ליגת ווינר 2014/15: הפועל י-ם עם אליפות היסטורית!

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏22/10/14.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

עדיין לא הבנתי למה אתה רוצה להאמין שהוא נחתך בגלל בעיות אחרות. מה הבעיה אם הוא נחתך בגלל התקרית הזאת?

2. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

כי אנחנו עדיין לא תמימים (בכל זאת ישראלים) ואם הוא היה דופק להם ממוצעים של 20 נקודות לערב והיו מבסוטים ממנו, אז היו עושים לו נו נו נו, קנס בכאילו ושלום על ישראל. כשאתה לא מרוצה משחקן ורוצה להפר איתו חוזה מבלי להנזק, "בעיית משמעת" כמו זו מול חולון זו אחלה דרך להשיג את זה.

3. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

יכול להיות שהוא נחתך בגלל סיבות מקצועיות(למרות שאין להם סיבה לשקר, קבוצות מחליפות פה זרים על ימין ועל שמאל בלי להיפגע כלכלית), אבל הוא כתב "אני רוצה להאמין שהעלייה ליציע זה לא הסיבה לשחרור", כאילו אם שיחררו אותו בגלל שהוא עלה ליציע ללכת מכות עם אוהד אז הרצליה יצאו לא בסדר. ואותי עניין למה.

4. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

איפה כל חובבי הכדורסל שהיו כאן?
    בכל מקרה, מתקיים עכשיו משחק בין ירושלים למכבי בארנה בירושלים.
    עד עכשיו המשחק בהחלט מצדיק את המשקל והיחס שנתנו לו. אחלה כדורסל, הרבה אמוציות על הפרקט. ירושלים אומנם מובילה ב 8 אבל אני עדיין בדיעה שיש לה בעיה ולא הגיע מחליף ראוי לדאנקן. נכון, גפני בהחלט נראה לא רע עד עכשיו, אבל ג'ונס שהגיע עד כה בכלל לא בעיניים, ואולי שווה לירושלים לחשוב על שדרוג של שחקן שבאמת יכול לגרום לקבוצה הזאת ללכת עד הסוף.
    בכל מקרה, מתי כבר הם ייצאו מהאופי הזה שפוגשים קבוצה כמו מכבי ולא מפסיקים להחטיא מהקו? הפער 8 כשירושלים קולעת ב 50 אחוז מהקו. קצת יותר דיוק והיה לנו ייתרון דו ספרתי.

5. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

וואו הרבע הרביעי מהיותר מדהימים שיצא לי לראות.
    איזו תצוגה של ירושלים. ג'ונס בסופו של דבר קצת השתיק אותי ועם שני מהלכי כדורסל גדולים גם הוציא מסופו את הרביעי ומשם מכבי פשוט הלכה לאיבוד. 28-2. לא זוכר כזה דבר הרבה זמן. בטח שלא בליגה הישראלית. שאפו גדול לפרנקו על ההכנה של הקבוצה. כן יירבו ערבי כדורסל כאלה.

6. Civil Anti Madridista

פארגו לא הפסיק להשתולל ומלבד סופו שהחזיק לפרקים את מכבי עם הראש מעל המים, ירושלים פשוט התעללה הערב במכבי ת"א עם דגש גדול על הרבע האחרון שהפך לקרנבל של ממש.

7. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לשמחתי ראיתי רק את המחצית הראשונה...הדבר שהדהים אותי אז היה שבעיניי הפועל ירושלים התייחסו למשחק הזה כמשחק פלייאוף, מכבי? אני רק יכול לקוות שמה שראיתי בגרמניה לא היה פוקס...

אין לי כרגע הרבה מה להוסיף חוץ מלברך את האדומים. אחרי תוצאה כזאת מותר להם לחגוג, אבל לי ברור שהעונה עוד ארוכה...

8. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין באמת מה לנתח משחק כזה, בטח לא את הרבע האחרון. המזל היחידי של מכבי היא שהפועל י-ם היא קבוצת עונשין מזעזעת.

ואני טוען שאין מה לנתח משחק כזה, כי ההבדל העיקרי בין הקבוצות היום לפני הכדורסל היה בכלל ברצון. הירושלמים רצו יותר ובאו למשחק הזה מלאי מוטיבציה מהשניה הראשונה כאילו מדובר במינימום במשחק על האליפות, ולעומת זאת מכבי שיחקה בצורה סופר אדישה לאורך כל המשחק ולא ברור עם איזו תוכנית משחק היא הגיעה. ברבע האחרון כבר בכלל היה ירידת מתח קיצונית, בעיקר מבחינה התקפית שלא הצליחו לייצר אפילו סל אחד. אז כן, השחקנים צריכים לקבל על הראש באימון מחר, אבל יש גם ימים כאלה וכבר ראינו עוד שבעונה שעברה לא צריך להתרגש מהתבוסה הזו יותר מדי. העונה הזו במילא ארוכה, ארוכה מדי אם יורשה לי לומר.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

בדיוק מה שאלעד אומר נכון. המשחק הזה היה בשביל ירושלים חשוב, לא בשביל מכבי. זה לחלוטין לא מבטל את מה שירושלים עשתה, אבל גם בבירת ישראל הניצחית יודעים שהיום הםלא לקחו את האליפות...לשתי הקבוצות יש עוד על מה לעבוד ויהיה מעניין לראות מה יקרה בשבועות הקרובים. בשיטת הליגה הנוכחית ההפסד הזה באמת לא חשוב, אבל האדומים כן הבהירו לנו מסר רציני מאד.

10. EuropeGuy Member

האדומים לא הבהירו לי עדיין שום מסר. המסר היחידי שהם העבירו לי זה שהם יכולים לנצח בנוקיה 20 ומשהו הפרש ועדיין לא להגיע אפילו לגמר הליגה, ובמקביל להראות על הפנים מול קבוצות דרג ב' ביורוקאפ, בעוד שמכבי הראתה שיכולה להיות אלופת אירופה גם אחרי תבוסה ביתית לאותה ירושלים.

כל עוד הפועל ירושלים תמשיך להביך מול קבוצות בינוניות ביורוקאפ, לא מקבל שום מסר שלהם ברצינות. וזה חבל, כי אני באמת רוצה שתהיה אלטרנטיבה (ואולי אפילו כמה) למכבי בליגה ולכדורסל הישראלי באירופה.

idans10 אוהב/ת את זה.
  11. Raulito Madridista

אני הראשון שאגיד על עצמי שאני לא מבין בכדורסל. אני 'תומך' בהפועל ת"א שעשתה סיפור מרגש מהליגות הנמוכות ומעמידה קבוצה לא רעה בכלל בשקל וחצי עם מאמנים טובים, שחקנים שנחשבים לסמלים כמו מתן נאור וסוף-סוף יש לה בית. ובכל-מקרה ראיתי חלקים מהמשחק אתמול.

הפועל ירושלים רוצה מאוד להיות לא האלטרנטיבה אלא האלופה. זו הייתה הצהרת כוונות בולטת. אמרו שזה ההפסד הכי כבד של מכבי בליגה. בשנים האחרונות קבוצות קטנות הצליחו לזכות באליפות - חולון ומיקי דורסמן באולם הפחים, גליל עליון של קטש מכבי חיפה. ובהפועל ירושלים שתמיד השקיעה הרבה כסף - הסתכלו על הצד מקנאה. אולי זה יקרה השנה? מצד שני, שוב - אני לא מבין בכדורסל ואחרי מה שקרה בעונה שעברה כשדיוויד בלאט היה דקה וחצי מפיטורים ובסוף מכבי סיימה כאלופת אירופה וזכתה בכל התארים(וזו לא הייתה קבוצה חזקה כמו של שארס ופארקר) - אולי עדיף לא לדבר.

רק דבר אחד קצת עיצבן אותי. גיא גודס לא יכול להגיד אחרי מופע אימים שכזה שדברים כאלה קורים. מותר להפסיד, אבל לא ככה. בהתקפה האחרונה אף שחקן של מכבי לא לחץ על הכדור כשנותרו איזה 10 שניות. שתי הקבוצות כאילו 'הסכימו' שזה ישאר 30 הפרש, מספר עגול ויפה. שאפו לדני פרנקו.

idans10 אוהב/ת את זה.
  12. Hapoel_Tel_Aviv Member

לא ראיתי את המשחק של י-ם ומכבי ולצערי לתוצאה הזאת אין הרבה ערך כפי שראינו עונה שעברה, אם זה היה משחק מספר 1 של סדרת גמר או חצי גמר היה מדובר על משו חדש.

idans10 אוהב/ת את זה.
  13. VAR Member

הדבר היחיד שהוריד לי את החיוך מהפנים היום:
    http://www.imageshost.eu/images/2014/11/10/rendel-575.Xxx

כל כך לא הולם אותו צהוב. תחזור.

Yaniv אוהב/ת את זה.
  14. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אתה יודע מה הכי הערכתי אצלו? שהוא היחיד שישב על הספסל של מכבי עם פנים נפולות וראש בין הידיים, מה שנקרא מכביסט אמיתי שלקח ללב הפסד בדרבי הרבה יותר מהאחרים וזאת למרות שהוא רק כמה חודשים אצלנו. אחרי 3 חודשים אני יכול להבין למה כ"כ התאהבת בשחקן הזה. שחקן פשוט אדיר.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  15. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

ברכות להפועל ואוהדיה. היו הרבה יותר טובים והכי חשוב, יותר מחוייבים. קיבלו משחק שיזכרו אותו לעד. שאפו.

לגבינו - יוסטון, יש לנו בעיה.

נערך לאחרונה ב: ‏10/11/14
מצב נושא:
הנושא נעול.