ליגת ווינר 2009/10

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י דנידין, ‏26/7/09.

1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז רענן כץ מחוץ לקבוצה, האם זה יחזיר את השקט הדרוש? אני מקווה שכן.
    רק שאלה אחת קטנה, האם בעקבות עזיבתו של כץ התקציב של מכבי יורד בצורה רציני?

2. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

בורשטיין,אפילו אם אפשר ככה להתפשר איתו על איזה 350-400 אלף כי מגיע לו.
    מכל הסיבות אני חושב שהוא הכי מתאים.

3. דנידין Member

מי קנה את החלק של רענן כץ?

4. johnnie walker Member

נו טוב , האמת שזה לא היה כל כך קשה לנחש http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏10/8/09
  5. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

Sport5 מפרסם שמכבי נתניה סיכמה עם גוני יזרעאלי רוברט רותבארט. החתמות ראויות בסך הכל. מדובר בשני שחקנים ישראלים טובים שיוסיפו לקבוצה. מהאחרון אני מחזיק כמי שיכול להיות הישראלי המוביל בארץ בתפקידו.

6. johnnie walker Member

http://sports.walla.co.il/?w=/151/1534876

אז מסתבר שמאחורי כל מסע ההשמצות ההכפשות והשנאה מצידה של וואלה על מכבי ת"א
    בכדורסל עומד לא אחר מאשר רענן כץ.

אוהד גרינוולד הוא הכתבלב הלקקן שלו שבאופן קבוע תמיד יודע דברים ראשון מטיח ביקורות
    כל שני וחמישי על מזרחי כ גרשון פדרמן ושאר החברים ורק חסיד אומות העולם כץ יוצא
    אצלו תמיד בסדר,אני בטוח גם שהגרינוולד הזה לא עשה את העבודה הזאת בחינם עבור אדון
    כץ,עיתנות מגויסת מטעם, לא אוביקטיבית ומסריחה מאינטרסים,חשבתי שזה רק אצל אופירה
    ככה.

מעניין אותי מאוד לשמוע מה יש לקולגה של גרינוולד בוואלה שגיב ברעם שמגיב פה מדי פעם
    לומר הדבר הזה.

7. Rudess Member

אני לא יודע אם אתה אוהד מכבי או לא, אבל מכל מה שקראתי ושמעתי, אם רענן כץ היה מנהל את העניינים במכבי הכל היה נראה יותר טוב. למרות שיש לו לפעמים פליטות פה, כץ הוא איש מקצוע שמתעסק בדברים יותר גדולים ממכבי ת"א , בין היתר קבוצת NBA , הוא עשה את הכסף שלו בכוחות עצמו ולא ירש שום דבר מהמשפחה. אני גם מאמין שזה לא כץ שהדליף את הנתונים הכספיים לתקשורת.

מכבי באמת תתגעגע לכץ!

8. johnnie walker Member

Rudess

לא מעניינת אותי מכבי תל אביב, וגם ממש לא אכפת לי מי ינהל אותם טוב יותר או פחות,
    מה שדוחה זה היצור הלקקן הזה שעונה לשם אוהד גרינוולד,
    זה פשוט הסירחון שעולה מהכתבה הזאת,
    זאת לא עיתונות ולא ספורט זה פשוט לשון אחת ארוכה מאוד ( ובנתיים גם חומה מאוד )
    של אפס מאופס בתוך התחת של מיליונר תמהוני וקשקשן.

האמת שאני בעיקר מאוכזב מוואלה שנתנו לדבר ההזוי להתפרסם אצלם,
    אם אפשר היה היתי ממנה מחר בבוקר את שגיב ברעם לעורך הראשי במקום זה שיושב
    שם עכשיו.

ודבר אחרון,זו לא רק הטור הזה שלו,כבר בערך שנה או שנתייים שוואלה מנהלת מלחמת שנאה
    נגד כל דבר שזז במועדון חוץ מכץ ונושא הדגל של המלחמה הוא אותו כתבלב,
    ובאופן מאוד מוזר ואקראי בדיוק באותו הזמן פורץ סיכסוך מתוקשר בין הבעלים של מכבי,
    יכול להיות שכץ משתמש בכתבלב הקטן לצרכיו הפרטים ומזין אותו בהדלפות ובענינים פנימים
    כולל ספר החשבונות של המועדון?

לא, זה לא יכול להיות, אלו סתם הזיות של אנשים טיפשים כמו פדרמן ומזרחי שהקימו אימפריית מזון (עלית )
    וכדורסל ששלטו במדינה במשך עשרות שנים, אין להם מושג מהחיים שלהם.

9. The_Arsenal Member

למה בדיוק אתה חושב שעו"ד שמעון מזרחי הקים אימפריית מזון? בגלל שעלית הייתה הספונסר הראשי של מכבי מתקופת מפא"י? ולמה פדרמן הקים אימפריית מזון? בגלל שהוא בעל מניות בחברה? אין בכלל ספק שכץ איש עסקים מוכח יותר משני אלה גם יחד.

כותבי טורים לקקניים לא חסרים גם לשמעון ולפדרמן, תתפלא. למעשה, פדרמן שולט בתקשורת כמו שכץ רק יכול לחלום, פשוט פדרמן משתמש בתקשורת בתבונה, ומכפיש את שמו של רענן כץ באמצעותה, כי הוא יודע שזה בדיוק שווה ערך להאדרת שמו שלו מבחינת ההשלכות, אז זה קצת פחות שקוף. בוא נסכם ונגיד שכץ ממש לא נהנה מיחס הוגן מצד התקשורת, עם או בלי קשר להתנהגותו הלא מכובדת בחלק מהמקרים.

10. johnnie walker Member

פדרמן = עלית
    מזרחי = מכבי

ברור מספיק ?

ומה קשור בכלל מה שאמרת, לא אמרתי שכץ הוא טיפש אלא שכביכול הטענות שלהם שכץ הוא המדליפן
    הם לא נכונות.זה לא וויכוח כאן מי איש עסקים מצליח יותר וגם כץ הוא בכלל לא האישיו כאן אלא אותו כתבלב
    מדובר,יש סיבה שבחרתי בדיון התקשורת ולא בדיון מכבי לדבר על זה.

הבנת הנקרא בבקשה.

11. The_Arsenal Member

מי החליט שפדרמן = עלית? עלית הוקמה והפכה לאימפרייה עוד כשהכסף היחיד שפדרמן ספר היה דמי חנוכה.

12. johnnie walker Member

אתה שם לב שאתה מדבר על שטויות?
    אמרתי לך כבר שזה לא האישיו כאן ואתה ממשיך בכל זאת.

תעשה טובה ותקרא עוד פעם את ההודעה הראשונה שכתבתי
    ואולי תבין את הנושא שלה ואחר כל תגיב אבל לא לפני זה בבקשה.

13. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

המציאות נמצאת איפשהו באמצע. למרבה הצער, כתב שמצד אחד ירצה שיהיו לו מקורות טובים ואפשרות להביא ידיעות טובות, ומצד שני יתעקש לא לבחור צד או להביע שמץ של תמיכה בצד, יישאר עם הכבוד, אבל בלי ידיעה. לא רק במכבי, אלא בכל דבר.

כמובן שיש שאלה מתי זה עובר את הגבול, אבל אני לא מרגיש שוואלה עברו את הגבול, ובטח לא בטקסט האחרון של גרינוולד. יש הבדל בין לכתוב דברים לטובת כץ מנקודת מבט אישית, כפי שנעשה כאן, לבין לעשות את זה בתוך כתבה אובייקטיבית כביכול ובצורה נסתרת.

ולגבי המלחמה כביכול של וואלה במכבי - במשך שני, מכבי נהנתה מכתבלבים אמיתיים, כאלה שכאילו עבדו בשירות שלה. ברוכה הבאה למאה ה-21, כשהקבוצה של המדינה היא רק עוד מועדון גדול. חוץ מזה, כמה פעמים נאלצו בוואלה להתנצל על דברים שגויים שנכתבו? אם הם כותבים דברי אמת - ולא משנה כמה הם גרועים - אין בכך שום דבר פגום. להיפך, זו חובתם.

14. johnnie walker Member

אז כנראה שאני היחידי שמוצא את הטור הזה של גרינוולד לא ראוי למאכל אדם.

שיהיה.

15. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

השאלה היא מה צופן העתיד. קיים סיכוי ריאלי שבזאת הסתיים הפרק של רענן כץ בספורט הישראלי, ואיתו גם הפרק בין גרינוולד לכץ - למרות שאני מאמין שעוד נשמע עליו. אם זה אכן הסוף, אין שום בעיה. אם גרינוולד ימשיך לעסוק בו מנקודת מבט שאמורה להיות אובייקטיבית, כאן תהיה בעיה, מאחר שיהיה ברור כי נקודת המבט הזו אינה כזו. אבל ככל הידוע לי גרינוולד עוסק רק במכבי תל אביב, ולמכבי כץ לא חוזר.

בכל מקרה, קצת מצחיקה אותי ההתנפלות על וואלה. ה"פשעים" שלהם לכאורה הם כאין וכאפס לעומת הליקוקיאדה, עיוות המציאות והשקרים המוחלטים שמפורסמים בוואן לטובת המקורבים לאופירע. כן, גם במכבי, לפחות בעבר, כי אני מזמן לא טורח להתעמק בידיעות בזבלון הזה כדי להבין מי נגד מי.