ליגת ווינר 2009/10

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י COYS, ‏16/10/09.

1. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

מסכים עם zivmay. אין מה לקחת את דבריו של הדפקט ברצינות. הוא לא יודע לתוך איזה פה הוא נכנס. כשירושלים יקבלו את ה-25 הפרש הראשו ןשלהם, אני אשמח לשמוע מה יש לאגוייר להגיד. עד אז, תראו לנו בבקשה רק את אשתו.

2. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני בכלל הופתעתי שנותנים לאיש הזה את הבמה בתקשורת בשביל להגיד מה שאמר. באיזו זכות הוא בכלל מתערב? אגב, אני יותר ויותר מרגיש שהשופטים לא הבינו מי פיני גרשון ואני מדבר בעיקר למזג שלו. יש באירופה עוד אלוף שידוע שהוא מדי פעם מתפרץ: ז'ליקו אוברדוביץ', ראיתם פעם איך הוא מתנהג על הקווים?
    באירופה מתנהגים אחרת ואולי זה מה שקרה שם, מה שכן העניין לא מקובל עליי וכמו שאגיאר צריך להתעסק בשטויות שלו אני רוצה שמכבי תדרוש מגרשון להרחיק לאלתר את הדת מהקבוצה. אין לי בעיה שהוא איש מאמין, מצדי הוא יכול ללכת בשבת למגרש כשמכבי משחקת בפיינל פור, אבל ההופעות הפומביות של הרבנים השונים מפריעים לי. ספורט מקצועני ודת לא הולכים ביחד, מה הייתם אומרים אם מייק דאנטוני היה מביא איזה כומר או ארכיבישוף למגרש...?

3. Ariel Member

איזה כיף לקרוא את הדיון הזה. התחיל בסיקור נפלא וממשיך בתגובות לעניין של חובבי כדורסל אמיתיים.

אני מנחש שהעונה נראה "מיני סנסציה" כשמכבי ת"א תשלים דאבל אחרי 3 שנים.

גומא- שיפסיק לקשקש ויתחיל לעבוד. הפועל ירושלים תמיד הייתה שופעת בקשקשנים, והבנו על בשרנו שהעובדה לפיה דיבורים בלא מעשים אינם מקדמים את האדם אפילו חצי צעד- נכונה.

אני מסתכל גם קדימה- בהנחה שבנתניה, הבקעה ואוסישקין הכל יילך לפי התוכניות.

הרי שבעוד שנתיים לערך נראה כאן ליגה סופר מעניינת עם מכבי ת"א, הפועל ירושלים, מכבי חיפה, הפועל חולון, אליצור נתניה, מ.כ הבקעה והפועל אוסישקין.

מצד שני בכדורסל הישראלי יש רק אימפריות נופלות.

4. samoel Member

אתה שוכח שכל אירוע הצדקה הזה אליו גוייסה מכבי על ידי דוד גרוסמן - רב.

היום בבוקר אני מתחיל לחשוב על השלכות למעשה השטותי של פיני. אני יכול לראות איך זה פוגע במכבי ביורוליג(פחות סובלנות כלפיו , אחרי כל ההצהרות של המי ומה שאומרים שביורוליג זה היה עובר בשתיקה, גם אם כן, וג אם לא זה בטח עכשיו לא טוב יותר עבוד מכבי).

ותקשורת הכלום של הארץ, מילא הבושה והחרפה, מילא אגייאר בעוד התבטאות מפגרת : "כל פעם שאנחנו באותו אולם פיני בורח" (הוא כנראה לא מבין כמה חומר בערה הוא סיפק כאן לקראת מפגש הליגה הקרוב, ואני לא בדקתי אבל אני ממש מקווה בשבילו שזה במלחה). ועופר שלח, שכבר מכר לחלוטין את מכבי, ואמר שהיא מוכנה להחזיר את פיני הבורטלי חסר הנימוסין וכו' רק בשביל סם ההצלחה. על זה אני אומר בולש*ט! כמה שההצלחה כואבת.

5. דנידין Member

סמואל ידידי, אשאל קודם לשלומך? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

אני חושב שלהנהלה של מכבי וגרשון היו סיכסוכים כבר בקדנציה הקודמת וזה לא נגמר בחיבוקים (למרות שזה היה אמור להגמר בחיבוקים, כי הקבוצה הצליחה מאוד). מזרחי לא פעם אכל את הכובע מדברים שגרשון אמר לתקשורת והדרך בה אמר אותם. הוא העצים במקומות מסויימים את השנאה למכבי וזה לא מה שבמכבי רוצים. במכבי מנסים להוריד פרופיל כבר שנים מהסטיגמה עליהם והפרידה הקודמת מגרשון הייתה נראת כסופית בהחלט. אז למה בעצם גרשון הברוטאלי, לדעת כל, שוב במכבי? אני חושב שמכבי כן ירדו קצת על הברכיים אחרי כישלונות כדי להביא אותו. הם ויתרו על האגו שלהם בלהתחנן לגרשון לחזור מצד אחד ומצד שני ויתרו על עקרונות אחרים, כדי שמכבי תצליח. אני מבין שבעלים רוצים הצלחה של קבוצה לפני הכל, זה גם איפשהו לגיטימי, אבל מחיר ההצלחה מצד אחד עולה כאן למכבי במחיר אחר. היא מביאה את עצמה להיות מאוסה עוד יותר, כי הפה של מכבי זה לא מזרחי, אלא נכון להיום זה פיני גרשון.

6. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

דנידין (שם?), אני לא חושב שמישהו מאיתנו מסכים עם התנהגותו של פיני. ללא ספק זה לא היה צריך לקרות, בטח לא במשחק צדקה מול קבוצת NBA מכובדת ועוד באיצטדיון כמו המדיסון סקוור גארדן....אבל.... מה שאותי מעצבן יותר מכל, זה העליהום התקשורתי שעושים לפיני על כל מרגלית שיוצאת לו מהפה וגם עם זה אין לי בעיה. הבעיה שלי היא שאותם אנשי תקשורת ועיתונאים סגדו לאותו פיני של לפני מכבי, שהרי הפה היה אותו פה ובד"כ גם היה מלכלך על מכבי עם אימרותיו. אבל היכן כל הכתבות על הפה חסר הרסן? כשהפה כוון נגד מכבי, העיתונאים צחקו עם פיני, נתנו לו מצלמות להשתעשע ותפסו טרמפ כאשר הוא כוון נגד האימפריה הצהובה. אז מדוע כאשר פיני ממשיך עם הפה הגדול נגד קבוצות אחרות בתור מאמן מכבי, פתאום זה מפריע לאותם עיתונאים? צביעות לשמה ושנאה לדבר הכי מצליח במדינתנו, זה הכל. ושוב, איני מצדיק בשום פנים ואוםן את התנהגותו של פיני אתמול. מוטב היה שיקבל את מרות השופט (הצעיר והדביל) ועוזב את המגרש.

7. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מצטער שאני קוטע את נושא מוני פנאן ז"ל.

אני רוצה שניה לחזור לעניין האולמות, נתקלתי בכתבה שפורסמה באתר של היורוליג על התקדמות ובניית אולמות שממש הרגיזה אותי, כמובן בהקשר של ישראל שפרט לנוקיה אין פה אולם אחד שעומד בתקן נורמלי.

המנכ"ל של היורוליג ג'ורדי בורתומיאו ביקר בכמה אתרי בניה של אולמות ושימו לב לקבוצות/האולמות והמקומות:

זאגרב ארינה - 15,400 - ציבונה זאגרב (אמור להיפתח השנה)
    זאדאר ארינה - 9,200 - זאדאר (זו שניצחה את מכבי בגמר של הליגה האדריאטית) - כבר נפתח לפני כמה חודשים.
    ספליט ארינה - 12,500 - ספליט, לשעבר אלופת אירופה 3 שנים רצוף כבר מזמן לא מהגדולות של אירופה.
    האולם הלאומי - 12,000 - אולימפיה לובליאנה - עדיין בתוכניות.

קודינקה ספורטס פאלאס - 13,000 - אולם חדש לצסק"א מוסקבה (צסק"א שיחקה שם בשנה שעברה משחק, תשחק שם כנראה השנה כל הזמן)
    או2 ארינה - 14,800 - ברזין - אלבה ברלין איפה שנעבר הפיינל פור האחרון.

האולם החדש בז'לגיריס - 15,000 - ז'לגיריס קובנה (אליפות אירופה הבאה בליטא 2011)
    2 אולמות חדשים מתוכננים בטורקיה לפנרבחצ'ה ואפס פילזן
    סיינה האיטלקית מתכננת לעבור לאולם חדש של 11,000 מקומות.
    בספרד מאלאגה מתכננת להרחיב את אולמה שמכיל 10,000 מקומות.

עד מתי בישראל נישאר עם היכל כדורסל אמיתי אחד: היכל נוקיה 11,700.

הלוואי שגם בירושלים וגם בחיפה ייבנו 2 אולמות של 10 אלף ומעלה, כי בתאכלס, האוהדים של מכבי חיפה עם ההצלחות של הקבוצה שלהם ואם הם יזכרו בתואר יציפו את האולם...ובירושלים הם ימלאו את הארינה ב-10 אלף איש במשחקים הגדולים ובמשחקים האחרים יהיה הרבה יותר מ-2,800 שמלחה מכיל עכשיו.

8. COYS Member

בחיפה אני לא רואה את זה קורה,בונים עכשיו את האיצטדיון החדש בכדורגל ואין מספיק כסף לבניית עוד אולם גדול בשנים הקרובות.
    בירושלים אני לא יודע למה לא בונים את הארינה ל10 אלף,צריך לבדוק את הנושא.

9. Y4K91 Member

זאת בעיה נפוצה בישראל

אם יש פרוייקט שצפוי להעירך 3 שנים אז לא יחשבו מה יקרה ב2012 יתאימו אותו ל2009.
    דביליות!

10. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

לירושלים ולחיפה יש פוטנציאל אוהדים גדול,כולם יודעים את זה מהכדורגל,אז כן מן הסתם שראוי שלקבוצות האלה יהיה "בית" יותר טוב ממה שיש להם עכשיו,מבחינה נייטראלית אני מאוד אוהב את מלחה,הוא היכל מאוד ביתי אבל אני חושב שאם יעשו היכל חדש שהוא יותר גדול אבל עדיין יהיה מספיק קרוב למגרש עצמו כולם ירוויחו מזה.

11. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

במסיבת פתיחת העונה של מכבי חיפה ראש העיר יונה יהב אמר שהיכל הספורט ברוממה ישופץ בעלות של 20 מיליון שקלים בסיום העונה ותכולתו תגדל מ-3,400 ל-5,000, כשהשיפוץ יכלול שני יציעים גדולים מלמעלה עד למטה במקום 2 הקומות שיש כרגע ועוד יציעים קטנים מאחורי הסלים, אני מקווה שיגדילו גם את היציעים הקטנים ליותר גדולים וכך תגדל עוד יותר תכולת האולם. ברגע שזה יקרה מכבי חיפה יוכלו לשחק ביול"ב קאפ ללא בעיות בכלל (מה גם שהשיפוצים יכללו התקנת מיזוג כללי לאולם והוספת חנויות וכו' כמו בנוקיה).

12. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

פורסמו שעות המשחקים במחזור הראשון:

יום שבת 24/10/2009

18:30
    מכבי ראשון לציון - הפועל ירושלים (5+ לייב)

יום ראשון 25/10/2009

19:40
    הפועל חולון - הפועל עפולה (5+ לייב)
    19:45
    בני השרון - עירוני ר"ג (פריצות)
    19:45
    ברק נתניה - עירוני נהריה
    19:55
    מכבי חיפה - מכבי ת"א (ספורט 5, HD)

יום שני 26/10/2009

21:00
    גלבוע גליל - עירוני אשקלון (5+ לייב)

13. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

דיבורים כמו חול ואין מה ...

יהב הוא הרבה פקה פקה. הוא בסך הכל מרוצה שיש משהו שלוקח ממנו את המחויבות להצלחת הספורט החיפאי. הוא לבטח ינסה לשכנע את רוזן להשקיע גם ברוממה.

14. COYS Member

הפועל ירושלים תתארח היום אצל רואן הצרפתית למשחק הראשון במסגרת מוקדמות היורוקאפ,הגומלין יערך בארץ עוד שבוע.
    המשחק יחל ב8,אין שידור.
    המנצחת בשני המפגשים תעלה לשלב הבתים השני.

לפי מה שהבנתי רואן קבוצה טובה מאוד,מתמודדת על אליפות צרפת והיא גם נחשבת קבוצה ביתית מאוד,לא צפוי טיול קל היום.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏20/10/09
  15. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא מבין למה כל כך הרבה פעמים אין שידור של הפועל ירושלים,יש לה לא מעט אוהדים שלהם וגם אוהדים נייטראלים באירופה,בדרך כלל המשחקים שלהם מעניינים,לא מובן בכלל כל העניין.