ליגת ווינר סל 2013/2014

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏13/10/12.

1. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

האמת שיש בזה משהו מסריח..
    אבל זה לא הופך אותם ל"ספורט מכבי" - יש יחס לא שונה במיוחד של תומר לוי כלפיי מכבי חיפה למשל.

2. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

תגובה 11

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

אוי, דני בוי, מה יהיה עם הטימטום שלך... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

3. Telkiyski Member

ליענקלה שחר יש חלק בבעלות על ערוץ הספורט?
    תומר לוי הנחה פעם איזה אירוע שמכבי חיפה ארגנה?
    http://www.the7eye.org.il/28059

די עזוב, אני מסכים איתך שתומר לוי הוא הכלבלב של יענקלה (לצד יוני הללי), אבל אין מה להשוות את זה למכבי כדורסל.

אשכרה מרחו שם כתבה ראשית על הטירונות של סילבן בשבוע שעבר.

עכשיו למשל הכותרת הראשית שם זה כתבה על ג'ייק כהן.
    אני מבין שכל שחקן רכש חדש של מכבי כדורסל יזכה לכתבת צבע עם גלדסטון וכותרת ראשית באתר כאילו בניון חוזר במכבי חיפה.

נערך לאחרונה ב: ‏24/9/13
  4. OriRR Member

הייתי היום במשחק האימון שלנו נגד נס ציונה (ניצחנו 94-78) והאמת, יצאתי הרבה יותר אופטימי ממה שבאתי.
    קודם כל בנוגע לישראלים - אני חושב שיש לנו את הסגל הישראלי בין השלושה הכי טובים בליגה. לימונד נראה מצוין היום. מתן נאור זה מתן נאור. טמיר אריאלי יותר טוב מגל איתן. יותם שירן הסמול פוורווד אולי הכי כישרוני בליגה. רום גפן עשה שיפור גדול מהעונה שעברה וגולן גוט נראה פוטנציאל ענק. שולדי לעומת זאת... הוא שחקן טוב, הוא אחלה בן אדם אבל הוא מטריף אותי כל משחק. למרות הגודל שלו הוא לא מסוגל לקחת ריבאונד והוא חלש מבחינה פיזית (שוב, למרות שהוא ענק). למרות זאת, בתור שחקן ספסל אני מאמין שהוא בסדר גמור.

ועכשיו לזרים -
    1. קרלון בראון - נראה כמו גניבת השנה. שחקן אדיר, רבגוני, אתלט מעולה (שם שני דאנקים שאני רק מתאר לי מה היה נשאר מהדר יוסף אחרי אחד כזה בדרבי בית למשל) ועם קליעה טובה, גם מהשלוש. למרות שהוא הגיע בהתחלה בתור שחקן ספסל, אני מאמין שמהר מאוד הוא יתפוס את מקומו בחמישייה.
    2. וינסנט קאונסיל - בול סטיט בעונה הראשונה (הוא גם דומה לו חיצונית). שחקן כישרוני ולא מלוטש שעם קצת עבודה יכול להיות רכז טוב. מעצבן אותי מאוד החדירות שלו (אהמ סטיט) כשהוא לא מוותר.
    3. ג'וש אוונאס - למרות הרזומה המרשים, זה לא זה. רואים שהוא לא כישרוני במיוחד והוא רק בסדר כזה. אני הבנתי שאם ימצאו מישהו יותר טוב יחליפו אותו. מקווה שימצאו אחד כזה.

באופן כללי היה משחק מצוין עם אווירה נהדרת (אין דבר יותר כיף מהפועל סל). חסר לנו סנטר שמן כזה מתחת לסל. ארז מאמן כדורסל אדיר, הרבה יותר טוב מנדב זילברשטיין של נס ציונה. ואם הזכרתי אותם, הם נראים מעולה יחסית לעולה חדשה, זרים מצוינים, במיוחד האניקאט שנראה כמו מפלצת (33 נקודות ו-16 ריבאונדים). טפירו וקורי קאר היו חלשים. פרסטון נואלס מנס ציונה זה הערן לוי של הכדורסל. גם שמן וגם נמוך.

נערך לאחרונה ב: ‏25/9/13
  5. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

לא קצת מוקדם לצאת בכזה רושם ראשוני אחרי משחק אחד בלבד ועוד מול העולה החדשה?

6. OriRR Member

יפה אמרת, מדובר ברושם ראשוני (למרות שרוב הדברים שכתבתי תואמים למה שאני שומע שקורה גם באימונים, מדברים על זה שאם היה אפשר כבר עכשיו היו מחתימים את בראון לעוד עונה) בלבד. יכול להיות שבסוף בראון יתברר כפלופ ואוונאס יהפוך למפלצת אבל לפי מה שנראה כרגע זה לא כך. אגב, לא הייתי ממהר לזלזל בנס ציונה, למרות שהם העולה החדשה ולמרות שברבע הראשון נראה היה שלא הגיעו למשחק הם יפה מאוד התאוששו וכמעט חזרו אפילו. יש להם זרים מצוינים עם שני שחקנים ישראלים שאמורים לתת את הטון (טפירו וקורי קאר). לא יודע אם הם יחזרו כ"כ מהר ללאומית.

עריכה: קראתי שוב את התגובה שלי, צודק, קצת הגזמתי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏25/9/13
  7. בוטן Member

אני מאוד מקווה שסימפסון בסוף לא ימצא קבוצה ( מחפש קבוצה שתשחק במפעל אירופאי) ויחתום בסוף בהפועל במקום אוונס המאכזב! ואז להביא סנטר, יש את גיימס תומאס שחקנה של מכבי חיפה מהעונה שעברה שעדיין פנוי בשוק אבל לא נראה לי שהפועל יכולה להחתים אותו.. בראון לפי מה ששמעתי שחקן שמרשים מאוד ובהחלט יכול ליהות גניבת השנה. לגבי ההישראלים, אין ספק שלהפועל יש את הסגל ההישראלי בין הטובים בליגה, אני מקווה שהשנה יפרוץ יותם שירן כמו בר טימור בעונה שעברה
    התחזית שלי אופטימית!

8. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

WHAT THE....? הבנאדם שיחק פאקינג משחק אחד! איזה הגזמות!

9. בוטן Member

זה לא רק משחק אחד זה כולל מהאימונים שלו בקבוצה....

10. Telkiyski Member

רק אני חושב שמכבי חיפה בנו קבוצה טובה ויש מצב טוב שהם לא יהיו פחות טובים משנה שעברה?

11. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אתה אומר את זה אחרי התבוסה שהם אכלו מאשדוד?

12. Telkiyski Member

בסדר, משחק אימון.

הם הביאו ישראלים טובים (יחסית) - גוני יזרעלי, בן רייס ומורן רוט.
    השאירו את דונטה סמית.

ברור שהכל ייפול ויקום על שאר הזרים.

אבל דווקא כן עושה רושם שהם מנסים ליצור שם איזושהי המשכיות, לפחות מבחינת מטרות ושאיפות.

13. B.M06 Member

איזו המשכיות בדיוק? רק סמית' וקוז'י נשארו..

יקח לליגה פה עוד כמה שנים, אבל בזכות הנפילה של רוב הליגות באירופה בגלל המשבר, הליגה הופכת להיות מקום שזרים רוצים לבוא אליו. יחד עם אולמות חדשים נורמלים (חולון, ירושלים, אשדוד שסביר נורא, רוממה), היא תתמקצע ותהיה אחת הליגות החזקות באירופה. בתקווה שגם השחקן הישראלי יקצור את הפירות האלה.

14. yakov_y YNWA

אשדוד http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/new_let_it_all_out.Xxx?!

אגב, התוצאה משקרת, שתי דקות לסיום המשחק התוצאה הייתה 88-59 וחיפה צימצמה כשנתניה חיפשו להעביר זמן עם שחקני בית.

itai
    נתעלם מהעובדה שקראת לגוני יזרעאלי "ישראלי טוב", הוא לא חתם בחיפה אלא בחולון, ולמעט רוט ורייס שכחת לציין את יבזורי וקוקיה, אין ספק שיש להם את הסגל הישראלי הכי טוב בליגה בפער גדול משאר הליגה.
    אין להם סגל יותר טוב מהשנה שעברה כי הם נפלו עם ארבע זרים, זר אחד שוחרר ועוד שתי זרים קרובים מאוד לשיחרור, אם צריכים לשחרר את שלושת הזרים ולהביא רכז זר ולפגוע בול ואז יהיה להם סגל אדיר וארוך, על גארד וסנטר זר אפשר לוותר לדעתי.

הסגל של חיפה (במידה ושלושת הזרים יילכו הביתה ויגיע רכז זר חדש):
    רוט יבזורי סמית' רנדל קוז'יקרו
    רכז זר - רייס קוקיה צ'וברביץ'

פול סטול ואנטון שוטבין השחקנים היחידים שמכבי חיפה הייתה צריכה להשאיר מהסגל בעונה שעברה למעט סמית' וקוז'יקרו.
    סטול זה סטול והם עשו טעות איומה לדעתי, שוטבין עדיף על צ'וברביץ' אבל אפשר להבין את ההעדפה של צ'וברביץ', סמית' זה מאמץ עצום שהם הצליחו להשאיר אותו ולשדרג את החוזה היקר שלו, ברייאן כהן לא רלוונטי, גם גל מקל לא רלוונטי והם הביאו במקומו את הרכז הישראלי הכי טוב שהיה אפשר להביא, ליאור שגב וחנן קולמן בינונים והביאו במקומם ישראלים הרבה יותר טובים, קלאת'ס לא היה רלוונטי עם החוזה המטורף שקיבל, טל אזולאי בדיוק כמו ברייאן כהן, ג'יימס תומאס שחקו בינוני שהצליח כי לצידו שיחקו שחקנים כמו סמית' וקלאת'ס ובמקום קורי קאר הגיעו ישראלים טובים יותר.

15. Telkiyski Member

אויש, התבלבלתי עם דגן יבזורי.
    לדעתי בכלל מדובר באותו שחקן http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

בכל מקרה את מקל חיפה לא יכלה להשאיר ובתכלס ברד גרינברג הוא לא כזו אבידה גדולה כשחושבים על זה, לדעתי (הלא ממש מבינה בכדורסל).
    רק על קלאת'ס הם היו יכולים "הלילחם" והעדיפו שלו.

בתכלס לא צריך להיות גאון כדורגל (ואני לא גאון כדורסל) כדי להבין שגם פול סטול אינו כזו אבידה גדולה.

הרי אם נהיה כנים, חיפה הגיעה העונה מצויינת לגמר הגביע בכדורסל ולמשחק האליפות.
    במשך העונה עצמה הם היו די בינוניים והפסידו ברוממה אפילו להפעול.

זו סתם תחושה שלי אבל.