ליגת לוטו - פורסם לוח המשחקים לעונת 2011-12

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏19/9/10.

1. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

תודה לירן http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

האמת שהיו לי את אותן התלבטויות לגבי חיפה אבל אז בעצם אמרתי: למה לא? מדובר בקבוצה ביתית מאוד עם קהל חם וסה"כ השלד שנבנה עושה רושם של אחד שיכול להספיק לפיינל פור. סימן השאלה הגדול לטעמי יהיה אלעד חסין, שהוא איש מוכשר מאוד אבל כמדומני זוהי הפעם הראשונה שלו כמאמן ראשי ונראה איך הוא יתמודד עם העניין. במכבי הוא היה סקאוטר לא רע בכלל ולא יפתיע אותי עם הוא פגע בול ברוב אם לא בכל הזרים שלכם. בכל מקרה אני מאמין שחיפה מסוגלים לסיים בתחזית שצפיתי להם.

שיהיה בהצלחה.

2. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

עומר, איך הגעת לקריית אתא?
    לפי המידע שלי הקבוצה משחקת באולם בנשר המכיל 1200 מקומות.

גם המשחק מול פריז יערך בנשר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

3. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

התבלבלתי התכוונתי נשר...

4. samoel Member

עידן - תותח תותח תותח!!!

לגבי העונה.
    יש לי תחושה טובה לגבי מכבי- ודווקא משחקי ההכנה מראים לי אחרת. לא יודע חידשתי מנוי בהרגשה צורמת אחרי שזרקו את גרשון. אבל החיידק חזק ממני. נכון זה עוד רק הכנה אבל ציפיתי מהנדריקס ליותר (מסופו בלבדיוק את מה שהוא נותן) וגם מאידסוןץ אני מקווה שהאמונה שלי בצ'אק שהגנתי וגוננתי עליו כל העונה שעברה תגשים את עצמה. זאת שנת המבחן של השחקן הכי טוב בדרג השני באירופה - אם הוא באמת מתאים לליגה של הגדולים כמו שסיפרו לנו וכמו שציפינו ממנו אחרי ריטאס וילנה.

5. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

תודה רבה ! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

שמע, אני דווקא מלא אופטימיות לקראת העונה, למרות כל השטויות שעשו בהנהלה בשנים האחרונות ואולי כי אני ממש מאוכזב מהדרך שבה הם נותנים לקופל וחבריו להתנהג, כי אפשר לומר על מכבי הכל, אבל ליגה אין פה כבר כמה שנים בגלל החוקים והשיטות ההזויות, זו הסיבה שהרסו לי את הכדורסל והליגה לא מעניינת אותי עד הפיינל פור. זה היה נראה כאילו המשנה של פדרמן "שלאבד אליפות פעם ב...זה לא כ"כ נורא, חילחלה לשאר ראשי המועדון (וגם למזרחי שזה הכי גרוע) והם כאילו משלימים עם המצב. אני גם לא אוהב את העובדה שכל שנה בונים קבוצה. תבנו קבוצה ותראו איך רצים איתה לאורך זמן, עם תיקונים קטנים. אבל כשעושים כ"כ הרבה שגיאות (קטש, בירנבוים, שאר הזרים שהתחלפו מאז 2007/08), זו התוצאה. אני מאוד אוהב את פיני, אבל אתה חייב להודות, הבחור פשוט איבד את זה מאז שחזר לאולימפיאקוס. זה לא אומר שהוא לא מאמן טוב, לכל אחד יש עליות וירידות, הוא פשוט מיצה עצמו במכבי לטעמי. מה שכן, ההתנהגות של ההנהלה בעשור האחרון היתה מתחת לכל ביקורת עם זה בהתנהלות מול בלאט ב-2003 שלאחריו הובא גרשון, או בהתנהלות עם קטש-שרף, ספאחיה, הליכלוכים עם כץ שהודלפו (אני לא סובל את רענן, ד"א), בקיצור, זו לא מכבי שלנו, שאני כ"כ אוהבים ומוקירים.

השנה נראה שבלאט דווקא בנה סגל מצויין, אפילו החזיר את הזהות הישראלית (לא סובל את הנושא הזה, אבל גם כאן ההנהלה נכנעה לתקשורת האדומה ולכמה אוהדים), רק מה שחורה לי זו עמדת הרכז. שוב אנחנו צפויים לשכונה, כפי שהתרגלנו מאז שימי שאראס הסתיימו (סולומון, ביינום, ארויו, פרקינס, פארגו) ולקבוצה שנמצאת בלחץ וברמות הגבוהות כמו מכבי, בד"כ זה מתכון לכישלון. בשאר העמדות אני חושב שאנחנו מצויידים היטב, אבל מאחר ולטעמי הרכז זו העמדה החשובה, נצטרך לסמוך על המוח של פארגו/פרקינס http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/BangHead.Xxx בתקווה שהוא יעבוד....לגבי משחקי האימון, אל תתרגש יותר מדי. סה"כ כבר היינו עדים לעונות שהיינו טובים למרות הכנה לא טובה ולהיפך. שוב, אל תשכח שמדובר בסגל חדש, שלוקח לו זמן להדבק וזה מה שקורה כשכל שנה מחליפים חצי סגל. לסיכום, בוא נהיה אופטימים עד שהם לא יאפשרו לנו להיות. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

6. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

עידן המון תודה וכל הכבוד על הפרוייקט,היה מעניין וקראתי הכל והדבר היחיד שאיכזב אותי שאין עוד איזה 2-3 קבוצות בליגה כדי שהפרוייקט לא ייגמר.

בקשר לקבוצות.

גליל - נראה לי תהיה נפילה גדולה השנה,גם קטש עזב,גם שאר השחקנים המובילים שבעצם היו אחראים לאליפות המדהימה של גליל עזבו אם זה ישראלים או זרים והחיזוק שהגיע הוא זרים עם סימן שאלה וישראלים מזדקנים הרבה אחרי השיא.

מכבי תל אביב - בקשר להחתמה של בלאט אני לא בטוח,יש עונות שהוא מצליח,יש כאלה שלא,אבל כעיקרון יציבות בתור מאמן אין לו ואני לא יודע איזה בלאט נקבל,דיברת על הבעיה מבחינת הרכז ואני מסכים איתך,אנחנו צריכים מישהו שיהיה כמו מקדונלדס/שאראס,אחד שירכז ולא יהיה סקורר וכרגע נראה שיש לנו כרגיל יותר סקורר,יותר אחד משוגע וזה יהיה עקב האכילס של הקבוצה,כי בשאר העמדות אנחנו סבבה.

ירושלים - עוד סימן שאלה גדול,כל עונה זה נראה אופטימי וטוב לירושלים,למרותש העונה לדעתי זה נראה אופטימי במיוחד,קטש הגיע וזה טוב לכל קבוצה חוץ ממכבי,אבל חוץ מזה הוא הביא חיזוקים של שחקנים שהם די בטוחים - רנדל ריץ' דוואל וקלנסי הוכיחו את עצמם שנה שעברה,סלומון היה ויהיה לו יותר קל להסתגל מחדש והישראלים שקטש הביא תותחים.

ברק נתניה - אני לא רואה את הקבוצה ב5-6 הראשונות,הזרים הם סימן שאלה גדול ובגזרת הישראלים הם התחזקו בקטנה מאוד,הבעיה שזה נראה ששאר הקבוצות בליגה התחזקו הרבה יותר(אם זה המובילות הרגילות ואם זה בני השרון ואשקלון שנראות טוב) ולכן נראה לי נתניה לא תסיים טוב את העונה.

הדעות בקשר לשאר הקבוצות בהמשך,שוב תודה על הפרוייקט הזה.

7. דנידין Member

בלאט במאבק עם סן אנטוניו על קירק פני, יהיה מצויין למכבי אם מכבי יצליחו להציב תנאים שיספקו את פני. זאת תיהיה אולי הברקה נוספת של בלאט.
    http://www.one.co.il/Article/166157.html

8. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

די השחקן הזה כבר שיחק פה ונכשל, בשביל מה להחזיר אותו?

9. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא חושב שהוא היה גרוע,אל תשכח שגם בנו אודריך היה פה ופישל ובסוף הצליח בגדול,פני אם אני לא טועה היה פה ממש בתחילת הקריירה שלו ובטח עכשיו אם צריך לריב עם סאן אנטוניו זה לא אותו השחקן.

10. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה בנו אודריך כזה הצלחה באן בי איי? כספי כבר היום יותר נחשב ממנו...מה בנו אודריך עשה כבר באן בי איי? היה נער פוסטר בסן אנטוניו ומשחק בקבוצה כושלת כמו הקינגס...להבדיל מכספי שברור שזו תחנת ביניים עבורו

11. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אודריך עם 30 ומשהו דקות של משחק וממוצע 12 נקודות במשחק בסקרמנטו הוא נער פוסטר אבל כספי עם 25 דקות ו10 ממוצע הוא כישרון עולה?
    דווקא ממך לא ציפיתי שהגאווה הישראלית תסנוור אותך...

12. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

נער פוסטר בסן אנטוניו רשמתי.

13. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה זה משנה?בסופו של דבר שנה שעברה הם שיחקו באותה הקבוצה ואודריך שיחק יותר וקלע יותר,אז אני לא מבין איך הגעת למה שרשמת בהודעה הקודמת.

14. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

כספי בעונת רוקי...בנו אודריך בפעם הראשונה בקריירה שלו שחקן חמישייה אחרי שהיה רוב הזמן בפאתי הספסל של הספרס...כספי נראה הרבה יותר מבטיח ממה שאודריך היה כשהגיע, ויש לי תחושה שזה עניין של זמן עד שכספי נודד לו לתפוח הגדול (הן מסיבה פרסומית/שיווקית והן מקצוענית)

15. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

OK עדיין,הזלזול שהבאת באודריך לא במקום במיוחד שהיו לא מעט רוקיז שבעונה הראשונה שלהם הוכיחו את עצמם בתור שחקנים טובים ואחרי שניים שלוש עונות מצאו את עצמם מיישרים ספסלים בליגה הבלגית וכו..
    בקיצור קירק פני היה בתחילת הקריירה במכבי,הוא לא היה כזה טוב אבל גם לא כזאת אכזבה הוא היה שחקן משלים נחמד,מאז אולי הוא השתפר ואני לא רואה סיבה לא להביא אותו בתנאי שבלאט ראה אותו משחק.