--מבזק האיצטדיונים, קיץ 2008--

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י kfiros, ‏1/8/08.

1. Pipe Member

שי,
    כאחד שהיה בר"ג ביציע המערבי, מזרחי וגם באילו שמאחורי השער, כנ"ל בבלומפילד, ופעם אחת בטדי, דעתי היא שבלומפילד לוקח את טדי בפוטו פיניש מהסיבה הפשוטה שהאיצטדיון ביפו "סגור" מכל הכיוונים וישנם יציעים בכל מקום במגרש.
    בניגוד לטדי, שם מאחורי שער אחד יש קיר ואין יציע, ובניגוד מוחלט לר"ג שהוא האיצטדיון הכי מכוער, מאותגר אקוסטית ולא כשר לקיום משחק כדורגל במזרח התיכון.
    היציעים בטדי גדולים יותר ומרשימים יותר מאילו של בלומפילד, אך זה פשוט לא יפה לעין לראות חור בחלק מסויים של המגרש ולכן אני אבחר בבלומפילד כאיצט' היפה בארץ.

מבחינת ראות - בלומפילד איצט' מעולה ורואים טוב בכל מקום במגרש. בטדי במזרחי רואים מעולה גם כן ובר"ג למרות הריחוק מהמגרש הראות גם כן סבירה למי שיושב שיציעים המרכזיים. מאחורי השערים הראות הרבה פחות טובה.

2. King Kenny Member

ר"ג האיצטדיון שבנוי הכי גרוע בעולם. הוא לא בנוי בצורה סימטרית בכלל, כך שלא משנה מה בגמר גביע תמיד החלוקה של היציעים לא תצא שווה.
    לא רואים כלום מיציעים 5-7, 13-16 והכי גרוע, היציע הכי בזיון בעולם 17-18, כמובן שהיה יציע 19-20 שכבר לא משתמשים בו יותר.
    בקושי שומעים את מה שהיציע שממול שר.

שיבנו כבר איצטדיון לאומי נורמלי! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/let_it_all_out.Xxx

3. Don Joan Roman Member

מסכים איתך בנוגע לזה שחסר עוד יציע, בנוגע לזה שבלומפילד לוקח אני חולק עלייך(ואני שמח שגם התקן של אופ"א), בזמנו כשארקדי רק הגיע לכאןהוא רצה לבנות יציע דרומי אבל לופוליאנסקי לא הרשה לו, אם הוא יעלה לראשות עיריית ירושלים יש סיכוי לא קטן שיבנה יציע דרומי ב"טדי" ותכולתו תגדל לכ-28 אלף מושבים.
    בינתיים תוקן הגג הדולף מעל יציע הכבוד וחדרי ההלבשה של השחקנים בסכום של 25 אלף שקל שיצאו מכיסו של גאידמק.

ד"א שמח שקיבלת את המלצתי ושנהנת במזרחי, היציע מספר אחד במדינת ישראל.

נערך לאחרונה ב: ‏3/8/08
  4. Pipe Member

זה יהיה נהדר. בעיקר לבית"ר אך גם לנבחרת ישראל שתוכל לשחק במגרש נורמאלי - הן מבחינת גדול ובעיקר מבחינת אווירה - עד שר"ג החדש יהיה מוכן (מתישהוא אמורים לבנות אותו. אולי כשארקדי יהיה ראש ממשלה דברים יזוזו )

מירו, אני מקווה שעל הדרך שארקדי יארגן עוד קצת מקומות חנייה באיזור. עוד 10 אלף מקומות בטדי, מרוב הצפיפות אנשים יצטרכו לחנות בכביש 1 ולרוץ ברגל לאיצטדיון...

אכן, נהניתי מכל רגע. רק התאכזבתי קצת שאין לכם איזה שיר או CHANT לזנדברג. עד הפעם הבאה שאני אבוא אני כבר אחבר איזה משהו. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

5. Don Joan Roman Member

בגדול אנחנו החלטנו להתמקד בעידוד של הקבוצה ולא של שחקן זה או אחר מלבד ארבעה שחקנים: ברק יצחקי, אבירם ברוכיאן, לוקו אבראו וגל אלברמן שעזב אותנו.
    כל השאר מקבלים קריאה לגדר לפניי כל משחק ולא יותר מזה.
    למרות שיש לנו משהו קטן לזנדברג כמו " הבאנו זנדברג עלייכם".
    בנוגע לחנייה: זה כבר לא תלוי בארקדי אלא בממשלת ישראל.