ליגת על 2002/2003

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י יוגב אסולין, ‏13/9/02.

1. Don p1 Member

אין לי עדיין כרטיס...אז אני מאמין שאני יגיע מוקדם למגרש וינסה לקנות, אני רוצה לשבת מאוחרי השער עם האוהדים היקרים....
    במקרה וחס וחלילה ואני לא יצליח להשיג כרטיס, אז אני ישב בכבוד...(אני מקווה שלא)

אני נפגש במגרש עם כמה אוהדי בית"ר שבאים מירושלים, שעד היום דיברתי איתם באינטרנט.
    הולך להיות שמח!!

2. LiorT Member

לדעתי אם כל השכונה שיש בכדורגל בארץ ועם כל הגועל
    אין כמו כדורגל ישראלי האוירה,הכל!

3. Kgt1 Member

מחצית ראשונה בשליטה של אשדוד בלי הרבה הזדמנויות ועם שער מכדור שפגע במגן וחזר אל דוד רביבו, שהיה היחסית טוב במגרש, שכבש בבעיטה שטחה לפינה השמאלית של איבגי.
    מחצית שנייה שונה לגמרי עם בני יהודה מסוכנת שהרבתה להגיע למצבים כולל שתי קורות ושער מוקדם של חסן. הצהוב השני לגפני היה מוצדק במאה אחוז, את הראשון אני לא זוכר.
    כמה ספק פנדלים שגררו כרטיס צהוב על התחזות נרשמו גם כן.
    סה"כ משחק די יבש ויחסית עצבנית אבל בכל זאת צריך לזכור שזה היה המשחק הראשון של העונה.
    האכזבה הגדולה מגיעה מכיוון הקהל (כ-3000 אנשים להערכתי). אם מהקהל הצעיר של אשדוד אני לא מצפה להרבה (על תקשיבו לסיפורים על השיפור הגדול - מדובר בשיפור רק אצל קומץ של כ-10 עד 20 אנשים שמנסים להרים את העידוד)אז מהקהל של בני יהודה שנחשב לתומך ומסור אני מצפה ליותר מ-5 דקות עידוד, מתוכן 4 אחרי שער השיוויון...
    שפט אלון יפת (סביר).

4. ג'רי בית הלוי Member

מה זה יורדת בטוחה כמו קריית-גת?
    אמנם בתחילת הוענה היא הייתה כזאת אבל נדמה לי שנרדמת באמצע הסיבוב השני, כי מאז היא נתנה פייט אדיר, ורק בגלל חוסר מזל וחוסר רצון של שופטים היא לא נשארה

דאלה קריית גת

5. יוגב אסולין Guest

אנשים לפני שהמשחקים מתחילים בוא נמשיך תדיון וננסה לנתח כרגע את המשחק
    הפועל ת"א - הפועל פ"ת

ניתוח קבוצות קודם..

6. bennym Member

יאללה מכבי מלחמה כולם תבואו יום שבת לבלומפילד למשחק של מכבי נגד מכבי פ"ת

http://rotter.net/User_files/nor/3d82fe486eab9292.Xxx

7. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

עם כל הכבוד 2-0 להפועל לפחות..לראשון אין קבוצה טובה והסיבה היחידה שתבוסה לא תהיה פה[אם לא תהיה] זה בגלל שהפועל בתחילת העונה עדיין לא מגובשת..

8. יוגב אסולין Guest

אוקי עד שאתם זיזים אני יכתוב על הפועל ת"א.

הפועל ת"א של השנה שונה מאוד מזאת של שנה שעברה הרבה שחקנים שנחשבים שחקנים בוגרים, שחקני מפתח. עזבו את הקבוצה. הפועל חוזרת להתבסס על אותם צעירים שהביאו לה את האליפותה קודמת כמובלים על עוד כמה צעירים חדשים שיתגלו בשנתיים האחרונות. סה"כ הנוער של הפועל נוער מאוד טוב מאוד איכותי עם הוכחות וקבולות על כל דבר. אולי את ההישג הענק שהיה להפועל ת"א באירופה בשנה האחורנה הוא לא יוכל לשחזר. אבל להאבק בליגה אולי על מקום שני תיהיה אפשרות. סה"כ הסגל של הפועל בהחלט הלך אחרוה לעומת שנהש עברה תקציב הקבוצה קוצץ מ26 מיליון שקל ל24 מיליון שקל. וגם זה לאחר שהקבוצה עובדת לפי שער דולר של 4.2.
    את הקבוצה עזבו כמה שחקנים משמעותים:
    אוסטרץ - אוסטרץ ששיחק כחלוץ היה ענק בהפועל ת"א בשנה שעברה אבל עשה את רוב ההעבודה שלו בעיקר באירופה בליגה הוא לא שיחק כמעט מה שאומר שהפועל ת"א בעזרת בלילי, כפיר אדרי וקנפו שגם כן יקבל כניראה השנה את ההזמנות שלו.

בקישור מי שהלך זהפישונט שהרבה אוהדים רצו שילך בלי קשר לקיצוצים. החשקן לא התחבר לקבוצה בצורה טובה עזיבתו לא תיהיה הכי משמעותית.

אילן בכר - שעזב אתה קבוצה היה בורג חשוב בהנעת הקבוצה בחלק האחורי יהיה קשה מאוד למצוא לו מחךיף עם כי יש כמה אפשרויות שיכולות להיות תחליף לא רע. רמי חאליס ששיחק באשקלון בהחלט מסוגל לעזור לקבוצה בחלק האחורי וגם קילמי סבן שהיה בעבר בנתניה.

הפועל ת"א של השנה תיהיה סימן שאלה ענק... יהיה גם מעניין ליראות את הקהל של הפועל במיקרה של אי הצלחה עם יגיע למגרשים וישמור על השם שהוא יצא לעצמו הוא שלא יחזור אליהם ויהיה קהל של הצלחות.

הפועל ת"א הציבה לעמצה למרות הכל מטרה אחת וזה רצון להאבק על כל התארים... אנחנו כבר ניראה

9. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבל עדיין לא צריכה להיות להם שום בעיה לקרוע את ראשון..
    חוץ מזה יכול להיות שבטעות דילגתי על קטע אבל לא נראה לי שרשמת על הרכשים של הפועל..

אז נכון שעזבו כמה טובים..
    אבל אפק השתפר מאוד ויהיה תותח השנה..
    הם קנו את אלון חלפון לחיזוק ההגנה..[הוא בלם מצויין]
    הם קנו את וולטון ברזילאי שנשמע שחקן תותח[שימו עין] שבא מלה הברה ובליגה הוא יהיה יותר טוב ממה שאוסטרץ היה..זה מה שבטוח..
    והם החזירו את ציקי קוטלר לחיזוק הספסל..
    בנוסך רמי חליס וקלימי סבן יכולים להחליף את אילן בכר כי מדובר בשחקנים מצויינים

10. יוגב אסולין Guest

צודק שכחתי לכתוב על הרכש.. למעשה כמו שציינת חלפון הוא היחיד שבאמת צפוי להשפיע במשהו לטובה...

בכל מיקרה הם נגד הפועל פ"ת לא ראשון...

11. יוגב אסולין Guest

אוקי אני יתן ניתוח על הפועל פ"ת ואז נעבור לניתוח המשחק..

אוקי אז ככה הפועל פ"ת...
    פ"ת השנה עשתה לעצמה קיצוץ של חצי מהתקציב הלא כל כך גבוה שהיה לה. כרגע התקציב של פ"ת עומד על 12 מיליון שקל וזה התקציב ה9 בגבוהו בליגה.. המפועל פ"ת שיחררה הרבה מאוד שחקנים והעלתה הרבה מהנוער ומקווה להתבסס על שחקני תוצרת הבית של המועדון. רוב השיחרורים שעשתה הפועל פ"ת לשחקנים שלה היו על רגע של בעיות תקציב עקב העזיבה של מאיר שמיר.

הגנה של פ"ת שבשנה שעברה כללה את השוער אוהד כהן את הבלמים קובי נכטיילר, רן בן שמעון, ועמי אזולאי. התחלפה כולה ועומדת שמה סוללה חדשה וצעירה שתצטרך ליצור דבר בין כל השחקנים שלהם בזמן די מהיר.

מיכאל זנברג שעבר בסופו של דבר לחהפועל פ"ת ואנש דמיטרוביץ שהניע את כל פתח תקווה עזבו את הקבוצה והשאירו חור ענק בעמדות שלהם.
    אפילו מוטי קקון שהוא סמלה קבוצה כניראה לא ישאר בסופו של דבר בגלל חוסר התקציב.

החיזוק או יותר נכון השחקנים שינסו להשלים את החסר בפ"ת השנה הם שחקנים ללא שמות בכלל כמ אלירן אלקיים ושאדי זביאדת שיהיה בין השמות היותר גדולים שהגיעו השנה..

נקודת האור היחידה של הקבוצה יכולה להיות דווקא מעמדת המאמן של הקבוצה. ניר לוין מאמן מנסוה שמכיר טוב את המערכת מאמן שיש לו סגנון וצורת משחק ינסה לקחת את הקבוצה ולחבר אותה למשהו נורמלי.. המשימה מאוד קשה... אבל שחקנים כמו גיא שמיר יוסי רוזן אלון מאיה ועוד ינסו לדחוף את הקבוצה כמה שיותר קדימה

12. יוגב אסולין Guest

אוקי אז למשחק עצמו..(אני מרגיש שאני מדבר לעמי פה)..

טוב הפועל ת"א מגיע במעמד הרבה יותר טוב אמשר פ"ת מבחינה מורלית מהבחינה גם שאולי יהיה להם תקציב בעקבות הבורסה. המטרה של הפועל ת"א הרבה יותר גבוה מאשר של הפועל פ"ת... השחקנים שלה פועל ת"א עדיפים כמעט בכל העמדות. שחקני פ"ת מגיעים עם הראש ברצפה.. אבל בכל זאת ינסו לגנוב תוצאה טובה ולהפתיע את הפועל ת"א.. הרבה מלחמה של פ"ת יכול לעזור להם לפתוח טוב תעונה וזה יתן להם תנוסה טובה להמשך..

העדיפות של הפועל ת"א היא עדיפות מאוד ברורה..

13. AFC Member

יוגב?
    אממממ....
    לאף אחד לא אכפת מהמשחקים האלה...
    אכפת רק מהמשחקים של מכבי חיפה, מכבי ת"א ובית"ר.
    אז די עם הניסיון הכושל שלך, אחי, כי אני לא מאמין שמישהו יטרח לקרוא את הסיכומים שלך.

14. יוגב אסולין Guest

אני עושה פה סיכומים על כל הקבוצות..
    שניראה את כל הסגלים וכו'..
    זה לא שווה שהפורום הוא רק של קבוצות גדולות..

בכל מיקרה המשחק הבא שאני יכתוב זה
    הפועל ב"ש - ראשון לציון..

יש פה אוהדי ב"ש אתם מזמנים להתחיל...

15. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוד פעם זילזלת ברכש...
    סטניסלב דוברובין לא נחשב רכש טוב???חלוץ מצויין
    אלירן אלקיים בלם לא רע..אבל באמת לא מספיק טוב.שלומי אדרי אני לא ממש מכיר אותו..
    ברק בכר..אומרים שהוא בלם מצויין השאלה היא אם הוא יהיה כמו כלטוב שעל העונה הראשונה היה תותח בראשון..דן ברקולין הוא מחליף נחמד..
    אלון מאיה דודי פדלון וענאן פרו הם מוכשרים מאוד ואם לוין יידע לקדם אותם טוב הם יוכלו לקחת מקום 5-6 שזה לא רע לקבוצה עם כזה תקציב עלוב..

בכל מקרה הפועל תנצח..