מאור בוזגלו-עד לאן הוא יכול להגיע?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י מ.ח.א, ‏31/10/07.

1. JR-Riquelme Member

מה לא פרק בזה? אם גאידמק רוצה הוא יביא אותו, למה זה בעיה בשבילו? שחר ימכור גם את אשתו

2. יהודה ברוך Member

נו מה לא מובן שחר לא ימכור את בוזגלו לביתר כי אם הוא מוכר אותו הוא מניף דגל לבן בפני ארקדי. בוזגלו ישחק שנה הבאה או בחיפה או בחו"ל ואין אופציה שלישית.

3. JR-Riquelme Member

עם הכסף ששחר יקבל מבוזגלו אם זה יתבצע היא תוכל להביא שחקן ברמה גבוהה מאוד מחו"ל.
    העניין פשוט - גאידמק רוצה את בוזגלו, הוא יקח אותו

4. עוגי Member

לא קראתי את כל התגובות, אבל 95% מהתגובות דוברו על פגיעת הצלחתו של מאור בוזגלו המחונן עקב אביו האידיוט.
    אמנם זה נכון מאוד, אבל התפוח לא נפל רחוק מהעץ.
    אני קראתי איזו כתבה על מאור שהוא חבר של קארים בנזמה חלוץ ליון ונבחרת צרפת.
    מאור בוזגלו אמר בכתבה שהוא דיבר עם קארים, וקארים אמר לו שהוא יותר טוב ממנו (מאור טוב מבנזמה)
    עם כל הכבוד לכישרון, דברים כאלה אומרים לתקשורת, אתה בא לעשות רושם על משהו?

5. ofir_ka Member

לדעתי בוזגלו כן יצליח יותר מבניון..הוא יכול ללכת בהתחלה לקבוצה כמו ליון מצרפת שהכדורגל שם לא הכי טוב בעולם ולהתחיל להתקדם משם..או שהוא יכול ללכת כמו רביבו להתחיל בקבוצת אמצע טבלה באחת מהליגות הטובות ולהתקדם.

לדעתי אם הוא ילך לריאל מדריד או לבארסה הוא יעש את טעות חיו כי כולנו יודעים שהוא יתייבש על הספסל.

אני גם קראתי את הכתבה והוא לא בא ממקום של להשוויץ אלא הוא בא להגיד שיש לו פוטנציאל.
    בנזמה היה החבר היחיד של בוזגלו בצרפת כי כל השאר שנאו אותו בגלל היותו יהודי וכנראה בגל שהיה טוב מהם.

6. עוגי Member

ידידי, ממתי שחקן נותן מחמאות לעצמו?

7. OR Member

למה ששחקן לא יעריך את עצמו, אם הוא מרגיש צורך שזה מגיע לו ? אבל באותה מידה הוא גם יצטרך לבקר את עצמו שהוא ידע מתי שהוא שיחק לא טוב , זה גדולתו של שחקן. אני לא יודע אם הציטוט של קארים בא מתוך רצון של מאור להשוויץ או לא , אבל זה דבר שהוא לא נכון . קארים מוכשר ממנו , וטוב ממנו , משחק ברמות הגבוהות ממנו , וכמו שאמר רוני לוי "יש לזכור ששנה שעברה מאור ירד ליגה" גם השנה הוא סוחף את סכנין , לא את מכבי חיפה ולא את בית"ר .
    יש לו כישרון , אין ספק בזה, הוא שחקן מעולה ! והוא יגיע רחוק! כמה רחוק? זה תלוי רק ואך בו ...

8. מקסים לנגו Member

שחצנות, כן, אבל בסופו של דבר אופי כזה מביא שחקנים רבים רחוק.

9. Ampelmann Member

הדגש פה מפספס כמה וכמה שאלות די קרדינליות שצריך למצוא להם תשובה-
    אם בוזגלו שיחק גם בנוער של יובה וגם בנוער של ליון- איך הוא התגלגל למכבי חיפה? למה לא המשיך שם, למה לא נשאר באירופה?

עוד שנה בוז'י בצבא. חוק סהר? קב"ן? שירות מלא?

למאור בוזגלו, שהחליף קבוצות כמו גרביים ועמד לא פעם מול שופט, יש בעיות התנהגות ובעיית מרות. הקשר שלו עם אבא'לה מוכיח את זה. לדעתי, זה גם מתקשר לעובדה שהוא לא נשאר בליון או ביובנטוס והכותב שהשמיץ את בניון יכול לכתוב עד מחר, אבל ליוסי יש ראיית משחק שלבוזגלו יקח עוד זמן להרוויח ואין שום דרך להשוות בין פס איכותי באנפילד לבין אחד זהה בדוחא. זה עולם אחר, יקום אחר והמשחק של ישראל בוומבלי רק מחזק את הטענה הזו.

10. a.m Member

2 מיליון דולר על חצי כרטיס שלו, וגם זה בשביל האבא של מאור, שחר לא פראייר כמו שאתה חושב, אם גאידמק רוצה, שישלם הרבה, אני מאמין את הסכום ששחר רוצה מקבוצה אירופאית, לא יודע אם יהיה כדאי בכלל להשקיע כל כך הרבה בשחקן שיבלה עונה-עונה וחצי בקבוצה.

11. JR-Riquelme Member

הרבה מאוד שחקנים שהגיעו רחוק הם שחצנים כמו ברקוביץ', ולהיות שחצן מעיד לפעמים דווקא על אופי חזק.

אני לא חושב שבית"ר יביאו אותו כי כמו שאמרת זה גם יעצור אותו בהתפתחות, גם יעזוב אותם אחרי לא הרבה זמן, ואם לא יתנו לו לעזוב אז ישחק בלי חשק. אבל זה לא נכון שאם גאידמק רוצה הוא יקח אותו?

לא אמרתי בכלל שבוזגלו כרגע טוב יותר, אמרתי שהוא יכול להיות טוב יותר מבניון בעתיד ואני יותר תופס ממנו. ומה הקשר פס בדוחא? מה השטויות האלה? רואים את הכישרון שלו. זה קשור איפה הוא עושה את הדברים, אז בטח שבאנפילד יהיה לו הרבה הרבה הרבה יותר קשה, אבל כישרון, אפשר גם לזהות במגרש בבני לוד.
    אני חושב שבוזגלו בחור הרבה יותר חזק מבניון ואם הוא לא יעצור את עצמו הוא גם יהיה גדול יותר מבניון.

נערך לאחרונה ב: ‏7/12/07
  12. a.m Member

אם גאידמק יחליט להשתגע ולהביא אותו גם בשביל שבוע (לצורך הגזמה כמובן), הוא יקנה אותו, או שמאור יחליט שהוא רוצה לשחק רק בארץ וזה לא יקרה, אני לא מאמין שגאידמק ירצה להביא אותו כי לא ייצא לא מזה כלום, אם זה היה לתווך אורך מילא, אבל אולי הכנסה יפה של מכירה שלו, על אף המכיר בו קנה אותו.

13. Joshua Member

^^
    אפשר להכניס להכניס לחוזה שלו סעיף יציאה לחו"ל תמורת סכום כסף מסויים.

14. a.m Member

לגבי הויכוח בין בוזגלו לבניון, נתייחס למה שבוזגלו עושה עכשיו ומה שבניון עשה בגילו: בוזגלו מחזיק את סכנין, עולה חדשה מהלאומית והופך אותה לקבוצת צמרת, בניון בגיל הזה עשה את אותם דברים אבל הקבוצה שהוא הוביל כבר הייתה קבוצת צמרת, מכבי חיפה. אמנם נכון שלבוזגלו יש הרבה מאוד דברים ללמוד כדי שיעשה רביעית ממה שעשה בניון, אבל בשלב הזה אני מחזיק מבוזגלו הרבה יותר ממה שבניון היה בגיל 19 וחצי - 20.

15. JR-Riquelme Member

אל תשכחו, בניון היה לו פעם אותה משימה כמו בוזגלו והוא נכשל, עם הפועל באר שבע. ירד ליגה.