מאתיים מיל-ליון

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Ampelmann, ‏5/4/07.

1. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

גל אני רק אוסיף ואגיד שהממוצע של הקהל בליגה הגרמנית הוא הגובה ביותר באירופה לאורך השנים האחרונות.

2. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל אלו שהזכרת יכולים להגיע לליון,ואם בליון ייבחרו שם את הטובים ביותר,יעשו חיזוקים במקומות הנכונים ויבינו איך לווסת את העונה בלי להרוס את החלק השני שלה,איך לעשות רוטציות כמו שצריך ואיך לשמור על הרמה ולדרוס רק שצריך,ליון תוכל להגיע ואף לזכות בליגת האלופות,ואם ליון תוכל לעשות את זה ולשמור ע לקאדר השחקנים שלה,היא תוכל למשוך אליה שחקנים גדולים יותר,אליה ואל כל הליגה הצרפתית

3. AntiMadridesta Member

מצד שני ייתכן שייסתנוורו מהסכום העצום וייצרו גאלאקטיקוס כושל. עם כסף אפשר להביא גם את הכוכבים הגדולים. הדבר המסוכן בכך הוא המשכורות- אי אפשר להביא כוכבים גדולים ו אף בינוניים בלי להעמיד גיבוי משכורות נורמלי ועמיד.

4. SeRgInHo Member

לגבי זה ששחקנים גדולים משלוש הליגות הגדולות לא ירצו להגיע לליון בגלל שהיא מצרפת זה כלל לא נכון, לפחות לדעתי. הרי בסופו של דבר הכל עניין של כסף, לא נשארו כמעט סמלים בכדורגל העולמי. אם שחקן ענק כמו לרואה נחת בארצנו הקטנטונת, אם שבצ'נקו שנחשב לאגדה וסמל במילאן עבר לצ'לסי בגלל עוד כמה פרוטות, אז אני בטוח שאם לליון יהיה את הסכומים להביא את השחקן שהם רוצים, הוא ירוץ אליה כמו גדול אם ליון יוסיפו עוד 10,000 - 15,000$ למשכורת השבועית שלו.

5. shmchess Member

מה קבוצה כמו באיירן מינכן עושה ברשימה הזאת ?
    אתה יכול להסביר לי ?
    לבאיירן יש יותר כסף מליון , באיירן סירבה ל 30 מיליון יורו על הרגרייבס , אז לתת שחקנים אחרים "יותר חשובים" ?

באיירן לא מתאימה לרשימה הזאת , באיירן היא אחת הקבוצות הגדולות בעולם , גם מבחינה כלכלית וגם מקצועית .

6. XabiAlonso Member

Ampelmann היקר,
    אולי תתן לנו לינק להצהרה המפוצצת שהבאת?