ליגת ווינר 2014/15: הפועל י-ם עם אליפות היסטורית!

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏22/10/14.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

זה שלהפסדים בליגה כרגע אין ממש חשיבות בהמשך זה נכון, אבל לקבל תבוסות כאלו משחק אחר משחק בהפרשים של 3 ימים האחד מהשני אלו דברים שלא יכולים לעבור במועדון הזה בשקט. לא מול קבוצות כאלה שנחשבות היריבות הכי גדולות של מכבי בליגה (הפועל תל אביב זה יותר הדרבי ופחות מקצועית). התבוסות האלו זה שווה ערך לזה שקבוצה שרצה לאליפות בכדורגל תקבל בתוך שבוע שלוש תבוסות של 4:0. נכון, מאוד יכול להיות שבסוף היא תיקח אליפות אבל אי אפשר להגיד שזה לא מזעזע מועדון.
    מעניין מאוד לאיפה העונה של מכבי תלך מכאן. כל האפשרויות פתוחות.

2. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

שבוע שלם מדברים פה על מניעת אלימות ואז באה הפועל ונותנת למכבי בראש. איפה המאבטחים? למה הם לא עושים כלום

Hapoel_Tel_Aviv אוהב/ת את זה.
  3. Hapoel_Tel_Aviv Member

הרבע הראשון אדיר, השני היה עם התקפות גרועות אבל הגנות טובות, במחצית השנייה המשכנו לשלוט ובחיים אבל בחיים לא ראיתי את מכבי ככה לא שולטת במשחק, איזה ניצחון אדיר! וואו!

4. זכאי Member

וואו איזה כיף!
    אני עדיין לא מעכל את
    מה שקרה אתמול... השפלנו את מכבי ביד אליהו... יכל גם בשקט להיגמר 30 הבדל וצפונה מזה אבל לא נהיה חזירים :). אני פשוט מאושר, ביציאה מיד אליהו ירדו לי דמעות מהעיניים. חלום.
    מקצועית - קשה להבין את הפועל של השנה. וזה מתאים מאוד לקבוצות של קטש.
    דוראנט סקוט - משחק אחד הוא מתחפש לקרלון בראון, משחק שני נפצע ומשחק שלישי הוא מזכיר את קאונסיל ביום רע... שישמור על רמה כמו אתמול, רביב צריך אותו לידו, כי סקוורר בינתיים מאכזב. קטש אוהב הרכבים נמוכים ואני פחות אוהב את זה. מתן ב4 זה מייבש את יונתן על הספסל וגם מיימון, שהיה נהדר אתמול, לא רואה מספיק פרקט. מתן חייב לשחק ב3 ולהשאיר את עמדות הפנים למשחק בין יינסי, מימון ויונתן.

5. Yaniv "Rey de Copas hay uno solo"

משחקי שמינית הגמר יתקיימו רק בעוד יותר מחודש (24/12/14) אבל משחקי רבע הגמר הוגרלו היום והם יערכו בתאריכים 25-26-27.12.

המשחקים

מכבי קרית גת/הפועל אילת-ברק נתניה/הפועל נהריה
    מכבי חיפה/הפועל חולון-מכבי הוד השרון/גלבוע-גליל
    מכבי ראשל"צ/בני הרצליה-מכבי רמה"ש/הפועל ירושלים
    הפועל עפולה/מכבי ת"א-הפועל ת"א/עירוני נס ציונה

6. זכאי Member

הפועל תל אביב 2014/15 - הקבוצה המוזרה ביקום...
    הצגות בנוקיה ובארנה, ומופע מביש כמו אתמול...
    עדיין לא הבנתי את דוראנט סקוט. עוד לא הבנתי אם הוא שחקן טוב מאוד או שחקן גרוע מאוד. מה שבטוח, הוא לא באמצע.
    אגב - כמה קהל היה אתמול בארנה?

7. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

זכאי, כרגע נראה שהקבוצה שלך פשוט אוהבת להיות קוטלת ענקים. מול ירושלים או בדרבי אין להפועל ת"א מה להפסיד וזה עוזר כנראה לשחקנים. מול הרצליה אתם פתאום פייבוריטים וזה סיפור אחר.

idans10 אוהב/ת את זה.
  8. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

חבל שלא הימרתי כאן לפני המשחק על נצחון של בני הרצליה (הלימודים מונעים ממני להגיב באותה התדירות שהייתי מגיב קודם לכן). השחקנים של הפועל תל אביב נראו כאילו הם את שלהם כבר עשו העונה ומעכשיו כל פעולה טובה שלהם תהיה בונוס נחמד.

9. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

כשרואים את המאזן של הפועל ירושלים באירופה וכיצד השיפור שחל במכבי תל אביב בשבוע וחצי האחרונים בא לידי ביטוי גם בליגה וגם ביורוליג, קשה שלא לתהות האם מדובר בליגה חלשה מאוד (כולל מכבי תל אביב כשהייתה במשבר) שהפועל ירושלים ניצלה או שמא באמת מדובר בשדרוג מקצועי שהקבוצה הזו עשתה מהעונה שעברה.

10. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אני כן חושב שירושלים השתדרגו, אבל לא בהרבה. אי אפשר להתעלם מדונטה סמית', אבל מצד שני כדי להצליח בליגה לא היו חייבים אותו ועובדה שבאירופה הוא לא עוזר להם. בסך הכל גם אשתקד ירושלים רצה טוב כל העונה, ניצחה את מכבי 28 הפרש ובסוף לא עלתה לגמר אפילו. אנחנו עוברים איתם כל קיץ מחדש והבעיה לדעתי הרבה יותר עמוקה מהסגל או המאמן. בין אם ירצו או לא, הם תמיד רודפים אחרי מכבי ונראה כאילו הניסיון להשיג את הצלחת המיוחלת, רק גורם להם לעודף לחץ ונפילה מוקדמת. בגלל זה לא התרשמתי מהניצחון עלינו (גם כי מכבי היתה ועדיין במשבר) כי זה לא מה שירושלים צריכה לכוון אליו. היא צריכה לשאוף להגיע גבוה ביורוקאפ ולראות את החוסן המנטלי שלהם כשיתחיל כאן הפלייאוף.

11. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

היתרון הגדול של הפועל-ים בליגה לעומת אירופה הוא קודם כל החוק הרוסי. יש להם את קאדר הישראלים האיכותי והארוך ביותר וזה מאפשר לדני פרנקו לבצע הרבה התאמות - פריבילגיה שאין לשאר המאמנים בליגה - אפילו לגיא גודס, בעיקר אחרי פציעתו של גיא פניני ואפילו יותר קריטי מכך הפרישה של דיוויד בלו׳ שהוא כנראה האנדרפייד הגדול בהיסטוריה שאני זוכר ששיחק במכבי.

de Middenweg ו-idans10 אוהבים את זה.
  12. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

13. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

בנתיים הפועל ירושלים ממשיכה לנצח וגם מכבי מנצחת בקלות בחיפה. בקיצור, אין חדש תחת השמש. בשלב הזה של העונה הליגה ממש לא מעניינת איש. לי לפחות לא. משחקי מכבי הם לפרוטוקול ולדעתי הרבה יותר חשוב לירושלים להמשיך ככה מאשר לשחקני מכבי. מה שאני כן רוצה להגיד שחבל לי שמכבי חיפה נראית כמו שהיא נראית ואפילו הפועל ת"א נראית יותר מעוניינת לשחק כל שבוע נגד מכבי/ירושלים מאשר שאר הקבוצות. כרגע זה נראה שיש לנו ליגה לשתי קבוצות.

14. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה בדיוק העניין, שהרבה נוטים להחשיב את הפועל ירושלים של השנה לקבוצה טובה יותר מזו של השנה שעברה, כי בראש שלהם הם מריצים משוואה שבה הפועל ירושלים + דונטה סמית = קבוצה טובה יותר. על הנייר, זה נכון, אבל כשאני רואה מה הקבוצה הזו מצליחה להשיג באירופה, אז יכול להיות שהשלם קטן יותר מסך חלקיו.

15. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

עוד פעם, אם אתה מסתכל על הנייר, אז כן, יש שידרוג. אי אפשר להתעלם מדונטה. מצד שני, ספורט זה לא הנייר. לא חסרות עגלקטיקוס למיניהן שהיו צריכות לקרוע את הליגות שלהן ובסוף יתרסקו. אין לי הסבר ליכולת של ירושלים ביול"ב כי בסופו של דבר חלק מהקבוצות שם ברמה של ליגה ישראלית, איפה שהם 8 מ-8. להערכתי, הם גם לא יגיעו לגמר בארץ אבל זה כבר עניין של המנטליות בקבוצה הזו. החוכמה זה לא להיות טוב בנובמבר, אלא להיות טוב במאי ואת זה הם כבר לא הביאו כבר 7 שנים.

מצב נושא:
הנושא נעול.