ליגת ווינר עונת 2007/8

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Number 8, ‏27/10/07.

1. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

ד"א הוא קיבל את ההצעה מקורי גאיינס,שחקן עבר[שלו?] בארץ.

2. Dimitar Berbatov Member

מאור, אני דיברתי בקשר לביינום על היורוליג. אם אני לא טועה רסקין הזכיר בשידור שבליגה היחס אסיסטים\איבודים של ביינום טוב, אבל ביורוליג יש לו יותר איבודים מאסיסטים.
    ואני מסכים איתך, קטש צריך להציב את קאמינגס או הלפרין כרכז, וביינום קלעי. הבחור אתלט אדיר, זריז, יכולת חדירה נהדרת, יש פונטנציאל.

3. samoel Member

אוקיי , לא הבנתי אותך נכון, היה נשמע כאילו אתה מדבר על מכבי בכללותה תוך התייחסות למשחק אתמול. אם כך זה נכו, אבל כמו שהוא יודע לשחק בליגה עם יחס איבודים אסיסטים טוב ככה גם באירופה הוא יכול. הכל תלוי במאמן, הוא עוד צעיר והוא ניתן ל"אילוף".

4. iverson13 Member

היית במשחק??אני הייתי.....זה לא רק שנהריה לוזרים..מכבי ווינרים דרק שארפ עושה סל משום מקום וויצ'יץ פאול וסל משום מקום..מדהים...

נערך לאחרונה ב: ‏30/10/07
  5. rakhapoel Member

נהריה הם ממש לוזרים! מכבי הם ממש ווינרים!
    אני הייתי במשחק ...
    זה היה מדהים מה שהלך שם...
    במצב של 85 - 78 עם סוף שעון דירק שארפ קולע סל על קוז'יקרו במזל גדול!
    אחרי זה סל של ניקולה ונהריה כמובן מחטיאה.
    בקיצור במצב של 88-87 למכבי..
    נהריה עם הכדור אדריאן פלדג'ר עם הזריקה המוזרה שלו ועם האחוזים של קוטג' מנסה להציל את המולדת עם שלשה(!!!).
    זה כבר נראה גמור...ביינום הולך לסל בקלות אבל אוטיס היל עם משחק חייו נותן לו גג..
    כל האולם על הרגליים מרגישים את הניצחון , אוקוקוליץ' עם הכדור וההמשך ידוע!

נערך לאחרונה ב: ‏31/10/07
  6. דנידין Member

זה דבר שנוצר עם השנים בשל הרבה סיבות. מכבי מפחידה את כולם בליגה, אין מה לעשות. הכי גרוע שגם השיפוט תמיד עם מכבי ובעיקר בדקות האחרונות והמכריעות, אז מה אפשר לעשות נגדם אחרי שזה נכנס עמוק עמוק לתודעה?

7. beitar4ever Member

היום יתקיים המחזור השני בליגת ווינר כשבמרכז המשחקים עומד משחקה של בני השרון מול הפועל ירושלים כאשר מאיר טפירו פוגש את קבוצתו לשעבר ,הפועל ירושלים.

רשימת המשחקים:

מכבי ת"א- גליל עליון (19:00)

מכבי ראשל"צ-עירוני נהריה (19:40)

אליצור אשקלון- גלבוע/עפולה (19:40)

בני השרון- הפועל ירושלים (20:15)

יום שני

הפועל חולון-עירוני ר"ג (20:45)

8. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

ברכות למכבי ת"א על הזכייה באליפות.

9. Tony Adams Member

קאריק, רק עכשיו נזכרת? כבר לפי שבועיים היא הוכתרה.

10. samoel Member

וזה למה כי הביסו את הקבוצה החלשה בליגה (כנראה)

11. Tony Adams Member

לא. כי זה ברור שהם יזכו.

12. samoel Member

ומאיפה הבטחון הזה?
    במשחק אחד הכל יכול לקרות , ניקו נפצע היום מישהו מבטיח שהוא לא יפצע לפני הפיינל פור. אני מזכיר לכולם שהעונה התחילה ב- 0:0 נהריה הייתה צריכה לנצח, וירושליים הפסידה היום, אל תספרו סיפורים איי שם במאי/יוני אני יודע מתי. ובכל זאת בגמר זה שוב יהיה פיפטי פיפטי.

13. Dimitar Berbatov Member

אוי נו באמת מאור, זה לא מתאים לך.
    ירושלים לא יכולה לדגדג את מכבי ת"א. סגל שמתבסס בעיקר על פליטי מכבי כמו שרון ששון וג'יימי ארנולד, לא יקח ממכבי את האליפות.
    כל הקלישאות האלה "שבמשחק אחד הכל יכול לקרות" הן שטויות - מכבי תהיה אלופה. ואם לא יקרה איזשהו נס, אז גם בשנים הקרובות.
    ואני הראשון שירצה שזה לא יקרה.

14. samoel Member

ובשביל הנס הזה המציאו פיינל פור.

זה קל לך להגיד את זה שאתה לא באמת צריך לחשוש שכן זה יכול לקרות אני מעדיף לדבר בקלישאות ולצאת הכי אידיוט בעולם. אבל שהאליפות תיהיה שוב אצל שמעון אני אהיה רגוע, חוץ מזה שלמכבי יש עוד תואר להשיב במסגרת משחק גביע, אופס גיליתי אותו כבר.

15. Dimitar Berbatov Member

ראיתי עכשיו את השידור החוזר של בני השרון נגד ירושלים, והמשחק הזה רק חיזק את דעתי שמכבי תטייל בדרך לאליפות.
    משחק בינוני מאוד של שתי הקבוצות. כל הכבוד לבני השרון שלמרות משחק בינוני של מאיר טפירו (וזה רק בגלל שאני אוהב אותו), ניצחו את ירושלים. כמו שאמרתי כאן לפני כמה ימים, החולשה הגדולה של ירושלים מלבד המנהיגות, היא ההגנה שלה ובעיקר הקו הקדמי שלה. עוסמאן סיסה וג'ייסון ווליאמס חגגו בצבע, וניצלו את הרכות של ירושלים בפנים. סלוטר הראה דברים יפים, אבל כמו שהוא בעצמו אמר - הוא לא סנטר, והגנה זה לא הצד החזק שלו.
    הבעיה הגדולה של בני השרון, כי יש לה באמת חמישיה מצוינת, היא הספסל הקצר. היא לא תצליח לסחוב עם 8 שחקנים כל העונה, ותתקשה גם בפיינל פור (אם בכלל תגיע לשם). הפתיע אותי מאוד שאפי לא השתמש בפייג' שיכל להוריד את העומס מהשחקנים של בני השרון שתמטטו לקראת סוף המשחק.