ליגת ווינר 2009/10

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י דנידין, ‏26/7/09.

1. johnnie walker Member

כמובן שהכל יחסי,

באתר של אופירה אנחנו כבר התרגלנו לראות טורים כמו של גרינוולד אז מקבלים את זה באופן טבעי,
    כשאתר שמחשיב את עצמו כרציני ובעל סטנדרטים טיפה יותר גבוהים כמו וואלה מפרסם דבר כזה אז זה מעלה שאלות.

אני בכל אופן עדיין לא הבנתי מה הקשר של הטור למדור הספורט,
    הוא רוצה ללקק לכץ אז סבבה שישלח לו מכתבי הערצה עם לבבות בצדדים,
    או שיעשו סייבר סקס,

למה אני צריך לקרוא על זה במדור הספורט אבל?
    זה בדיוק כמו הטורים הלקקנים שמופיעים גם אצל אופירה חדשות לבקרים,
    מסריח ולא קשור לספורט בשיט,
    נראה לי שגרינולד ירגיש הרבה יותר בנוח באתר של אופירה,
    כרגע בוואלה הוא כמו דג מחוץ למיים.

נערך לאחרונה ב: ‏10/8/09
  2. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

על סמך מה אתה אומר דבר כזה? על סמך טור אחד? או על סמך זה שגרינוולד העז לפרסם כתבות שהוציאו את מכבי תל אביב באור רע? בתור מי שמעולם לא פגש את גרינוולד ורק מסתכל על העבודה שלו מבחוץ - אין שום קשר בין עבודתו לבין הזבלון המתקרא וואן. לא דג מחוץ למים ולא נעליים.

3. johnnie walker Member

ואולי זה בדיוק הפוך מאיך שאתה מציג את זה?
    אולי בגלל זה שאתה חבר שלו או מכיר אותו אתה מגן עליו בלי קשר אם זה מוצדק או לא?

וזה בהחלט לא על סמך טור אחד אלא על הרבה מאוד דברים שהוא כתב על מכבי בשנה האחרונה,
    הבנאדם פשוט אכול משנאה למכבי וכץ ניצל את זה לטובתו האישית.

4. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

א. אם אתה רוצה להציג אותי בתור שקרן, אין לי הרבה מה לעשות לגבי זה. יש לי דברים יותר טובים לעשות בחיים מאשר להגן על "חברים" באינטרנט...

ב. זכותו לכתוב נגד מכבי תל אביב. למעשה, אם הוא מאמין שהוא מזהה פגמים בהתנהלות של המועדון, חובתו לכתוב נגד מכבי תל אביב. זה התפקיד שלו. זכותך להחליט לא לקרוא את זה. זכותך להחליט שכתבות נגד מכבי תל אביב לא מעניינות אותך. זה לא אומר שהן לא ראויות להיכתב. נגמרו הימים של הקבוצה של המדינה, של עוכרי ישראל.

5. johnnie walker Member

לא קראתי לך שקרן ואני לא חושב ככה,אתה כתבת את הזווית שלך לעניין ואני את שלי, זה הכל.

ברור שמותר לכל אחד לכתוב מה על מי שהוא רוצה מתי שהוא רוצה, בשביל זה יש גם עורכים
    שצריכים לדעת מה לפרסם ומה לא, החוסר האוביקטיבית המדהים שניחן בו אדון גרינוולד
    זה פשוט דבר שאין לו אח ורע בווואלה,אפשר לכתוב עובדות כמו שהן ולא להציג אותם ככה כדי
    שיתאימו לאג´נדה הפרטית שלך כמו במקרה ספר החשבונות.

6. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

ובמה התבטא אותו חוסר אובייקטיביות? בכתיבה פרו כץ, או בכתיבה אנטי מכבית כללית? אני לא אומר שכל מה שנכתב בוואלה על מכבי הוא כליל השלמות או שאי אפשר/צריך לעשות אותו אחרת, אבל אתה עדיין מגזים.

7. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

את האמת? כבר במהלך העונה האחרונה אמרתי שיש יותר מדי קפטנים בקבוצה. אז כץ כבר לא בתמונה, האם סוף סוף גמרנו עם כל השטויות? מבחינתי אין שום בן אדם שעומד מעל פני הקבוצה, גם לא שמעון מזרחי. כולם השקיעו בקבוצה הזאת וכולם כרגע מתנהגים כמו ילדים מפונקים. שמעון מזרחי ודייויד פדרמן השקיעו כל כך הרבה כסף וזמנם בקבוצה ,אבל אני רוצה עכשיו שקט!

שוב פעם, מזרחי פשוט בנה אימפריה, אבל לאט לאט אני מרגיש שהוא גם מתחיל להרוס אותה. במוקדם או במאוחר שמעון צריך לפרוש, מה אז? אני לא מכריח את מזרחי לצאת לפנסיה, אבל בשנים האחרונות גם האיש היקר הזה נראה ונשמע לפעמים כאילו האגו הפרטי שלו יותר חשובה מעתיד הקבוצה.

אני די מקבל את דבריו של Rudess ולא סתם הייתי במהלך השנה האחרונה איתו. זה שהוא הלך לתת כסף לקבוצות אחרות בעיניי לגמרי פסול, אבל בסופו של דבר אני מאד רוצה לראות האם עזיבת כץ לא יגרום לקבוצה נזק כלכלי.

נחיה ונראה...

8. johnnie walker Member

בוא נגיד רק שבשביל עיתונאי חוש הצדק שלו לא ממש מפותח וגם האינטגרטי מוטל בספק עד לא קיים,
    רוצה להכניס למכבי בכל הזדמנות שאפשר? סבבה, אבל בלי דיסקרימנציה בבקשה, כולם שם באותו הסיר,
    ברגע שאתה משפד את כולם על הגריל ורק את כץ מוציא כחסיד אומות העולם אז משהו כאן מסריח,
    וכל זה עוד לפני הטור המביך מהיום, אם מישהו במקרה תהה איך זה שרק כץ תמיד בסדר וכל השאר תמיד
    אשמים קיבל היום את התשובה, אוהד גרינוולד הוא הכתבלב של רענן כץ.

9. COYS Member

אין דיון רשמי למכבי תל אביב שתדונו על הזבל שם?!?!

בכל מקרה מרקוביץ' הקפטן של ירושלים ב3 שנים האחרונות עוזב את מלחה לרשל"צ,שחקן מוגבל מאוד אבל תמיד נלחם,בעונה האחרונה נדחק לקצה הספסל וזה ביחד עם חוסר תקציב גרם לעזיבתו.

מי שמתעניין,מצב הישראלים בליגה
    מכבי-פניני,גרין,שארפ,בלות'נטל,לימונד,מקל
    מכבי חיפה-חג'ג',בן דוד,מזרחי,קוז'י
    גלבוע-ליאור שגב,אלישי כדיר,אבישי גורדון,ניר כהן,יבזורי,מוסקוביץ' ואולי מקל
    הפועל-נעימי,קוקיה וכנראה אוחיון
    אשקלון-רוט,ווטסון,דוידי
    חולון-ליאור ליפשיץ',אבי אליהו
    נתניה-גוני יזרעלי,רוברט רות'ברט,ליאור חכמון,אלירן גואטה,ערן אסנטי
    ראשל"צ-מרקוביץ',אבי בן שימול,יוני מורן,יהוא אורלנד
    עפולה-גור פורת,שיר לביא,אבי נניקשוילי
    ר"ג-שון דניאל,חן זיגדון,אור ברנר
    בניה"ש-ארז כץ,אורי יצחקי,בן רייס,אלעד הופמן,דורי אסף
    נהריה-לא ידוע
    הישראלים הפנויים:עמיר תמיר,טל בורשטיין,מאיר טפירו,אור איתן,ניצן חנוכי,שרון ששון,מתן נאור,מושון יעקוסי,מוסינזון,שעשוע,רוברטס המתאזרח,איתי לב,שמוליק ברנר,ולאדי ירמישין,יוני ניר
    קרדיט לפורום "צ'ה" על הרשימה.

10. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

השנה דיון מכבי לא יהיה בנפרד. הדיון יכלול את כל קבוצות הליגה.

11. דנידין Member

אני לא יודע אם מצב הישראלים בליגה נחשב כבר כטוב או לא טוב. יותר ישראלים מחליש בעצם את הליגה לא? יותר זרים מעלה את הרמה עד כמה שזה נראה על פני השטח ב 20 שנה האחרונות.

החלטה טובה קייזר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

12. SeRgInHo Member

אוי בורשטין, בורשטיין... איך נפלו גיבורים...

13. דנידין Member

אין לבחור לאן ללכת. לא מאמין שהוא יסכים לספוג את "הכישלון" וילך לשחק בקבוצה קטנה בליגה, לכן הוא יעשה כמו גור שלף ואחרי מכבי פשוט ילך לשחק בחו"ל גם אם זה בקבוצה סמרטוטית.

14. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

מקווה רק שלא יילך לירושלים,אני די מאמין שהם ינסו להביא את הכסף שצריך בשביל להביא אותו,תמיד זה היה ככה.

15. דנידין Member

לא מאמין שגם ירושלים ירצו אותו. הוא כבד ולא יכול להפתיע שום יריב יותר. טל כיום הוא חיסרון לקבוצות שרוצות לרוץ חזק.