ליגת ווינר 2014/15: הפועל י-ם עם אליפות היסטורית!

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏22/10/14.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. זכאי Member

האשכול קצת שקט השנה וחבל...
    אני נהנה מהפועל משבוע לשבוע יותר ויותר. קטש יודע מה הוא עושה, ויש לנו קבוצה מאוזנת שלא תלויה בשחקן ספציפי. דוראנט סקוט הוא האקס פאקטור במשחקים האחרונים בשני צידי המגרש.
    הניצחון בנס ציונה ביום חמישי היה סופר חשוב וגם הצהרת כוונות. זה ניצחון חוץ מול קבוצה שאמורה להתמודד באיזורים שלנו של מקומות 3-6 וניצחון שלא נבע מאיזה רבע ספציפי משוגע או הצגה של שחקן אחד, אלא פשוט משחק כדורסל טוב ושלם של כל הקבוצה. מאוד נהניתי.
    כולם מתרגשים מהאולם ובצדק, עכשיו נראה אם גם ההתקדמות המקצועית שהקבוצה עשתה מאז ההפסד המביך ברוממה תמשיך גם בדרייב אין.

2. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

היכל נוקיה ייקרא מה-1.1.15 "היכל מנורה". לא באמא שלהם, יש יותר מעפן מזה?

3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

עידן, יש שמות יותר גרועים :p
    בשבילי ההיכל עדיין נקרא יד אליהו, אבל בעידן שהכסף מכריע ברור שההיכל מקבל שם אחר.

4. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

מצטער, לא נתקלתי עדיין בשם גרוע יותר מהיכל מנורה. אם יש משהו שאני יכול לומר שאני שונא במכבי (למרות שלהיכל אין להם שום קשר), זה את כל ההתמסחרות שהם העדיפו על חשבון אוהדים. כשאני הולך למשחק כדורסל ורואה שמסביבי יושבים אנשים עם מגישי הפיצה האט, סיני מוקפץ ומקדונלד'ס, בא לי להעיף להם את זה על הפרצוף. כשהקבוצה פותחת חנות מועדון עם מחירים מופקעים, לוקחת המון כסף על כרטיסים ומנויים כאילו שאני מינימום בא לראות את מלו אנטוני, זה מביא לי עצבים. אז בסדר, לקחתם כסף מהמנויים העשירים ונשארתם עם חצי תפוסת היכל בסוף המחצית הראשונה מול צסק"א. לפעמים באמת שהייתי מוותר על 2-3 תארים רק כדי שיחזירו לי את הקבוצה שגדלתי עליה.

VAR ו-EuropeGuy אוהבים את זה.
  5. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

הפסד ראשון לירושלמים בבית לאילת. לא ראיתי את המשחק, אבל שמעתי שירושלים חזרו בקאמבק ענק ואיבדו את הראש לקראת הסוף.

6. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

וואו אחד מהמשחקים היותר מרתקים שראיתי העונה בליגה.
    לטובת מי שלא ראה-
    משחק של ריצות. 10 לירושלים נענה ב 10 לאילת. שוב ירושלים בורחת ל 9:0, אילת מחזירה ל 15:3. כל אלה רק ברבע האחרון כשהשיא שנשאר משהו כמו דקה וחצי לסיום וירושלים הובילו ב 8. ירושלים קלעו 6 נקודות רצופות אבל אז אפיק ניסים עם שלשה גדולה קבע 5. דונטה צימצם ל 3 מהקו כשנשארו 30 שניות לסיום והתקפה של אילת. נקודה שלהם והסיפור סגור. ירושלים עושים שמורה כפולה שגורמת לשחקן אילתי לדרוך על הקו ולאבד את הכדור כשנשארו 15 שניות במרחק שלשלה. פרנקו לוקח פסק זמן שגורם לקבוצה להתחיל מהחצי ותוך שתי שניות רייט עושה שיוויון עם שלשה גדולה. אילת יוצאת להתקפה ומאבדת כדור מה שמשאיר לירושלים אפשרות להתחיל שוב מהחצי כשנשארים 5 שניות ולנצח את המשחק. אי הבנה בין הלפרין שמוסר לדונטה גורמת לאיבוד כדור והליכה של שחקן אילתי לרוץ חצי מגרש לבדו לסל ניצחון..

נ.ב אני זוכר שבמכבי אליהו היה לא רע מהקו. סביב ה 70 אחוז. היום הוא הגיעה ל 4 פעמים מהקו ועשה ארבול. מה קורה לשחקן הזה?

7. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

לא שיחקו מול אילת במקרה?

8. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה שבטוח - מכבים, חנוכה, יריבה יוונית ועכשיו גם מנורה... תקשורת הספורט רק צריכה לבחור כותרת.

9. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אילת אילת כמובן

10. Nike2013 Member

משחק רע מאוד של ירושלים ועדיין הם היו קרובים יותר לניצחון. טעות קריטית של סמית בקבלת הכדור שגרמה להפסד, משום שאם הוא היה תופס את הכדור זה היה הולך להערכה או אולי סל ניצחון.

כל הכבוד לאילת שעם 3 זרים הצליחו לעשות את זה ולנצח. ההפסד של ירושלים היה צריך להגיע מתישהו, מזל שזה הגיע והפנים קדימה.

11. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

מסירה רשלנית של הלפרין. השחקן שהוא התכוון למסור בכלל היה עם הגב אליו לא מוכן בשיט. בכל מקרה, הפסד שהיה צריך להגיע מתישהו.
    **או קיי, אחרי צפייה חוזרת, טעות גם של דונטה. היה כבר בסיבוב לקבל את הכדור ולא לקח בחשבון את אוסברי.

מכבי היום במשחק קשה בראשון.

נערך לאחרונה ב: ‏8/12/14
  12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מכבי מנצחת 74-66 בראשון. הובלנו כבר 17, אבל המארחת חזרה יפה. היינס עם משחקו הטוב בקבוצה נתן 17 נק'. פארגו? בצורה הזאת לא אופתע אם דווקא הוא יוחלף והיינס יישאר...פשוט לא ברור מה קורה עם פארגו. לא קולע, מאבד כדורים ולא שומר כמו שצריך. סיים את המשחק ללא נק' ו-6 אסיסטים. חוץ מזה משחק טוב לאוחיון (8 נק', 13 אס') ודווין עם 17 נק'.

13. c_web Member

ניצחון ענק של חולוניה בהדר יוסף, בדיוק כמו בעונה שעברה. שון אוונס מצוין לעומת בווארס, רק חבל שאין לנו ישראלים בסגל. (הרוש לא יציב, רוזפלט לא כמו שהיה בתחילת העונה, גוני לא מספיק טוב ופה זה נגמר)

14. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

גמר גביע המדינה יערך בארינה בירושלים.

15. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

צמרמורות עוברות בגופי :)

de Middenweg אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.