ליגת ווינר סל 2013/2014

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏13/10/12.

1. LIVERPOOL87 Member

אותי זה לא מפליא כבר מזמן, אתמול היה משחק מזעזע של הישראלים של מכבי עם 33 נקודות מתוך ה-88.
    אצל ירושלים יש 15 מתוך ה-82 וזה עוד יום סביר אצלם, ככה נראית כל הליגה.
    כל "המקטרגים" אלה התקשורת האדומה שיושבת בכל אתר, פשוט צריך לא לשים לב אליהם, הם פתאטיים במיוחד אריה מליניאק שכל דקה שזר של מכבי על הפרקט כואב לו הלב, אבל שהפועל ירושלים והפועל תל אביב עם ארבעה זרים שמספקים 90 אחוז מהסטטיסטיקה הוא מתבלבל ושוכח להזכיר את זה.

2. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

זה כבר מזמן לא רק תקשורת אדומה. אנחנו בארץ מתחלקים לאוהבי מכבי (אני מדבר על האוהדים או סתם אנשים נייטרלים שכיף להם לראות קבוצה ישראלית שמצליחה) ולאלו שלא סובלים את מכבי מסיבות כאלו ואחרות וזה לא רק אוהדי ירושלים או הפועל ת"א. זה גם שאר הליגה וזה בסדר. מאחר וכמעט אין אנשי תקשורת שאוהדי הקבוצה, הרוב נוטים לנגח, לעיתים בצדק ולרוב לא, כי זה כנרא היותר נוח. כשהביקורת היא לגיטימית, אין לי שום בעיה עם זה ואנחנו ממש לא טלית שכולה תכלת בכל ההתנהלות, אבל כשאינטרסנטים כמו קופמן ומליניאק שגם לא מסתירים את זה שהם לא סובלים את מכבי, לא צריך להתרגש מכל שטות שהם מפליצים. זה כמו לשמוע את שלמה שרף יורד כ"כ חזק על גרנט כשכל מילה שיוצאת לו מהפה נוטפת אינטרסנטיות ואני מבטיח לכם שאין פה אחד שפוי במדינה שלוקח ברצינות את כל מה שהליצן הזה אומר.

3. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק לא רע היה בגן-נר. מכבי ראשון לציון בשלב הזה של העונה נראית מחוברת להפליא וזה מה שנתן לה את הנצחון בלי התנגדות גדולה מצידה של הפועל גלבוע. ראוי לציין אצל הכתומים את משחק ההגנה הבלתי מתפשר ואת העובדה שהרבה שחקנים נוגעים בכדור בזמן התקפה. אני לא אתפלא אם הקבוצה של אפי בירנבוים תהיה קבוצת ההגנה הטובה בליגה. כבר מעכשיו אני יכול להבטיח שהיא בודאות תהיה בין הטובות.

בהפועל גלבוע היו חסרים שני שחקנים, מיצ'ל וואט ודגן יבזורי, כשהאחרון הוא משמעותי ביותר, מאחר והקבוצה בחרה ללכת על החוק הרוסי בעונה הקרובה. אין לי ספק שאיתם זה יראה טוב בהרבה ואם מיצ'ל וואט יראה שהוא מסוגל להיות שחקן חמישייה, אין לי ספק שזה יהיה על חשבון ברנדון הנטר, שאמנם עושה הצגות יפות של אכפתיות, אבל בפועל כל שחקן שרוצה לזרוק לו על הראש זורק בלי הפרעה. יניב גרין נראה הרבה יותר טוב מכפי שתיארתי לעצמי שהוא יהיה בתקופה הזו של העונה. אין לי ספק שהוא הולך להיות הפתעה נעימה ואני לא פוסל חזרה לנבחרת. אמנם בהתקפה הוא הראה חלודה ולא הצליח לסיים, אבל בהגנה הוא חסם לפחות פעמיים ולקח הרבה כדורים חוזרים.

למרות הנצחון הכתום, מי שגנב את ההצגה היה יועד בית יוסף. שחקן צעיר (25, 1.82) שיצא לי לראות בפעם הראשונה והתלהבתי ממנו המון. צעד ראשון אימתני, קפיצים ברגליים, קליעה טובה, הגנה אדירה ואנרגיה בטונות. אני מקווה שלאחר חזרתו של דגן יבזורי, מי שידחק לספסל יהיה שמוליק ברנר ולא הצעיר המוכשר.

http://img.mako.co.il/2012/06/03/301359_C.Xxx

4. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

ערב כדורסל ישראלי כייפי,רק דבר אחד העיב אתמול עליו,הישראלים...
    ראיתי את המשחק המרכזי ואת המשחק של גלבוע נגד ראשל"צ ובקושי יכלתי להגיד משהו על ישראלים טובים,חנוכי עוד הרשים וגם בית יוסף היה נראה לא רע,בירושלים ומכבי היו את אליהו וקצת פניני למרות שכולנו יודעים שפניני הוא גם ישראלי מוביל.
    אני מסתכל בשביל הנבחרת ולא רואה מעבר ל6-7 שחקנים שיש משהו טוב שמתבשל.

בקשר לכדורסל עצמו,משחק שני שאני רואה את אדריאן יוטר ומתלהב,איזה זר שחבל על הזמן,השילוב שלו עם רייט,עם הזמן יהיה קטלני לליגה,בגליל (אם חזרנו שוב לקטע הישראלי),היה עצוב לראות את גרין מלא חלודה ונראה כמו אחרון השחקנים.

ועכשיו לקלאסיקו הישראלי בכדורסל.
    ירושלים יצאו תותחים שחזרו אחרי המחצית הראשונה הזוועתית שלהם,הרבה תודות לקורטני פלס שבמחצית הראשונה השאיר את הפער יחסית נמוך עם כל מיני קליעות מטורפות,מי שהרשימו אותי שם אלה סמית ופלס שנראים טוב,פולן עדיין לא נראה מחובר.
    במכבי,בנוגע לשרמנדיני,לצערי הוא שיחק אתמול יותר מידי על חשבונו של תומאס המוכשר בטירוף,רואים שהוא שחקן טוב אבל הוא צריך להתחבר וזה כמעט עלה לנו.

5. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

מתחיל לכעוס על בלאט שלא עשה את הטרייד של ג'ימס עם סמית'. אגב, שלא תתבלבלו, גם בלאט היה רוצה את סמית' במקום ג'יימס, אבל האגו שלו (ואולי בצדק) לא נתן לו שמכתיבים לו מהלך מאחורי הגב. אני מבין אותו, אבל מקצועית, היות ותומאס וג'ימס די דומים, ושרמדיני ביינתים לא בדיוק הסנטר הפיזי הגדול המושלם, סמית' יכל להיות פתרון מושלם. הרבה שנים לא ראיתי כזה זר מחוץ למכבי. היה קטע שהוא פשוט דרס את שרמדיני בדרך לסל וזה היה מפחיד לראות שחקן שכביכול היה שחקן יורוליג סביר נדרס ככה על ידי שחקן בליגה הישראלית.

6. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

שמעתי בתקציר שהאולם שבו נערך המשחק שבו ניצחה הפועל אילת היה מלא.
    כמה צופים הוא מכיל?

7. ראיין אדלי Member

בשידור אתמול השדרנים אמרו שנכחו באילת כ-1,000 צופים, היה אפשר לראות כמה קרחות ביציע.

וכמה טוב שהפועל ת"א חוזרת לליגת העל, תצוגה מכובדת מאוד של הקהל האדום.
    לבנתיים המשחק צמוד מאוד (מחצית 44:43 להרצליה), מקווה לראות את מתן נאור מעורב יותר בהמשך המשחק, לבנתיים הוא במשחק חלש.

נערך לאחרונה ב: ‏15/10/12
  8. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

הרצליה מנצחת את הפועל 96-88 לאחר הארכה, ארז אדלשטיין כבר מתחיל עם התירוצים: "באוסישקין לא היינו מפסידים..." http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx למד מהר, הג'ינג'י.

9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזו התרגשות, אני פה על סף דמעות...
    הפועל ת"א חזרה לליגה הבכירה, אדלשטיין מדבר עם דמעות בעיניים על אווירת המשפחה שקיימת בין הפועל ת"א לירושלים ונראה שכולם מאושרים עד הגג. מדברים על 'אושיסקין האבודה' ופסטיבל הקאמבק הושלם.

מה אני אגיד לכם, אין לי בעיה עם הפועל ת"א כקבוצה. אין לי בעיה עם אדלשטיין שאחיו גר כעשר שנים לידי ברחוב. אני עדיין זוכר איך כילד ראיתי את מאמן הפועל ת"א פעיל במגרש הכדורסל השכונתי שליד תיאטרון ה'מופתרון' בעיר הגרעינים, עפולה. נחמד לי שאני מכיר את מאמן הפועל ת"א מילדותי.

בסה"כ כולם הרוויחו מהחזרה של אחד ממועדוני הפאר בכדורסל הישראלי לליגה הבכירה. העניין הוא שאני כבר לא יכול לחכות לדרבי כדי לראות איך הבועה שמייצרים עכשיו תתפוצץ. ארז אדלשטיין יודע מצויין שמה שמאחד את אוהדי הפועל ת"א וירושלים זו השנאה למכבי ת"א. שנאה שחושפת אופי לא מבוקש במדינת ישראל.

אוי, כמה שהתגעגענו למשחקי הדרבי עם קללות נגד בין השאר שמעון מזרחי. כמה התגעגענו לאיחולי המוות והשואה של אותו 'קומץ' לכיוון כל מי שמזוהה עם הצד הצהוב בתל אביב. כן, לזה ממש התגעגעתי...בשביל לאזן את התמונה, ברור שיש גם במחנה המכביסטי אוהדים שלא יודעים להתנהג, אבל בעיניי אווירה נהדרת ואוהדים נהדרים לא מתנהגים כחיות אדם ולא משנה אם אלא חבר'ה שמזוהים עם הפועל ת"א, הפועל ירושלים או 'הפועל/מכבי אנשי הירח...'

10. Telkiyski Member

אין מה לעשות
    אנחנו משחקים עם זר וחצי לעומת 4 זרים דומיננטים של שאר הקבוצות.
    הליגה שלנו היא אשקלון,נתניה,אשדוד ואולי חולון.
    אני מקווה שלפחות תהיה עוד קבוצה אחת גרועה בליגה חוץ מאיתנו כדי שנצליח לשרוד בליגה.

מאט בולדין ייעדר לשלושה חודשים וכנראה ייחתך,
    אני מקווה שילציחו להביא אולי זר דומיננטי כי אנחנו ממש צריכים את זה כרגע.

11. Ricky van Wolfswinkel Member

שלוש שנים להתאבדותו של פנאן והפרשה התמסמסה לגמרי.
    מעניין איפה כל תקשורת הספורט ''האדומה'' שמבקרת את לוזון וקופל בלי סוף.

למה אף אחד לא עושה כלום עם כל העדויות של השחקנים הזרים? למה אף אחד לא נמצא בתחנת משטרה? למה עושים מאדם שהתאבד כאילו שנרצח? ולמה נמצאים בנקודת הנחה שחתן פרס ישראל לקידום מכבי תל אביב לא ידע כלום?

12. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

לא רלוונטי לדיון הזה.

13. Ricky van Wolfswinkel Member

זו ליגת הישראלית ובפעם האחרונה שבדקתי מכבי עדיין משחקת בליגה הזו.

14. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

זה דיון על הליגה הישראלית לעונת 2012-13. אם יש לך הערות מקצועיות ו/או דיונים שבא לך לדון עליהם לגבי הקבוצות והשחקנים, אתה יותר ממוזמן. אם בא לך לפתוח את נושא מוני פאנן, אתה יותר ממוזמן גם לפתוח נושא חדש ומי שיהיה מעוניין להגיב, יגיב בדיון המתאים.

15. Telkiyski Member

ואן וולפסוינקל צודק מאה אחוז
    איך הפרשה התמסמסה לה
    מדהים כמה שזה היה צפוי, הקבוצה של המדינה מעל הכל
    ד"ש מסמי בכר