ליגת ווינר עונת 2007/8

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Number 8, ‏27/10/07.

1. iverson13 Member

צודק.אין איך לעלות על מי עששה ואי אפשר להאשים...רק שהבדיקות יהיו יותר טובות..ושיצלמו את הקהל אולי ככה יראו מי זרק למרות שהוא יכול לבוא מחופש...

2. flash Member

זה אולי מבטל את הסיבה השניה שהבאתי, וזה חשוב לדעת מי עשה את זה כי דני קליין אמר שמבחינתו אפשר לפרק את הקבוצה אם זה אוהד הפועל.

נערך לאחרונה ב: ‏12/11/07
  3. samoel Member

חבל שזאת הסיבה שאתה רוצה לדעת מי זה היה.
    זיו צודק, אבל יש גם צורך להעניש את הקהל הפוגע, למען יראו ויראו. אבל גם ענישה קולקטיבית לליגה יכולה להיות פתרון טוב.

4. George Best Member

תמונה מזעזעת, שכל זורקי האמלח"ים יראו טוב מאוד למה הם אחראים.
    שיהיה בריא המאבטח, הכי חשוב.

ברשותכם הורדתי את התמונה, אין צורך שהיא תהיה פה.
    מצטער.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏12/11/07
  5. Dimitar Berbatov Member

תמונה מזעזעת...
    אני לא מבין מה הדיבורים על קנס כספי גבוה. זה עונש זהה בדיוק כמו שהיה לא מזמן בכדורגל. קנס כספי לא ימנע את המקרה הבא, צריך פשוט לשלוח את הילד שזרק את הרימון לכלא לכמה שנים טובות, ולהבא - המשטרה חייבת לפעול ביד הרבה יותר קשה עם האוהדים.
    אבל שום עונש לא יחזיר למאבטח את האת שתי האצבעות הקטועות.

6. תומר22 Member

אני ראיתי את המשחק וכמובן שהייתי בהלם ממה שקרה. אני לא זוכר כזה דבר במגרשי כדורסל ואני רואה את המשחקים מספיק שנים. חבל שאוהדי חולון הורסים במו ידיהם את מה שהם כל כך ייחלו לו בשנים האחרונות. עד שבא מישהו ונותן מעצמו על מנת להחזיר את 'חולוניה' לצמרת, באים האוהדים (ואני מכליל בכוונה, למה החברים של אותו אידיוט לא עצרו בעדו?) ודוחפים אותו אל מחוץ לקבוצה. כדי שאף אחד לא יגיד שאני נטפל סתם לאוהדי חולון: החזיז נזרק בוודאות מהיציע שלהם אל מרכז המגרש (שימו לב בתמונות של ערוץ הספורט איך המאבטח מוציא את זה בריצה ממרכז המגרש) בזמן התקפה שלהם על מנת להביא להפסקת המשחק כי קבוצתם הייתה בפיגור. הייתה פה כוונה מראש לפוצץ את המשחק. המאבטח לא ראה במה מדובר, אלא חשב שהוא הולך לפנות סתם איזה חפץ עטוף בנייר (אחרת היה נשלח לשם החבלן המשטרתי). מרגע שהוא לקח את אותו חזיז הצידה עברו איזה 7-8 שניות: תחשבו מה היה קורה אם החזיז היה נשאר על המגרש וירושלים הייתה יוצאת להתקפת נגד. כמה שחקנים היו נפגעים מהדבר הזה?

לא כך אמור להסתיים משחק כדורסל ולא כך הייתה אמורה חולון לחזור לליגה. חבל שחוליגנים מושפעים וילדותיים הורסים קבוצה של עיר שלמה ומנסים להרוס ענף ספורט שלם שלא ידע אלימות ברמה קיצונית שכזאת.

7. בית"רי מלידה Member

נערך לאחרונה ב: ‏12/11/07
  8. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

היום נערכה מסיבת עיתונאים בה המנהלת את מסקנותיה מהתקרית אמש:
    היו"ר אבנר קופל, שפתח בשליחת איחולי החלמה ליואב ליצשטיין, הציג את ההחלטות המרכזיות שהתקבלו כשהראשונה היא חידוש משחקי הליגה כבר ביום ראשון הקרוב. מסקנות נוספות הן, שבמקרה הבא של זריקת חזיז, אבוקה או רימון עשן המשחק ייפסק לאלתר והקבוצה של האוהד המשליך תפסיד. המשטרה תהיה זו שאחראית לקבוע מאיזה יציע הושלך החפץ.

בנוסף הודיע קופל כי הקבוצה הבאה תיענש בסגירת אולמה הביתי לסיבוב משחקים מלא (4 או 5 משחקי בית), ושכניסת צופים מתפרעים למשחקי חוץ תיאסר. כמו כן, ועדה בראשות ניצב דוד צור תוקם כבר מחר ותעסוק בהגנה על ציבור האוהדים כדי שזה יוכל להגיע בשלווה למגרשים. רעיון נוסף שאולי יגרום לאי נוחות, לדברי קופל, הוא התקנת גלאי מתכות בכל המגרשים.

דעתכם על המסקנות?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏13/11/07
  9. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמעתם את האוהד הזה מדבר בחדשות הספורט? לא נשמע כמו מישהו שמביע חרטה...

10. iverson13 Member

ואני לא בידיוק הבנתי אמרו שהוא הודה שהוא זרק והעיקר שחדות הספורט רואין אותו אומר שזה לא הוא ואין לו מושג מי זה היה

11. samoel Member

בצל אירועי מלחה שנדמה כאילו עצרו את הכדורסל מלזוז, עופר ברקוביץ' מאמן אשקלון עוזב את הקבוצה לאחר 3 מחזורים בלבד. זאת בגלל חילוקי דעות עם ההנהלה.

12. beitar4ever Member

אוי חשבתי שההנהלה שבאה תהיה קצת יותר דייקנית מההנהלה הקודמת, אבל לא כל שנה יש בעיות תשלום באליצור.

13. Dimitar Berbatov Member

אחד המאמנים שאני יותר אוהב ומעריך בכדורסל הישראלי.
    עשה את הבלתי יאמן לפני שנתיים בגבעת שמואל, כשהשאיר אותה ליגה ואם אתה זוכרים גם נבחר למאמן העונה.
    מאמן שלא מוערך, לדעתי, הוא חייב לאמן קבוצה שתתן לו את המושכות, כי עד עכשיו הוא בעיקר החליף מאמנים, במקום שהוא יפתח את העונה ויבנה את הקבוצה, ועד שזה קורה הוא עוזב.
    קבוצה חביבה נבנתה באשקלון, היא חייבת להשאר בליגה ולדעתי היא גם תשאר. בטח כאשר גליל עליון נראת כמו שהיא נראת, וגם ר"ג שלדעתי תרד.

14. Fabio Junior Member

לר"ג יש קבוצה מצוינת ובעיקר צעירים טובים, ראינו איך היא עשתה חיים קשים למכבי ת"א במשחק אימון.
    בכל מקרה, חבל לי על הפועל חולון, נבנתה שם קבוצה מעולה, סימונס, קמפבל, בירד, תמיר, גורדון, יזרעאל, טאקר ודיקסון הם רק חלק מהסגל, ולדעתי? הם לא פחות טובים מהפועל ירושלים. חבל על מקרה החזיז, השנה כל הליגה (מלבד הגליל) התחזקה וגם הליגה האלומית הפכה להיות מעניינת הרבה יותר.

15. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

ביום ראשון מכבי מארחת את ירושלים בנוקיה.
    רק לי יש את התחושה, שלאחר ההפסד של מכבי כל כלי התקשורת ידברו על כך, שהנה מצפה לנו משחק מרתק, שמכבי כבר לא טובה, ושאולי סוף סוף יש סיכוי אמיתי שירושלים תנצח בנוקיה?
    כבר עכשיו אני יכול לחזות שמכבי, לצערי, תפרק את ירושלים, ותתאושש על חשבונה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏16/11/07