מאוריציו זאמפריני כנשיא פאלרמו - ברכה או קללה?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י saviola, ‏11/10/06.

1. GUTE Member

בהמשך למה שהביאנקונרי אמר. אם אתם זוכרים את הדברים שאמר נשיא פאלרמו בנוגע לזה שהוא רוצה שפאלרמו תודח מאירופה. אין ספק שמה שעומד מאחורי האימרה הזו הם אינטרסים כלכליים. נשיא פלרמו רוצה להתרכז בליגה ולסיים ברביעייה הראשונה בכדי להגיע לליגת האלופות בעונה הבאה. זה דבר שיבסס את פאלרמו באופן קצת יותר רציני בצמרת האיטלקית.
    בנוגע לאודינזה, באמת לא ברור מדוע היא לא החזיקה מעמד.

2. ASROMA Member

לא ברור?
    אחרי שאתה מוכר חצי הרכב , המאמן עוזב אותך ואתה ממנה מאמן ליצן במקום אז התוצאות לא רחוקות להגיע.

בכל מקרה לעניין , עדיין לא ראיתי את פאלרמו במשחק אחד שלם העונה מלבד הנצחון על לאציו בחוץ 2-1 שדווקא הראה פאלרמו שונה לגמרי ממה שאנחנו מכירים , 2 עקיצות של די מיקלה ויום ענק של אליארדי הביא להם נצחון.
    בכל מקרה מהתקצירים התרשמתי מאוד מהקבוצה שתמיד הייתה קבוצה התקפתית עם קהל ומגרש ביתי נהדר , אחרי צפייה במשחק מלא אני יוכל לתת תגובה קצת יותר רצינית אבל בכללי רק מאזן השערים של פאלרמו אחרי חמישה מחזורים עושה תאבון.

3. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

ועדיין אני שואל למה? נכון שלשחקן כמוהו לא מגיע לשבת על הספסל אבל בכל זאת.

4. Deki Member

העומק חשוב לקבוצות שמשחקות באירופה, מבחינת קבוצות שמשחקות בליגה הן לא צריכות עומק בכלל. להרבה שחקנים שם אין נסיון של 2 משחקים בשבוע לאורך תקופה ממושכת...
    מלבד לקישור אני לא חושב שיש להם מספיק שחקנים על הספסל...
    אולי בריאנצה יוכל להחליף את די מיקלה, אבל אני לא רואה את קרצ'יולו בתור מחליף אידיאלי לאמאורי.

מבחינת שוערים פונטנה ואגילארדי מצויינים

5. saviola Member

אוקיי, לא הרבה השתנה בחודש האחרון. פאלרמו במקום השני עם 27 נקודות (מ36 אפשריות), ובמאזנה 9 נצחונות לעומת 3 הפסדים. בגביע אופ"א היא כרגע במקום השני בבית 8, שלזכותה ניצחון אחד משני משחקים. ביום חמישי היא תפגוש במשחק חוץ קשה את פנרבחצ'ה.

הקפצתי את הנושא כי לדעתי המשחק ביום ראשון נגד אינטר הוא פרשת דרכים. ניצחון - ופאלרמו תקבל את הביטחון שהיא זקוקה לו ואת המקום הראשון בטבלה. הפסד - והפער מאינטר יגדל. האם לפאלרמו יש את הכלים לנצח את אינטר ולהיות הקבוצה הגדולה של איטליה? נראה ביום ראשון.

6. cazzo Il Capocuoco

אני חושב שגם המשחק ביום חמישי מול פנר באיסטנבול הוא מבחן אופי רציני ממש כמו זה שיהיה מול אינטר בנוסף.גם אם זה עוד משחק מעאפן כמו שמאוריציו זאמפריני חושב כדי להעביר את הזמן,אני בטוח להפך שזאת בעצם היסטוריה,כל משחק של פאלרמו באירופה הוא ניסיון חשוב ולא סתם לעוף ככה כי זה גביע אופ"א לא חשוב,צריך לבנות קבוצה לליגת האלופות גם נפשית שתדע איך להתעסק עם קבוצות טובות ולא סתם חבורות שחקנים מוכשרות ותמימות כמו פראנקפורט או ווסטהאם.
    הדבר הכי חשוב,לפי לדעתי,שהקבוצה של גווידולין צריכה להוכיח הוא שהבחורים שלו יכולים לחזור לנצח קבוצות חזקות כמו אינטר אחרי הפסד מעצבן ומביך לקבוצות חלשות יחסית כמו קליארי,אמפולי או אטאלנטה.הרי במשחקים הטובים של פאלרמו העונה,הקבוצה הזאת הוכיחה משחק ציני כידוע,משחק שלא משחקים הכי טוב אבל העיקר מנצחים.גווידולין צדק שאמר שה"ציניות" הייתה חסרה במשחק בבירת סרדנייה.
    בגדול,לא משנה מה יקרה בבירת סיצ'יליה ביום ראשון בערב,ניצחון לאינטר או לפאלרמו הדבר החשוב שהרוזאנרי צריכים להוכיח שיש להם גם כוח נפשי מפותח לחזור ממצבים קשים או אופורים במקרה של ניצחון כמו שאמרתי.פשוט להיות עם הרגליים על הקרקע.

7. yakirmaimon Member

יש לה את כל הכלים והיכולות לנצח את אינטר, במיוחד בביתה. פאלרמו בבית היא אחת הקבוצות החזקות שראיתי, מאוד קשה להנחיל לה הפסד במגרשה הביתי, כמו כל הקבוצות הסיציליאניות למעשה, ואצל פלרמו זה קצת יותר אפילו. גם ככה אינטר לא מרשימה עד כה, המון מזל והמון מזל, עם טיפת מזל, מציבים אותה במקום ה-1 בטבלה ונותנים לה תוצאות אחרונות טובות, לא ראיתי משחק שהיא הרשימה בו, ולכן אני מאמין שפאלרמו תנצח ב"משחק העונה", היא צריכה ויכולה לעשות את זה.
    מצד שני פאלרמו לא יכולה להיות הקבוצה הגדולה של איטליה, גם אם היא תנצח היא לא תיקח את האליפות, זאת תהיה רומא או אינטר, והתקווה שלי זו רומא.

8. The-Gunner Member

כל עונה, בכל ליגה - יש את המפתיעה של העונה.
    הקבוצה הזאת, כן, הקטנה, שמציגה כדורגל נפלאה, תאווה לעיניים, מנצחת, מפתיעה את הגדולות.
    העונה באיטליה זו פאלרמו.
    עם כל הסימפטיה לקבוצה הקטנה מסציליה, אין להם את המשאבים לרוץ עונה שלמה בצמרת. אין לה את היכולות של אינטר, הסגל הנוצץ. הנפילה המשמעותית תבוא בהדרגה.
    אבל, עונת 2006/7 בסריה A היא יוצאת דופן. אין את הקבוצה הגדולה יובנטוס, מילאן מדכדכת וגם ככה עם הורדת נקודות, פיורנטינה עמוק בתחתית בגלל העונשים.
    נשארנו עם רומא ואינטר. רומא מסתבכת עם עצמה, לכו תבינו אותה ואינטר? לוזרים ברמות שלא ניתן לתאר.
    אבל עדיין, האליפות לא תגיע לסיציליה העונה, לפחות.

יקיר מימון, מה קורה, אח שלו?
    הכל טוב?

9. yakirmaimon Member

השבח לאל, מצפים רק לכדורגל איטלקי טוב ויובה בסרייה א' שנה הבאה להחזיר את האיטלקים לתלם.

10. The-Gunner Member

שמח לשמוע, אבל לא היית אוהד של רומא?

11. saviola Member

דווקא המשחק היום, למרות ההצהרות של גווידולין שהוא מתייחס למשחק בשיא הרצינות, לא יכול להיות מבחן אופי, כי הרי חצי הרכב לא משחק, והחצי השני לא מספיק חזק כדי לנצח את הטורקים. אם מצבי הכספי היה טוב, הייתי משקיע לא מעט כסף על פנר http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

12. saviola Member

פאלרמו ביישה את עצמה. פאלרמו ביישה את איטליה. אם היא כל כך לא רצתה את גביע אופ"א, היא הייתה יכולה לא להשתתף בו מלכתחילה (ולשאת בתוצאות). אבל, אם היא החליטה להשתתף - שתעשה את זה בכבוד. הניצחון בסיכום שני המשחקים על ווסטהאם הניב הרבה תקוות וציפיות, שבעצם היו לשווא. מאותו רגע פאלרמו התרכזה רק בליגה וזלזה במפעל. הדוגמא לכך: ההרכבים המשניים פלוס במשחקים נגד ניוקאסל ופנרבחצ'ה, והיכולת העלובה של השחקנים השחוטים מההרכב הראשון אתמול נגד הספרדים. מצד אחד, גווידולין למרות כל ההצהרות והקלישאות, התייחס למפעל הזה כמו שאנחנו מתייחסים לגביע הטוטו. ההתבטאויות נגד זאמפריני בכל ההקשר לחשיבות המפעל, עשו רע, מסתבר, לכולם. בשורה התחתונה - פאלרמו מודחת בצורה עלובה ביותר מהמפעל, ומה שיותר גרוע זה שלאף אחד שם לא איכפת. ויותר מזה - ההדרדרות בליגה, כמו שחשבתי, הייתה רק שאלה של זמן. הפסד לרומא והיא יכולה להיפרד מכל החלומות (למוקדמות ליגת האלופות היא תגיע בכל מקרה, אבל זה בגלל הרמה הנמוכה של הליגה). לדעתי מה שחסר זה עומק, לא יכול להיות ששלושה חלוצים ישחקו כל העונה, כשקראצ'ולו אומר כל שני וחמישי שהוא רוצה לעזוב. לא יכול להיות שרוברטו גואנה הוא הקשר שמחליף כל אחד משלושת הקשרים הדפנסיבים, בטח שמדובר בשחקן שבסה"כ הרמה שלו מתאימה לקבוצת תחתית. לא יכול להיות שמוכרים את גרוסו וטרליצי ולא מחזקים את ההגנה במקומם (בובו פצוע כבר יותר מדי זמן). יכול להיות שאני מקדים לסכם, אבל אני יענה על השאלה של עצמי - פאלרמו היא אפיזודה חולפת ולא יותר מזה. ביום ראשון היא תתרחק עוד יותר מהצמרת.

13. Chievo Member

פאלרמו כן רצתה להגיע לשלבים מתקדמים במפעל, אבל כשבקבוצה ראו שלפאלרמו יש הצלחה שהפתיעה את כולם ביגה, אז ברגע זה לאחר שעלו לשלב הבתים הקבוצה התחילה לא להתעניין בגביע האופ"א ולהתרכז בליגה, הם גם שכחו את הקופה איטליה שגם במשחק שמינית הגמר נגד סאמפ שחקה בהרכב שני.
    אבל בכל זאת ניצחן קטן היה מספיק לעלייה לשלב הבתים, ולצאת בצורה כל כך מוכערת, גם זה נלקח לחשבון, כל כך אהבתי את הכדורגל שהיא מיצגת בתחילת העונה, פתאם הקבוצה הכי מפתיעה הפכה לקבוצה הכי מאכזבה.

14. מ.ח.א Member

גם בתקופה הטובה של פאלרמו זה היה ברור שמתישהו כל התקופה הטובה הזאת תחלוף

15. cazzo Il Capocuoco

תשאל את סיניור זאמפריני אם הוא באמת רצה.זילזול מוחלט בגביע אופ"א,סגידה לכספים הנחשקים של ליגת האלופות,נראה אותו חכם בלילה שהם יהיו כנראה עונה הבאה שמה.הוא לא מבין עד כמה הניסיון חשוב,ולכן נדמה לי שאת ההרכב באיצטדיון של פנר הוא העלה במקום גווידולין עם כל הילדים הקטנים האלה שגם אני יכול לשחק במקומם. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx