מאבק האליפות בספרד:: רצף הנצחונות לא עוזר לריאל. אתלטיקו שלישית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏10/4/16.

1. doundoun Member

הבעייה בפרשנים שלא מעוררים מחלוקת היא שהם הופכים בסופו של דבר להיות זאביק זלצר מה שמבטיח לי
    שינה עריבה ביותר.

2. Raulito Madridista

העדפה אישית שלי היא שכל הדיונים על הפרשנות, הדרים והבלאגן ב-One או השווה למדינות אחרות - יהיו בדיון התקשורת שבין-כה שומם, אבל זורם איתכם. נדב יעקובי הכי גדול ובפער. מבחינת הידע, המוטיבציה והתשוקה שהוא מפגין בשידורים שלו(גם אם זה נכון שהוא תמיד שידר בארסה וריאל ולא משחקים משמימיים) והוא תמיד ידע 'להמליך מלכים' משני הצדדים כשהיה צריך. בזמנו הוא פירגן לרונאלדיניו, ראול, זידאן, רונאלדו וכמובן גם לכריסטיאנו רונאלדו וליאו מסי. גם לערוץ הספורט היו תלונות על כך שהם ברסאיים אבל בשידורים של שגיא ונדב זה הורגש פחות לדעתי.

- בתקשורת הספרדית משווים בין מה שקורה לברצלונה הנוכחית לבין ההתרסקות הטוטאלית של ריאל מדריד של קיירוש בעונת 2003/04.

הליגה השתנתה תוך 7 מחזורים:

בארסה - 10 נק' מתוך 21.
    אתלטיקו מדריד - 18 נק'.
    ריאל מדריד - 21 נק'.
    http://as01.epimg.net/futbol/imagenes/2016/04/18/primera/1460958674_520649_1460961798_noticia_normal.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏18/4/16
  3. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

הכי משעשע זה לשמוע את הדברים שיוצאים מהפה של ארבל בעברית-ספרדית. מי צריך בובה של לילה, במילא כבר עושים את העבודה במקומם.

golding ו-viValencia אוהבים את זה.
  4. Civil Anti Madridista

נראה לי שאתה צריך להרכיב משקפיים ולסתום את הפה.
    אני חושב שתוצאות הבחירות האחרונות במועדון נתנו חותמת שהאקדמיה לא נמצאת בראש סדר העדיפויות, וזה מתבטא היטב ברכש.
    יצטרכו לשחרר בקיץ לפחות ארבעה-חמישה שחקנים, לא להתפשר הפעם על איכות שחקני ההגנה (כמו במקרה ורמאלן ומת'ייה), להגדיל את הסגל (גאמיירו ודניס סוארס הם שמות שמקושרים לברצלונה כבר כמה שבועות) - ובמציאות בטח יזרקו את כל הכסף על פוגבה בסופו של דבר.

נערך לאחרונה ב: ‏18/4/16
    doundoun אוהב/ת את זה.
  5. BayernMunchen Member

מישהו יודע האם הולכים להעניש את ניימאר על ההשתוללות שלו אתמול במשחק?

6. Ever Banega Member

לפי התגובות בפורום ( לא רק עכשיו גם לפני חודשיים-שלושה שבארסה הייתה בשיא וחצי פורום כבר הכתיר אותה לאלופת אירופה) כנראה אף אחד לא יסכים איתי אבל בכל זאת, לדעתי בארסה כל העונה לא הייתה טובה, כל העונה. ה30 ומשהו משחקים ללא הפסד הרבה יותר מפתיעים אותי מהשלושה הפסדים.

7. Civil Anti Madridista

39 משחקים ללא הפסד בכל המסגרות - שיא לקבוצה ספרדית, 3 הפסדי ליגה רצופים - לראשונה מאז 2003
    לאנשים יש זיכרון קצר, במה בדיוק ברצלונה לא הייתה טובה העונה?

8. Greek Member

איזו השתוללות?

9. Civil Anti Madridista

10. ManUnd Member

אתה משעשע אותי,אוהד בארסה ממוצע.
    עיוור להכל חוץ מבארסה.

11. Ever Banega Member

זה לא עניין של זיכרון קצר כי אמרתי את זה גם אז, היו משחקים שברצלונה ניצחה ועדיין נראתה לא טוב (בילבאו, לאס פאלמס, מאלגה). גם את אתלטיקו לא ציפיתי שהיא תעבור. בכללי לאורך כל העונה היא לא הייתה יציבה בכלל ביכולת לפי דעתי. אולי בתוצואות כן אבל לא ביכולת, לא שציפיתי שהיא תיקח תיקח 1 מ12 אבל עדיין לאורך כל העונה אנשים מעריכים את ברצלונה יותר ממה שהיא.

נערך לאחרונה ב: ‏19/4/16
  12. Civil Anti Madridista

@ManUndטרול, תחזור לטוקבקים של ONE, אתה מזהם לנו את הפורום בעצם הנוכחות שלך.
    אף אלופה לא מסוגלת לדפוק הצגות כל שבוע, שכח מזה. הפרמטר העיקרי בו נמדדת אלופה הוא לצאת עם הנקודות גם ממשחקים פחות מרשימים.

13. yonmu Member

אין שום סיבה להפוך את בארסה של העונה לקבוצה גרועה פתאום. כל העונה היא נראתה לפחות רמה אחת מעל כל השאר (כולל באירן, יובנטוס, ריאל ואתלטיקו) ומאז פגרת-הנבחרות\התיקו-עם-ויאריאל-הסופרקלסיקו הקבוצה התחילה לדשדש בפני עצמה קודם כל. עד כמה שאני רואה את זה הדשדוש התחיל דווקא מהחלק המוצלח של הקבוצה - ההתקפה (מסי אדיש, סוארז מנותק, ניימאר מפוזר), ובעקבותיו נחשפו החלקים היותר בעייתיים - הקישור הרך (ראקיטיץ' הוא לא צ'אבי ואינייסטה של היום הוא לא אינייסטה של לפני שנתיים) וההגנה העלובה. מעל הבעיות הנקודתיות נחשפו 2 בעיות מאקרו - מאמן שרוב מה שהוא עושה זה לא להפריע לשחקנים שלו וספסל שלא קיים.
    למרות כל הבעיות האלה אני משוכנע שברגע שההתקפה תחזור לתפקד - בעיקר מסי - הכל יחזור להיות אותו דבר.

אגב, את כל משחקי הליגה (ויאריאל, קלסיקו, בילבאו, ולנסיה) אני בטוח שבארסה מפוקסת יותר היתה מנצחת. אתלטיקו היחידה שהיה נראה שהיא יכולה לעמוד גם מול בארסה חדה.

14. RubberSoul Member

בארסה שיחקה רע כבר בקלאסיקו, ריאל לא גרמה לה להראות ככה, היא סה"כ ניצלה את זה. עוד לפני הגול של בנזמה בארסה נראיתה רע, והמשיכה בכושר הזה גם מול אתלטיקו. גם אם היו מנצחים, אני לא בטוח שהיכולת היתה שונה.
    בארסה פשוט לא חזרה מהפגרה, מיליון ואחת סיבות. הסיבה העיקרית שאין מנוחה לאף שחקן וזה רק מחדל של ההנהלה.

15. zivmay Member

בארסה נתנה 3\4 עונה לפנתיאון. הכל עבד כמו שצריך, ניצחונות קלילים גם במגרשים קשים.
    ואם משכללים גם את שנה שעברה, אז בנוסף לניצחונות המרשימים בקלאסיקו, על אתלטיקו, ארסנל באמירויות. היו ניצחונות כמעט מושלמים על הסיטי, פסז, ובאריין ( 3-0).
    אני לא מבין במה בארסה לא הייתה טובה.
    מה שקורה לה עכשיו, הוא ללא ספק קריסת מערכות קיצונית ביותר. אבל שמשחררים שחקנים כמו אדאמה, דלופאו, דניס סוארז וכו', קשה לבוא בטענות למה אין ספסל. 3 שחקנים שכל קבוצה הייתה רוצה על הספסל שלה, והם גם שחקני בית.