מאמן נגד שחקן

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Alvaro Recoba, ‏14/10/04.

1. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

עזבו רגע את רוני לוי זה לדיון של חיפה.

לי נראה ש90 אחוז עדיף את המאמן.
    יש לפחות 16 שחקנים בקבוצה ומאמן יש רק אחד.
    וגם שימו לב שעם כל הכבוד לכל השחקנים הטובים בריאל וחיפה הם לא ממצות את הפוטנציאל שלהם
    רק בגלל מאמן לא ברמה המספקת כנ"ל גם בניוקאסל.
    לעומת זאת בארסנל יש מאמן תותח שגם בונה סגל מדהים[ואשכרה הוא בונה אותו-הוא הוציא את הנרי מיובה
    בנה את פירס הביא את רייס וכו...] ותראו איך ארסנל מצליחה.

בקיצור לדעתי המאמן בדרך כלל יותר חשוב.

2. בית"רי מלידה Member

קבוצת כדורגל היא אירגון לכל דבר ועניין - הרסת את תרבות האירגון, הרסת את האירגון כולו!

מה הצעד הבא? החלפת מאמן בגלל קומץ שזורק שקיות גרעינים על המאמן?

לקבוצת כדורגל יש הנהלה , לטוב ( יענקל'ה ,לוני, לוזונים ) ולרע ( מאיר את מאיר ) ורק הם צריכים לקבוע!

רוצה עוד הקצנה של מה שאמרתי?

נסיון לקביעת שילטון במדינה על ידי 3 יריות אקדח.... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

3. נדב מיכאלי Member

ברגע ששחקן פותח פה על מאמן ,המאמן במידה ולא קוראים לו אוחנה או רוני לוי צריכים להעיף אותו ליציע
    ברגע ששחקן לא ממלא הוראות ,צריך להיות מסופסל.
    כל המריבות זה בגלל הדברים האלה,כל שחקן צעיר חושב שהוא מראדונה ,למשל מליקסון נותן משחק אחד טוב ומתלהב מהביקורת ומאז הוא לא משחק וממשיך להיות בהרכב כי אף אחד לא מחנך אותו.
    כמו שביתרי אמר ,קשטן העיף את מלמיליאן ליציע ,את גרשון גם לפני שנתיים,גזר על שחקניו שתיקה ומי שפתח את הפה באותה תקופה נקנס,ככה צריך לעשות.

4. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

תכלס שחקן שרב עם מאמן ועושה פרנציפים פוגע גם בעצמו...
    כמו נימני שבסוף הועף ממכבי,מליקסון שלא מתקדם וכו...

5. דימה Member

טוב. ציפיתי לכזה דיון, ותודה לרקובה שפתח אותוhttp://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx
    הדעה שלי קצת שונה אולי מאחרים:
    אני חושב ששחקן הופך להיות מעל למאמן/קבוצה זה כשיש לו יותר מדי כסף.
    סתם דוגמא עכשיו אני זורק לכם...שאקיל הגיע למיאמי, וראיתם מה עשו לו? הביאו לו לדבר מול מאות אנשים, ראש העיר בא, והוא גם מרוויח 29 מיליון דולר לעונה. שאק יכול להגיד שלא מתאים לו שחקן כזה וכזה ואותו שחקן לא יהיה שם.

נחזור לאבוקסיס. אבוקסיס היה אחד הסמלים של ירושלים בתקופת אוחנה (אני חושב שהוא היה...). אם אבוקסיס מרוויח הרבה כסף, יש לו יותר שליטה במה שקורה, כי כסף=כוח (לא סתם יש את הביטוי הזה).
    מה שעוזר ליוסי זה גם שהוא יותר ותיק בת"א מלנדאו, ולדעתי ככל שאתה יותר ותיק, המילה שלך עדיפה על מילה של בנאדם טרי/חדש.

לא יודע אם הצלחתי לשכנע אתכם, תגיבו ואני זזתי לבית ספר, בייhttp://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

6. ליהי Member

דימה, אני אהיה חייבת להעמיד אותך על טעותך.
    אין לי מושג איך זה הולך בNBA (יכול להיות שבדוגמא הזו אתה צודק, לא שמעתי עד כה על שמות של מאמנים שם, כן שמעתי על שמות של שחקנים, מצד שלישי, אני מבינה בכדורסל כמו שאתה מבין בזרי האומנות האתיופית בשזירת שיער,דבר שאני מניחה שאתה די לא מבין בו), בכדורגל צריך היררכיה, צריך סדר. הטענה שכסף זה כוח נשמעת נחמד מאוד, אבל שחקן אינו יכול לשלוט על קבוצה שלמה. תאר לך שבקהאם היה שולט במנצ'סטר יונייטד בתקופה ששיחק בה. בתיאוריה שלך, הוא היה יכול גם להחליט מי פותח בהרכב כי יש לו יותר כוח, הוא היה בוחר את האחים נוויל כי הם קרובים אליו יותר, הוא היה מחליט שהוא רוצה את ריקארדו במקום בארטז בשער בגלל ש...לא יודעת (שיש לו שיער יפה?), שחקנים צריכים קווים אדומים. זה מקצוע שיש בו אגו ,תהילה וגלאם. בייחוד בשנים האחרונות. לכן צריך לבחור מאמנים ששמים רסן לשלוחות של השחקנים שלהם. לכן מעריכים מאמנים כמו ניר קלינגר ודרור קשטן, ופחות כמו רוני לוי ו(השלם את החסר, לא עולה לי עוד שם של מאמן).