מגיעים לסיבוב השלישי: לשם שינוי, תל אביב צהובה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏7/3/08.

1. oFiRzZz Member

תומר חמד עם שלושער...עוד אחד שמצליח מחוץ לחיפה(לבינתיים,מבלי לקלקל לו)

2. GAL_XD Member

הייתי ממליץ ששחר ישכור מנוף פרטי שירד מעל כר הדשא ויתפוס את הליפה בשיער של רנאטו
    וימשוך אותו 3 מטר אחורה ... זה פשוט לא יאמן - לא יאמן !!!

3. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

מוט ברזל (ככה הצלחתי לראות) נחשב לא שגרתי?

4. Igi Member

פשוט מדהים איך שהפכנו לאחד הקהלים המגעילים בארץ.

5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מכבי הרצליה שעשתה מהפך כל כך מרשים משמיטה אותו מול 10 שחקנים של כפ"ס בדקה ה-90...... מדהים מדהים. הרצליה עשתה מהפך גדול, הייתה קרובה לעוד ניצחון מגה חשוב והנה.. רק נקודה, ואם אשדוד תשמור על היתרון (מה שבכלל לא בטוח) הרצליה תהיה כאן בבעיה לא קטנה.

6. C.F.C Member

פשוט משגע לראות עד כמה רוני לוי יכול להיות מטומטם. המגן הימיני של ביתר הוא קוזקין, שעורך את ההופעה הראשונה שלו בליגה והוא גם מגן שמצטרף הרבה להתקפה. המגן השמאלי הוא עידן טל שהוא שחקן התקפי. והאפס הזה משחק, כמו תמיד, על כדורים ארוכים לקטן ולראנטו (שעבר לגור מאחורי קו ההגנה של המאפיה במשחק הזה). וכמובן שהוא יפתח בלי חלוץ ובסוף המשחק יגיד לתקשורת ששיחקנו טוב. במחצית השניה הוא צריך להוציא את לימה ולהכניס את פאנטני כדי להוסיף מחץ להתקפה שלנו. ולהוציא את רפאלוב ולהכניס את רוסו כדי שיהיה מי שינהיג את ההתקפה שלנו. ולשחק על האגפים הפרוצים של ביתר.

נערך לאחרונה ב: ‏9/3/08
  7. GAL_XD Member

אני לא בטוח שרוסו בשיא כושרו,

גיטא ? כן http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx \
    ולגיטא יש מה להציע , הרבה !!!

8. C.F.C Member

להכניס את גיטא חסר הנסיון למשחק כזה שאנחנו בפיגור זה לא בדיוק המעשה הכי מבריק שאפשר לעשות, בטח כשיש לך את פאנטני על הספסל.

9. Number 8 Member

אם ההתאחדות לא תעניש את סכנין כפי שהיא צריכה לעשות, אני משער שהיא תשתמש בסיבה שחלק מהקהל ניסה להשתיק את אותם אוהדים ששרקו בוז. בכל מקרה, אין מחילה על עניין שכזה, אם ההתאחדות הענישה את בית"ר על שריקות הבוז במהלך דקת הדומייה לזכר רבין, היא צריכה לנהוג באותה יד עם אוהדי סכנין. אם היא לא תעשה זאת, שערורייה.

מה כבר ביקשנו מהם לעשות? לרוץ לעשות שלום איתנו? להסכים עם כל הפעולות של צה"ל? בסך הכל לכבד דקות דומייה לזכר 8 הנרצחים בירושלים. המעשה הופך לעוד יותר חמור לאחר שגנאים ביקש שהקהל לא ישרוק בוז ויכבד את הנרצחים, אך למה שיעשה זאת... פשוט מביש.

מחצית משעממת מאוד בקריית אליעזר, בלי הרבה הזדמנויות אך עם שער ענק של בואטנג, ואולי עם טעות של דוידוביץ שלא סגר את הפינה. מכבי חיפה בפיגור 1:0 והקהל לא חיכה יותר מדי והתחיל בקריאות לרוני לוי שילך הביתה. עברנו רק מחצית אחת והקהל זורק דברים על רוני לוי, אך הפעם הוא חידש, זרק מוט ברזל.

שני אירועים מבישים בכדורגל בישראלי.

10. TariboWest Member

אם הם לא מסוגלים לכבד דקת דומיה לזכר אזרחים ממדינת ישראל שנרצחו, מתוך הזדהות עם "אחיהם הפלשתינים", אז שיעברו לעזה ושלום על ישראל. אין שום הצדקה למה שהם עשו, שיילכו קיבינימט ימח שמם. היה לי כבוד לאוהדי סכנין, מהיום לא.

תומר חמד עם שלושער היום, כל הכבוד לו.

11. Emil Member

בואו נשתדל בבקשה להשאיר את הדיון בתחומי הכדורגל ולא לגלוש לפוליטיקה
    אוהדי סכנין עשו מה שעשו, אבל אני רואה את הפוטנציאל הלא נעים בדיון הזה...

12. שגיא Guest

הדבר הכי עצוב בכל המשחקים שלנו מול בית"ר העונה זה העובדה שלא כבשנו מולם אפילו שער אחד. יותר מזה, לא זכורות לי יותר מידי בעיטות למסגרת.

הקבוצה של רוני לוי נותנת משחק כלכך נרפה, חסר מעוף, וזה למעשה ההבדל מבית"ר, כי בחיפה יש אוסף שחקנים טובים (ואל תקשיבו למאיר איינשטיין שפוסל על לימה על הסף), ורוני לוי לא מצליח להוציא מהם כלום. במחצית השניה כן ראינו את השחקן הכי טוב במכבי חיפה, מסיללה. כפי שעודד מכנס אמר במהלך השידור, אני בהחלט חושב שיש מקום לנסות אותו בקישור, ואז גם תהיה פחות עבודת הגנה. ברגע שהוא פתח מבערים אף אחד לא יכל לעצור אותו. רפאלוב המשיך לעשות טובה שהוא משחק ואיבד המון כדורים. פנטאני נעלם ברחבה הבית"רית ורנאטו ניסה. ניסה ונכשל, שוב ושוב. משומר זה שחקן שחסרים לו יסודות של כדורגל והפעם אפילו "זכינו", לצערנו, לטעות של ניר בשער.

13. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

כשלא כובשים, אי אפשר לנצח, גם אם יש לך את ההגנה הטובה ביותר בליגה (ואין לנו כזאת).

2 שערים בארבעת המשחקים האחרונים, זה מסכם את הכל מבחינתי.

14. C.F.C Member

אם טימטום היה פשע, היו מוצאים את רוני לוי להורג. אין 75% מההגנה של ביתר לא משחקת, באגפים יש קשר 50/50 וזאטוט בהופעה הראשונה שלו בליגה ובמקום להפעיל לחץ על האגפים, אנחנו משחקים על כדורים לכיוון הכללי של רנאטו וקטן. אין לי מילים, החתימה שלי מסכמת את מה שאני חושב על ה"משחק" הזה.

נערך לאחרונה ב: ‏9/3/08
  15. Chievo Member

מסכים כאן עם כל הטענות נגד אוהדי בני סכנין, מדובר בסה"כ בדקת דומיה, לא משנה למי, לאיזה עם, אפילו לנאצים יש לכבד אותה, הרי בסוף כולנו בני-אדם לפני כל ההקבצות האלה.

אני לפחות נתתי כבוד, אבל תאמינו שיש חלק אמנם קטן מאוהדי סכנין שכבדו את דקת הדומיה, ועונש הפחתת נקודות לא מגיע לנו, מאותה סיבה שלא הענישו את בית"ר.