לרשום ביומנים, הגמר הגדול: 17.5, ברצלונה - ארסנל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Obafemi, ‏23/4/06.

1. Iron Butterfly Member

ויאריאל משחק יפה מאד אבל עם בעיה במסירה האחרונה במיוחד בגלל פורלן,אם הוא יהיה חד יותר ויאריאל יכולה לעבור את המשחק.

ככל הנראה ארסן ונגר אמר לעצמו ממילא ויאריאל לא מבקיעה גולים אז למה להשקיע? נעשה בונקר וזהו.

אולי זה ישתנה במחצית השניה...

2. George Best Member

הנגרים משחקים די טוב, אבל עם שני חלוצים כמו פורלאן ופרנקו, גם עוד חודש הם לא יכבשו, מה זה שני הנכים האלה?
    ארסנל מציגה כדורגל עלוב, בחיי עלוב.פסים, דבר אלמנטרי, הם לא מצליחים לחבר, סול קמפבל חוזר להרכב וההופעה שלו די פתטית, חוץ מחלב וטורה נראה שהצרפתים ישנים...
    עד כה משחק ממש לא טוב, מה אפשר לצפות ממקום 5 באנגליה נגד מקום 9 בספרד?
    אה כן, הרוסי כנראה עלה שיכור.מטר הוא עמד מהאירוע שבו החזיר ג'ילברטו בעט בוונטה, אבל איפה האדום?בכיס כמובן.פחדן

נערך לאחרונה ב: ‏25/4/06
  3. Raulito Madridista

משחק זוועתי עד עתה של ארסנל, כמו שאמר שגיא כהן, התותחנים לא יצרו מהלך אחד מסוכן, ויאריאל הרבה יותר טובה, היא שולטת במרכז המגרש בעיקר בגלל מרכוס סנה שנתן משחק מעולה עד עכשיו, נגד יובנטוס וריאל מדריד ארסנל שיחקה התקפי בצמד המשחקים לא מובן לי מזה המחצית עם הכל-כך הרבה חושך הזאת נגד ויאריאל, שריקלמה מארגן לה את המשחק מעולה. סול קמפל לא יוצא בזמן לנבדל, לא מתואם עם ההגנה, שארסנל לא תחטוף גולים שטותיים על זה. הקבוצה חייבת להשתפר, לדעתי הכנסת ואן פרסי במקום ליונברג היא אופצייה, את רייס הייתי משאיר, תחושה כזו, את פירס אפשר להכניס.
    אסור לארסנל לחטוף גול, היא חייבת גם להפעיל לחץ על ויאריאל, משחק בינוני של פבראגס.

4. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

וואו,איזה באסה. אפילו שאני באתי נטול צד במשחק הזה,המשחק הפשוט יפה של ויאריאל גורם לי ממש לקפוץ בהזדמנויות שלהם ולרצות אותם על פני האנגלים בגמר. ממש נהנתי מויאריאל במחצית הזאת. זאת ממש לא אותה קבוצה שקיבלה בשנה שעברה(פחות או יותר הפעם האחרונה שראיתי אותה באופן מלא) שיעור בבית ספר לכדורגל מקו אדריאנסה וחבריו באלקמאר. ריקלמה פשוט ענק,אבל אני לא יודע בטווח הרחוק האם זה טוב שהכל נבנה סביבו. כרגע זה טוב,אבל אם ריקלמה יעזוב,או חלילה יפצע,מה אז?נדמה שבלעדיו יהיה קשה מאוד לצוללת.[

אני מאוד נהנה עד עכשיו..רק חבל שויאריאל לא יכלה לתת איזה גול שבכלל היו נותן תאבון גדול למחצית השנייה. שמח שהחלטתי לצפות,בכל זאת,אם את החצי גמר מחר אני יפסיד,לפחות חצי אחד אני יראה. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx .

איך אומרים יאללה ויאריאל בספרדית? :aaa031:

5. SeRgInHo Member

כמו שציפיתי, ארסנל משחקת כמו הצוללת בהייבורי. בלי בעיטה, בלי מצב, בלי כלום. אם לויאריאל היה חלוץ נורמלי היה עכשיו 2-0 לפחות.
    השיפוט ביזיון(שוב פעם), צריך היה להיות אדום לסילבה ועוד כמה כרטיסים צהובים.
    ריקלמה, אין מילים, פשוט אומן. לא מאמין שהוא לא יכול לשחק בקבוצה גדולה.

6. Spanish Weapon Member

ויאריאל תכבוש אם היא תמשיך בצורת המשחק הזאת בעוד ארסנל מתגוננת ומתגוננת.
    מדהים לאיזו רמה של בונקר הגיעה ארסנל , הנרי בקושי עובר את קו החצי , מה יהיה?

7. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

איזה יופי, איפה טל שיסביר לי מדוע הקבוצה שלו בוחרת להרוג את המשחק, למה היא כל כך משעממת?

אני לא יודע אם אצליח לראות את המשחק מחר, כבר עכשיו אני מנסה להזיז דברים כדי שאוכל ואני מקווה שהפעם לפחות אני אקבל שכר על הניסיון ולמרות הפיגור ולמרות המגרש הקשה צריך להאמין בניסים ולקוות שהבלתי יאומן יקרה. פורצה מילאן!

8. Robin Member

קודם כל, ארסנל משחקת זוועתי במחצית הזאת. עכשיו, אני לא מבין למה כולכם שואלים למה הם משחקים כל-כך גרוע... תראו איפה ויאריאל מתחילה את הלחץ ותראו איך שכל פעם ששני השחקנים בעלי יכולת המסירה הטובים בארסנל (חלב ופברגאס) מקבלים כדור, מיד שני שחקנים עליהם והם חייבים למסור הצידה ולא קדימה. שנית כל, ויאריאל צוללנים. ארסנל חטפה את הכדור בהגנה ואז איזה שחקן נפל. הוא נשאר על הדשא אלא שאז ויאריאל חטפה בחזרה את הכדור והוא ישר קם כאילו כלום לא קרה. אולי בגלל שבאמת כלום לא קרה...? שנית, איזה צלילה יפה של ארואבארנה ברחבה. חלב לוקח לו את הכדור נקי ואז הוא מבין את זה ומתחיל לצלול ותופס רגל של חלב בין שתי הרגליים שלו כאילו שחלב עשה לו משהו. שלישית, קמפבל גרוע. ההזדמנות הטובה ביותר של ויאריאל באה מטעות שלו. שחקן בא להתקיף בצד של קלישי אז קלישי הלך ושמר עליו. בינתיים, סנה עשה לו עיקוף וקיבל את הכדור מוכן להרמה, קמפבל יוצא ואז מהסס ולא יוצא ולא סוגר לסנה את אופציית ההרמה. חלש, מאוד חלש. הניסיון של שחקן אמור למנוע דבר כמו היסוס ביציאה לחסימה. הנרי לא חלוץ מטרה ולכן הוא לא כל כך זוכה בכדורי הגובה (וגם אי-אפשר לצפות ממנו לעשות את זה). תוכנית המשחק של ונגר לא מצליחה כי אלה שאמורים למסור את מסירות העומק המהירות במתפרצות תמיד נסגרים כי ויאריאל אף פעם לא עולה עם יותר מדי שחקנים.

9. Yeste Member

דניס ברגקאמפ לאחר המשחק הראשון :
    אז מה עם ארסנל ? על-פי המחצית הזו, היא אמורה להיות בליגה השלישית בספרד, לא כך ?
    http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

לגבי המשחק :
    זה היה צפוי שארסנל לא תוכל על ויאריאל במדריגל. כבר אמרתי לכול הגאונים הצרפתים פה, ובראשם ד"ר רודס, שויאריאל בביתה היא פשוט קבוצה אחרת.. הם לא הפנימו. בינתיים, ויאריאל לא השכילה לנצל את היתרון העצום שלה במשחק, אך במחצית השנייה אני מאמין ומקווה שהשער יגיע. ריקלמה נתן מחצית ראשונה גדולה. ידעתי שהוא יגיע למשחק הזה בשיאו, בדיוק כפי שהוא הופיע למשחק מול אינטר ולמשחק של ארגנטינה ברזיל בגביע הקונפדרציות. גם סורין מחפה בינתיים על תצוגת הנפל שלו מהשבוע שעבר. שרק ימשיך כך.

פראנקו בינתיים מוכיח עד כמה הוא בינוני. שחקן שחורר רשתות בליגה המקסיקנית (עם כול הכבוד) לאו דווקא מסוגל לעשות זאת ברמות הגבוהות באירופה. הוא יותר מידי מגושם, פזיז וללא ספק החוליה החלשה עד כה בקבוצה הספרדית. אני לא יודע אם חוסה מארי או גוירה כשירים למשחק הזה, אבל אם הם כן - רצוי שפלגריני יחשוב להכניס את אחד מהם במקומו, כי הוא יותר הורס מאשר מועיל לקבוצה בינתיים.

10. George Best Member

אתה מדבר עם צלילות?יש לכם את הצולל מספר 1 בעולם, רייס שבין היתר גם מועמד לתואר "השחקן הטיפש בעולם", יופי של צלילה בסיום המחצית, מוציאים לו נקי את הכדור וההוא צועק כאילו כרגע קיבל כדור מאקדח מגנום ברגל..

יסטה, פרנקו לא בינוני, הוא עלוב.הבעיטות שלו הולכות אוטומטית ליציעים, הבחור לא מסוגל להעביר פס, ושלא נדבר על פורלאן, פשוט נכה.כל פעם שאני רואה אותו נוגע בכדור אני מקבל טראומות מהתקופה שלו אצלנו.. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏25/4/06
  11. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

3 בעיטות של ויאריאל ו-0 של ארסנל במחצית הראשונה, אני רואה שלא הפסדתי כלום הפעם. כמו שזה נראה אגב ויאריאל ממש קרובה לשער כמה פעמים ולהאמן לא הכי יציב בעולם, אני משנה את ההימור שלי להארכה.

12. Bensh Member

13. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש צדק בעולם הזה, אחרי הכל. איזה בעיטה גרועה של ריקלמה..

14. Spanish Weapon Member

כמה כואב הלב על ריקלמה , על ויאריאל , על האוהדים של ויאריאל.
    ברכות לארסנל.

15. Bensh Member

איפה מצאת צדק במשחק הזה?