ליגת ווינר סל 2013/2014

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏13/10/12.

1. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

הודעה הבאה על נושא לא רלוונטי, תמחק. מי שמעוניין לדסקס על מה וכמה בנושאים שלא קשורים לכדורסל ישראלי מוזמן לפתוח דיון רלוונטי.

2. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

משחקי השבוע, ראשון 21.10.12
    מכבי ראשל"צ - הפועל אילת (19:35, פריצות בספורט 5)
    מכבי חיפה - גלבוע/גליל (19:40, שידור ישיר בספורט 5+)
    הפועל חולון-מכבי אשדוד (19:45, פריצות בספורט 5)
    הפועל ירושלים - הפועל ת"א (20:30, שידור ישיר בספורט 5)

משחקי יום שני 22.10.12
    בני הרצליה - ברק נתניה (19:25, פריצות בספורט 5+ לייב)
    אליצור אשקלון - מכבי ת"א (19:30, שידור ישיר בספורט 5+ לייב)

3. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

נו עידן נראה היום כמה התחזית שלך לגבי הירוקים מציאותית.
    לי עדיין אין דיעה, התקווה אבל מתה אחרונה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

4. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

משחק בית ראשון, גליל בכושר גרוע, חיפה לאחר המסע המוצלח בארה"ב = צפה לניצחון חיפאי ואף מרשים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx
    אני מקווה בשבילכם שתתנו באמת עונה טובה, חשוב לכדורסל שתהיה קבוצה חיפאית אחת טובה בליגה הבכירה, בטח עכשיו עם האולם היפהפה שלכם. מבחינה מקצועית, לטעמי יש לכם באמת את אחד הסגלים החזקים בליגה ומאמן שהוא כנראה רמה אחת מעל כולם למעט בלאט. לי יש אמונה בקבוצה הזו השנה.

5. yakov_y YNWA

לא מתלהב בכלל ממכבי חיפה, לא חושב שיש שם סגל חזק, 10 מיליון שקל הם ביזבזו על כלום, יינצחו היום את גליל/גלבוע כי היא מהחלשות בליגה.

עד לפני חמישה ימים גרתי זמנית בירושלים ותכננתי ללכת למשחק האדיר שיש היום במלחה, לצערי חזרתי לנתניה ונפספס את המשחק http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx
    בקשר למשחק עצמו, הפועל תל אביב לא תחזיק הרבה זמן עם ה-2.5 זרים שלה, 2 הזרים מהלאומית בינונים פלוס והם כבר נפלו ב-3 זרים, חייבים שם עוד זר אחד.
    הפועל ירושלים תנצח היום בקלות.

נתון מעניין מהמחזור הקודם:
    הפועל תל אביב - 140 דק' לישראלים.
    הפועל גלבוע/גליל - 102 דק'.
    מכבי ת"א - 100 דק'.

שאר הליגה בין 55-70 דק'.

6. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

יעקב, אי אפשר לדעת. על הנייר לדעתי כן יש להם קבוצה חזקה, יש להם רכז מצויין שיהיה לטעמי מהבולטים בליגה וגם קאלאת'ס מראה שהוא לא כזה רחוק ביכולת מניק ויש על מי לסמוך מבחוץ. גם את ג'יימס אהבתי, או לפחות מה שהראה בגביע ווינר סל. ברור שתמיד אפשר להתרסק, לא תמיד התוצאות משקפות את פוטנציאל הסגל, אבל גם הסגל המצויין שלהם לטעמי וגם מאמן עם רזומה כמו שיש לבראד וגם כי אחרי כל השחורות שניבאתי בעבר לרוזנר, מתאים לי שיילך לו הפעם http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx = כל זה גורם לי להמר עליהם לפחות לפלייאוף http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

7. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה שיפה במכבי חיפה, זה שבכל שנה הם בונים סגל מוכשר בטירוף. היו שנים שזה התחבר והם רצו בצמרת והיו שנים שזה לא התחבר, אבל בכל שנה אי אפשר שלא להבחין בפוטנציאל העצום שיש בקבוצה.
    גם השנה, לפחות לפי מה שראיתי בגביע ווינר, זה אותו הדבר ונשאר רק לקוות שהם באמת יתחברו. עם האולם החדש, זו קבוצה שיכולה לבנות את עצמה ולדבר חזק בליגה בשנים הקרובות.

8. LIVERPOOL87 Member

מחצית ראשונה מצוינת של הפועל תל אביב במלחה, הישראלים שלהם היום עושים בית ספר לזרים של ירושלים שאמרתי כבר בקיץ שאני בכלל לא מחזיק מהם ולא בכלל מהקבוצה שלהם, אני חותם היום שהם לא מגיעים לגמר נגד מכבי אולי לחצי מהמקום הרביעי.

9. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

ירושלים פשוט גרועה, וקבוצה קצת יותר טובה מהפועל היתה תוקעת כאן 20 הבדל לירושלימם. הדבר היחיד שמחזיק אותם זה האופנסיב ריבאונד, חוץ מזה הם פשוט לא במשחק. כדיר פשוט אפס אחד גדול, לא מבין מה מכבי חשבו כשהחתימו אותו. ועד כמה שקשה להודות, שאפו גדול להפועל ת"א, איך שלא ייגמר המשחק. הקבוצה הכי חלשה בליגה מבחינת סגל השחקנים, עושה בי"ס לאלטרנטיבה עלק במלחה.

10. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

מה? אוהדי ירושלים עוזבים לפני סיום המשחק? בושה וחרפה! אוהדים אמיתיים עלק...

11. Sweetness Justin Fields

זה פשוט כמה שחסמו עם הרכב שלהם בחוץ, אז קראו להם לצאת להזיז אותו.

12. LIVERPOOL87 Member

תוצאה מעניינת נוספת היא של חיפה שדרסה את גליל ברוממה 90:66, נתון מעניין של עידו קוז'יקרו שדרס את גרין בצבע. גרין עם 0 נקודות בדיוק כמו במחזור הקודם, באמת שלא נשאר ממנו הרבה, גם הגנתית הוא לא מתמודד עם שחקן כמו קוז'י, גליל חייבת לשחרר אותו מהר, עדיף לשחק בלעדיו.

13. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

בכלל, אני חשבתי שהמשחק הזה יעמוד במפגן הזדהות למען השנאה כנגד מכבי ת"א. מה קיבלנו? התפרעות במחנה האורחים. כשאני קורא מה קרה אני באמת לא מבין איך יש עוד כאלה שבאים עם תירוצים ילדותיים. נגיד שמנהל האבטחה קשור לטביב זה מצדיק את האלימות בתוך המגרש? כנראה שכן...

יש אנשים שאני פשוט מתקשה להבין.

14. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx :aaa8:

15. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

ירושלים פשוט מתדרדרת משנה לשנה. לזכותם ייאמר שהם קצת הפסיקו עם ההצהרות המטופשות שהם הולכים לקחת אליפות כמו לפני כל פתיחת עונה. קשה להמר כבר עכשיו, אבל אני לא רואה את ירושלים בחצי הגמר. המזל שלהם היום זה שהם קיבלו את הפועל ת"א ולא קבוצה אחרת. רוב קבוצות הליגה היו שוחטות היום את הפועל ירושלים בלי הרדמה. לא ראינו מירושלים פשוט כלום. בד"כ הכנסת כדור לסמית' והוא כבר יסתדר. הישראלים שלהם פשוט לא דומים לכלום והיום גם הזרים לא ממש תרמו. שאפו להפועל, יצא לי להכיר כמה ישראלים מוכשרים שאני רואה פעם ראשונה כמו טמיר, איתן ושולדבראנד. סטיט שחקן יוצא מן הכלל ואדלשטיין עד עכשיו עם עבודה מצויינת.