הקבוצות עדיין חזק במאבקי התחתית כאשר אשדוד נושפת חזק מאחורה. הפועל תל אביב עם מאה אחוזי הצלחה העונה במשחקי הדרבי בליגה, ניצחון נוסף הוא בדר בחובה אחרת הפועל מסובכת קשה, מנגד במכבי ת"א לא רוצים לחשוב על עונה ללא ניצחונות בדרבי.

http://www.nrg.co.il/images/archive/408x322/812/464.Xxx
    רודי חדד, אולי סוף סוף יטביע את חותמו

לפני 2 מחזורים מכבי הגיעה לדרבי התל אביבי ושוב יצאה ממנו עם הזנב בין הרגליים, כעת, כשנותר עוד בדיוק סיבוב אחד מכבי ת"א רק 2 נקודות מהקו האדום. דווקא כשהיה נראה שמכבי יוצאת מהתחתית ושמכבי לא באמת שייכת לתחתית אנשי מכבי שוב מוצאים עצמם במצב לא נעים. לא שקט במכבי תל אביב, האוהדים איבדו כל אמון בקבוצה, יש בלאגן באימונים וכמובן המצב בטבלה לא מוסיף. האוהדים יודעים שהדבר הכי משפיל מבחינתם יהיה לסיים עונה עם 3 הפסדי דרבי, כל הכרטיסים כמעט נמכרו למחר אבל האוהדים מלאים בטענות כלפי השחקנים, כנראה שבצדק. בניגוד לטירוף שמאפיין את המחנה הצהוב לפני כל דרבי הגיעו היו רק כ-30 אוהדים לאימון המסכם של הקבוצה שלהם, מחר הם יגיעו רק כדי לעודד את הקבוצה כדי להימנע מנתון שיהיה מאוד משפיל עבורם. מעבר לכך, הכל בטבלה עוד יכול לקרות, מכבי ת"א חייבת את הנקודות על מנת לתפוס מרחק סביר מאשדוד שמראה סימני התאוששות.
    ג'ונתן אסוס נזרק מהאימון אבל הוחזר בהתערבות אבי נימני, בגלל האירוע ניר לוין עלול שלהוריד אותו לספסל, לא בטוח צעד חכם נוכח המצב הלא סימפטי של הקבוצה. יוסי שבחון יחזור לסגל אחרי חודש שנעדר בגלל פציעה אבל עדיין לא ברור אם יוכל להשלים 90 דקות או שיפתח על הספסל. רודי חדד שסופסל נגד סכנין צפוי לחזור להרכב ואולי סוף סוף לקצור את הפירות עבור קבוצתו ולעשות דברים מועילים נטו ולא הצגות ושואו שמסתבר שלא מועילות כלל לקבוצה.
    למכבי יש עוד הרבה על מה לשחק, התחתית עדיין רלוונטית מבחינתם אבל מה שהרבה יותר חשוב במחנה הצהוב, זה להחזיר את הכבוד לאוהדים.

http://www.nrg.co.il/images/archive/408x153/893/965.Xxx
    החבר'ה באדום, פעם שלישית גלידה?

בניגוד למחנה הצהוב במחנה האדום כן מרגישים את הטירוף לקראת הדרבי. כ-200 אוהדים הגיעו לאימון המסכם, שרו, עודדו ודחפו את השחקנים שלהם לתת להם עוד סיבה לחגוג על היריבים השנואים מעבר לכביש. הפועל ת"א הייתה בתקופה טובה עם ריצה יפה של ניצחונות רצופים בליגה אבל הנה אחרי הפסד בקרית שמונה נראה שהפועל לא עשתה יותר מדי צעדים קדימה, הניצחון של אשדוד על מכבי פ"ת הציב אותה נקודה אחת בלבד להפועל ת"א ובהפועל יודעים שכל תוצאה פרט לניצחון עלולה להכניס אותם לסיבוב שלישי מאוד מביך. בהפועל באים עם ביטחון, לעומת מה שקורה במכבי. ההבדל הוא שלקראת 2 הדרבים הקודמים זה היה בדיוק הפוך, מכבי באה עם הראש מורם והפועל באה עם הגב לקיר, כולנו זוכרים איך המשחקים נגמרו. הפעם זה קצת שונה, מכבי באה אחרי תיקו ביתי מול סכנין והכישלון מול בית"ר/שמשון תל אביב עדיין מהדהד איפה שהוא עמוק בראש. בהפועל מקווים שזה לא יכניס את מכבי לטירוף מקצועי לפני הדרבי. בהפועל ניצבים לפני תקופה קריטית במיוחד, אחרי הדרבי מצפים להם משחקים נגד בני יהודה, הרצליה, אשדוד ובית"ר. כל קבוצות התחתית ואז האלופה, זאת הולכת להיות תקופה לחוצה שבהפועל לא רוצים לחשוב על להיכנס אליה בדאון כללי. ניצחון נוסף בדרבי יכניס למערכת שוב משב רוח מאוד אופטימי ויוסיף לקבוצה ביטחון לקראת המשחקים הקריטיים בשבועות הקרובים.
    שי אבוטבול מוצהב, את מקומו בקישור האחורי צפוי לתפוס טל חן, אלין טופוזאקוב שהיה פצוע החלים וצפוי לפתוח, עומרי קנדה שסובל מפציעה בכתף חזר לאימונים מלאים אבל עדיין סובל מכאבים וישחק עם זריקות. אז כאמור פרט לשי אבוטבול יש לגוטמן הרכב מלא והאוהדים מחכים ומצפים לעוד ניצחון מתוק בדרבי.

הרכבים משוערים:
    מכבי תל אביב: דרגוסלב יבריץ, יובל שפונגין, ג'ו ביזארה, מושיקו מישאלוף, אורי שטרית, ליאור ז'אן, ג'ונתן אסוס (רביד גזל), רודי חדד, דור מלול (יוסי שבחון), אלן מסודי, יאניק קמאנאן.
    הפועל תל אביב: וינסנט אניימה, עומרי קנדה, ואליד באדיר, אלין טופוזאקוב, יגאל אנטבי, מזואה אנסומבו, טל חן, ברוך דגו, דמיטאר טלקייסקי, ביברס נאתכו, שלומי ארבייטמן.

נערך לאחרונה ב: ‏9/3/08
  9. omer80 Member

לא משחק חזק של בית"ר אבל העיקר ניצחו את חיפה בחוץ
    אגב בשלושת המשחקים של בית"ר מול חיפה העונה שזה נחשב משחק העונה יש רק 2 שערים
    0-0 משעמם בראשון ופעמיים 1-0 קטן לבית"ר
    איזה שער של בואטנג

10. adir383 Member

בית"ר ירושלים ניצחו בצדק את מכבי חיפה
    יחסי הכוחות בניהם הם שמים וארץ..
    בלי לזלזל במכבי חיפה אין להם מה לחפש אצל בית"ר ירושלים
    הקבוצה הזאת חייבת לשחרר את רוני לוי כי צורת המשחק שלו לא מתאימה למכבי חיפה
    שיביאו את אלי אוחנה..מאמן התקפי כמו יצחק שום בשנים הטובות בחיפה שהציגה כדורגל יפה

11. Don Joan Roman Member

כמה מפה קראו לשמוליק קוז'וקין "זאטוט" וזיהיתי נימה של זלזול כלפיי הבחור בגלל שהוא צעיר אז אני רוצה לספר לכם קצת על השחקן הזה שנקרא: שמוליק קוז'וקין

הוא בחור כ"כ עניו וצנוע, כל כך מקצוען שזה פשוט כיף לראות איך הוא כל יום בא לאימון ורוצה ללמוד מחדש, איך הוא אף פעם לא פותח את הפה שלו על אף אחד אלא רק מתאמן חזק וקשה בתקווה לקבל פירור של הזדמנות, איך הוא נשאר חצי שעה אקסטרא עם טרטיאק ודרור שמשון על כושר והבנת המשחק, העובדה שהוא משחק באגף ימין, גם שמאל ובמרכז ההגנה עם חוכמת משחק וקור רוח של בן 30 כשהוא בעצם רק בן 19, איך הוא נלחם ונותן את הנשמה כל אימון וכל משחק, איך הוא משחק הוגן בלי עבירות מלוכלכות ובלי התחזויות מיותרות, פשוט תענוג של ילד ושחקן ההגנה של בית"ר ירושלים לשנים הבאות, לא הייתי ממליץ לכם לזלזל בו יותר מדיי.

בנוגע למשחק: שיחקנו לא רע בכלל והשגנו עוד ניצחון יוקרתי על מכבי חיפה וגם פתחנו פער של 13 נקודות מהמקום השני, עכשיו אני חושב שאנחנו צריכים להתרכז ולשים את כל יהבנו על הגביע, אני חושב שהיום הוכחנו שאנחנו יכולים לתת לשמוליק קוז'וקין, תומר בן יוסף, חן עזריאל, עמית בן שושן, אבירם ברוכיאן וטוטו תמוז את המפתחות בהרכב ולשמור את אלבארז, עידן טל, בואטנג, רומולו וזנדברג למשחקי הגביע שם הנסיון מנצח ומשפיע יותר מהכל, לכן אני חושב שהגיע הזמן שבית"ר תשחק בהרכב שלה עם כמה שיותר צעירים, כולל שי חדד ואם אפשר גם עידן ורד, שהגיע הזמן שבית"ר תשחק בליגה קצת יותר משוחרר, יותר התקפי, יותר נועז ויותר מוחץ, או בקיצור: תשחק בשביל להנות את הקהל ולהבקיע הרבה שערים, גם אם זה יעלה לנו בקצת יותר ספיגות, זה מגיע לקהל וזה מגיע גם לשחקנים.

יום שלישי מצפינים לנצרת ונקווה שגם במגרש הקשה בעילוט הבחורים הבית"רים יעשו את עבודתם נאמנה וישלחו את עבדיהם הנאמנים ותומכיהם הגדולים ביותר מאושרים לנסיעה הארוכה חזרה הביתה.

אני אוהב אותך בית"ר!

12. Number 8 Member

וואלה... היום דרבי. רק עכשיו קלטתי.

13. אלי מתחן Member

איזה התחזויות קוזוקין יכל להספיק לעשות? הוא שיחק בדיוק משחק אחד בליגה ועוד אחד בגביע הטוטו.

14. ביתר890 Member

קוזקין באמת ענק
    גם נגד חיפה בגביע הטוט ראו איזה שחקן גדול הוא
    מצפה לו עתיד טוב בעזרת השם

15. Raulito Madridista

חיפה שוב הראתה אמש שהיא לא ברמה של בית"ר י-ם. בית"ר עשתה כל מה שרצתה על המגרש ויכלה לנצח בתוצאה גבוהה יותר. גם חצי הילוך של השחקנים של שום הספיק כדי להשיג ניצחון ללא מאמץ. חיפה לא הגיעה למשחק ולא איימה על השער של קאלה, וזה מדהים איך קבוצה עם סגל שחקנים לא רע בכלל, משחקת כדורגל כזה מדכא. גם שהיריבה שיחקה ללא המגנים הקבועים שלה והיו אילתורים. השער של בואטנג היה מצויין. אני חושב שרוני לוי עשה טעות קשה בהצבתו של קטן כחלוץ בודד. בקצב הזה חיפה תוכל לשכוח מאופ"א, למרות שהפער שלה מהמקום השלישי לא גדול - 5 נקודות.
    התיקו בין סכנין ונתניה מאוד משקף את מה שקרה במגרש. אני מקווה ששכטר שכבש יחזיר לעצמו את הביטחון ונראה אותו גומר את העונה בטעם טוב. את הפריצה העונה הוא לא יעשה(באשמת הפציעות החוזרות), אבל אולי בשנה הבאה. נתניה הפתיעה בחלקים מסויימים במחצית הראשונה שניסתה להניע כדור.
    התפרקות של מכבי פ"ת אמש, והכתובת הייתה על הקיר. גיא לוזון לא מצליח להרים אותה מהקרשים, רק חבל שהיא אגרה בסיבוב וחצי הראשון מספיק נקודות כדי לא להיכנס למאבקי התחתית. השער העצמי היה אומלל מאוד ואשדוד שיחקו מצויין. החלק הקדמי שלהם אדיר. הם גם הצליחו לשמור על רשת נקייה שזה דבר חדש, אבל כמו שמכבי פ"ת נראית זו משימה אפשרית. למרות שעומר גולן עזב ושחקני ההתקפה לא מדהימים, זו לא סיבה להיראות ככה. אגב, איפה ההגנה של פ"ת ברשותו של מגאמדוב שעובר עונה לא טובה.
    אלי אוחנה צריך להתפטר מכפר-סבא. מדהים איך לקבוצה שלו אין אופי. היא בקושי השיגה נקודה בבית נגד הרצליה, אחרי שהוליכה כבר 2-0. חבל ששתי הקבוצות לא יכולות לקבל יותר מנקודה על המשחק הזה. כדורגל לא רע, מתח, דרמה, מה צריך יותר? חבל שמשחקי הצמרת לא נראים ככה.

וכעת, אחרי התוצאות הלא טובות בתחתית, שתי הקבוצות יעלו היום לדרבי בלחץ מטורף. אני חושב ששי אבוטבול ייחסר מאוד. הוא מנהל לנו את המשחק מאחורה ונותן שקט לכל הקבוצה. כעת, אין מי שיוציא אותנו קדימה. טל חן הוא במקור בלם וזה ייראה יותר כמו 5-4-1 מאשר 4-5-1. חבל שגוטמן לא מנסה קצת יותר הרפתקנות(בכל זאת, חייבים ניצחון כדי להתרחק מאשדוד), ומעלה את עובד בהרכב ונאתכו יזוז קצת אחורה. רואים מהפועל לאחרונה יותר מהלכי כדורגל(השער נגד ק"ש היה יפה, השער נגד חיפה, המתפרצת בדרבי שהובילה ל2-1 שלנו), אבל זה עדיין לא מספיק. הקבוצה עדיין לא משחקת חכם קרוב לשער ומאבדת את הכדור יותר מדיי. אני מקווה לראות משחק של הפועל דרך צד ימין. דרך טלקיסקי וקנדה המצויינים ולא דרך דגו ואנטבי האיטיים והשלומיאלים. הגיע הזמן שדגו ייתן במשחק קצת יותר מלחימה. שיעשה איזה דריבל או ייתן כדור עומק מעניין, מה יש?
    למרות שרק חזר מפציעה, אני מאוד חושש מיוסי שבחון. גם קמאנן שחקן שמסוגל לעשות בעיות לכל הגנה בארץ. כמה מפתיע, אני לא אופטימי לקראת המשחק...
    לסיום,
    יאללה הפועל!