מאבק על הטופ 6 - ההיית או חלמתי חלום?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י owen11111, ‏14/6/19.

1. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם ונגר היה צריך ללכת? כמובן. אם אנחנו במצב טוב יותר עכשיו כשהלך? ממש לא. הבאנו בינוניזם אחר. לא שם ולא שם יש תקווה. התקווה היחידה היא לקוות שיגיעו אנשים טובים יותר, או יותר נכון שיגיעו אנשים מצוינים שעושים הבדל משמעותי ונותנים לנו יתרון על קבוצות אחרות. בדיוק כמו שקורה בכל מקום. עד שאותם אנשים אכן מגיעים. זה יכול לקרות כל כמה שנים, זה יכול גם לקרות בפעם בכמה עשורים (באזבי, פרגוסון) או בכלל לא.

יש גבול לקרדיט שעובד חדש מקבל על זה שהוא עובד חדש (ממש כמו ששחקן בית לא צריך לקבל קרדיט כי הוא שחקן בית). אם התוצאות לא מספקות, אבל דרך העבודה שלו מרשימה אני לא אגיד דבר. כי אני מאמין שתהליך ודרך עבודה בלונג ראן >>> תוצאות, וזה גם מה שיביא תוצאות ולא להפך.

למה אוהדי ליברפול סופר העריכו את קלופ מהרגע הראשון? כי האימפקט היה ברור. הם האמינו בבנאדם כי הייתה סיבה להאמין בו. בתהליך שהמועדון עובר תחתיו. בהתקדמות הבולטת בכל עונה. רק טרולים חסרי קונטקסט שמנתחים עבודה של מאמנים לפי ברזלים חשבו אחרת.

oranfu אוהב/ת את זה.
  2. alexshw Member

אבל אתה משווה תפקידים שונים. קלופ מאמן, סנלהי מנהל.
    האם ארסנל יכלה להשיג לפני עונה מאמן בעל כזה אימפקט כמו קלופ? אני מאוד בספק.

אתה נראה לי בדיוק כמו בראש הנהלת יונייטד. למה צריך לנהל? בוא נחכה שנים למאמן משמעותי שיעשה הכל.
    זו גישה מצחיקה במיוחד בקבוצה עם משאבים גדולים.
    טוב לשים יד על מאמן שיביא שינוי מיידי ולטטוח ארוך, אך זה לא צריך לבטל ניהול ולא אומר שאין מה לעשות אם לא שמים עליו יד.

3. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

טייק #925358385062321492492485806043592: לא אמרתי שלא צריך שינוי ולא אמרתי שלא צריך ניהול, ההפך הוא הנכון.

זה פאקינג לא ייאמן, בנאדם.

**

ברור שארסנל לא יכולה להשיג בכל עונה מאמן כמו קלופ, אבל זו הסיבה העיקרית שליברפול נמצאת איפה שהיא נמצאת. עם זאת, האם יכולנו להמר על דמויות מקצועיות אמיצות יותר? כן. האם יכולנו לקחת החלטות אמיצות ואפילו מתבקשות יותר בנושא הרכש? כן. במקום זה הלכנו על עוד בינוניזם.

4. alexshw Member

גנדוזי וטוריירה זה רכש די מעניין יחסית לקבוצה שהבעלים סוגר לה את הברז.
    בעלים צריך לעזור למועדון שלו גם. וזו בדיוק התקופה. לגבי אנשי ניהול צריך לבחון את פעולתם עוד ושוב שינוי היה מתבקש וטוב עבור ארסנל שקרה.

5. סמואל אטו Member

אני בספק אם יש קונספט שיהפוך את הטורניר השני בחשיבותו באירופה למעניין.
    פעם כשרק 2 קבוצות מהליגות הבכירות היו מעפילות לליגת האלופות, אז היו לא מעט קבוצות מעניינות בגביע אופ"א(אני גם משער שהפער הכלכלי לא היה כזה גדול בין המפעלים, אולי אני טועה). מאז ההרחבה נדיר למצוא קבוצות באמת טובות ומעניינות במפעל השני.

6. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

חוק וודוורד - המקביל של חוק גודווין באייסוקר (או שאולי בעצם כדאי לקרוא לו על שם מי שניסח אותו?). כל דיון בפורום האנגלי, לא משנה הנושא, בהנחה שיימשך מספיק זמן סופו להסתיים בדיון על מנצ'סטר יונייטד, ניהול מקצועי, בנקאים כושלים וכל מה שביניהם.

נחנקנו. אלכס, תכתוב ספר עם התזה וכל משנתך בנושא ופשוט תן פה קישור אליו כל פעם שנראה לך רלוונטי, לא כואב להשקיע כ"כ הרבה זמן בלחזור על עצמך? כולנו פשוט צריכים להסכים לא להסכים.

רק חכו שהתרסיס יתעורר בצד השני של הגלובוס, זה עוד מינימום 3 עמודים.

יאן קולר, yonmu ו-Footballover אוהבים את זה.
  7. alexshw Member

כבר קרה שחסמו אותי, לא פה, על זה שיצאתי צודק. אתה מוזמן גם.

8. Rushie Member

לצערי אני מאמין שהקדנציה של סולשיאר תסתיים מוקדם מהצפוי, ואז אי אפשר לדעת מה יקרה עם יונייטד. צ'לסי היא החשודה העיקרית מבחינתי ולא אהיה כל כך מופתע אם יעשו עונה רעה ויסיימו בחוץ.
    לאבד את השחקן הכי טוב שלך מבלי שמנסים בכלל להביא לו מחליף, ופוליסיק הוא לא מחליף, וכשרואים שאין אף פתרון אחר בשאר הקבוצה, כאוהד ליברפול אני יודע להגיד שזה אף פעם לא מסתיים טוב.
    מסארי לא תפסתי מעולם ועדיין אני לא חושב שהוא יוכל להגיע איתם ליותר מטופ 4, אבל במקרה הזה עם הבאן אולי לא היה מזיק אם היה נשאר כמאמן עד שעניינים היו משתפרים ניהולית/כלכלית והייתה הזדמנות ללכת על מאמן רציני יותר.
    ההתלהבות של חלק מאוהדי צ'לסי כאן מלמפארד לא שונה מההתלהבות של אוהדי יונייטד מסולשיאר או שלנו מדלגליש בזמנו, ורוב הסיכויים הם שהסיפור הזה גם יסתיים בצורה דומה.
    הם כבר רואים איך למפארד רץ עם הצעירים ויותר גרוע מהאנמיות של צ'לסי הנוכחית הרי לא יכול להיות, אבל האמת שזה יכול להיות רע בצורה די דומה. מישהו כאן מכיר את האתוס של למפארד כמאמן, אם בכלל יש לו? מי אמר שהילדים מהאקדמיה בכלל משתלבים בתוך הדבר הזה?

9. סיונרה Member

אני מניח שגם אוהדי ברצלונה התלהבו מגווארדיולה בהתחלה, דווקא הלך להם לא רע.

10. alexshw Member

אנליסט אחד שאני מחזיק ממנו, עקב אחרי משחקים של דרבי בעונה החולפת וטען שרוב העונה הכדורגל שלהם היה חסר שכל.
    למפרד לא נכשל ולא הצליח בדרבי. עשו עונה די רגילה יחסית לעונות אחרונות שלהם. זה שהוא שיתף צעירים זה לא ממש הישג בצ'מפיונשיפ.

נערך לאחרונה ב: ‏14/6/19
  11. Andrei Kanchelskis Member

אם יש משהו טוב במינוי של למפארד בצ'לסי אז הוא טמון בכך שאם אכן מדובר במאמן בלוף(בכל הקשור לאימון קבוצת צמרת) אז הבלוף יתגלה מהר ככל האפשר כשהמאמן רק בתחילת דרכו המקצועית ולא יגרום לו לחיות באשליה ארוכה סטייל הדוד משה או סטייל רוי הודג'סון.

12. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

בנוגע לסולשייאר ולמאפרד;
    יש בעיה במינוי סמל גדול של מועדון כמאמן.

ראינו את זה בביצה המקומית עם אוחנה ונימני והראשון בגלל זה גם מחזיק כעת בתפקיד מקצועי שלא סופג את האש לרוב (שלא כצדק).
    בגלל זה גם מאלדיני מונה למנהל מקצועי בימים האחרונים.

כשמוייס או קונטה נכשלים אז הם סופגים אש רצינית מהקהל. במידה ולמפארד ימונה ויתרסק זה יצור מצב בעייתי שיפגע בדינמיקה של המועדון.

אני אוהב נאמנות ואני אהיה מאושר לראות גאוני כדורגל דוגמת ויירה, הנרי, דניס בעמדת המאמן, אבל רק לאחר שהם הוכיחו עצמם לאורך זמן כמאמני בוגרים.

בנוגע לארסנל, ועדת חקירה ממשלתית לא תעזור לנו כבר. כבר יותר מעשור שאנחנו דורכים במקום, לא אטרקטיבים, לא מוכנים ליישר קו עם הסכומים שרצים ושחקנים מגיעים לקבוצה בשביל חוזה גדול אחרון באירופה או בשביל קרש קפיצה.

גם כשאנחנו כן מעיזים עם החוזים, שחקנים מעדיפים אטרקטיביות (אוקס), וכשההצעות הכספיות זהות אל מול המתחרות, הרבה פעמים המועמדים יעדיפו קבוצה שעל הנייר וההיסטוריה נחותה יותר (אלדרווילר לפני מספר שנים שהעדיף את טוטנהאם).

משנה לשנה החריש שצריך להתבצע הופך עמוק יותר ולא ריאלי יותר. אלוהים יודע מה צופן העתיד, אבל לפחות העתיד הקרוב הנראה לעין כהה מאוד.

ובנוגע לדיון שלשמו התכנסנו, אני לא אופתע אם אברטון, ווסטהאם, ווטפורד או וואטאבר יעברו אותנו בטבלה.