ליגת ווינר עונת 2007/8

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Number 8, ‏27/10/07.

1. Igi Member

מצטרף. כל כך קשה לשמוע את התיאורים של כל מי שהיה במגרש על רגע הפיצוץ.. כל כך מפחיד http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

2. בית"רי מלידה Member

אני פשוט לא זוכר מתי אי פעם הופסק משחק כדורסל, ואני לא צעיר.

חבל לי על המאבטח שאיבד 3 אצבעות, והפך לנכה.

אין ספק: הלילה חטף הכדורסל הישראלי מכה קשה, קשה מאוד. לא להאמין שגם לספורט הזה חדרה האלימות.

אני הייתי מפסיק את כל אירועי הספורט בארץ עד להתקנת מאגנומטרים ( שערים מגנטיים ) בכניסה לכל האיצטדיונים - חיי אדם חשובים יותר מכל דבר אחר.

והמשטרה? אפסים! למה בכלל משלמים להם אם מישהו מצליח להכניס רימון? הרי מחר זה עלול להיות רימון רסס !!!

3. samoel Member

ביזיון, בטח אם מה שאוהדי חולון תיאורו לפני המשחק נכון, אם באמת הפשיטו אותם ואמל"חים כבר נתפסו, איך יתכן שעוד אחד חדר. מכאן גם קשה לי להאמין שאלו אוהדי חולון, למרות העבר העתור בפרובקציות כפי שתיאר האוהד ויקטור תשובה (שאני מכיר אותו אישית, והוא במקצועו קב"ט ויש לי נטיה להאמין לו).

בכל מקרה, המאבטח גיבור, ותיאר נכון דני קליין שהקבוצה שאוהדה עשה זאת ראויה לנזק עצום! ולא מן הנמנע סגירת הקבוצה.

4. בית"רי מלידה Member

כמו שלא סגרו את הפועל ת"א בכדורגל אחרי מיקרה אדהאם שביטה, ככה לא יסגרו את הפועל חולון - איומי סגירה יש רק על בית"ר, כי התקשורת שמאלנית ,גזענית, ואוהדת הפועל.

5. Chelsea_forever Member

מיקי דורסמן עם כל ההצהרות המטומטמות שלו - הוא אחראי לזה !! אני מניאק אם לא אוהד חולון זרק את זה ותאמינו לי לאוהדי חולון יש עבר.. חתיכת חוליגנים.. הוא היו"ר של האוהדים שלו!! כל הדברים שהם עשו ועד עכשיו שהם עושים הוא אחראי לזה !! פשוט בושה פאקינג חיי אדם רבאק למה להכניס לספורט למה לעשות את הבושה הזה למה?? פשוט צריך להפסיק תליגה לחודש - לעשות חקירות לא יודע מה, להתחיל לטפל בפאקינג בעיות האלה מהשורש

6. samoel Member

אתה בדיוק כמו חצי מהפרשנים בארץ פרשני סוג ז, מי שיצעק יותר חזק אותו ישמעו הכי טוב, ואתה מוסיף לזה סתירות עצמיות.

אומר שצריך חקירה יסודית אבל ישר מאשים את אוהדי חולון. לא נותן לבדוק האם אדם נמדד במעשים או דיבורים, חוץ מזה להזכירך מיקיק דורסמן לא אמר שיעזוב את הפועל חולון אם זה יהיה אוהד שלה, הוא אמר שהוא רוצה חקירה מהר וכמה שיותר עמוק. למה אתה חושב שיש לו שליטה על 300 איש ששילמו מיטב כספם כדי להגיע למלחה היום?

הרי ברור מי האשם, דווקא בירושליים אתה יכול למצוא אותם, השוטרים וזה כבר לא פעם ראשונה שאנחנו רואים פאשלה של המשטרה הזאת. זה טוב קל ויפה לשפוט על פי סתיגמות אבל כמו שאמרו פה לאחד שטען הפוך, גם לך הייתי מייעץ להירגע ולחכות לפני שאתה מאשים את כל העולם ואישתו.

7. Chelsea_forever Member

דבר ראשון תעשה אחד ועוד אחד - אם מצאו כבר כמה אוהדים עם אבוקות מחולון זה בטח לא אוהדים מירושלים.. אני גר בירושלים תאמין לי שדווקא אוהדי הפועל לא זורקים הרבה אבוקות וחזיזים אלא אם כן זה גמר גביע או משהו במלחה

ועם כל הכבוד לשיטור ולבידוק הכל אותו דבר בדיוק בנוקיה ובכל הארץ !! אל תזיין לי תמוח עכשיו

8. iverson13 Member

אחד מהאוהדים(לא יודע של מי..)ראה שזרקו את החזיז מהיציע שבו ישבו אוהדי חולון.

בושה וחרפה באמת..ומי שואמר שבודקים מדבר שטויות אז בודקים בקטנה אלב תמיד אפשר להכניס..סתם בודקים אם התיק כבר כן אני יכניס פצצה שתהיה כבדה ואז תשים לב...איזה טפשים..

9. KirkH Member

האוהדים האלה לא אמינים בגרוש.

גם היה אוהד הפועל שאמר שראה בבירוד את הרימון נזרק מיציע חולון ונוחת ליד הרגליים של המאבטח כשבתמונות רואים את המאבטח מפנה בידיו את הרימון ממרכז המגרש לאיזור הספסל.

כל אחד רואה מה שבא לו לראות.

10. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

זה כל-כך מטומטם לנסות ולהיות חכם, שכן אוהדי חולון טוענים שזה בא מיציעי ירושלים.
    זה כמו ש-2 ילדים הולכים מכות - כל אחד אומר: 'זה הוא התחיל', בחייכם.

קודם כל, המאבטח הוא גיבור. פשוט הציל חיים של שחקן, וראוי לכבד אותו ולהוקיר לו תודה, שחקני חולון וירושלים בפרט וכל מי שנכח באולם ובפרקט בפרט כמובן.

מה צריך לעשות ? וואו, הרבה, הרבה מאוד.
    אני חושב שעונש רדיוס לא יעזור לכלום, אולי רק קצת ילהיט את האווירה אפילו.
    מה כן ? כל דבר שירחיק אוהדים חוליגנים כאלו מהאיצטדיונים - עד מאסר בפועל(כולל כמובן).

11. iverson13 Member

שישימו מכשיר כזה כמו שיש בשדה תעופה ושהשוטרםי באמת יבדקו ולא סתם יחפפו..

12. Paolo Maldini שחקן ותיקים

אני לא מבין, מה זה משנה מי זרק את החזיז?
    הקבוצות לא צריכות להיענש כלל, הספורט כולו צריך להיענש ולהקפיא את עצמו.
    הרי שזו לא תופעה חד פעמית של קבוצה ספציפית או אוהד משוגע אחד, יש כאן ריבוי של מקרים אלימים ונוראיים שהורסים את הספורט.

13. flash Member

הייתי במשחק, כמה ראיות שזה אוהדי חולון:
    החזיז הגיע מעלי לפי זווית הנחיתה (ראיתי אותו טיפה לפני שנחת), למעלה היה היציע של חולון, או שאוהד הפועל מהיציע שלי (יציע שיש בו בעיקר ילדים קטנים) החליט לזרוק בקשת.

3 אוהדי חולון נתפסו עם חזיזים בכניסה לפני המשחק, ובמשחק לפני הפיצוץ.

לאוהדי חולון יש עבר אלים, שלא כמו אוהדי הפועל (אף פעם לא היה דבר דומה במלחה).

זה קרה כשהפועל הובילה ב5, למה לאוהד הפועל לזרוק דקה וחצי לסוף חזיז כשהבוצה שלו מובילה במשחק כ"כ חשוב? לעומת זאת, אוהד חולון ראה שהקבוצה שלו עומדת להפסיד והחליט לפוצץ את המשחק.. יותר הגיוני.

אחרי שהכרוז אמר להתפזר, כמה דקות אחרי הפיצוץ, כמה אוהדי הפועל הצביעו לכיוון יציע חולון (כולם לאותו כיוון) ואמרו מי זרק.

יש עד ראיה שראה שזה בא מיציע חולון.

לא סתם המשטרה עיקבה את היציע של חולון ביציאה. הם יודעים שזה בא מהם, אוהדי הפועל יצאו חופשי.

ובכלל, רק לפי ההבעה של אוהדי חולון אחרי הפיצוץ יכלת לראות שהם יודעים שזה אחד מהם.

14. SZC Member

חדשות טובות: הרופאים הצליחו להחזיר את אצבעותיו של המאבטח ולחדש את זרימת הדם אליהן לאחר ניתוח של 9 שעות

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3470349,00.html

עידכון - הרופאים הצליחו להציל רק אצבע אחת ולא 3 כפי שנכתב לראשונה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏12/11/07
  15. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפחות משהו טוב,שיהיה בריא המאבטח.

flash- ערוץ הספורט בתחילת המשחק עשה ראיון עם אחד מאוהדי חולון שאמר שהוא ראה
    המון אוהדים של הפועל ירושלים נכנסו בלי לעבור בכלל בדיקה בטחונית,אז קודם כל זה מבטל
    חלק גדול מהסיבות שהבאת.
    דבר שני - זה לא משנה אם זה אוהד הפועל ירושלים או חולון,לא דורסמן או קמפבל הכניסו
    את החזיז אלא אוהד כדורסל,היום זה חולון,מחר זה ירושלים ומחרתיים זה מכבי..צריך שאף אחד
    לא יעז לחשוב על דבר כזה.

אם יתנו לחולון עונש גדול אז פעם הבאה במשחק של מכבי תל אביב מול ירושלים יבוא
    אוהדי של מכבי מחופש לאוהד של ירושלים,יזרוק מהיציע שלהם חזיז ואז יענישו את ירושלים
    ובעצם מה עזר העונש?בכלום,רק הזיק.