ליגת לוטו - פורסם לוח המשחקים לעונת 2011-12

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏19/9/10.

1. A. Arshavin Member

תגידו, מה הסיפור של דיוויד בלות'נטאל? למה הוא שינה את השם לבלו?

2. samoel Member

תשמע,
    במשחק אחד הכל יכול להיות - אני חוזר ומדגיש שוב. אין מה לעשות, ראינו את זה בעונה שעברה אחרי שדרסנו את הליגה. ראינו את זה יפה אתמול כשירושלים חוזרת, אבל בסדרה קצת קשה להתמודד עם העומק האינסופי של מכבי(כדיר וגרין לדוגמא שמעטו לשחק, פניני שהיה ביום חלש)

לא ראיתי את המשחק, אבל אביב לביא אמר משהו במעריב הבוקר, אני בד"כ מאוד מחזיק ממנו, נייטרלי ומאוד מקצועי. מכבי של בלאט בקדנציה הראשונה הייתה חסרה שחקן על כזה כדי שיקח אותה לפיינל פור(נדמה לי שקיווי שקווינסי לואיס יהיה כזה וגם חוסיין בשוק). אבל בליגה היא רצחה אותה. שוב משחק אחד אבל כנראה שהדומיננטיות לפחות בעונה הסדירה תישאר ביעניה. בלאט מאוד רציני אין לו את השתיקים של פיני(לטוב ולרע).

בכל אופן, הבנתי שהחזרה של יורשליים נבעה מעבודה טקטית מצויינת של קטש, שגרם לסופו לאבד הרבה כדורים בתחילת המחצית השנייה. לדעתי עם סופו צריך להתחיל משחק(לא בהכרח להתחיל איתו בחמישייה הכוונה בדקות הראשונות שלו על המגרש) כשדוחפים כדורים פנימה, ורק אז לאט לאט לעבור לפיק'נרול.

הבנתי שפרקינס עשה הרבה שכונה - והרי לכם למה מכבי כל כך צריכה שחקן אחראי בקו האחורי. פארגו יציב אבל הוא התחיל ככה גם בגליל ולבסוף התמתן- מזכיר קצת את ביינום(על אף שאני משוכנע שעם מאמנים כמו בלאט ופיני ביינום היה מביא אותנו להרבה הישגים).

האם לאירופה זה יספיק? קשה לי להאמין. מה שכן נראה לי שלפחות די נהנה השנה מהריצה.

ועידן,
    לשאלתך( די ממזמן) השם הוא מאור.

נערך לאחרונה ב: ‏15/10/10
  3. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפני שנתיים היו בקבוצה מרכוס בראון, רודני וואיט ויניב גרין, עכשיו נותר רק האחרון וצבע אחד זה לא מספיק.

סתם. האמת שאין לי מושג. אני מניח שהוא רצה שם קליט יותר.

4. shlomydavid מנהלים

התשובה

5. דימה Member

הוא פשוט אידיוט...

6. דנידין Member

יאללה אל תיהיה כזה כבד. אין ספק שהוא אדם רגיש וזה נראה קצת שונה בעיניך, אבל בסך הכל הרבה אנשים משנים את שמם ולא מסיבות משכנעות יותר. לא לעשות מזה ביג דיל.

7. shlomydavid מנהלים

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/he/thumb/2/28/Ligat_Hahal.Xxx/150px-Ligat_Hahal.Xxx

כמעט חמישה חודשים חיכינו, ומחר תחזור ליגת העל בכדורסל מפגרת הקיץ ועונת 2010/11 תיפתח בצורה רשמית.
    המשחק המרכזי במחזור הפתיחה יפגיש את האלופה, גלבוע/גליל, עם סגניתה, מכבי תל אביב.
    המשחק שהיה אמור להערך בגן נר, יערך באולם נוקיה אחרי שהאולם בגן נר עובר שיפוצים.
    במשחק נוסף שייערך מחר תארח מכבי ראשון לציון את ברק נתניה.
    המחזור יושלם ביום שני כשהפועל חולון תארח את מכבי חיפה בראשון לציון, לאחר שאולם הפחים נפסל.
    בני השרון תארח את הפועל ירושלים לקרב מרתק, ובדרום ייפגשו העולה החדשה מכבי אשדוד, ועירוני אשקלון.
    להלן רשימת המשחקים והשידורים המלאה - תבלו !

http://img228.imageshack.us/img228/2140/53865340.Xxx

http://img543.imageshack.us/img543/4813/7518915.Xxx
    כך נגמר הביקור האחרון של גלבוע/גליל ביד אליהו. איך זה יגמר מחר ?

8. דנידין Member

עם האוכל בא התאבון שמכבי לא באנקר אלופים מידי עונה, אבל אולי הפעם שבלאט שוב אחראי על העניינים, יהיה שוב קשה מידי לעצור את מכבי. זה מריח כך לפחות ממשחקי קדם העונה.

9. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

טור מצוין היום של מליניאק על ליגת העל בכדורסל כאן, כמה קטעים:

את העניין שלי בליגה הזאת איבדתי כבר לפני כמה שנים, אם פעם הייתי צופה קבוע בליגה ובמשחקים של הפועל י-ם היום אני סתם בודק יום אחרי בעיתון את התוצאות, שיהיה בהצלחה להפועל י-ם ולכל קבוצה שמשחקת נגד מכבי ולכל האוהדים שעוד לא התייאשו מהליגת כלום הזאת.

10. דנידין Member

אבל יש כאן סעיפים בהם לא רק הליגה אשמה, אלא הריקבון של היורוליג ומדיניותה. מכבי ועוד כמה חברות בה ישחקו שם קבוע ללא קשר מה הן עושות בליגה שלהן. כמו כן הם מחמירים בדרישות למתקנים לקבוצות אחרות שלקחו אליפות ולא עומדות באותן דרישות. פה הבעיה היא כלל אירופאית.

נערך לאחרונה ב: ‏17/10/10
  11. Carlo Zampa Member

הכדורסל באירופה מת וזה מעבר לאבנר קופל ואפילו שמעון מזרחי. ליגת ווינר לא מעניינת אותי חוץ ממשחק הגמר של הפיינל פור. את כל השאר אפשר לזרוק לפח.

12. דנידין Member

אולי בהבט התחרותי יש בעיה מסויימת, אבל היא דווקא קצת מאזנת את עצמה בשנים האחרונות שמכבי התחלשו.

בליגה יש אווירה מצויינת וקבוצות שבונות עצמן מצויין, פשוט כיף לראות. לא מעט שואו טיים יש בליגה.. למי שאוהב כדורסל בכל מובן המילה כמובן.

13. yocki land Member

כן גם אני חושב שיש הרבה ריקבון בליגה, ובטענות שני הצדדים יש משהו אבל אני בתור חובב כדורסל מתעניין בליגה הזאת וצפה במשחקים שלה. למי שאוהב כדורסל יכול להעלים עין מהבעיות הרבות בכדורסל האירופי בכלל ופשוט להנות מכדורסל לא רע בכלל (יחסית לאירופה כמובן). רק חבל מאוד שבכדורסל הישראלי אין הרבה אוהדים להרבה קבוצות בליגת העל. הבעיה לדעתי בעיקר נובעת מכל מיני איחודים הזויים מכבי הרצליה+בני רעננה=בני השרון. ועל כל מיני יקנעם\מגידו או גליל\גלבוע למינהם בגלל אין מה לדבר.לגליל עליון המיתולוגית של שנות התשעים היו אוהדים. מה היום יש להם? אבל בסה"כ כמו שהגדירו פה הליגה הזאת זה הרבה שואוו טיים וסה"כ כיפית לאוהדי כדורסל.

14. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

בלאט חזר, כוח ההרתעה חזר? זה היה נראה קל מידי הערב.

15. shlomydavid מנהלים