מגיעים לסיבוב השלישי: לשם שינוי, תל אביב צהובה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏7/3/08.

1. George Best Member

איזה גועל נפש.
    אם אוהדי בית"ר היו שורקים בוז במהלך דקת דומייה לזכר דבר דומה, היו מורידים להם 48 נקודות.
    אבל סכנין?מותר להם הכל.
    אני מוכן להתערב שאפילו לבית הדין של ההתאחדות זה לא יגיע.
    ימח שמם.

2. spurs229 Member

מאכזב ומבזה.
    אני לא זוכר איזה עונש נתנו לבית"ר אבל זה של סכנין צריך להיות זהה.

מעונה הבאה להתחיל בענישות חריפות יותר בנושא הזה.

אני מניח שלואי (קייבו) ואבו אל-עבד (1908) נמצאים במשחק, מעניין מה תהיה התגובה שלהם.

3. oFiRzZz Member

אגב צריך להדגיש שזה לא כולם..

4. Dimitar Berbatov Member

גועל נפש.
    כמובן שצריך להעניש את סכנין, ואת אח"י נצרת (תירוצים מצוצים מהאצבע. איזה חוסר הבנה בדיוק היתה? אפילו אחד האוהדים הודה),
    אבל כמו בסיפור של שריקות הבוז לרבין בקריית אליעזר - ההתאחדות מראה שהיא לא למדה מטעויות מהעבר ושוב פעם מערבבת פוליטיקה בספורט. הרי היא ידעה שיש קבוצות ערביות בשתי הליגות הבכירות, (ובמקרה יצא ששתיהן מארחות בביתן) והיא ידעה שדקת דומיה תגרום לבעיות ,וחלק מהאוהדים לא יכבדו את דקת הדומיה.
    עכשיו שלא תתפלא עם יהיה בלאגן בעילוט.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏9/3/08
  5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

וצריך לציין שהיו כאלה שניסו להשתיק אותם, בכל מקרה מקרה מבזה, שרק מראה עד כמה דו קיום זה בלוף.

בקשר לכדורגל, בני יהודה ממשיכה בהתפרקות ובצניחה, קרית שמונה לא מתקשה להוביל 2-0 וקשה לראות את הקבוצה המפורקת מנטלית חוזרת משם מהפיגור, בני יהודה במצב אנוש, אנוש מאוד.

6. Alvarez Member

דווקא אני לא מצפה מאוהדי סכנין לכבד את דקת הדומיה לזכרם של ההרוגים.
    תחשבו על זה ככה: אם אתם הייתם במקומם הייתם מכבדים? הרי זה ברור שהם לא מרגישים שייכים למדינה הזו והם מזדהים עם הפלסטינאים ולא עם היהודים (ובצדק). לעומת זאת, מהאוהדים שלנו דווקא ציפיתי לכבד את דקת הדומיה לזכרו של יצחק רבין ז"ל, אבל כנראה שיש אנשים מספיק טיפשים כדי לשמוח על רצח מישהו שדעותיו שונות משלהם.

בשלטון דמוקרטי אי אפשר לכפות על אף אחד לכבד אף דקת דומיה ולכן המסקנה היא פשוטה - לא צריך לערבב פוליטיקה וספורט, צריך לבטל את כל הטקסים ודקות הדומיה.

7. אדום עולה בבלומפילד Member

כל הכבוד על הכנות :aaa8:

8. מילובאן 23 מירוסביץ' Member

אה ואצל בית"ר זה היה כל הקהל...

9. oFiRzZz Member

לא אמרתי את זה.
    צריך לתת עונש חמור לסכנין..
    אמרתי את זה כדי שלא יגידו שאני מכליל

10. 13.11.1997 Member

בושה וביזיון! אז מה הם לא מאותה דת אבל בכל זאת רק לעמוד דקה ולשתוק, אפילו זה קשה. גזענות וזה לא אירוע חד פעמי גם נצרת עשו את זה אתמול, צריך להוריד על זה נקודות! 1-1 בין סכנין שלא מגיע להם מול נתניה.

11. איגור .פ. Member

אם היה אפשר לדבר חופשי פה הייתי אומר משהו ,אבל אני לא יתייחס למקרה סכנין.

בני יהודה אמרתי לפני המשחק שאם בני יהודה מפסידה לקרית שמונה היא יכולה להתחיל את ההכנות לעונה הבאה בליגת הלאומית.

בני יהודה ירדה ליגה סופית היום מה שקרה בסוף המשחק רק מוכיח את זה.

12. kfiros Member

עצוב, מביש ולא ראוי.

לא רק שזה מן הסתם לא מכובד, יש לציין שאוהדי סכנין קבלו במעוד מועד בקשה יפה ובררוה ממאזן גנאיים- לא לשרוק בדקת הדומייה.

אח"י נצרת ובני סכנין צריכות (סליחה, חייבות) להענש ובחומרה, אפילו להחמיר עם סכנין שחרף תקדימון אח"י מאתמול ובקשות רבות ונשנות, אוהדיה כביכול שרקו בוז "בדווקא".

אנחנו לא מדברים פה על עקרונות הדמוקרטיה או "חופש הביטוי", יש פה ביזיון מכוון, יש פה חוסר ספורטיביות, חוסר כבוד מינימאלי וערבוב פוליטיקה וספורט ע"י האוהדים.

על ההתאחדות העצלנית שלנו לגבש מייד סעיף המגדיר מהי פעילות תקינה של אוהדים ומה העונשים שיוטלו על קבוצה שאוהדיה חרגו מהנורמות.

מקווה מאוד שסכנין ואח"י נצרת יספגו עונש ראוי של הפחתת נקודות/ כמות משחקים ללא קהל, אין לי שום דבר נגדן אבל על ביזניונות אוהדים צריך לשלם.

נערך לאחרונה ב: ‏9/3/08
  13. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

תוצאת התיקו משקפת. במחצית הראשונה יכולנו להבקיע מספר שערים ובמחצית השנייה יכולנו באותה המידה לספוג. היה מוד מרענן לא לראות את אוקוצ'ה בהרכב הפותח ובחצי השעה הראשונה הכדורגל היה נראה לא רע. הגנת בני סכנין קושי הצליחה להסתדר עם איתי שכטר, שהגיע מכל כיוון ולא לחינם הוא זה שזכה לכבוש את שער היתרון שלנו. הייתה לי תחושה שזה המשחק שבו הוא חוזר אלינו.
    במחצית השנייה חזרנו לשחק את הכדורגל הרגיל שלנו. כל הזמן הכדורים טסו למעלה והכתובת הייתה אדומה. שער השוויון היה באויר הרבה זמן.

קבאז'רו בעוד משחק פרווה, שאולי מוכיח שהוא לא ראוי להישאר במכבי נתניה בשנה הבאה. הוא לא הצליח להרויח אף כדור במרכז השדה וגם לא ניסה לנהל את המשחק.
    יחיאל צגאי היה מפוזר מאוד. אם הוא רוצה להיות שחקן מוביל בליגת העל, הוא חייב לגלות עקביות.
    תיירי טזאמתה נראה לא רע בכלל. יכול להיות שהוא צריך עוד זמן.

ראובן עטר נרדם לגמרי עם החילופים. החילוף הראשון שלו היה בדקה ה-78. במשך 23 הדקות הראשונות של המחצית השנייה לא הצלחנו לעבור את החצי והוא היה חייב להגיב מוקדם הרבה יותר. אולי הוא היה יכול למנוע את שער השוויון.

הכי חשוב שאיתי שכטר חזר אלינו. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

14. samoel Member

שלושער שלושער שלושער!!!אייאייאיי אה יאיי איי...
    תומר חמד עם שלושער ומהפך!!
    מסכן, אני יודע כמה הוא רצה לכבוש הגיע הזמן.
    סופשבוע שמתהפך בן רגע, אפילו שהרצליה עלולה להוריד את מכבי אני שמח בהצלחה של הבן דוד שלי, גם ככה יש פה כדורזבל.

15. שגיא Guest

רוני לוי ניסה לצאת חכם גדול והחליט משום מה לעלות בלי חלוץ ולהשאיר את פנטאני מחוץ להרכב ולחזור למערך שאפיין את החצי הראשטו של העונה החלשה הזו. לא היה צריך לחכות הרבה כדי להבין שהמהלך הזה לא חכם, בעוד אין שחקן מטרה בחוד, רנאטו בכל אקט התקפי נתקע בעמדת הנבדל. היה ברור שבית"ר תכבוש הערב, גם אם לא במשחק גדול, וכדי להתמודד עם העובדה שכובשים נדגך, צריך גם התקפה נגדית. סביר להניח שפנטאני ייכנס במחצית השניה, והאפשרות לשחקנים שיצאו הן רבות (אני הייתי מוותר על משומר). נקודת החולשה העיקרית של חיפה (מעבר לשער שהיה לדוידוביץ' חלק גדול בו), הוא המגן השמאלי מסיללה. השחקן הכי יציב עד עכשיו, מתקשה מאוד עם ברוכיאן באגף, ויותר מזה, כלל לא מצטרף להתקפה. ואם כבר נגענו במשחקי אגף, לא ברור למה חיפה מתעקשת לתקוף כל הזמן מהצד הימני. אז נכון שעידן טל לא בתקפידו הטבעי, אך תפקיד המגן השמאלי לא זר לו בכלל ויכולות ההגנה של טל הן לא רעות בכלל. לעומת זאת באגף הימני של בית"ר ישנו שחקן (כשרוני ככל שיהיה) חסר נסיון, ודווקא משם לא רואים כלום. למרות היתרון ההתקפי שיש לחיפה שם על הנייר עם מסיללה.

אה, ורק לפרוטוקול - היום בהרצליה חלוץ אחד כבש שלושער לזכות קבוצתו. לחלוץ קוראים תומר חמד, אבל רוני לוי ימשיך לתת לגיטא לעלות מהספסל.

והימור לסיום - איזה חפץ לא שגרתי יזרק על רוני לוי בסיום המשחק?