מאמנים בליגת העל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nitay a, ‏25/4/12.

1. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

כי הוא היה מאמן של הפועל עכו ובישראל לא סופרים את המאמנים האלה
    גם הוכנבוים לפני אלי כהן עשה עונה מצויינת בעכו והיום הוא נעלם.
    אלי כהן לקח עם הפועל רמת גן ב2003 גביע וגם אחרי זה הוא לא קיבל את הבמה הראויה.
    זה כמו שאם שחר לא היה לוקח את אלישע אחרי העונה הטובה בסכנין יש סיכוי גדול שעד היום הוא היה מאמן קבוצות בסדר גודל הבינוני בארץ ואולי גם פחות מזה.

2. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אמיתי?

3. נומה Member

קרייזי, לפחות ממך ציפיתי להבין מהי ציניות, ועכשיו אני מקווה שהבנת למה שמתי בחתימה שלי תמונה כל כך לעגנית, ולצערי גם מציאותית: אחד אוהב להצטלם הרבה, השני להתראיין הרבה אבל רק כשמבטיחים לו לא לשאול אותו כמה הוא מרוויח, וכמה הוא מבריח, משקיעים, תורמים, ובעלים.

הוא מאיים ישירות ובעקיפין על שחקנים ועובדים לא להתראיין, כאילו מדובר בכור בדימונה, או איזה סטארט-אפ חדשני ששווה מליארד דולר, אבל רק מנסה לגונן על השכר שלו, ועל הסקאוט שלו.

חבל שאלי כהן, מאמן עם קבלות ( וגם כשלונות, כמו כל אחד ), אוכל את הבטחות השווא שלו.

אלי השריף הבטיח חגיגית שבלי אריאל הרוש, מויאל, ואייבינדר הוא יילך. הוא רק שכח שאין כסף אפילו לשלם על הטלוויזיה בכבלים בחדר ההלבשה/כושר, ויש כבר התראות לניתוק חשמל ומים.

אבל אל תצפה מהתשקורת להיות "כלב השמירה" של זכות הציבור לדעת: היא בסה"כ כלב מצורע ונרצע של העצלנות שלהם לעלות לבית וגן, והם כולה משכתבים הודעות שנשלחות אליהם במייל, במיוחד יניב טוכמן ש"מכסה" כמה קבוצות.

פרס יינתן למי שיעלה תמונה שלו מבקר בבית וגן. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

4. Ice Cream חסה

אתה לא מזהה את "סטפאן שאלוי"?

חבל לי על אלי כהן בכללי, אבל אני לא רואה שום בעיה בזה שקבוצות רוצות להביא צ'אנס למאמנים אחרים. אני בטוח שאצל כל אחת הוא המאמן הבא ברשימה.
    לאיזה קבוצות הוא הוזכר כמועמד? לב"ש ונתניה. אוהדי נתניה לא בדיוק מצרים על זה שבנין נבחר ולא הוא.

הסקאוט כבר לא בבית"ר, אבל אל תתן לעובדות לבלבל אותך!