ליגת לוטו - פורסם לוח המשחקים לעונת 2011-12

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏19/9/10.

1. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברור למי, בדיוק? כספי שחקן טוב בקבוצה נטולת ציפיות ולחץ. נחמד, אבל לא צריך להפריז במשמעות של זה כאשר בוחנים את הליגה באופן כללי מעבר לקטע של "הוא ישראלי". חוץ מזה, NBA זה לא כדורגל אירופי. אולי סקרמנטו תתרומם כלפי מעלה בעצמה?

העובדה שלקרלוס ארויו יש מקום במיאמי, שלוויל ביינום יש מקום בדטרויט ושבנו אודריך שחקן לגיטימי ב-NBA, לאו דווקא רומז על בעיית ענק של מכבי אלא גם על ענייני סגנון משחק. למרות שאודריך כמובן שונה משני האחרים. והוא עשה לעצמו קריירה יפה מאוד ב-NBA. כספי יותר נחשב ממנו? נראה איפה הוא יהיה בכניסה לעונה השביעית ב-NBA, אם הוא יגיע לשם.

2. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx גם אני לא הייתי מתנגד לראות את פני שוב אצלנו, 4 שנים אחרי, בוגר יותר, כשהקליעה לשלוש שתמיד היתה שם בטוח גם השתפרה. בשביל גארד שעולה מהספסל, הוא יכול לעזור לא מעט.

3. yocki land Member

היום מתחיל גביע המדינה עם סיבוב א'.

המשחקים היום (מארחת מצד ימין):
    הפועל לב השרון-מכבי אשדוד
    מ.כ. הבקעה-עירוני רמת גן
    הפועל עפולה-יקנעם/מגידו
    אליצור יבנה - הפועל ת"א
    הפועל כפ"ס/כוכב יאיר - מכבי ראשל"צ
    הפועל נהריה - אליצור אשקלון
    מכבי הוד השרון - הפועל בארי

כאשר בחודש הבא יושלמו המשחקים הבאים:
    מכבי באר יעקב-הפועל ירושלים
    אליצור נווה דוד רמלה-מכבי חיפה
    הפועל קריית טבעון - הפועל חולון

הקבוצות מליגת העל ינסו לפתוח את העונה טוב ולא להיות מודחים כבר בפתיחת העונה מהמפעל מול קבוצות הליגה הלאומית, שהשנה צפויות להיות יותר חזקות בזכות חוק שמתר להם להחתים שני זרים. מצד שני, הליגה הלאומית תשלח לנו לפחות 4 קבוצות לסיבוב ב' כאשר יש ארבעה מפגשים בהם סתי הקבוצות מהליגה הלאומית.

בסיבוב השני שיערך בסוף בדצמבר יצטרפו נתניה ובני השרון, לסיבוב רבע הגמר שמור מקום לגליל\גלבוע ולמכבי (הראשונה בתור האלופה והשנייה בתור מחזיקת הגביע, עד כמה שזה נשמע מוזר) האלופה ומחזיקת הגביע לא יכולות להיות מוגרלות אחת כנגד השנייה עד הגמר.

בהצלחה ושנקבל כמה סינדרלות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏28/9/10
  4. yakov_y YNWA

כאוהד מכבי נתניה הייתי שמח לשמוע דעות על הסגל החדש של הקבוצה.
    מה דעתכם על הסגל והקבוצה בכללי ?

5. yocki land Member

כל אחת מהקבוצות שעלו בשנים האחרונות ליגה יכולות להגיע לצמרת ישר בעונות הראשונות כמו שעשיתם שנה שעברה.
    סה"כ שיטת הליגה השנה לא דורשת יותר מידי מקבוצות בסדר הגודל שלכם, צריך לתת עונה סדירה סבירה מינוס העיקר לבוא לאפריל-מאי מוכנים. אם כל הסגל יהיה בריא ומוכן לסדרת פלייאוף ולפיינל פור אין סיבה שלא תשחזרו את ההצלחה בעונה הקודמת ואולי תגיעו למקום 3 בפיינל פור.
    בכל זאת אני לא חושב שאתם יכולים לסיים במקומות 2-3 בעונה הרגילה(שמובילים בסופו של דבר לחצי גמר לא נגד מכבי).

אתמול שוחקו 7 מתוך 10 משחקי הסיבוב הראשון בגביע המדינה, הנה סיקור המשחקים.

נערך לאחרונה ב: ‏29/9/10
  6. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

האמת שלא מצאתי כאן את הדיון של מכבי תל אביב אז אני אשאול זאת כאן, אם אכן יש כזה, אתם מוזמנים להפנות לשם את ההודעה.
    מכבי החלו בניסיונות להחזיר את שאראס לקבוצה. עוד בקיץ עלה הרעיון הזה אך מחירו היה גבוה מידי, כעת, כשאין לו קבוצה המחיר נמוך בהרבה. אני רק מזכיר ששאראס כבר לא ילד, בן 34.
    מהלך נכון או לא? דעתכם.

7. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מהלך נכון. אומנם שאראס בן 34 אבל הוא לא שכח לשחק כדורגל ובגלל שאלו השנתיים האחרונות שלו בקריירה הוא ירצה בוודאי לתת מעצמו כמה שיותר כדי להוכיח לאלה שלא רצו אותו שהם טעו. במישור המקצועי עם איך שמכבי נראית עד עכשיו בהכנה, היא צריכה את שאראס...(תרשו לי לא להתייחס לטורניר פולין עם קבוצות דרג ז' אלא רק לסנט פטרסבורג שאחת מהן היא צסק"א והשניה היא סנט פטרסבורג, ושתיהן עשו במכבי שמות מה שנקרא).

אם אני מכבי, אני מחזיר גם את ניקולה...(שגם לא אין קבוצה) ואני לא צוחק.

נערך לאחרונה ב: ‏29/9/10
  8. alexshw Member

רק שלא ישכחו לקנות גם ברידג' במקרה הזה.

9. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

דווקא את התחום הזה נראה לי שהוא כן שכח.. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

10. samoel Member

כמו שזה נראה כרגע, אין ממש ברירות.
    לשים שוב את הכדור בידיים של פרקינס/פארגו זה סיכון. מכבי גם ככה לא נראית מי יודע מה, פאניקה של התחלה? אולי. לטעמי הבעיה היחידה תהיה כיצד יכסו לא על החור אלא על הבור ששאראס הולך להשאיר בהגנה במיוחד כאשר ישחק עם סופו ביחד. אני מקווה שציפיות האוהדים לא יהיו עכשיו שחזור של היכולת ולאורך זמן(איזה חי בסרט קשה אני). אבל עוד שחקן ל- 20 דקות(ממש כאילו לא ישחקו אותו תוך חצי עונה עם 30-35 דקות: לחץ, ואיכות) שיוסיף המון. השאלה כמה יצליחו לשמר את זה.

בעיני זה אחד ההימורים הכי מחושבים שלקחו בשנים האחרונות - עדיף ב- 100% על ההחתמה של פארגו(ע"ע סימונס וויליאמס ושאר ירקות, אפילו פרקינס הוא הצלחה של בלית ברירה). לשאראס האיכויות לרמות הללו השאלה כמה פעמים הוא יצליח להביא אותם ואיך מכבי תסדר עם ההגנה.

11. yakov_y YNWA

אין לי מושג מה היכולות היום של שאראס אבל אם הוא יגיע, כנראה שדורון פרקינס או ג'רמי פארג'ו ישמשו יותר כסקוררים.
    מכבי ת"א לא צריכה רכז, מכבי ת"א צריכה סקורר במקום אלן אנדרסון שעזב.

12. samoel Member

כנראה שלא הבנת מדוע מביאים את שאראס.
    כי נמאס לשים את הכדור בידיים של סקורר שחושב שהוא רכז.

מכבי לעולם תצטרך רכז אמיתי, מקדונלד, אודריך(היינו די קרובים לפיינל פור על אף הגיל והעונה ה"מאכזבת") שאראס.

עם קטש לא הגענו לכלום.
    וויל את וויל הביאו אותנו לגמר וגם זה הודות לענקים בצוות המסייע (ניקו-פארקר, ניקו-פייזר-יותם)
    וויז היה אמור להיות המקדונלד - טעו.
    מצטער שלא הלכו על איזה מרקו פופוביץ', יאקה לאקוביץ', או עוד איזה סרבי שברח לי השם שלו - בעיקר בגלל הגיל.

מנהל משחק! מא ומתמיד זה היה סוד ההצלחה.(ד"א עונה שעברה בנו שאידסון יעזור לוויז אולי עם שאראס ילך לו יותר טוב)

13. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

samoel (שם?), בכל הפוסטים שלך שאני קורא, זה כאילו שאני מדבר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx
    אמרת את זה יפה, מאז שאראס ולהוציא את וויז הבינוני, לא היה לנו רכז שחשב קודם על הקבוצה ולא על כמות הנקודות שלו. סולומון, ביינום, ארויו, פארגו, פרקינס, כולם סקוררים נהדרים אבל לא מנהלי משחק בשיט. וכשהמנהל שלך לא מתפקד, כל הקבוצה מרגישה אאוט. לא יודע אם שאראס בגילו זה הפתרון, אחד כמו ת'רל מקינטייר היה יכול להתאים לנו. אחד מהרכזים האמריקאים הבודדים באירופה שבאמת משחק כמו רכז.

14. נועם אסולין Member

באליצור אשקלון כל הסגל הוחלף, לא שלוש שחקנים כמו שרשמת.. לא נשאר שחקן אחד מעונה שעברה.

15. דנידין Member